Πανελλήνιες 2012

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Έχω διαβάσει πολύ, γενικά, φέτος. Αλλά αν καταφέρω να γράψω αύριο τις 45 ερωτήσεις που έχω βάλει στο μάτι, πιστεύω πως όντως θα μου αξίζει μια θέση στο πολυτεχνείο.:D
ημμυ θέλεις και εσύ;

Καλη επιτυχία όπου και αν θέλεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
ημμυ θέλεις και εσύ;

Καλη επιτυχία όπου και αν θέλεις

Κι εγώ, όπως και το μισό σκουλ!

Να σαι καλά αδελφέ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Έχω διαβάσει πολύ, γενικά, φέτος. Αλλά αν καταφέρω να γράψω αύριο τις 45 ερωτήσεις που έχω βάλει στο μάτι, πιστεύω πως όντως θα μου αξίζει μια θέση στο πολυτεχνείο.:D

Καλή τύχη. Πάντως το γράψιμο πιάνει πολύ ώρα, εγώ τα λέω μέσα μου.:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
Καλή τύχη. Πάντως το γράψιμο πιάνει πολύ ώρα, εγώ τα λέω μέσα μου.:/:
Και μέσα μου τα έχω πει, και απ έξω μου, τόσο που οι τοίχοι του σπιτιού αντηχούν λέξεις του management τη νύχτα!

Αλλά αν τα γράψω αυτά, μετά θα είμαι πιο σίγουρος. Σαν ένα μεγάαααααλο διαγώνισμα.:D
Άλλωστε είμαι γραπτός τύπος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.


ΜΠΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLaZy8

Δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 462 μηνύματα.
Το κωλοστερεό μου έχει βγάλει την ψυχή...
έχω για Μεθαύριο 20 θέματα στερεό... δεν μπορωωωωωωωωω!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Το κωλοστερεό μου έχει βγάλει την ψυχή...
έχω για Μεθαύριο 20 θέματα στερεό... δεν μπορωωωωωωωωω!!!!!

Τα ανταλλάζεις με όλη τη Βιολογία Γενικής και τον Mendel που έχω εγώ μέχρι μεθαύριο;
We :inlove: stereo!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,405 μηνύματα.
Biology για σήμερα έχει το πρόγραμμα
Πάμε γερά ρεεε. Μια εβδομάδα ακόμα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sophia_b

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σοφία-Ζωή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 298 μηνύματα.
μια εβδομαδα!!!!!!!!!!
ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΤΕΛΟΣ!
Αγαπημενο μου στερεο και λατρεμενες μου ματαλλαξεις, εξαισια ολοκληρωματα καθως και αξιοτιμοι επαγωγικοι συλλογισμοι δεν θα σας ξαναδω..
μην ξεχασω και τις δεσποινιδες πιθανοτητες και την κυρια ογκομετρηση..
Αντε γεια ρε....:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

drosos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 1,151 μηνύματα.
Μπαα εγω του χρονου θα φαω στην μαπα ολα τα ολοκληρωματα τις ζωης μου(αν περασω παντα). Πληροφορικη ΑΣΣΟΕ και εχει περισσοτερο μαθηματικα παρα προγραμματισμο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

isida!!!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η revolution αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 1,154 μηνύματα.
σήμερα και εγω για βιολογια γενικης λεω ολη μερα ,...αντε και μισο προσφυγικο απο ιστορια και βλέπουμε...
ΗΓΓΙΚΕΝ..Η ΩΡΑ
ο θεός βοηθος!:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

StingAs7

Νεοφερμένος

Ο StingAs7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 110 μηνύματα.
μια εβδομαδα!!!!!!!!!!
ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΤΕΛΟΣ!
Αγαπημενο μου στερεο και λατρεμενες μου ματαλλαξεις, εξαισια ολοκληρωματα καθως και αξιοτιμοι επαγωγικοι συλλογισμοι δεν θα σας ξαναδω..
μην ξεχασω και τις δεσποινιδες πιθανοτητες και την κυρια ογκομετρηση..
Αντε γεια ρε....:P


Στο καλο θα λεμε και μακρια απο μας:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MolecularMary

Νεοφερμένος

Η MolecularMary αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 102 μηνύματα.
Εγω δεν μπορω να διαβαζω ΕΝΑ μαθημα ολη μερα! Δεν το αντεχω...μονο με τη βιολογια κατ. το εχω κανει μια φορα!!! Το σημερινο προγραμμα ειναι:
07:00-10:00 Βιολογια γενικης
10:00-13:00 Βιολογια κατ.
15:00-18:00 Μαθημ. κατ.
18:00-21:00 Φυσικη κατ.
22:00-οσο παρει χημεια κατ.

Καλο διαβασμα σε ολους! See you στο διάλειμμα των 9!! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina123

Δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 699 μηνύματα.
Μπαα εγω του χρονου θα φαω στην μαπα ολα τα ολοκληρωματα τις ζωης μου(αν περασω παντα). Πληροφορικη ΑΣΣΟΕ και εχει περισσοτερο μαθηματικα παρα προγραμματισμο.
αα εγω (αν περασω) του χρονου δεν θα ασχολουμαι με αυτες τις βλακειες.ελπιζω τα μαθηματα να ειναι ωραια και ευχαριστα.παντως σιγουρα θα ειναι καλυτερα απο αυτες εδω τις βλακειες....

Το κωλοστερεό μου έχει βγάλει την ψυχή...
έχω για Μεθαύριο 20 θέματα στερεό... δεν μπορωωωωωωωωω!!!!!
φυσικη μπλιαξ.

Εγω δεν μπορω να διαβαζω ΕΝΑ μαθημα ολη μερα! Δεν το αντεχω...μονο με τη βιολογια κατ. το εχω κανει μια φορα!!! Το σημερινο προγραμμα ειναι:
07:00-10:00 Βιολογια γενικης
10:00-13:00 Βιολογια κατ.
15:00-18:00 Μαθημ. κατ.
18:00-21:00 Φυσικη κατ.
22:00-οσο παρει χημεια κατ.

Καλο διαβασμα σε ολους! See you στο διάλειμμα των 9!! ;)
εγω αυτο ποτε δεν το εχω καταφερει και ποτε δεν θα το καταφερω:redface:(καλο ή κακο δεν ξερω)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwerty111

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο qwerty111 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,376 μηνύματα.
Εγω δεν μπορω να διαβαζω ΕΝΑ μαθημα ολη μερα! Δεν το αντεχω...μονο με τη βιολογια κατ. το εχω κανει μια φορα!!! Το σημερινο προγραμμα ειναι:
07:00-10:00 Βιολογια γενικης
10:00-13:00 Βιολογια κατ.
15:00-18:00 Μαθημ. κατ.
18:00-21:00 Φυσικη κατ.
22:00-οσο παρει χημεια κατ.

Καλο διαβασμα σε ολους! See you στο διάλειμμα των 9!! ;)
12+ ώρες διάβασμα:confused:;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLaZy8

Δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 462 μηνύματα.
Τα ανταλλάζεις με όλη τη Βιολογία Γενικής και τον Mendel που έχω εγώ μέχρι μεθαύριο;
We :inlove: stereo!!!
Ναι αμέ... πότε θα κάνουμε την ανταλλαγή;

Λατρεύω Mendel :redface:
Υ.Γ ειδικά όταν συνδυάζεται με μεταλλάξεις :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

StingAs7

Νεοφερμένος

Ο StingAs7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 110 μηνύματα.
Εγω δεν μπορω να διαβαζω ΕΝΑ μαθημα ολη μερα! Δεν το αντεχω...μονο με τη βιολογια κατ. το εχω κανει μια φορα!!! Το σημερινο προγραμμα ειναι:
07:00-10:00 Βιολογια γενικης
10:00-13:00 Βιολογια κατ.
15:00-18:00 Μαθημ. κατ.
18:00-21:00 Φυσικη κατ.
22:00-οσο παρει χημεια κατ.

Καλο διαβασμα σε ολους! See you στο διάλειμμα των 9!! ;)

14 ωρες non-stop??
Αυτο δεν ειναι και οτι καλυτερο...
Εγω δεν το κανω και δεν θα το κανω ποτε...
Καλυτερα να προσθεσεις τουλαχιστον μερικα διαλειμματα;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

drosos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 1,151 μηνύματα.
Εγω διαβαζω μια ωρα και μετα κανω διαλειμμα 10 λεπτων για να μπαινω ischool και να ακουω μουσικη:alljumpy::yahoo:
Ποιος μαγκας ελυσε το θεμα 4ο οεφε 2006 τελευταιο ερωτημα μαθημ γενικης;;; Εγω το προσπαθησα αλλα εκανα το μισο :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Να τον πω τον πονο μου??
Εγω μιας και δινω δευτερη φορα.Επειδη εχω φαει μια ψυχικη και σωματικη φρικη στην μαπα με βλεπω για ενα 6μηνο να μην πιασω βιβλιο ξανα...δεν ξερω εχω αηδιασει με την ολη κατασταση..βλεπω χαρτια στο γραφειο μου και με πιανει ενα περιεργο συναισθημα αναγουλας και αγχους μαζι..οχι αγχος για τις πανελληνιες.Αγχος με ολη την εικονα αυτη...ΕΝΑ ΧΑΟΣ!!!!!!!!!!!Θλεω την γαληνη μου...να δω το ονομα μου σε μια σχολη ΟΠΟΙΑ και να ειναι αυτη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

BLaZy8

Δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 462 μηνύματα.
το άκυρο...
θέλω να δω θέμα 4ο στη φυσική κατακόρυφο ελατήριο με κρούση ή doppler χD
και θέμα 3ο το στερεό...

ζητάω πολλά; :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top