Πανελλήνιες 2012

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Νικολέττα Π.

Νεοφερμένος

Η Νικολέττα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Δημητσάνα (Αρκαδία). Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Φετος με τις ειδικες κατηγοριες τι θα γινει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Φετος με τις ειδικες κατηγοριες τι θα γινει;
edu4u.gr εκει θα σου δωσουν αναλυτικες απαντησεις σε αυτην την συγκεκριμενη απορια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νικολέττα Π.

Νεοφερμένος

Η Νικολέττα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Δημητσάνα (Αρκαδία). Έχει γράψει 33 μηνύματα.
edu4u.gr εκει θα σου δωσουν αναλυτικες απαντησεις σε αυτην την συγκεκριμενη απορια

Ευχαριστω!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gate1319661

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο gate1319661 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 310 μηνύματα.
Λοιπον θελω να πιστευω οτι τους βαθμους που ειπες gate τους πιανω.Θεωρω για μενα σε αυτα τα μαθηματα ειναι εφικτοι.

Μαθ.Κατ υπολογιζω ενα 16 με 17 αναλογα τα θεματα,Φυσικη Κατ.μαξ ενα 15,ενω εκθεση ενα 16-17 διοτι ο στριφνος φιλολογος του σχολειου με αξιολογουσε απο 17.6 μεχρι 18.2.Στο φροντιστηριο 23 με 24 ειχα περιληψη και 34-37 κατα μεσο ορο εκθεση.Τι στο διαλο τοσο εξω θα πεσω?Με αυτους τους βαθμους αν πανε ολα καλα ειμαι ΟΠΑ.

καλη επιτυχια....:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
Ερωτηση προς τα αγορακια του φορουμ

Τωρα που διαβαζετε ολη μερα,καθε μερα,τις ορεξεις σας πως τις βλεπετε? :P
Με τα κυάλια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

veroniCa^

Νεοφερμένος

Η veroniCa^ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 75 μηνύματα.
Ελπίζω να τα βγάλω...το κακό είναι πως πραγματικά δεν μπορώ κάθε μέρα να κοιμαμαι 5 και να ξυπνάω 9...είμαι κομμάτια και δεν αποδίδω δηλαδή αυτά που διαβάζω τα ξεχνάω γιατί ο μισος μου εγκέφαλος κοιμάται..πραγματικά δεν ξέρω τί να κάνω....έχω τόσο άγχος και καθόλου αισιοδοξία...ασ ελπίζω οτι θα προλάβω.όσα.περισσότερα μπορώ...
Ξέρω ότι δεν βοηθάει η ερώτηση μου αλλά πραγματικά το έχω απορία: φαίνεσαι συνεσταλμένη κ ότι πατάς καλά στα πόδια σου..Ασχολείσαι με το σχολείο κ δεν είσαι από τα άτομα που αδιαφορούν. Τότε γιατί τα άφησες όλα τελευταία στιγμή? :hmm: Όπως και να χει προλαβαίνεις. Ότι μπορείς. Όλοι αυτό κάνουμε. Καλή επιτυχία :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria90

Δραστήριο μέλος

Η Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 415 μηνύματα.
Παιδιά stay cool απλά! Μην αγχώνεστε.. πριν κάτι χρονάκια (γκουχου.. εεε 4-5 χρονιακια μωρε) ειχα δωσει και εγω..ειχα τρεεεεελο αγχος! τι καταλαβα; Ηθελα να περασω οικονομικα,δεν τα καταφερα για λιγο, και εν τελει κατεληξα σε μια φιλοσοφικοιστορικη σχολη (και με μαθηματα τεχνολογικης κατευθυνσης μεσα σε αυτη) αλλα μου αρεσε. Περασαν σαν νερο τα 4 χρονια φοιτησης μου.. και ηδη μου λειπει! απλα σκεφτειτε.. οτι σε λιγους μηνες θα ειστε φοιτητες/τριες ;) Για αυτο εγραψα μηπως σας "ανεβασω" ηθικα.. να περνατε ομορφα, υγεια παιδια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

veroniCa^

Νεοφερμένος

Η veroniCa^ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 75 μηνύματα.
Να τον πω τον πόνο μου? Θα τον πω :P
Είμαι πεπεισμένη ότι δεν θα γράψω καλά στις εξετάσεις γιατί έχω την εντύπωση ότι δεν διαβάζω όσο πρέπει. Βέβαια οι μέχρι τώρα επιδόσεις μου είναι πολύ καλές και σε λίγα μόνο διαγωνίσματα δεν έχω πάει τόσο καλά. Όμως και πάλι νιώθω ότι είμαι η λιγότερο προετοιμασμένη από όλους. Πχ βλέπω που γράφετε κάποιοι ότι διαβάζετε 10 ώρες τη μέρα κ εγώ μετα βίας ξεπερνάω τις 5 :confused: See..Ίσως να φταίει το γεγονός ότι είμαι άτομο της τελευταίας στιγμής. Της πολύ τελευταίας. Θα μου πεις ΠΟΣΟ ΠΙΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑΣ? Σε 15 μέρες δίνουμε. Της πολύ τελευταίας-της "2 μέρες πριν" τελευταίας. :P Αυτό βέβαια πάντα λειτουργούσε καλά για μένα γιατί είμαι το άτομο που κάτω από την πίεση του χρόνου κ του άγχους δίνω το 100% του εαυτού μου. Δεν ξέρω όμως αν αυτό θα λειτουργήσει φέτος. Κατά πόσο δηλαδή θα μπορούσα να ανταπεξέλθω όταν δεν ξεσκίζομαι λίγο πριν τις εξετάσεις όσο θα έπρεπε. Θα μου πείτε "πήγαινε διάβασε και άσε την κλάψα". Πραγματικά ξεκινάω το διάβασμα με τις καλύτερες τον προθέσεων αλλά μετά από 1.5 ώρα σκυλοβαριέμαι :mad: Σκατά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 010239

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Να τον πω τον πόνο μου? Θα τον πω :P
Είμαι πεπεισμένη ότι δεν θα γράψω καλά στις εξετάσεις γιατί έχω την εντύπωση ότι δεν διαβάζω όσο πρέπει. Βέβαια οι μέχρι τώρα επιδόσεις μου είναι πολύ καλές και σε λίγα μόνο διαγωνίσματα δεν έχω πάει τόσο καλά. Όμως και πάλι νιώθω ότι είμαι η λιγότερο προετοιμασμένη από όλους. Πχ βλέπω που γράφετε κάποιοι ότι διαβάζετε 10 ώρες τη μέρα κ εγώ μετα βίας ξεπερνάω τις 5 :confused: See..Ίσως να φταίει το γεγονός ότι είμαι άτομο της τελευταίας στιγμής. Της πολύ τελευταίας. Θα μου πεις ΠΟΣΟ ΠΙΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑΣ? Σε 15 μέρες δίνουμε. Της πολύ τελευταίας-της "2 μέρες πριν" τελευταίας. :P Αυτό βέβαια πάντα λειτουργούσε καλά για μένα γιατί είμαι το άτομο που κάτω από την πίεση του χρόνου κ του άγχους δίνω το 100% του εαυτού μου. Δεν ξέρω όμως αν αυτό θα λειτουργήσει φέτος. Κατά πόσο δηλαδή θα μπορούσα να ανταπεξέλθω όταν δεν ξεσκίζομαι λίγο πριν τις εξετάσεις όσο θα έπρεπε. Θα μου πείτε "πήγαινε διάβασε και άσε την κλάψα". Πραγματικά ξεκινάω το διάβασμα με τις καλύτερες τον προθέσεων αλλά μετά από 1.5 ώρα σκυλοβαριέμαι :mad: Σκατά!

To τι λέει ο καθένας απο το τι κάνει διαφέρει πολύ,θα το καταλάβεις μετά;)
Επιπλέον,πιστεψε με δεν εχεις θεμα,ειναι ιδεα σου.Αν νομιζεις πως τα ξερεις κανε την επαναληψη σου με την ησυχια σου όποτε νομίζεις εσυ και για οσες ωρες νομίζεις εσυ.Μην τα σκέφτεσαι καθόλου αυτά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PanelliniesSuck

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Λίζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 364 μηνύματα.
Veronica κι εγώ έχω το ίδιο θέμα όχι μόνο με το ischool αλλά και με τους γνωστούς μου. Όλοι τρελαίνονται στο διάβασμα ενώ εγώ είμαι πολύ κουλ και χαλαρή, διαβάζω πολύ λιγότερο αλλά μου φαίνεται πως τα ξέρω αρκετά καλά γαμώτο. :/

Α κι αφού είπατε τι περιμένετε να γράψετε, θα σας πω κι εγώ:
Μαθηματικά Κατεύθυνσης και Φυσική Κατεύθυνσης αν γράψω 15, θα αρχίσω τα Αλληλούια. Βιολογία Κατ. 18, Χημεία Κατ 18, Έκθεση 16 και πολύ μου είναι και Φυσική Γενικής 19 σίγουρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Athr

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Athr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 238 μηνύματα.
Να τον πω τον πόνο μου? Θα τον πω :P
Είμαι πεπεισμένη ότι δεν θα γράψω καλά στις εξετάσεις γιατί έχω την εντύπωση ότι δεν διαβάζω όσο πρέπει. Βέβαια οι μέχρι τώρα επιδόσεις μου είναι πολύ καλές και σε λίγα μόνο διαγωνίσματα δεν έχω πάει τόσο καλά. Όμως και πάλι νιώθω ότι είμαι η λιγότερο προετοιμασμένη από όλους. Πχ βλέπω που γράφετε κάποιοι ότι διαβάζετε 10 ώρες τη μέρα κ εγώ μετα βίας ξεπερνάω τις 5 :confused: See..Ίσως να φταίει το γεγονός ότι είμαι άτομο της τελευταίας στιγμής. Της πολύ τελευταίας. Θα μου πεις ΠΟΣΟ ΠΙΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑΣ? Σε 15 μέρες δίνουμε. Της πολύ τελευταίας-της "2 μέρες πριν" τελευταίας. :P Αυτό βέβαια πάντα λειτουργούσε καλά για μένα γιατί είμαι το άτομο που κάτω από την πίεση του χρόνου κ του άγχους δίνω το 100% του εαυτού μου. Δεν ξέρω όμως αν αυτό θα λειτουργήσει φέτος. Κατά πόσο δηλαδή θα μπορούσα να ανταπεξέλθω όταν δεν ξεσκίζομαι λίγο πριν τις εξετάσεις όσο θα έπρεπε. Θα μου πείτε "πήγαινε διάβασε και άσε την κλάψα". Πραγματικά ξεκινάω το διάβασμα με τις καλύτερες τον προθέσεων αλλά μετά από 1.5 ώρα σκυλοβαριέμαι :mad: Σκατά!

Ακριβως στην ιδια κατασταση ειμαι και εγω! Τουλαχιστον ελπιζω να μη με προδωσει η προσπαθεια που εκανα ολη τη χρονια..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,418 μηνύματα.
Να τον πω τον πόνο μου? Θα τον πω :P
Είμαι πεπεισμένη ότι δεν θα γράψω καλά στις εξετάσεις γιατί έχω την εντύπωση ότι δεν διαβάζω όσο πρέπει. Βέβαια οι μέχρι τώρα επιδόσεις μου είναι πολύ καλές και σε λίγα μόνο διαγωνίσματα δεν έχω πάει τόσο καλά. Όμως και πάλι νιώθω ότι είμαι η λιγότερο προετοιμασμένη από όλους. Πχ βλέπω που γράφετε κάποιοι ότι διαβάζετε 10 ώρες τη μέρα κ εγώ μετα βίας ξεπερνάω τις 5 :confused: See..Ίσως να φταίει το γεγονός ότι είμαι άτομο της τελευταίας στιγμής. Της πολύ τελευταίας. Θα μου πεις ΠΟΣΟ ΠΙΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑΣ? Σε 15 μέρες δίνουμε. Της πολύ τελευταίας-της "2 μέρες πριν" τελευταίας. :P Αυτό βέβαια πάντα λειτουργούσε καλά για μένα γιατί είμαι το άτομο που κάτω από την πίεση του χρόνου κ του άγχους δίνω το 100% του εαυτού μου. Δεν ξέρω όμως αν αυτό θα λειτουργήσει φέτος. Κατά πόσο δηλαδή θα μπορούσα να ανταπεξέλθω όταν δεν ξεσκίζομαι λίγο πριν τις εξετάσεις όσο θα έπρεπε. Θα μου πείτε "πήγαινε διάβασε και άσε την κλάψα". Πραγματικά ξεκινάω το διάβασμα με τις καλύτερες τον προθέσεων αλλά μετά από 1.5 ώρα σκυλοβαριέμαι :mad: Σκατά!

Δεν έχει σημασία πόσες ώρες διαβάζεις, αλλά αν τα μαθαίνεις η όχι. Μπορεί πχ εσύ τις 4 σελίδες να τις μαθαίνεις σε 1 ώρα, κι εγώ σε 3.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 010239

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Α κι αφού είπατε τι περιμένετε να γράψετε, θα σας πω κι εγώ:
Μαθηματικά Κατεύθυνσης και Φυσική Κατεύθυνσης αν γράψω 15, θα αρχίσω τα Αλληλούια. Βιολογία Κατ. 18, Χημεία Κατ 18, Έκθεση 16 και πολύ μου είναι και Φυσική Γενικής 19 σίγουρα.
Το 19 σιγουρα μου άρεσε.Αν γράψεις 20 να δω τι θα λές:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Δεν παιζει ρολο το ποσο διαβαζεις.Αλλα παιδι οπως εγω ας πουμε δεν παω καθολου φροντιστηρια και κανω ιδιαιτερα μονο Μαθηματικα-Φυσικη και απο αυτες τις ωρες που επρεπε να κανω η Μαθηματικος μου ειναι ζαμανφου αλλες φορες ερχεται αλλες οχι η Φυσικος μου ειναι κομπλε ατομο ερχεται.Αυτο που θελω να πω ειναι οτι εχω οολη την μερα για προσωπικο διαβασμα απο τις 9.30 σημερα π.χ μεχρι τωρα διαβαζα μονος μου με διαλλειματα 10 λεπτων η και 20 λεπτων δηλαδη δεν παιζει ρολο ποσο θα διαβασεις αλλα το πως θα τα μαθεις.Οποτε μην δινεις σημασια σε κανεναν.Ηξερα παιδι περσι που διαβαζε μεχρι τα ξημερωματα και στο τελος εγραψε 9.300 και βγηκε απο το σχολειο κλαιγωντας..δηλαδη νταξει ειπαμε μην τα ισοπεδωνουμε ολα.Ασε που αυτους που βλεπεις να διαβαζουν αργα οι μισοι δεν διαβαζουν ουσιαστικα απλα ΝΟΜΙΖΟΥΝ οτι διαβαζουν..μετα ξυπνανε και λενε τι σκατα εκανα στις 5 η ωρα το πρωι??Σαν zombie apocalypse μου θυμιζει ολο αυτο με τις εξετασεις...τεσπα μιας και ειπατε και εσεις τι πσιτευετε να σας πω και εγω τα στανταρ μου..
ΑΕΠΠ ---> ΒΑΣΗ
ΑΟΔΕ ---> 16-17
Βιολογια Γ.Π ----> Ειμαι αισιοδοξος οτι θα γραψω 20 αν οχι 20 και ειστε μουρμουριδες εσεις αντε καλα θα το κανω 19 :P
Μαθ.Κατ----> αν γραψω απο 12-15 θα κανω κωλοτουμπες στην πλατεια της πολης της Ροδου μαρτυς μου ο θεος
Φυσ.Κατ ---> οτι ισχυει με το απο πανω
Εκθεση ---> ειναι το μονο μαθημα που δεν ξερω τι θα κανω αντε θα σας πω σαν αισιοδοξο παιδι 10 :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elinaki49

Νεοφερμένος

Η Ελίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 79 μηνύματα.
Veronica κι εγώ έχω το ίδιο θέμα όχι μόνο με το ischool αλλά και με τους γνωστούς μου. Όλοι τρελαίνονται στο διάβασμα ενώ εγώ είμαι πολύ κουλ και χαλαρή, διαβάζω πολύ λιγότερο αλλά μου φαίνεται πως τα ξέρω αρκετά καλά γαμώτο. :/

Κι εγώ ακριβώς τα ίδια... και αγχώνομαι βέβαια και έχω πάαααρα πολλές τύψεις, αλλά έτσι έχω συνηθήσει... και νομίζω ότι είμαι εντάξει... Το τί θα γίνει όταν θα γράφω, είναι θέμα της στιγμής...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Δεν κρίνουν οι ώρες διαβάσματος και το αποτέλεσμα απαραίτητα..αλλος μπορεί να καταφέρνει τα ίδια πράγματα με τις μισές ώρες διαβάσματος από κάποιον άλλον
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elinaki49

Νεοφερμένος

Η Ελίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 79 μηνύματα.
Το θέμα είναι η ποιότητα του διαβάσματος...
Αν διαβάζεις χωρίς να καταλαβαίνεις τί είναι αυτό που έχεις μπροστά σου, δεν έχει νόημα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Το θέμα είναι η ποιότητα του διαβάσματος...
Αν διαβάζεις χωρίς να καταλαβαίνεις τί είναι αυτό που έχεις μπροστά σου, δεν έχει νόημα...
ε ναι αν κάποιος κάθεται διαβάζει 7 ώρες,ενώ παράλληλα παίζει με το κινητό με το φεισμπουκ και σκέφτεται 10 διαφορετικά πράγματα..ε τότε τζάμπα κάθεται στο δωμάτιο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Να πω κι εγώ τι περιμένω;
Βιολογία Κατεύθυνσης: Θέλω να ελπίζω για 100
Χημεία Κατεύθυνσης: Επιβάλλεται το 100
Μαθηματικά Κατεύθυνσης: Με το 85 θα είμαι καλά, ελπίζω μόνο να μην πάω πιο κάτω
Φυσική Κατεύθυνσης: Αν και δεν είναι τόσο εύκολο, έχω μια αισιοδοξία πως μπορώ να πάω γύρω στο 95. Σαν κρυφό άσσο στο μανίκι ένα πράγμα...
Έκθεση: Γύρω στο 90. Αν μου κάτσει ίσως και λίγο πάνω, αν δεν μου κάτσει νομίζω κάπου στο 85.
Βιολογία Γενικής: Θέλω να ελπίζω για 100, θα συμβιβαζόμουν όμως και με το 90-95 γιατί το έχω ρίξει πολύ το μάθημα και μπορεί να με χτυπήσει...

Και με όλα αυτά θέλω Ιατρική ή Φαρμακευτική στο ΑΠΘ
Ας μην με καταστρέψουν τα μαθηματικά και μετά όλα είναι ανοιχτά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Να πω κι εγώ τι περιμένω;
Βιολογία Κατεύθυνσης: Θέλω να ελπίζω για 100
Χημεία Κατεύθυνσης: Επιβάλλεται το 100
Μαθηματικά Κατεύθυνσης: Με το 85 θα είμαι καλά, ελπίζω μόνο να μην πάω πιο κάτω
Φυσική Κατεύθυνσης: Αν και δεν είναι τόσο εύκολο, έχω μια αισιοδοξία πως μπορώ να πάω γύρω στο 95. Σαν κρυφό άσσο στο μανίκι ένα πράγμα...
Έκθεση: Γύρω στο 90. Αν μου κάτσει ίσως και λίγο πάνω, αν δεν μου κάτσει νομίζω κάπου στο 85.
Βιολογία Γενικής: Θέλω να ελπίζω για 100, θα συμβιβαζόμουν όμως και με το 90-95 γιατί το έχω ρίξει πολύ το μάθημα και μπορεί να με χτυπήσει...

Και με όλα αυτά θέλω Ιατρική ή Φαρμακευτική στο ΑΠΘ
Ας μην με καταστρέψουν τα μαθηματικά και μετά όλα είναι ανοιχτά...
Aυτο δεν περιμενα ποτε να το ακουσω παντως.Να περιμενει καποιο πιο πολλα πραγματα στην Φυσικη παρα στα μαθηματικα :P

Τωρα που ειπα Μαθηματικα.Περσι εβαλαν Fermat φετος τι θεωρειτε οτι θα πεσει σαν αποδειξη???Εγω λεω απο τον Ολοκληρωτικο Λογισμο θα πεσει αποδειξη φετος..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top