Πανελλήνιες 2012

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Παιδιά,δεν ξέρω αν ενδιαφέρεστε,πάντως εγώ δίνω σ' όποιον θέλει κύματα+ταλαντώσεις+Doppler που πιστεύω τα κατέχω...Αλλά θέλω απεγνωσμένα στερεό που πελαγώνω!!:)
Και εγω μια απο τα ιδια ρε παιδια! Φοβαμαι το το στερεο και το doppler
Οποτε, οτι εχετε στην διαθεση σας!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Ελα να στριμωξουμε τον loco13 γιατι εδω γινεται πολυ σκληρο παζαρι οχι αστεια!Δωσε μου λιγο απο κυμματα θες στερρεο απο εμενα???
Έκλεισε!Κύματα ό,τι γουστάρεις!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Εχεις βγαλει τιποτα στις επαναληψεις? Εγω ελαχιστα.. :/ και στν οεφε εγραψα 72/100 ενω αμα διαβασω γμτ το εχω αλλα δεν μπορω να διαβασω.. (ρε παιδια μια μικρη βοηθεια επειδη ειμαι νεα πως απανταμε σε καποιο συγκεκριμενο μηνυμα αναφεροντας το στην απαντηση μας??? )

Πατάς στο μήνυμα που θες εκεί που λέει παράθεση. :)
Έχω βγάλει αλλά με πεθαίνουν οι ημερομηνίες και το τι έκανε ποιος. Τα μπερδεύω μεταξύ τους.:/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Και εγω μια απο τα ιδια ρε παιδια! Φοβαμαι το το στερεο και το doppler
Οποτε, οτι εχετε στην διαθεση σας!!!


Έκλεισε!Κύματα ό,τι γουστάρεις!;)

Ακουω προτασεις σας πλασσαρω στερρεο!Αμαζοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοονες μου !!!!! Θα σας βαλω και σος για να γλιστραει!!!! ΕΔΩ ΤΟ ΚΑΛΟ ΣΤΕΡΡΕΟ!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Ακουω προτασεις σας πλασσαρω στερρεο!Αμαζοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοονες μου !!!!! Θα σας βαλω και σος για να γλιστραει!!!! ΕΔΩ ΤΟ ΚΑΛΟ ΣΤΕΡΡΕΟ!!!!
Την ευχη μας να χεις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.

drosos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 1,151 μηνύματα.
Εμενα ποιος θα μου δωσει λιγο απο εκθεση;;; Και του δινω ολοκληρωματα και λιγο στερεο!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ondine

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ondine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Κρυονέρι (Αττική). Έχει γράψει 158 μηνύματα.
Πατάς στο μήνυμα που θες εκεί που λέει παράθεση. :)
Έχω βγάλει αλλά με πεθαίνουν οι ημερομηνίες και το τι έκανε ποιος. Τα μπερδεύω μεταξύ τους.:/

Χαχ σ'ευχαριστω :D

Εγω απο ημερομηνιες μια χαρα τα παω.. Γενικα θυμαμαι τι γινεται σε καθε κεφαλαιο και μαθημα αλλα οχι καταλεξη :/ Εχεις κανει κανενα χρονολογιο μηπως σε βοηθησει? Στα υπολοιπα μαθηματα πως τα πας?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elinaki49

Νεοφερμένος

Η Ελίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 79 μηνύματα.
Νίκο, προτείνω συνεταιρισμό. Έχω κι εγώ καλές προσφορές για στερεό. Με μια συνεργασία θα έχουμε μεγαλύτερα κέρδη:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
πωπωπω.....τι τσικγουνια ειναι αυτη...ΞΥΠΝΕΙΣΤΕ ΜΕ!!!! ...-.- :(
Τι θελεις απο μενα???

Θελω ολοκληρωματα...
Τι ακριβως θελεις απο εκθεση???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Εμενα ποιος θα μου δωσει λιγο απο εκθεση;;; Και του δινω ολοκληρωματα και λιγο στερεο!!!

Όχι λίγο από έκθεση, ολόκληρη φιλόλογο σου δίνω εσένα!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Επειδη θα γινει ο κακος χαμος, ας γραψει ο καθενας τι θελει και οποιος μπορει και θελοει του στελνει!
Τι λετε???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Ακουω προτασεις σας πλασσαρω στερρεο!Αμαζοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοονες μου !!!!! Θα σας βαλω και σος για να γλιστραει!!!! ΕΔΩ ΤΟ ΚΑΛΟ ΣΤΕΡΡΕΟ!!!!
Ωωωραίος!!Οκ,αφού βρήκα άνθρωπο να μου εξασφαλίσει στερεό,τα πάντα όλα!!:P

Εμενα ποιος θα μου δωσει λιγο απο εκθεση;;; Και του δινω ολοκληρωματα και λιγο στερεο!!!
Χμμ...Δεν είναι κακό!Γιατί και με τα ολοκληρώματα έχω ένα θεματάκι...Έκθεση πιάνω ένα 80-85,σου κάνει?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Χαχ σ'ευχαριστω :D

Εγω απο ημερομηνιες μια χαρα τα παω.. Γενικα θυμαμαι τι γινεται σε καθε κεφαλαιο και μαθημα αλλα οχι καταλεξη :/ Εχεις κανει κανενα χρονολογιο μηπως σε βοηθησει? Στα υπολοιπα μαθηματα πως τα πας?

Κ γω όχι αυτολεξεί. Δε μπορώ! Δε μου βγαίνει ρε γαμώτο!
Έχω χρονολόγιο κάτι πάω να κάνω. Μπερδεύω τους μήνες κυρίως.:P
Με τις εισαγωγές στα αρχαία έχω το ίδιο θέμα! Κατά τ'αλλα οκ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ondine

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ondine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Κρυονέρι (Αττική). Έχει γράψει 158 μηνύματα.
Κ γω όχι αυτολεξεί. Δε μπορώ! Δε μου βγαίνει ρε γαμώτο!
Έχω χρονολόγιο κάτι πάω να κάνω. Μπερδεύω τους μήνες κυρίως.:P
Με τις εισαγωγές στα αρχαία έχω το ίδιο θέμα! Κατά τ'αλλα οκ!
:eek::eek::eek::eek: Ακριβως και εγω το ιδιο θεμα.. :P Ιστορια και εισαγωγες αρχαιων :mad:
Πες μου οτι σκιζεις κιολας στα λατινικα και τη λογοτεχνια :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Και εννοειται πως δεν στελνουμε 500 ασκησεις!
Λιγες και καλες! Τις καλυτερες!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Δροσος δωσε μου λιγο απο ΑΕΠΠ να σου δωσω λιγο μαθηματικα που ειμαι μεγαλο αστερι.Ντοματουλα μαρουλι αγγουρακι.Κρεμμυδακι βραστο αν υπαρχει προσωπο ωμο αν δεν υπαρχει...σε κοβω να υπαρχει ομως ε???ΟΜΟΡΦΑΝΤΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΜΟΥ!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

drosos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 1,151 μηνύματα.
Χαχαχα jim την ειχα ξεχασει την φιλολογο.

Ελα νικο θελω επειγοντως εκθεση που με συνδυασμο την φιλογο απο τον μητσο το 20αρι δεν το χανω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Ελάτε από εδώ, το καλύτερο πράγμα έχω!!!


Μαθητής: Κύριε τι βάζετε στις εξετάσεις?
Καθηγητής:Τι βάζω?Τον πατέρα μου και τη μάνα μου βάζω ρε μεγάλε! Πολλαπλής επιλογής,αντιστοίχηση,συμπλήρωση κενών, ορισμούς, ασκήσεις, ...εύκολες αν έχεις διαβάσει, δύσκολες αν δεν έχεις. Σε κόβω να μην έχεις....
Μαθητής: Οοοχι...
Καθηγητής: Μαθητααααααααααρα μουυυυυ! Δεν πειράζει! Θα σου δώσω και τα sos,για να περάσεις! σημειώσεις, αντιγραφές και για τους μετεξεταστέους, εξέταση μπες-βγες!
Μαθητής: Φτιάξε μου δυο απ'ολα..
Καθηγητής: Πωπωπωπω, όνειρο ζω μη με ξυπνάτε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Χαχαχα jim την ειχα ξεχασει την φιλολογο.
ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ΤΑ ΕΙΠΕ ΟΛΑ Ο ΤΖΙΜΗΣ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top