Πανελλήνιες 2012

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Nαι εκεινη την στιγμη που σου ερχονται τα θεματα αγχωνεσαι και δεν αποδιδεις οπως πρεπει.Μηπως φταιει αυτο??
Εχμμ...Βασικά δεν ξέρω,μπορεί να φταίει,αλλά λίγο...Είναι που με τόσα θέματα που έχει κάθε διαγώνισμα,δε σε παίρνει να κολλήσεις ούτε ένα δεκάλεπτο!!:(Με αποτέλεσμα κάθε φορά,το τελευταίο μισάωρο να παίρνει φωτιά ο κωλ...εχμμ,το χέρι μου!:P
drosos,αφού έχεις βρει κολπάκι,μια χαρά είσαι...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Ήδη με τις Πανελλήνιες τον ξεπερνάω καθημερινά...;)Δηλαδή,ας πούμε για σήμερα που έγραφα,είχα λύσει γύρω στα 75 μόρια και μου έμεναν 3-4 ερωτήματα,από διάφορα θέματα...Ένα το πάλευα δεν ξέρω κι εγώ πόση ώρα...Και να 'ναι μια φίλη μου και να μου λέει "Ξεκόλλα το μυαλό σου ρε,αυτό βγαίνει πολύ απλά!Δες το καλύτερα..."..Τελικά δεν το 'βγαλα...Και τελικά λυνόταν με απλή εφαρμογή Θ.Μ.Τ.!:wall:

Συμβουλή: Όταν όλα τα άλλα αποτύχουν και έχεις κολλήσει, τσέκαρε συνέχεια και παραγωγισιμότητα και εφάρμοσε ΘΜΤ. Πολύ πιθανόν να βγάλεις κανένα λαβράκι... :P (σε εμένα πάντως είχε δουλέψει σε 2-3 ασκήσεις που δεν ήξερα τι να κάνω...)


Επίσης, αρχίζω να πιστεύω πως ο Βασίλης είναι πολύ άνετος με τα Μαθηματικά.
Μπράβο του αλλά χωρίς το μαγικό ζωμό δεν ξεπουλάω ό,τι καλύτερο κομμάτι έχω σε 55αρες στριμένες φιλολόγους που διψάνε για 17χρονα αγοράκια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Εχμμ...Βασικά δεν ξέρω,μπορεί να φταίει,αλλά λίγο...Είναι που με τόσα θέματα που έχει κάθε διαγώνισμα,δε σε παίρνει να κολλήσεις ούτε ένα δεκάλεπτο!!:(Με αποτέλεσμα κάθε φορά,το τελευταίο μισάωρο να παίρνει φωτιά ο κωλ...εχμμ,το χέρι μου!:P
drosos,αφού έχεις βρει κολπάκι,μια χαρά είσαι...;)
Αυτο με την ωρα δεν ισχυει.Αν δεν την σκεφτεσαι και σκεφτεσαι το γραπτο σου τοτε ειναι που δεν θα κολησεις.Αν ομως σκεφτεσαι την ωρα τοτε θα κολησεις σιγουρα γιατι δεν εισαι απολυτα συγκεντρωμενη σε αυτο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

drosos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 1,151 μηνύματα.
Ωπα κατσε τωρα γινανε περισσοτερες οι 55αρες... Αλλαζει το θεμα τοτε :P . Αλλο ενα μυστικο: Οταν βλεπεται μια δυσκολη ασκηση(εχετε δοκιμασει τα παντα και δεν βγαινει) παντα μα παντα να εφαρμοζεται ΘΜΤ θα βγαλεται σιγουρα κατι που λυνει την ασκηση. Αυτο μου το πε ο μαθηματικος κ μπορω να πω δουλευει αρκετες φορες.

Νατασσα δεν το ειπα για να δειχτω απλως αν θελει και καποιος αλλος να το χρησιμοποιησει!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Δεν ξέρω ρε παιδιά,όλα αυτά που λέτε παίζουν,ίσως...Αλλά δεν είναι κι εύκολο να τα ελέγχεις όλα αυτά απόλυτα!
drosos,το ξέρω ρε συ,δεν το πήρα ότι πήγες να δειχτείς!Απλά,επειδή εγώ συχνά τα παίζω με τα μαθηματικά,στ' αλήθεια θαυμάζω όσους τα βγάζουν πέρα!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Ωπα κατσε τωρα γινανε περισσοτερες οι 55αρες... Αλλαζει το θεμα τοτε :P . Αλλο ενα μυστικο: Οταν βλεπετε μια δυσκολη ασκηση(εχετε δοκιμασει τα παντα και δεν βγαινει) παντα μα παντα να εφαρμοζετε ΘΜΤ θα βγαλετε σιγουρα κατι που λυνει την ασκηση. Αυτο μου το πε ο μαθηματικος κ μπορω να πω δουλευει αρκετες φορες.

Εεε, για σένα είναι μια η καθηγήτρια
Απλά λέω ότι απ τις πολλές, για σένα κρατάω το καλύτερο κομμάτι!

Συμφωνώ με το ΘΜΤ
Κι εμένα έτσι μου έχουν πει και συχνά δουλεύει!
Ξέμεινες από ιδέες; Κοιτάς τα ίδια και τα ίδια επι μια ώρα; Σκέφτεσαι την αυτοκτονία;
Όχι ακόμη! Το ΘΜΤ σου δίνει λύση όταν όλοι οι άλλοι δεν μπορούν!
Σαν σλόγκαν από διαφήμιση ακούγεται...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,408 μηνύματα.
Τι να πάω να διαβάσω τώρα; Αρχαία ή Λατινικά; :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Αρχαια!!!:clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Τι να πάω να διαβάσω τώρα; Αρχαία ή Λατινικά; :worry:
Πέσε για ύπνο ή βγες μια βόλτα έξω!
Η ώρα δεν προσφέρεται για διάβασμα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,408 μηνύματα.
Πέσε για ύπνο ή βγες μια βόλτα έξω!
Η ώρα δεν προσφέρεται για διάβασμα!

Μέχρι τις 2 και κάτι μπορώ να διαβάζω - και μπορώ επίσης να αποστηθίζω - πολύ εύκολα. :)
Το βραδινό διάβασμα μ' αρέσει αρκετά και με βοηθάει περισσότερο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Τι να πάω να διαβάσω τώρα; Αρχαία ή Λατινικά; :worry:
Παρασκευη ειναι.Και μονο που σκεφτομαι οτι ειναι παρασκευη τα εκλεισα πριν 15 λεπτα.. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
Βιολογία ως τις 2++.

Είδες Nikos Sitys; Δεν την είπα σε κανέναν... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Βιολογία ως τις 2++.

Είδες Nikos Sitys; Δεν την είπα σε κανέναν... :P
Προοδευεις.Αλλα γιατι Βιολογια Γ.Π μεχρι τοσο αργα?? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Εγώ ρε παιδιά που δεν έχω διαβάσει ούτε μια φορά φέτος μετά τις 21.00 είμαι εξωγήινος;
...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
Προοδευεις.Αλλα γιατι Βιολογια Γ.Π μεχρι τοσο αργα?? :P

Γιατί βρίσκομαι στους Βιογεωχημικούς Κύκλους, και έχω ακόμη το υπόλοιπο 2ο κεφάλαιο, για να βγάλω την ύλη.
Μην πεις τίποτα, είμαι ήδη αγχωμένος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Κι εμένα μου μένει από βιογεωχημικούς και μετά...+το 3ο κεφαλαιο...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
Κι εμένα μου μένει από βιογεωχημικούς και μετά...+το 3ο κεφαλαιο...:P

Εγώ είμαι στην 1η επανάληψη, που σημαίνει ότι δε θυμάμαι τίποτα... :(
Από δική μου μαλακία το έκαψα το μάθημα...
pffff...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Εγώ ρε παιδιά που δεν έχω διαβάσει ούτε μια φορά φέτος μετά τις 21.00 είμαι εξωγήινος;
...
Ελα ρε τζιμη ηρεμησε.Αφου και εγω το ιδιο ειμαι.Μονο τωρα διαβαζω λιγο παραπανω μεχρι τις 23.00 δηλαδη.Αντε 24.00 αν με πορωσει καμια πτανα ασκηση.Δεν παιζει ρολο ποσες ωρες διαβαζεις.Αλλα τα ποσα μαθαινεις.Να το εχεις παντα στο μυαλλο σου αυτο μην κοιτας τι κανουν οι αλλοι ;)

Γιατί βρίσκομαι στους Βιογεωχημικούς Κύκλους, και έχω ακόμη το υπόλοιπο 2ο κεφάλαιο, για να βγάλω την ύλη.
Μην πεις τίποτα, είμαι ήδη αγχωμένος.
Αααα λεω και εγω ρε.Δεν την διαβαζες τοσο καιρο ε???Αλλα ενταξει δεν χρειαζεται να αγχωθεις ρε.Αφου ειναι ευκολη.Θα το δεις ειδικα οι κυκλοι απλα θελει να καταλαβεις καποιες λεπτομερειες και το εχεις ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Θέλω

ΥΓ. Παρακαλούνται τα μέλη της αγαπητής φυλής των moderators να μη βγάλουν off topic το μήνυμα καθώς αυτό σχετίζεται άμεσα με τις σκέψεις των μαθητών που δίνουν πανελλήνιες σε 17 μέρες. Ευχαριστώ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Θέλω

ΥΓ. Παρακαλούνται τα μέλη της αγαπητής φυλής των moderators να μη βγάλουν off topic το μήνυμα καθώς αυτό σχετίζεται άμεσα με τις σκέψεις των μαθητών που δίνουν πανελλήνιες σε 17 μέρες. Ευχαριστώ!
Δεν θα στο εβγαζαν ρε συ.Το ειχε πει και αλλη μια πριν καιρο νομιζω αυτο το τραγουδι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top