Πανελλήνιες 2012

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
μην αφησεις ενα μαθημα που μπορεις να γραψεις το απολυτο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ArminVanBuuren

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ArminVanBuuren αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 241 μηνύματα.
μην αφησεις ενα μαθημα που μπορεις να γραψεις το απολυτο

το ξερω... απλα εστω και την τελευταια εβδομαδα μπορω να το βγαλω 2 φορες... και επειδη δεν ειμαι καλος στην φυσικη και στο αεππ λεω να ριξω βαρυτητα σαυτα ρισκαρωντας το αοδε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

drosos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 1,151 μηνύματα.
Οτι πιστευεις οτι ειναι καλυτερο για σενα do it ;) Δεν γινεται να μαθεις το Αοδε σε 15 μερες οποτε αν το ξερεις ηδη κανεις λιγες επαναληψεις προς το τελος και εισαι μια χαρα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

annouskagia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 358 μηνύματα.
αχ θελω κι εγω να πω τι πιστευω οτι θα γραψω :) να δω αν πεσω μεσα
αρχαια: ευελπιστω 15-16..το γνωστο το ξερω αρκετα καλα...το αγνωστο ειναι αγνωστο ομως :mad:
ιστορια:17+ τι στο λυκο σε ολα τα διαγωνισματα εχω γραψει πανω απο 97
βιολογια:16 το λιγοτερο
λατινικα:19
κειμενο:14-15
εκθεση:16-17

αντε να δουμε :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Άντε να πω κι εγώ να δούμε αν είμαι μέσα στις προβλέψεις μου!
Λοιπόν...Έκθεση,με λίγη καλή τύχη,πιστεύω ένα 16 το 'χουμε..
Βιολογία γενικής,19+...
Φυσική,18...
Μαθηματικά,14...
Χημεία-Βιοχημεία,19...
Ηλεκτρολογία,19+...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

drosos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 1,151 μηνύματα.
Εισαι η μονη στο σχολειο σου που κανεις τεχνολογικη 1?? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Τσου,είμαστε τμήμα με 5 παιδιά!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Έχασα επεισόδεια:confused:. Παράτησες την ιατρική ή τρολάρεις;
:D τι παράτησα για να γίνω παπάς :D

Δεν έχει μεγάλη διαφορά
Ιερέας = ιατρός των ψυχών
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
Ξεκινάει κι από το ίδιο γράμμα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teo_13

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πεύκη (Αττική). Έχει γράψει 122 μηνύματα.
Δύσκολα τα πράγματα.

Πόσο γλυκό φαντάζει το καλοκαίρι..

Αγχωμένοι Much?

Εγώ πάντως ναι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ArminVanBuuren

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ArminVanBuuren αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 241 μηνύματα.
Οτι πιστευεις οτι ειναι καλυτερο για σενα do it ;) Δεν γινεται να μαθεις το Αοδε σε 15 μερες οποτε αν το ξερεις ηδη κανεις λιγες επαναληψεις προς το τελος και εισαι μια χαρα!

ναι αυτο ενοω ολη τη χρονια το διαβαζα και τωρα μου περνει γυρω στις 8-10 σελιδες την μερα οποτε σε 5 μερες βγενουν ολα ανετα... τεσπα θα χωσω 123-156 μεχρι τεταρτη και το υπολοιπο το κανω απτις 21
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Έχασα επεισόδεια:confused:. Παράτησες την ιατρική ή τρολάρεις;
μιλάς λες και γράφει ποτέ στα σοβαρά:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

StingAs7

Νεοφερμένος

Ο StingAs7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 110 μηνύματα.
Πανελληνιες-ξεπανελληνιες σημερα το εριξα εξω λιγο παραπανω...δεν αντεχα αλλο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina123

Δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 699 μηνύματα.
ας πω και εγω μια προβλεψη γι αυτα που πιστευω οτι θα γραψω...
εκθεση:γυρω στο 15(και ειμαι αρκετα ευχαριστημενη)
βιολογια γενικης:19 αν και μπορω και 20...:clapup:
φυσικη:12 με αρκετη τυχη
μαθηματικα:15-16 θελω να πισετυω
αεππ:10 με πολυ πολυυυ τυχη.:/:
αοδευ:αν καταφερω και το μαθω καλα 19+ αλλα με αυτα που ξερω τωρα δεν περνω το 15.
θα το βλεπω το μνμ μου αυτο τον ιονιο και θα σκαω στα γελια.ειμαι σιγουρη.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwerty111

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο qwerty111 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,376 μηνύματα.
Εγώ δε λέω βαθμούς για να μην το χρουζουσεύσω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NikoTexXx

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,554 μηνύματα.
Ας πω και γω ποσο πιστευω οτι θα γραψω

Εκθεση:15
Λατινικα: 17
Λογοτεχνια: 15
Ιστορια: 17 (με λιγο τυχη, μπορω και παραπανω ομως)
Αρχαια: 13
Βιολογια: 17 (την ασκηση που θα πεσει φοβαμαι κυριως)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Λοιπον αυτο εδω περα το link ειναι για εσας τους εγκληματιες μου που κανουμε μαζι μια προσπαθεια.Αν το διαβασετε ειμαι σιγουρος οτι θα σας φανει λογικο και οτι θα σας ανεβει το ηθικο.

https://edu4u.gr/Comments.aspx?qId=11943
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
Εγώ δε λέω βαθμούς για να μην το χρουζουσεύσω...

Κι εγω, μια από τα ίδια. Σας το κρατάμε για έκπληξη :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Εγώ δε λέω βαθμούς για να μην το χρουζουσεύσω...

Κι εγω, μια από τα ίδια. Σας το κρατάμε για έκπληξη :p
Φοβιτσιάρηδες!!:P:teasing::redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ArminVanBuuren

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ArminVanBuuren αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 241 μηνύματα.
Ας πω και γω τι πιστευώ..

Εκθεση: 13-15
Μαθηματικα Γ.: 20
Φυσικη: 10-12
Μαθηματικα Κ. : 16-18
ΑΟΔΕ : 20
ΑΕΠΠ: 14+
ΑΟΘ: 20

ελπιζω να μην την κατσω σε αοδε και αοθ θεωρια (ειδικα 62+ σπουδαιοτητα ομαδων)γιατι οσο και ναχεις διαβασει ποτε δεν ξερεις..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top