Πανελλήνιες 2012

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

veroniCa^

Νεοφερμένος

Η veroniCa^ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 75 μηνύματα.
Άντε έλα :knife:
Δεν σε πειράζει που είναι μαχαίρι κι όχι πιστόλι;

Xαχαχα! Όχι ότι σου βρίσκεται πρόχειρο δεν έχω ιδιαίτερες προτιμήσεις! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NikoTexXx

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,554 μηνύματα.
λεω να σταματησω τα ιδιαιτερα ! γιατι πιστευω μου τρωνε χρονο απο το διαβασμα και ο καθενας με πιεζει να διαβαζω οτι θελει αυτος, με αποτελεσμα να μη διαβαζω τελικα αυτο που θελω... ή μηπως ειναι λαθος να σταματησω τα μαθηματα 2 βδομαδες πριν τις πανελληνιες? Πραγματικα, βρισκομαι σε μεγαλο διλλημα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria90

Δραστήριο μέλος

Η Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 415 μηνύματα.
λεω να σταματησω τα ιδιαιτερα ! γιατι πιστευω μου τρωνε χρονο απο το διαβασμα και ο καθενας με πιεζει να διαβαζω οτι θελει αυτος, με αποτελεσμα να μη διαβαζω τελικα αυτο που θελω... ή μηπως ειναι λαθος να σταματησω τα μαθηματα 2 βδομαδες πριν τις πανελληνιες? Πραγματικα, βρισκομαι σε μεγαλο διλλημα

Για εμενα αν αισθανεσαι πιεσμενος..σταματα τα! απλα κανε λιγα μονο μαθηματα για επαναληψεις. Εκτος αν αισθανεσαι ηδη ετοιμος! Χαλαρωσε ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NikoTexXx

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,554 μηνύματα.
αυτο προσπαθω αλλα δε μπορω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,415 μηνύματα.
Εγώ φροντιστήριο πηγαίνω μια φορά την εβδομάδα και μόνο στο άγνωστο στα αρχαία. Σε όλα τα άλλα δε χρειάζεται. Χάνω χρόνο. Προτιμώ να κάθομαι σπίτι να διαβάζω ιστορία, παρά να πηγαίνω φροντιστήριο. Ο,τι ήταν να μας παραδώσουν, το έχουν κάνει ήδη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria90

Δραστήριο μέλος

Η Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 415 μηνύματα.
Σε καταλαβαινω..τα εχω περασει! Αλλα πραγματικα.. μετα θα λες,γιατι αγχωνομουν?!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
λεω να σταματησω τα ιδιαιτερα ! γιατι πιστευω μου τρωνε χρονο απο το διαβασμα και ο καθενας με πιεζει να διαβαζω οτι θελει αυτος, με αποτελεσμα να μη διαβαζω τελικα αυτο που θελω... ή μηπως ειναι λαθος να σταματησω τα μαθηματα 2 βδομαδες πριν τις πανελληνιες? Πραγματικα, βρισκομαι σε μεγαλο διλλημα
Κι εγώ το έχω σκεφτεί να κόψω τα ιδιαίτερα
Τελικά αποφάσισα να τα μειώσω
Κάνε ό,τι σε κάνει να αισθάνεσαι εσύ καλά
Αν πιστεύεις πως έρχονται και τρώνε χρόνο που εσύ θα μπορούσες να αξιοποιήσεις καλύτερα, κόψε τα μαθήματα και κάνε μόνο πολύ λίγα ίσα ίσα για να ελέγχουν οι καθηγητές πως τα πας
Και μην αφήνεις αυτούς να κάνουν το πρόγραμμά σου
Εγώ έφτιαξα σε ένα χαρτί όλο μου το πρόγραμμα μέχρι το τέλος και το ανακοίνωσα
Είπα πχ στον μαθηματικό μου ότι μέχρι και την Έκθεση (πρώτο μάθημα) θα διαθέσω ακόμη 2-3 μέρες για το μάθημα κι άφησα αυτόν να διαλέξει τι θα κάνω αυτές τις μέρες
Αλλά το πόσο χρόνο θα αφιερώσω εγώ στο κάθε μάθημα (κι αναλόγως και στο κάθε κεφάλαιο του μαθήματος), το αποφάσισα μόνος μου ανάλογα με το που αισθανόμουν ότι χρειάζομαι περισσότερες επαναλήψεις και που αισθανόμουν ότι είμαι πιο εντάξει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NikoTexXx

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,554 μηνύματα.
ευχαριστω για τις απαντησεις σας παιδια.... με κανατε και ενιωσα καλυτερα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.
Ακυρο...δεν καταφερα να το συνθεσω στο latex



Aυτη θα πεσει!

εφτε ή ντεχι :P

Και γω αυτή θέλω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria90

Δραστήριο μέλος

Η Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 415 μηνύματα.
Ετσι ακριβως! Ενα προγραμματακι θελει.. και θα εισαι κομπλε! Μην αγχωνεστε παιδιαααα!!!!!! Θα τα πατε πολυ καλα αμα ειστε αισιοδοξοι-σας μιλαει το πιο "αισιοδοξο" ατομο! :Ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Εννοειται πως θα παμε καλα!
Τσαμπα διαβαζαμε ολη την χρονια???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria90

Δραστήριο μέλος

Η Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 415 μηνύματα.
Έτσι.. να ειδατε???? η Χαρουλιτα η Χαλαρουιτα ;) σωστηηηηη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
εφτε ή ντεχι :P

Και γω αυτή θέλω!
Ναι αυτο το LATEX δεν την παλευει συγχωρα με αλχελουκο!ft ηθελα να γραψω εκει

Εννοειται πως θα παμε καλα!
Τσαμπα διαβαζαμε ολη την χρονια???
Μακαρι να πεισεις και την christina123 :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 278211

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

christina123

Δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 699 μηνύματα.
Ναι αυτο το LATEX δεν την παλευει συγχωρα με αλχελουκο!ft ηθελα να γραψω εκει
Μακαρι να πεισεις και την christina123 :P
:P:P
κανεις δεν το χει καταφερει μεχρι στιγμης...:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

μαριαα χανια

Νεοφερμένος

Η μαριαα χανια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 110 μηνύματα.
τα εχω παι3ει τελειως και δεν ξερω πώς θα αλλάξει αυτο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
τα εχω παι3ει τελειως και δεν ξερω πώς θα αλλάξει αυτο!
1η ιουνιου θα αλλαξει εκτος και αν δινεις ΑΟΘ τοτε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

μαριαα χανια

Νεοφερμένος

Η μαριαα χανια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 110 μηνύματα.
1η ιουνιου θα αλλαξει εκτος και αν δινεις ΑΟΘ τοτε...
δινω και απο αυτο και το χω αφησει τελειως αλλα τελος παντων
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katerina94simi

Νεοφερμένος

Η katerina94simi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Ξέρω ότι δεν βοηθάει η ερώτηση μου αλλά πραγματικά το έχω απορία: φαίνεσαι συνεσταλμένη κ ότι πατάς καλά στα πόδια σου..Ασχολείσαι με το σχολείο κ δεν είσαι από τα άτομα που αδιαφορούν. Τότε γιατί τα άφησες όλα τελευταία στιγμή? :hmm: Όπως και να χει προλαβαίνεις. Ότι μπορείς. Όλοι αυτό κάνουμε. Καλή επιτυχία :)
Ρε συ Βερόνικα πραγματικά όλο το χρόνο έδωσε τον καλύτερο μου εαυτό...κάποια πράγματα όμως δεν τα προλάβαινα και τα άφησα να συσσωρευτουν...αυτό είχε ως αποτέλεσμα τώρα να διαβάζω κάποια πράγματα για πρώτη φορά...ελπίζω να προλάβω...και όσο αφορά το δικό σου της τελευταίας στιγμής αφού σε βοηθάει μην ακούς κανένα παρά μόνο τις δυνάμεις σου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

veroniCa^

Νεοφερμένος

Η veroniCa^ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 75 μηνύματα.
Ρε συ Βερόνικα πραγματικά όλο το χρόνο έδωσε τον καλύτερο μου εαυτό...κάποια πράγματα όμως δεν τα προλάβαινα και τα άφησα να συσσωρευτουν...αυτό είχε ως αποτέλεσμα τώρα να διαβάζω κάποια πράγματα για πρώτη φορά...ελπίζω να προλάβω...και όσο αφορά το δικό σου της τελευταίας στιγμής αφού σε βοηθάει μην ακούς κανένα παρά μόνο τις δυνάμεις σου...
Tί να πω! Μακάρι να τα καταφέρουμε! Δώσε όσο περισσότερο μπορείς κ να δεις που όλα θα πάνε καλά ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top