Πανελλήνιες 2012

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

elinaki49

Νεοφερμένος

Η Ελίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 79 μηνύματα.
Παιδιάααααααα.... ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ. Εκεί που έλυνα μια άσκηση φυσικής και μου είχε βγει ένα ωραιότατο νούμερο, ανακαλύπτω ότι είχα κάνει μια λάθος αντικατάσταση... Το διορθώνω και τώρα έχουμε ένα υπέροχο Δl=2,83333333333333
Τί χαρά....:hmm:ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΑΛΛΟ. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Γεια σας παιδια.. Δεν εχω παρακολουθησει καθολου τη συζητηση αλλα θελω συμπαρασταση στη φαση που βρισκομαι.. Εχω απελπιστει.. Νιωθω οτι η υλη δεν προκειται ναι βγει με τιποτα στις 2 εβδομαδες που απομενουν.. Ειστε και εσεις το ιδιο αγχωμενοι? Αααα και υπαρχει κανενας θεωρητικος εδω μεσα? :Ρ
Καταρχην δεν ειναι 2 βδομαδες ειναι 17 μερες.Ας ξεκινησουμε απο εκει.Δευτερον δεν ειμαι θεωρητικος αλλα αν εχεις Βιολογια Γ.Π και εχεις κενα μπορω να σε βοηθησω εγω.

Παιδιάααααααα.... ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ. Εκεί που έλυνα μια άσκηση φυσικής και μου είχε βγει ένα ωραιότατο νούμερο, ανακαλύπτω ότι είχα κάνει μια λάθος αντικατάσταση... Το διορθώνω και τώρα έχουμε ένα υπέροχο Δl=2,83333333333333
Τί χαρά....:hmm:ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΑΛΛΟ. :)
Αστην για σημερα ειναι αργα τωρα για ασκηση.Πιασε κατι αλλο.αν βλεπεις οτι σε εκνευριζει μια ασκηση δεν θα εχεις καθαρο μυαλλο και δεν προκειτε να την λυσεις..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

loco13

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 127 μηνύματα.
Μισο παω να πεσω απο το παραθυρο ξαναγυρναω... Δωσε μου λιγο απο το κομματι του εγκεφαλου σου για τα κυμματα γιατι δεν μπορω..θα τρελαθω

χαχαχαχα! αμέ! έχεις να ανταλλάξουμε με λίγο στερεό?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ondine

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ondine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Κρυονέρι (Αττική). Έχει γράψει 158 μηνύματα.
Χαχα.. Εχω παρει φυσικη γενικης.. :Ρ ( και μην βρισετε ) Με την ιστορια εχω το πιο μεγαλο προβλημα γτ μισω το να μαθαινω παπαγαλια..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

loco13

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 127 μηνύματα.
Χαχα.. Εχω παρει φυσικη γενικης.. :Ρ ( και μην βρισετε ) Με την ιστορια εχω το πιο μεγαλο προβλημα γτ μισω το να μαθαινω παπαγαλια..

σοβαρά μιλάς?? γιατί το έκανες αυτό στον εαυτό σου?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elinaki49

Νεοφερμένος

Η Ελίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 79 μηνύματα.
χαχαχαχα! αμέ! έχεις να ανταλλάξουμε με λίγο στερεό?:P

Ανταλλάσσω εγώ με στερεό!! Άσκηση κρούσεις, Doppler & ταλάντωση.... εεε τί λες;;;:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
χαχαχαχα! αμέ! έχεις να ανταλλάξουμε με λίγο στερεό?:P
Φερε φερε.Να το κανουμε 50-50 ισα ισα για να γραφουμε καλα και στα δυο γιατι τωρα ειμαστε 70-30 :P

Χαχα.. Εχω παρει φυσικη γενικης.. :Ρ ( και μην βρισετε ) Με την ιστορια εχω το πιο μεγαλο προβλημα γτ μισω το να μαθαινω παπαγαλια..
Για την ιστορια μπορει να σε βοηθησει ενας user που ειναι μαεστρος στο μαθημα ο nafasskata στειλε του ενα pm θα σου απαντησει σιγουρα.

Ανταλλάσσω εγώ με στερεό!! Άσκηση κρούσεις, Doppler & ταλάντωση.... εεε τί λες;;;:D
Tα κατεουμε ολα δεν θελουμε ανταλλαγη :P :P Αν εχεις λιγο απο κυμα δωσε μου γιατι τον κοβω για πολυ ακριβο τον αλλον :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Χαχα.. Εχω παρει φυσικη γενικης.. :Ρ ( και μην βρισετε ) Με την ιστορια εχω το πιο μεγαλο προβλημα γτ μισω το να μαθαινω παπαγαλια..


Είσαι δικιά μου.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elinaki49

Νεοφερμένος

Η Ελίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 79 μηνύματα.
Tα κατεουμε ολα δεν θελουμε ανταλλαγη :P :P Αν εχεις λιγο απο κυμα δωσε μου γιατι τον κοβω για πολυ ακριβο τον αλλον :P

Κάτι έχω κι από κύματααα..... Ας είναι, χάρισμά σου:P Και καλή τύχη :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Κάτι έχω κι από κύματααα..... Ας είναι, χάρισμά σου:P Και καλή τύχη :D
Εεεεε πως το δινεις ετσι.Θελω να αυξησω την ανταγωνιστικοτητα για να μειωσει ο αλλος τις τιμες!Αντε το εδωσες και εφυγες!Κατσε βρε παιδι μου εδω να γινει παιχνιδι! :P :P χαχαχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Ρε δεν μας φοβιζει τιποτα!
Ουτε η φυσικη, ουτε τα μαθηματικα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ondine

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ondine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Κρυονέρι (Αττική). Έχει γράψει 158 μηνύματα.
Σε ευχαριστω!! του εστειλα μηνυμα να δουμε τι θα γινει :Ρ


Δικια σ σχετικα με την ιστορια η με τη φυσικη??? :Ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Ρε δεν μας φοβιζει τιποτα!
Ουτε η φυσικη, ουτε τα μαθηματικα...
Παμε ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε....................................................τιποταααααααααααααααααααααααααααα.....:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elinaki49

Νεοφερμένος

Η Ελίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 79 μηνύματα.
Εεεεε πως το δινεις ετσι.Θελω να αυξησω την ανταγωνιστικοτητα για να μειωσει ο αλλος τις τιμες!Αντε το εδωσες και εφυγες!Κατσε βρε παιδι μου εδω να γινει παιχνιδι! :P :P χαχαχα

Απαπαπα ανταγωνιστικό πνεύμα... Είδες τί σου κάνει η φυσική;;;:P Γι' αυτό κι εγώ σταμάτησα... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Απαπαπα ανταγωνιστικό πνεύμα... Είδες τί σου κάνει η φυσική;;;:P Γι' αυτό κι εγώ σταμάτησα... :)
Τωρα μας πηραν χαμπαρι παει μας εχει στο χερι.. :P :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Σε ευχαριστω!! του εστειλα μηνυμα να δουμε τι θα γινει :Ρ

Δικια σ σχετικα με την ιστορια η με τη φυσικη??? :Ρ

Ιστορία!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elinaki49

Νεοφερμένος

Η Ελίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 79 μηνύματα.
Τωρα μας πηραν χαμπαρι παει μας εχει στο χερι.. :P :P

Δεν πειράζει... Θα συνεννοηθούμε να κάνουμε καλό παιχνίδι με μαθηματικά...!:P Εκεί να δεις ανταγωνιστικότητα:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Παιδιά,δεν ξέρω αν ενδιαφέρεστε,πάντως εγώ δίνω σ' όποιον θέλει κύματα+ταλαντώσεις+Doppler που πιστεύω τα κατέχω...Αλλά θέλω απεγνωσμένα στερεό που πελαγώνω!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ondine

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ondine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Κρυονέρι (Αττική). Έχει γράψει 158 μηνύματα.
Εχεις βγαλει τιποτα στις επαναληψεις? Εγω ελαχιστα.. :/ και στν οεφε εγραψα 72/100 ενω αμα διαβασω γμτ το εχω αλλα δεν μπορω να διαβασω.. (ρε παιδια μια μικρη βοηθεια επειδη ειμαι νεα πως απανταμε σε καποιο συγκεκριμενο μηνυμα αναφεροντας το στην απαντηση μας??? )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Παιδιά,δεν ξέρω αν ενδιαφέρεστε,πάντως εγώ δίνω σ' όποιον θέλει κύματα+ταλαντώσεις+Doppler που πιστεύω τα κατέχω...Αλλά θέλω απεγνωσμένα στερεό που πελαγώνω!!:)
Ελα να στριμωξουμε τον loco13 γιατι εδω γινεται πολυ σκληρο παζαρι οχι αστεια!Δωσε μου λιγο απο κυμματα θες στερρεο απο εμενα???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top