Πανελλήνιες 2012

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Γεωμετρικη ερμηνεια Θ.Μ.Τ. ή Θ.Rolle απο μενα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Aυτο δεν περιμενα ποτε να το ακουσω παντως.Να περιμενει καποιο πιο πολλα πραγματα στην Φυσικη παρα στα μαθηματικα :P
Τα μαθηματικά είναι δύσκολα και μπορούν να σε διαλύσουν σε ένα θέμα
Η Φυσική είναι πολύ πιο εύκολη
Μαθαίνεις μερικές βασικές αρχές, λύνεις και πολλές ασκήσεις και έχεις μια ασφάλεια
Δεν ξέρω παιδία, για μένα η Φυσική είναι εύκολη
Ίσως φταίει το γεγονός ότι είχα καλές βάσεις από Α Λυκείου και στερεά/κρούσεις πέρασαν ανεπαίσθητα
Ελπίζω πάντως σε κάτι πολύ καλό
Είναι μάθημα που πιστεύω θα με βοηθήσει να καλύψω στραβοπατήματα παρά θα με δημιουργήσει πρόβλημα...
(μην το γκαντεμιάσουμε όμως...)

Γεωμετρικη ερμηνεια Θ.Μ.Τ. ή Θ.Rolle απο μενα:P

Μ' αρεσείς πολύ!
Πάρα πολύ!
Τι δωράκι είπαμε ότι θες για τα γενέθλια; :)
(γεωμετρική ερμηνεία μου έχει κολλήσει και φοριέται πολύ τελευταία... προσέξτε την!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

drosos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 1,151 μηνύματα.
Αφου το ξεκινησατε ας πω κ γω τ περιμενω για να δω σε ποσα θα πεσω μεσα.
Μαθηματικα κατ: Ελπιζω 90+ αφου οεφε και διαγωνισματα δεν εχω πεσει κατω απο 85 :P (εκτος απο μιγαικους)
Φυσικη κατ: Εχω ξεκινησει να διαβαζω πολυ σοβαρα μετα το πασχα οποτε περιμενω ενα 75-80.
Εκθεση: Αν μου γνωρισει την καθηγητρια που μου λεγε ο μητσος απο πανω χτυπαμε ανετα 90αρι :P . Αν οχι μια χαρα και με 13.
ΑΕΠΠ: Εδω επιβαλλεται 90++ τι σκ@τ@ προγραμματιστης θελω να γινω.
ΑΟΔΕ: Αν δεν πεσει η σελ 62 πιστευω και εκει πανω απο 90
Μαθηματικα γενικης: Ισχυει το ιδιο με τα κατευθυνσης.
Με αυτους τους βαθμους 17500 μορια, η σχολη μου εχει 15200(πληροφορικη ΟΠΑ). ΠΕΡΑΣΑΑΑΑ!!(Και μετα ξυπνησα :P )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

veroniCa^

Νεοφερμένος

Η veroniCa^ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 75 μηνύματα.
Αυτό ακριβώς! Παιδιά δεν σας κάνω πλάκα: όλα τα άτομα που ξέρω έχουν λιώσει στο διάβασμα κ εγώ χαλαρά! Τις τύψεις μου τις νιώθω βέβαια αλλά τί άλλο να κάνω? Πιέζομαι όσο μπορώ!! Μακάρι να μην με μουτζώνω μετά τις εξετάσεις κ σκέφτομαι τί καλά που θα ήταν αν είχα διαβάσει περισσότερο! :confused: Και μια που λέμε τί περιμένουμε να γράψουμε θα πω κι εγώ την ταπεινή μου άποψη :
Αρχαία Κατ: με κανένα 14 ευχαριστημένη θα είμαι :P
Λογοτεχνία Κατ: 16? ή μήπως λέω πολύ?
Λατινικά: εδώ δεν κάνουμε εκπτώσεις τα έχω λιώσει --> 19 ;)
Ιστορία Κατ: ούτε εδώ..ελπίζω να μην κολλήσω εκείνη τη στιγμή --> 19
Βιολογία Γεν: εδώ η κατάσταση είναι shit high and watch :P κανένα 15 γιατί με εκνευρίζει σαν μάθημα και δεν την αντέχω!
Έκθεση: κανένα 16-17! εε τί σκατά πια?

Αυτά :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

drosos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 1,151 μηνύματα.
Μια χαρα εισαι μην ανχωνεσαι... Και παλι που ξερεις οτι διαβαζουν οσες ωρες λενε :P ? Οπως ειδα παραπανω μετραει η ποιοτητα οχι η ποσοτητα ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Γεωμετρικη ερμηνεια Θ.Μ.Τ. ή Θ.Rolle απο μενα:P
Κακο χρονο να εχεις γρουσουζη!Παιρνω πισω τα χρονια πολλα που σου εδωσα!Οχι ρε!Δεν θελω κερασμα! :P :P :P Χαχαχαχα τωρα σοβαρα φετος εχω δει πολλες φορες σε πολλα διαγωνισματα στα φροντιστηρια να ψαλουν σαν σος αποδειξη απο ολοκληωτικο λογισμο

Αυτό ακριβώς! Παιδιά δεν σας κάνω πλάκα: όλα τα άτομα που ξέρω έχουν λιώσει στο διάβασμα κ εγώ χαλαρά! Τις τύψεις μου τις νιώθω βέβαια αλλά τί άλλο να κάνω? Πιέζομαι όσο μπορώ!! Μακάρι να μην με μουτζώνω μετά τις εξετάσεις κ σκέφτομαι τί καλά που θα ήταν αν είχα διαβάσει περισσότερο! :confused: Και μια που λέμε τί περιμένουμε να γράψουμε θα πω κι εγώ την ταπεινή μου άποψη :
Αρχαία Κατ: με κανένα 14 ευχαριστημένη θα είμαι :P
Λογοτεχνία Κατ: 16? ή μήπως λέω πολύ?
Λατινικά: εδώ δεν κάνουμε εκπτώσεις τα έχω λιώσει --> 19 ;)
Ιστορία Κατ: ούτε εδώ..ελπίζω να μην κολλήσω εκείνη τη στιγμή --> 19
Βιολογία Γεν: εδώ η κατάσταση είναι shit high and watch :P κανένα 15 γιατί με εκνευρίζει σαν μάθημα και δεν την αντέχω!
Έκθεση: κανένα 16-17! εε τί σκατά πια?

Αυτά :D
ΤΙ ΛΕΣ?!?!?!!?!?! :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Μαθηματικα κατ: Ελπιζω 90+ αφου οεφε και διαγωνισματα δεν εχω πεσει κατω απο 85 :P (εκτος απο μιγαικους)
Εκθεση: Αν μου γνωρισει την καθηγητρια που μου λεγε ο μητσος απο πανω χτυπαμε ανετα 90αρι :P . Αν οχι μια χαρα και με 13.

Εγώ να σου γνωρίσω την καθηγήτρια που λέγαμε (είχαμε και εξελίξεις με αυτήν) για την Έκθεση
Εσύ θα μου δώσεις τον μαγικό ζωμό για να μην πέσω κάτω από 85 στα μαθηματικά;
(και μιας και είπες για μιγαδικούς, έχω φτάσει στο σημείο να ζητάω -χωρίς να πιστεύω πως έχω πολλές ελπίδες- σαν 4ο θέμα καθαρά ή σχεδόν καθαρά μιγαδικούς. δεν είμαι άρρωστος, ε; )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Εγώ να σου γνωρίσω την καθηγήτρια που λέγαμε (είχαμε και εξελίξεις με αυτήν) για την Έκθεση
Εσύ θα μου δώσεις τον μαγικό ζωμό για να μην πέσω κάτω από 85 στα μαθηματικά;
(και μιας και είπες για μιγαδικούς, έχω φτάσει στο σημείο να ζητάω -χωρίς να πιστεύω πως έχω πολλές ελπίδες- σαν 4ο θέμα καθαρά ή σχεδόν καθαρά μιγαδικούς. δεν είμαι άρρωστος, ε; )
Δεν την παλευεις...οχι...καθολου... :worry::worry::worry::worry::worry::worry:

Θα σου πω κατι οι μιγαδικοι ειναι σαν το αλατι.Μιγαδικοι-Διαφορικος Λογισμος Μιγαδικοι Συναρτησεις Μιγαδικοι ολοκληρωσης και παει λεγοντας :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Nα πω και γω τι περιμενω στο περιπου να δουμε αν θα πεσω μεσα στο τελος.

Εκθεση:16-17
Μαθηματικα Γενικης:18-19
Φυσικη Κατ:14-15
Μαθηματικα Κατ:16-17
ΑΟΔΕ:19+
ΑΕΠΠ:18-19
ΑΟΘ:19-20

Με αυτα πανω κατω πιανω το στοχο μου!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Μόλις τελείωσα μάθημα
Βιολογία, 1 ωρίτσα
Πόνεσε ο λαιμός μου να με ρωτάει συνέχεια
Την προηγούμενη ώρα είπα όλη την εξέλιξη και σχεδόν όλα τα 7-8-9...
Σας έχω όμως δύο δωράκια
Μια καλή επαναληπτική και συνδυαστική άσκηση στην κατεύθυνση
Και μια άσκηση γενικής που έγραψε η ίδια η καθηγήτριά μου και βρίσκεται στο site ένος εκ των φροντηστηρίων που δουλεύει (don't click in her name)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 010239

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Aυτο δεν περιμενα ποτε να το ακουσω παντως.Να περιμενει καποιο πιο πολλα πραγματα στην Φυσικη παρα στα μαθηματικα :P

Τωρα που ειπα Μαθηματικα.Περσι εβαλαν Fermat φετος τι θεωρειτε οτι θα πεσει σαν αποδειξη???Εγω λεω απο τον Ολοκληρωτικο Λογισμο θα πεσει αποδειξη φετος..

Στη φυσική είναι πιο συγκεκριμένα τα πραγματα σε επιπεδο εξετασεων εννοω.Εχεις καποια βηματα που θα ακολουθησεις και τελος.Οτι και να πεσει αν ξερεις τα βασικα(και δεν εισαι χαζος:P) θα το βρείς.Ενω στα μαθηματικά πολλά θεματα θελουν να σου ερθει φλασια για να τα λύσεις Οσο και να προσπαθουν να τα τυποποιησουν οι φροντιστές.
Επίσης,καλέ μη λέτε βαθμολογίες ακομα δε δωσαμε:D
Με αγχώσατε:D
Γαμώτο σας:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Πόσο δίκαιο έχει η μάντα...

Όσο για τον Νίκο που ρώτησε για ποιά απόδειξη πιστεύουμε, ε, αυτό είναι πολύ τζόκερ
Όλα μπορούν να πέσουν
Αν θες μια από μένα, λύση δευτεροβάθμιας εξίσωσης στο C
Καλό;
Έχω μάλιστα ακόμη μία απόδειξη, που για κάποιο αδιευκρύνιστο λόγο μου έχω κολλήσει τρελά και την έχω συναντήσει μπροστά μου 3 φορές φέτος (μία σε διαγώνισμα στο σχολείο, μία σε διαγώνισμα του καθηγητή μου και μία σε έναν οεφε που τσίμπησα στην τύχη). Τύχη; Έμπνευση; Δεν ξέρω. Πάντως δεν την καίω εδώ... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,415 μηνύματα.
dimjim, Βακάλη πας; Μαθηματικά έχεις Σταυριδη;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
dimjim, Βακάλη πας; Μαθηματικά έχεις Σταυριδη;
Δεν πάω Βακάλη, ιδιαίτερα κάνω!
Απλά η Βιολόγος μου κάνει ΚΑΙ στον Βακάλη... (και μου δώσε τα λινκς...)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Theoritikos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Theoritikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 244 μηνύματα.
Αυτό ακριβώς! Παιδιά δεν σας κάνω πλάκα: όλα τα άτομα που ξέρω έχουν λιώσει στο διάβασμα κ εγώ χαλαρά! Τις τύψεις μου τις νιώθω βέβαια αλλά τί άλλο να κάνω? Πιέζομαι όσο μπορώ!! Μακάρι να μην με μουτζώνω μετά τις εξετάσεις κ σκέφτομαι τί καλά που θα ήταν αν είχα διαβάσει περισσότερο! :confused: Και μια που λέμε τί περιμένουμε να γράψουμε θα πω κι εγώ την ταπεινή μου άποψη :
Αρχαία Κατ: με κανένα 14 ευχαριστημένη θα είμαι :P
Λογοτεχνία Κατ: 16? ή μήπως λέω πολύ?
Λατινικά: εδώ δεν κάνουμε εκπτώσεις τα έχω λιώσει --> 19 ;)
Ιστορία Κατ: ούτε εδώ..ελπίζω να μην κολλήσω εκείνη τη στιγμή --> 19
Βιολογία Γεν: εδώ η κατάσταση είναι shit high and watch :P κανένα 15 γιατί με εκνευρίζει σαν μάθημα και δεν την αντέχω!
Έκθεση: κανένα 16-17! εε τί σκατά πια?

Αυτά :D

ακριβώς τα ίδια περιμένω και εγώ εκτός απ την βιολογία εκεί θέλω 19 στα κείμενα μπορεί να γράψω απο 14-18 το ίδιο και στην έκθεση έτσι είναι η φύση αυτών των μαθημάτων
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
14 στα αρχαία; :eek:
Κρίμα είναι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

123τινκ

Νεοφερμένος

Ο 123τινκ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 92 μηνύματα.
Ας πω κι εγω τα δικά μου!
Εκθεση:14-15
Βιολογία:18-19
Μαθηματικα:12-13
Φυσικη:13-14
Αοδε:19-20
Αεππ:19-20
Δηλαδη 15.500 με 16.500 κάπου..
Και θέλω μαθηματικο!προφανώς της Αθήνας δεν το πιάνω όμως πατρα και ηρακλειο μου φαίνεται ότι μπορω:)
(Σάμο και Γιάννενα δεν θέλω)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

StingAs7

Νεοφερμένος

Ο StingAs7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 110 μηνύματα.
Εγω θελω να σχολιασω το ποσο δεν αντεχει τη βιολογια γενικης...πιστευω οτι δεν υπαρχει ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΚΑΝΕΝΑΣ λογος να παρει κανεις αυτο το μαθημα για να το δωσει Πανελληνιες...ειναι κριμα τοσο επιπλεον διαβασμα...πιστευω οτι ολοι οσοι το παιρνουν θα ηταν πολυ καλυτερα με τα μαθηματικα γενικης.Αυτα ειναι το επομενο βημα απο το 1+1=2...ειναι τοσο ευκολα που απαιτουν μονο λιγη εξασκηση λυνοντας 5 βασικες ασκησεις...γτ παιρνετε βιολογια ρε παιδια???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Theoritikos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Theoritikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 244 μηνύματα.
α δεν το πρόσεξα αυτό κοίτα στα αρχαία πιστεύω μπορώ να γράψω απο 15-19 στο εφολης της ύλης που γράψαμε στο φροντιστήριο έγραψα 19 αλλα τα θέματα παραήταν εύκολα κατ εμέ( πρωταγόρα βάλανε και ένα εύκολο άγνωστο) , επίσης υπάρχουν άγνωστα που μπορόυν να τσεκουρώσουν κόσμο γι αυτο στα αρχαία τίποτα δεν είναι δεδομενό

να προσθέσω κάτι σχετικά με την βιολογία γενικής ΤΟ ΛΑΤΡΕΎΩ ΤΟ ΜΆΘΗΜΑ κατα την αποψη μου είναι το πιο καλογραμμένο βιβλίο της Γ λυκείου
και αμα το χεις μάθει απέξω γράφεις ένα 18εύκολα (59 σελίδες ύλη)πιστεύω ,για να καταλάβετε 25 μονάδες δίνονται στα πολλαπλής που είναι της πλάκα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
α δεν το πρόσεξα αυτό κοίτα στα αρχαία πιστεύω μπορώ να γράψω απο 15-19 στο εφολης της ύλης που γράψαμε στο φροντιστήριο έγραψα 19 αλλα τα θέματα παραήταν εύκολα κατ εμέ( πρωταγόρα βάλανε και ένα εύκολο άγνωστο) , επίσης υπάρχουν άγνωστα που μπορόυν να τσεκουρώσουν κόσμο γι αυτο στα αρχαία τίποτα δεν είναι δεδομενό

Από το ένα άκρο πήγαμε στο άλλο. :P
Πιστεύω ότι είναι λίγο ακατόρθωτο το 19 στα αρχαία, αλλά anyway.
Εγώ με κατατάσσω στο 16 ... 17.5 στα αρχαία, εκτός και αν πέσουν πανεύκολα πια! :hmm:
Ιστορία, απαιτώ να είναι πάνω από 19, γιατί την έχω λιώσει (στην κυριολεξία - το εξώφυλλο έχει λιώσει).
Λατινικά το ίδιο.
Λογοτεχνία, δεν προβλέπω τίποτα.
Έκθεση, πρέπει να είναι πάνω από 16.
Βιολογία ... έχω ακόμη το μισό δεύτερο κεφάλαιο να βγάλω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top