Πανελλήνιες 2012

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Ευχαριστως. Πως πας με την Βιολογια Κατ??? Εγω την εχω παραμελησει λιγο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Να σας πω τωρα γιατι η φετινη χρονια ειναι πολυ καλη και εχει πολυ καλους οιωνους???
Αφηνω ασχολιαστα τις παπαρουμπες περι ''κλεινω υπολογιστη'' και τετοια..Χθες η ΟΛΥΜΠΙΑΚΑΡΑ πηρε το ΕΥΡΩΠΑΙΚΟ!Και απο τοτε δεν ξερω σαν να εφαγα ενα χτυπημα στο κεφαλι και εχω αρχισει να λυνω κυματα.Ποιος???Ο Νικος να λυνει κυματα!!!!!
Επισης ερχεται ενα ΓΑΜΑΤΟ καλοκαιρακι.Το οποιο θα συνοδευτει απο μια επισκεψη στην Αθηνα να δω τις ασχημοφατσες σας!Επισης εχει το Euro!Επισης εχει την ανακοινωση των αποτελεσματων και μετα απο αυτες εχει τις βασεις μας που θα δω το ονομα σου σε καποια σχολη (δεν με ενδιαφερει ποια θα ειναι ειλικρινα οπου και να περασω εγω εκει θα παω!!!!)
Εχεις την Νατασουλα Χαρουλιτα τζιμυ και δροσο να σου κανουν παρεουλα στις δυσκολες στιγμες.Τι αλλο μπορει να θελει ενας υποψηφιος?!?!?!?!?!?!!?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
επειδή δε θέλω να έχω επαφή με τις λύσεις, όταν αρχίσουμε θα ξεκόψω κι εγώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Ενωμενοι θα κερδισουμε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
επειδή δε θέλω να έχω επαφή με τις λύσεις, όταν αρχίσουμε θα ξεκόψω κι εγώ.
Εεεε νταξει αλλα θα ερχεσαι να μας λες και ενα γεια να δουμε τι κανεις!!!!!!!!!!!!!!!!!Ειδικα μεχρι να δωσεις ΑΟΔΕ.Πως θα σε παρουμε στους γονεις σου αν δεν δωσεις σημεια ζωης???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Ευχαριστως. Πως πας με την Βιολογια Κατ??? Εγω την εχω παραμελησει λιγο...
:)
Βιολογία Κατεύθυνσης νιώθω αρκετά δυνατός κι γι αυτό την έχω παγώσει λίγο.
Το Πάσχα έγραψα ΟΕΦΕ κάνοντας γενική επανάληψη.
Απ τότε έκανα επανάληψη μόνο τα 5-6-7-8-9
Τα πρώτα τα άφησα και δε θα τα δω καθόλου
Απ τον Αύγουστο τα παπαγαλίζω αυτά
Πιστεύω ότι δε θα χρειαστώ πολύ για να τα βγάλω μέσα στη 1.5 μέρα που θα έχουμε
Είναι το μόνο άγχος που έχω για το ενδιάμεσο διάστημα
Πώς σε 1.5 μέρα θα βγάλω όλη τη θεωρία μαζί με μια επανάληψη ασκήσεων
Και είπαμε, άσκηση απ τα 1-2-4 θα έχει φέτος...
(σήμερα παλεύω με τη γενική. κι αύριο επίσης...)

επειδή δε θέλω να έχω επαφή με τις λύσεις, όταν αρχίσουμε θα ξεκόψω κι εγώ.
Είσαι αυτής της άποψης;
Εγώ θα κρατάω επαφή με τις λύσεις, συνήθως δεν επηρεάζομαι απ αυτά.
Αλλά αν δω πως δεν είμαι σε καλή κατάσταση τότε θα ξεκόψω κι εγώ.
Το σχέδιο όμως λέει να βλέπω λύσεις και να συζητάω με τους καθηγητές μου τι έγραψα.

Ενωμενοι θα κερδισουμε!
Αρκεί να μη θέλετε Ιατρική! :P
Όποιος άλλος θέλει Ιατρική να πάει να χαντακωθεί γιατί ένας λιγότερος υποψήφιος είναι καλύτερα απ έναν περισσότερο!
Ανταγωνισμός βλέπετε...


Ο Μπίλυ θα μείνει εδώ ή θα μας αφήσει κι αυτός; :hmm:
Βασίλη αναμένω απάντηση...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Βασικα, ειναι αδυνατο να γινει αυτο αφου στο μηχανογραφικο θα υπαρχει μονο μια σχολη, μονο ενα τμημα!
ΧΗΜΙΚΟ ΠΑΤΡΑΣ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Βασικα, ειναι αδυνατο να γινει αυτο αφου στο μηχανογραφικο θα υπαρχει μονο μια σχολη, μονο ενα τμημα!
ΧΗΜΙΚΟ ΠΑΤΡΑΣ!
Εγω παντως το εκανα fixed μιας και αυτη η εικονα εμενα μου θυμιζει καμουφλαρισμενη εικονα τρομοκρατη που θελει να φτιαξει χυμικη βομβα! μπουχαχαχαχαχχαχα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Πως με ανακαλυψες???


Πισω στην Χημεια μου τωρα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.

BLaZy8

Δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 462 μηνύματα.
Ούτε εγώ σκοπεύω να φύγω... :P (αν και νιώθω η "άκυρη" εδώ μέσα... οι περισσότεροι μου δίνετε την εντύπωση πως γνωρίζεστε αρκετά καλά)
by the way είναι κανένας που θέλει Βιολογία;... ή είμαι η μόνη στο ischool; xD (αααχ τι χαρά, λιγότερος ανταγωνισμός)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cherie

Δραστήριο μέλος

Η Cherie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 768 μηνύματα.
Εγώ θέλω, αλλά δεν ξέρω αν με θέλει εκείνη:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Θελει κανεις σχολες Αυτοματισμου?????? ΚΑΙ ΝΑ ΘΕΛΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ........μπαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα!!!!!! :P :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLaZy8

Δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 462 μηνύματα.
Εγώ θέλω, αλλά δεν ξέρω αν με θέλει εκείνη:P
χαχαχ... γράψε καλά και να δεις πως θα σε θέλει ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Εεεεεεεε για αυτο εβαλα και ερωτηματικοοοοο αντε καλα ειδικη αφιερωση για να μην μουρμουρας!


ΧΑΡΑ ΖΟΥΜΕ ΧΗΜΙΚΟ ΣΤΗΝ ΑΛ ΚΑΙΝΤΑ ΝΑ ΣΕ ΔΟΥΜΕ!!!!!! :p :p

Με το μπαρντον κιολας αλλα θα σε χαλασει αν μπεις ΗΜΜΥ θες να με πεις τωρα εμενα...???:P
δηλαδή όλοι θέλουν να γινουν ΗΜΜΥ?:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dmitsos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 929 μηνύματα.
Κανένας για ιατρική αθήνας;
Να ξέρω ποιον θα ξεναγήσω του χρόνου στα πτώματα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Δεν θα σας κανουμε την τιμη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dmitsos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 929 μηνύματα.
Δεν θα σας κανουμε την τιμη...

Χάνετε το παπουλάκειο αναγνώστηριο.
Τα καλύτερα γκομένακια εκεί μέσα τα ρίχνεις.
Είναι ευρεώς γνωστό ότι όλοι οι μεγάλοι έρωτες της ιατρικής ξεκίνησαν με μια ματιά στο αναγνωστήριο, ανάμεσα σε κύστες κόκκυγος από τα βιβλία της χειρουργική και μύξες από τα βιβλία της παιδιατρικής.
Χάνετε την ευκαιρία σας λέω.

:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Ερώτηση: Όλο αυτό το θέμα με τις οροθετικές ιερόδουλες μετατρέπει το κομμάτι του AIDS στη βιολογία γενικής σε SOS;
Τώρα το σκέφτηκα καθώς έκανα στατιστική ανάλυση των προηγούμενων θεμάτων...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dmitsos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 929 μηνύματα.
Ερώτηση: Όλο αυτό το θέμα με τις οροθετικές ιερόδουλες μετατρέπει το κομμάτι του AIDS στη βιολογία γενικής σε SOS;
Τώρα το σκέφτηκα καθώς έκανα στατιστική ανάλυση των προηγούμενων θεμάτων...

Και να μην είναι SOS το κομμάτι για το AIDS, οφείλουμε όλοι να το γνωρίζουμε.
Οπότε και sos να μην είναι να το μάθετε τέλεια.
Θα σας χρειαστεί αυτό το καλοκαιρί που τα τσουτσούνια σας θα πάρουν φωτιά.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top