Πανελλήνιες 2012

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Αλλαξαν τα δεδομενα δυστηχως..ειναι καλα μεν.Απλα στο θεμα διασκεδασης δεν ειναι καθολου καλα...θες να σου πω?? :P
Εχμμ...Ό,τι θες!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Εχμμ...Ό,τι θες!:)
Θα δουλεψω βοηθος σερβιτορου σεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε....μπουζουκια..:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Θα δουλεψω βοηθος σερβιτορου σεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε....μπουζουκια..:redface:
Κι εσύ αυτό το λες χωρίς διασκέδαση??!!:P:P
Έλα,πέρα απ' την πλάκα τώρα..Ντάξει,μια χαρά είναι,σκέψου ότι οι περισσότεροι ψάχνουμε και δε βρίσκουμε....Κι εγώ παίζω να..ξενιτευτώ για να δουλέψω το καλοκαίρι...Προς Σαντορίνη μεριά,αν κάτσει...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elinaki49

Νεοφερμένος

Η Ελίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 79 μηνύματα.
Κι εγώ δε θα έλεγα όχι σε μια δουλείτσα...! Ας φτάσει εκείνη η ώρα όμως και βλέπουμε... Νίκο φρόντισε τουλάχιστον να είναι καλό το πρόγραμμα, εεε :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Εγώ πάλι θέλω να δουλέψω το καλοκαίρι, αλλά...
Σερβιτόρος δεν το 'χω, αφού είμαι πολύ ατσούμπαλη
και ούτε σε κανά ταμείο μπορώ να κάτσω, γιατί η σχέση μου είναι τραγική με τα μαθηματικά.:P
Και δεν υπάρχει κάτι άλλο. =/
Αλλά... Ας πάω να τελειώσω τα αρχαία μου.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Κι εσύ αυτό το λες χωρίς διασκέδαση??!!:P:P
Έλα,πέρα απ' την πλάκα τώρα..Ντάξει,μια χαρά είναι,σκέψου ότι οι περισσότεροι ψάχνουμε και δε βρίσκουμε....Κι εγώ παίζω να..ξενιτευτώ για να δουλέψω το καλοκαίρι...Προς Σαντορίνη μεριά,αν κάτσει...;)
Nαι ωραια διασκεδαση να σχολαω στις 7 η ωρα το πρωι να κοιμαμαι μεχρι τις 2-3 η ωρα ετσι οπως το κοβω να τρωω να ξανακοιμαμαι για να φυγω ξανα παλι για ξενυχτι...και αυτο θα γινεται καθημερινα δευτερα τριτη τεταρτη πεμπτη παρασκευη σαββατο κυριακη...τι εχεις να πεις τωρα?? :P Διασκεδαση ε????????????????????????/Που θα κουτουλαω στους τοιχους :P Παντως 800 ευρωπουλα τον μηνα + τα τυχερα ειναι καλο μαιδιο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Nαι ωραια διασκεδαση να σχολαω στις 7 η ωρα το πρωι να κοιμαμαι μεχρι τις 2-3 η ωρα ετσι οπως το κοβω να τρωω να ξανακοιμαμαι για να φυγω ξανα παλι για ξενυχτι...και αυτο θα γινεται καθημερινα δευτερα τριτη τεταρτη πεμπτη παρασκευη σαββατο κυριακη...τι εχεις να πεις τωρα?? :P Διασκεδαση ε????????????????????????/Που θα κουτουλαω στους τοιχους :P Παντως 800 ευρωπουλα τον μηνα + τα τυχερα ειναι καλο μαιδιο :P
Εεε ορίστε!!Το καλύτερο το άφησες για το τέλος!!:P
Άλλωστε,ντάξει,θα ταλαιπωρηθείς λίγο,αλλά νέο παιδί είσαι!!:PΘα 'ναι ενδιαφέρουσα εμπειρία!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Εεε ορίστε!!Το καλύτερο το άφησες για το τέλος!!:P
Άλλωστε,ντάξει,θα ταλαιπωρηθείς λίγο,αλλά νέο παιδί είσαι!!:PΘα 'ναι ενδιαφέρουσα εμπειρία!
Χαχααχααχα να δεις εμπειρια με τις λουλουδουδες να σε χουφτωνουν τον πισινο γιατι ειναι στερημενες μην πωωω...ωραιες εμπειριες αυτες.Γενικα δεν μου αρεσουν τα φασαριοζικα κεντρα διασκεδασης.ΕΙΔΙΚΑ οταν τραγουδαει ενας παραφωνος ακυρος τραγουδιστης.Εγω εχω κολπο παντως οτοασπιδες και αγιος ο θεος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
Ας μην προτρέχουμε. Γράφουμε και μετά βλέπουμε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Χαχααχααχα να δεις εμπειρια με τις λουλουδουδες να σε χουφτωνουν τον πισινο γιατι ειναι στερημενες μην πωωω...ωραιες εμπειριες αυτες.Γενικα δεν μου αρεσουν τα φασαριοζικα κεντρα διασκεδασης.ΕΙΔΙΚΑ οταν τραγουδαει ενας παραφωνος ακυρος τραγουδιστης.Εγω εχω κολπο παντως οτοασπιδες και αγιος ο θεος!
Χαχαχα....Ε καλά,δεν πιστεύω να σε βιάσουν κιόλας!:PΝαι,και θα φωνάζουν οι θαμώνες "Ψιτ,παιδί!" και θα νομίζουν ότι είσαι περήφανος...:P
Όντως,ας πάνε όλα καλά πρώτα με τις εξετάσεις και βλέπουμε τι θα κάνουμε το καλοκαίρι!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Χαχαχα....Ε καλά,δεν πιστεύω να σε βιάσουν κιόλας!:PΝαι,και θα φωνάζουν οι θαμώνες "Ψιτ,παιδί!" και θα νομίζουν ότι είσαι περήφανος...:P
Όντως,ας πάνε όλα καλά πρώτα με τις εξετάσεις και βλέπουμε τι θα κάνουμε το καλοκαίρι!:)
Αααα ασε που θα ειμαι θεσσαλονικη για 10 μερες τον ιουνιο για να δωσω κατι χαρτια και να μεινω λιγο εκει σε εναν φιλο να περασουμε λιγο καλα...αυτο ξεχασα να το παραλειψω.Οποε αν ειναι να κανουμε κανενα meeting after panellinies ειμαι μεσα αν λαχει θα το οργανωσω εγω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Θεσσαλονίκη???Ελάαατε ρε παιδιά....Πώς θα ανέβουμε...?:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Θεσσαλονίκη???Ελάαατε ρε παιδιά....Πώς θα ανέβουμε...?:(
Aαααατε καλα.Θα οργανωσω δυο covention.Ενα αθηνα για να ερθουνε και οι πατρινοι και ενα θεσσαλονικη τι λετε???Μετα τις ενδοσχολικες σας φυσικα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stathis1214

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο stathis1214 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 267 μηνύματα.
Χαχαχα....Ε καλά,δεν πιστεύω να σε βιάσουν κιόλας!:PΝαι,και θα φωνάζουν οι θαμώνες "Ψιτ,παιδί!" και θα νομίζουν ότι είσαι περήφανος...:P
Όντως,ας πάνε όλα καλά πρώτα με τις εξετάσεις και βλέπουμε τι θα κάνουμε το καλοκαίρι!:)

Aυτο με τις λουλουδουδες και τα χουφτωματα που γινεται??? Νατασα παμε??? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Aυτο με τις λουλουδουδες και τα χουφτωματα που γινεται??? Νατασα παμε??? :P
Rhodes Island my friend.Ελα να νιωσεις χουφτωμα στα μπουζουκια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

loco13

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 127 μηνύματα.
πωωω.....πρεπει να κανω κ εκθεση αυριο....ππφφφφ................αντε να τελειωνουμε!!!εν τω μεταξυ εχουν ερθει ολοι οι φοιτητες λογω εκλογων και ζηλευω που τους βλεπω τοσο χαλαρους...!!!

και εγώ!! διάβασμα δεν έχετε ΡΕΕΕ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stathis1214

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο stathis1214 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 267 μηνύματα.
Rhodes Island my friend.Ελα να νιωσεις χουφτωμα στα μπουζουκια!

μην το λες για πλακα.... Ειναι πιθανος προορισμος μας με την παρεα μου... Τωρα που εμαθα οτι εχει και αξιοθεατα συγχρονου πολιτισμου.... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Aαααατε καλα.Θα οργανωσω δυο covention.Ενα αθηνα για να ερθουνε και οι πατρινοι και ενα θεσσαλονικη τι λετε???Μετα τις ενδοσχολικες σας φυσικα.
Τώρα μιλάς σωστά!;)

Aυτο με τις λουλουδουδες και τα χουφτωματα που γινεται??? Νατασα παμε??? :P
Όπου θες εσύ παιδί μου!!:P

(Η Ρόδος είναι προορισμός??Γιατί εγώ αλλού είχα μείνει....:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stathis1214

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο stathis1214 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 267 μηνύματα.
Τώρα μιλάς σωστά!;)


Όπου θες εσύ παιδί μου!!:P

Τωρα μιλας σωστα ;)
E τι ενα μερος θα μας μονοπωλησει??? Ετσι κι αλλιως η αποθηκη σου ειναι τσαμπα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

veroniCa^

Νεοφερμένος

Η veroniCa^ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 75 μηνύματα.
Εγώ άλλο δεν καταλαβαίνω. Ότι ήταν να κάνουμε στα φροντιστήρια τα κάναμε..Τί μας πιέζουν να πάμε ντε και καλά για μάθημα? Εγώ πχ πάω ιδιαίτερα κ η καθηγήτρια μου φαγώνεται να πηγαίνω 8 με 9 ώρες την εβδομάδα! Και αν δεν είχε και δουλειά στο φροντιστήριο ποιος ξέρει πόσες ώρες θα ήθελε? Και να πεις ότι κάνουμε κάτι το ιδιαίτερο! Επαναλήψεις κ διαγωνίσματα που κάλλιστα θα μπορούσα να κάνω κ σπιτάκι μου χωρίς να πληρώνω την κάθε ώρα που περνάει σαν να είναι χρυσός! Θέλω να ελαττώσουμε τις ώρες αλλά αυτή επιμένει ότι πρέπει να τα δώσουμε όλα πριν τις εξετάσεις.Ένας μήνας έχει μείνει ακόμα λέει! Αυτό μεταφράζεται και αλλιώς:"Ένας μήνας έχει μείνει κωλόπαιδο! Θα σου φάω όσα μπορώ!" Είμαι 100% σίγουρη ότι γι αυτό με φορτώνει με ώρες.. :mad: Ουφ τα είπα και ηρέμησα! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top