Πανελλήνιες 2012

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

elinaki49

Νεοφερμένος

Η Ελίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 79 μηνύματα.
ΑΑΑΑΑ... Οκ, αναλαμβάνω εγώ ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Οκ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Και μεις που τελειωνουμε 5 Ιουνη τι να πουμε δηλαδη?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Θα βαλετε δικο σας countdown που θα το αναφερετε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Και μεις που τελειωνουμε 5 Ιουνη τι να πουμε δηλαδη?:P
Να μας ζητήσετε να κάνουμε μια βουτιά και για εσάς την 1η Ιουνίου που θα είμαστε στις θάλασσες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.
Πάμε δυνατά ρε, θα την κάνουμε τη θυσία για το ΑΟΘ, 4 μέρες είναι!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GhastaL

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο GhastaL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 158 μηνύματα.
Λεει μια μεσα στην ταξη μας,διακατεχομενη απο μεγαλες δοσεις ηδονης και συναισθηματικου πριαπισμου ''Κυρια,η Πολυδουρη πεθανε απο αγαπη''

Και απανταω εγω : ''Aπο συφιλη πεθανε'' και μονο που δεν με εδειρε :loltooth: :loltooth:



ΥΓ:Μετα αγαπη σου λεει...ποιος ξερει με ποσους θα πηγε :whistle:
Η αλήθεια είναι πως δεν πέθανε από σύφιλη αλλά από φυματίωση... Από σύφιλη έπασχε ο Καρυωτάκης! (Στις Πανελλαδικές δε χωρούν ανακρίβειες γιατί κόβουν μόρια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katerina94simi

Νεοφερμένος

Η katerina94simi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Παιδιά γεια σας...είμαι καινούρια εδω γιατί σήμερα ανακάλυψα το σάιτ...είμαι θεωρητική και έχω απογοητευτεί τελείως...είμαι σχεδόν σίγουρη πως δε θα προλάβω να τα βγάλω όλα...θα μπορούσε κάνεις να μου πει οι καθηγητές σας τί σας λένε για πιο σος θέμα σε όλα τα μαθήματα?σας παρακαλώ όλοι χρειαζόμαστε βοήθεια και αλληλεγγύη ρε παιδιά...κλαίτε και εσείς όλη μέρα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,408 μηνύματα.
Παιδιά γεια σας...είμαι καινούρια εδω γιατί σήμερα ανακάλυψα το σάιτ...είμαι θεωρητική και έχω απογοητευτεί τελείως...είμαι σχεδόν σίγουρη πως δε θα προλάβω να τα βγάλω όλα...θα μπορούσε κάνεις να μου πει οι καθηγητές σας τί σας λένε για πιο σος θέμα σε όλα τα μαθήματα?σας παρακαλώ όλοι χρειαζόμαστε βοήθεια και αλληλεγγύη ρε παιδιά...κλαίτε και εσείς όλη μέρα?

Γνωστό: Πολιτικά (ενότητες 15-16 που δεν έχουν πέσει ποτέ) και ίσως Πρωταγόρας (μπορούν να συνδυαστούν αυτά τα 2)
Λογοτεχνία: Αντικλείδια.

Στα άλλα δεν έχει sos :)

Μην βασίζεσαι σε sos. Με αρκετό διάβασμα την ημέρα (10 ώρες και πάνω) προλαβαίνεις να τα βγάλεις τέλεια όλα.
Χθες διάβασα λογοτεχνία. Ξεκίνησα 9 το πρωί με 3 το μεσημέρι. 3-5 κοιμήθηκα. 5 με 11 συνέχισα διάβασμα. (Με ενδιάμεσα διαλείμματα φυσικά) και μετά τις 11 είδα τηλεόραση :)
Και βγήκε μια χαρά. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katerina94simi

Νεοφερμένος

Η katerina94simi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Γνωστό: Πολιτικά (ενότητες 15-16 που δεν έχουν πέσει ποτέ) και ίσως Πρωταγόρας (μπορούν να συνδυαστούν αυτά τα 2)
Λογοτεχνία: Αντικλείδια.

Στα άλλα δεν έχει sos :)

Μην βασίζεσαι σε sos. Με αρκετό διάβασμα την ημέρα (10 ώρες και πάνω) προλαβαίνεις να τα βγάλεις τέλεια όλα.
Χθες διάβασα λογοτεχνία. Ξεκίνησα 9 το πρωί με 3 το μεσημέρι. 3-5 κοιμήθηκα. 5 με 11 συνέχισα διάβασμα. (Με ενδιάμεσα διαλείμματα φυσικά) και μετά τις 11 είδα τηλεόραση :)
Και βγήκε μια χαρά. :)
Σε ευχαριστώ πολύ...δε βασίζομαι μόνο σε σος απλά θα ήθελα να δώσω κάπου παραπάνω βάση..έχω ακούσει το μες στους προσφυγικούς συνοικισμούς για ΣΟΣ...στα αρχαία και εμείς τα ίδια...ποτε πρόλαβες βρε θηρίο και τα διάβασες όλα? Εγώ θέλω 1 με 2 μέρες για το κάθε ένα...μένεις μήπως Πειραιά??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,408 μηνύματα.
Σε ευχαριστώ πολύ...δε βασίζομαι μόνο σε σος απλά θα ήθελα να δώσω κάπου παραπάνω βάση..έχω ακούσει το μες στους προσφυγικούς συνοικισμούς για ΣΟΣ...στα αρχαία και εμείς τα ίδια...ποτε πρόλαβες βρε θηρίο και τα διάβασες όλα? Εγώ θέλω 1 με 2 μέρες για το κάθε ένα...μένεις μήπως Πειραιά??
Τα είχα διαβασμένα μέσα στη χρονιά, και τώρα οι επαναλήψεις βγαίνουν εύκολα. Μόνο την ιστορία φοβάμαι, γιατί ποτέ δε μ' άρεσε. Σ' αυτή ίσως να γράψω κάτω απο 16 :(
Δες πάντως τα θέματα του οεφέ, δες τι έκαψαν και διάβασε τα υπόλοιπα.
Λατινικά πχ υπάρχουν καμμένα κείμενα:
Τα 2 περσινά.
Τα 2 του οεφέ.
Τα 6 της σελίδας του υπουργείου (study4exams)

Δηλαδή απο τα 24, τα 10 είναι καμμένα. Αλλα επειδή ποτέ δε ξέρεις, διάβασε τα κι αυτά.
Λογοτεχνία ο ΟΕΦΕ έκαψε το αμάρτημα της μητρός μου. Εκαψε το απόσπασμα, όχι ολο το κείμενο ;). Μπορεί να βάλουν άλλο απόσπασμα. Εγώ πιστεύω ή τα 2 ποιήματα (Εγγονόπουλος-Αναγνωστάκης) θα πέσουν, ή το Αμάρτημα.

Και μένω Θεσσαλονίκη, όχι Πειραιά .:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
ΠΩΣ ΘΑ ΠΑΜΕ ΠΑΡΑΛΙΑ ΕΤΣΙ ΓΑΜΩΤΟ?!!?!?!?!? Απο 65 κιλα πρεπει να εχω παει ανετα 80!Δεν βλεπω πια τα ποδια μου απο την κοιλια που εχω κανειιιιιι τι θα κανουμεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε ;( ;(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cherie

Δραστήριο μέλος

Η Cherie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 768 μηνύματα.
Γυμναστική και καλή διατροφή:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tiramisuu

Δραστήριο μέλος

Η tiramisuu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 449 μηνύματα.
Λογοτεχνία ο ΟΕΦΕ έκαψε το αμάρτημα της μητρός μου. Εκαψε το απόσπασμα, όχι ολο το κείμενο ;). Μπορεί να βάλουν άλλο απόσπασμα. Εγώ πιστεύω ή τα 2 ποιήματα (Εγγονόπουλος-Αναγνωστάκης) θα πέσουν, ή το Αμάρτημα.

Και μένω Θεσσαλονίκη, όχι Πειραιά .:)

Εφόσον όλη τη χρονιά δουλεύεις την συγκεκριμένη ύλη, πλέον ξέρεις πού έχεις αδυναμίες και πού πρέπει να δώσεις έμφαση. Εγώ ας πούμε, διαβάζω μεταφράσεις στα αρχαία. Διαβάζω και τα σχόλια, αλλά αυτά τα ξέρω... δίνω έμφαση στη μετάφραση γιατί είναι σίγουροι βαθμοί, κρίμα να χαθούν. Αλλά δεν υπάρχουν ΣΟΣ!! Ειδικά σε μαθήματα όπως η ιστορία, μπορούν ευκολότατα να καλύψουν ολόκληρη την ύλη :(
Πάντως αυτό που ειπώθηκε για τη δεδηλωμένη στο άλλο thread πολύ μου άρεσε.

Επίσης, μια και κάνουμε προβλέψεις για τη Λογοτεχνία... οι δύο σύντροφοι θα μπορούσαν να χαρακτηριστούν και επίκαιροι... κατάσταση εμφυλίου δεν ζούμε και σήμερα; Αλλά μπορώ να βρω λόγους για να πέσει και το Ονειρο στο κύμα (περσινό έτος Παπαδιαμάντη), και κάποιο κείμενο Ιωάννου (βλέπω συνέχεια στην τι-βι αναφορές στη Μικρασιατική κατάστροφή, τη Σμύρνη κλπ -είναι στη μόδα και τα τούρκικα.. πολύ θέλει? :D)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katerina94simi

Νεοφερμένος

Η katerina94simi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Εφόσον όλη τη χρονιά δουλεύεις την συγκεκριμένη ύλη, πλέον ξέρεις πού έχεις αδυναμίες και πού πρέπει να δώσεις έμφαση. Εγώ ας πούμε, διαβάζω μεταφράσεις στα αρχαία. Διαβάζω και τα σχόλια, αλλά αυτά τα ξέρω... δίνω έμφαση στη μετάφραση γιατί είναι σίγουροι βαθμοί, κρίμα να χαθούν. Αλλά δεν υπάρχουν ΣΟΣ!! Ειδικά σε μαθήματα όπως η ιστορία, μπορούν ευκολότατα να καλύψουν ολόκληρη την ύλη :(
Πάντως αυτό που ειπώθηκε για τη δεδηλωμένη στο άλλο thread πολύ μου άρεσε.

Επίσης, μια και κάνουμε προβλέψεις για τη Λογοτεχνία... οι δύο σύντροφοι θα μπορούσαν να χαρακτηριστούν και επίκαιροι... κατάσταση εμφυλίου δεν ζούμε και σήμερα; Αλλά μπορώ να βρω λόγους για να πέσει και το Ονειρο στο κύμα (περσινό έτος Παπαδιαμάντη), και κάποιο κείμενο Ιωάννου (βλέπω συνέχεια στην τι-βι αναφορές στη Μικρασιατική κατάστροφή, τη Σμύρνη κλπ -είναι στη μόδα και τα τούρκικα.. πολύ θέλει? :D)
Εγώ δυστυχώς δεν τα έχω διαβάσει όλα...πολύ άγχος..γιατί τον Ιωάννου τώρα τον διαβάζω πρώτη φορά και ούτε Ιαν θα τον κάνω επανάληψη...σκατα παιδιά...δεν μπορώ άλλο...

Τα είχα διαβασμένα μέσα στη χρονιά, και τώρα οι επαναλήψεις βγαίνουν εύκολα. Μόνο την ιστορία φοβάμαι, γιατί ποτέ δε μ' άρεσε. Σ' αυτή ίσως να γράψω κάτω απο 16 :(
Δες πάντως τα θέματα του οεφέ, δες τι έκαψαν και διάβασε τα υπόλοιπα.
Λατινικά πχ υπάρχουν καμμένα κείμενα:
Τα 2 περσινά.
Τα 2 του οεφέ.
Τα 6 της σελίδας του υπουργείου (study4exams)

Δηλαδή απο τα 24, τα 10 είναι καμμένα. Αλλα επειδή ποτέ δε ξέρεις, διάβασε τα κι αυτά.
Λογοτεχνία ο ΟΕΦΕ έκαψε το αμάρτημα της μητρός μου. Εκαψε το απόσπασμα, όχι ολο το κείμενο ;). Μπορεί να βάλουν άλλο απόσπασμα. Εγώ πιστεύω ή τα 2 ποιήματα (Εγγονόπουλος-Αναγνωστάκης) θα πέσουν, ή το Αμάρτημα.

Και μένω Θεσσαλονίκη, όχι Πειραιά .:)
εγώ δυστυχώς δεν ρα έχω διαβάσει όλα...κάποια ταμαθαίνω πρώτη φορά...δεν ξέρω πραγματικά τί να κάνω μέσα σε τόσο λίγες μέρες που απομένουν...δεν έχω βγάλει κανένα μάθημα ολοκληρωμένο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

tiramisuu

Δραστήριο μέλος

Η tiramisuu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 449 μηνύματα.
Εγώ δυστυχώς δεν τα έχω διαβάσει όλα...πολύ άγχος..γιατί τον Ιωάννου τώρα τον διαβάζω πρώτη φορά και ούτε Ιαν θα τον κάνω επανάληψη...σκατα παιδιά...δεν μπορώ άλλο...

Σε αυτήν την περίπτωση, δώσε βάση στα μαθήματα που έχουν συντελεστή.... όσο περισσότερο βάρος μπορείς στα λατινικά (γιατί θα σου ζητηθούν πράγματα γνωστά, οπότε όσα περισσότερα ξέρεις τόσο το καλύτερο). Λογοτεχνία βασίσου λίγο και στις δικές σου δυνατότητες, είναι πιο ελεύθερο μάθημα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katerina94simi

Νεοφερμένος

Η katerina94simi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Στα λατινικά θεωρώ πως το έχω..ποτέ δεν έχω πέσει κάτω από 18..αγχώνομαι για ιστορία γιατί τα έχω μάθει μεν όλα αλλά δεν τα έχω κάνει όλα επανάληψη...στα κείμενα δεν έχω διαβάσει καθόλου κάποια το ίδιο και σε κάποιες ενότητες στα αρχαία...και με αγχώνει το οτι όλοι θεωρούν πως θα γράψω γιατί είμαι τόσα χρόνια από τις καλές μαθήτριες...τώρα όμως θα τους έρθει κατραπακια...το ίδιο και σε εμένα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tiramisuu

Δραστήριο μέλος

Η tiramisuu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 449 μηνύματα.
Στα λατινικά θεωρώ πως το έχω..ποτέ δεν έχω πέσει κάτω από 18..αγχώνομαι για ιστορία γιατί τα έχω μάθει μεν όλα αλλά δεν τα έχω κάνει όλα επανάληψη...στα κείμενα δεν έχω διαβάσει καθόλου κάποια το ίδιο και σε κάποιες ενότητες στα αρχαία...και με αγχώνει το οτι όλοι θεωρούν πως θα γράψω γιατί είμαι τόσα χρόνια από τις καλές μαθήτριες...τώρα όμως θα τους έρθει κατραπακια...το ίδιο και σε εμένα...

Αφού λες ότι τόσα χρόνια ήσουν καλή... πάει να πει ότι έχεις τις βάσεις :) Οπότε έχεις ένα μήνα καιρό (για τα αρχαία). Ξεκίνα!! Αρχαία το πρωί, ιστορία το βράδυ! Μια χαρά θα πας!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katerina94simi

Νεοφερμένος

Η katerina94simi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Αφού λες ότι τόσα χρόνια ήσουν καλή... πάει να πει ότι έχεις τις βάσεις :) Οπότε έχεις ένα μήνα καιρό (για τα αρχαία). Ξεκίνα!! Αρχαία το πρωί, ιστορία το βράδυ! Μια χαρά θα πας!
Και την έκθεση την παράτησα τελείως όλη τη χρόνια...τί να κάνω?έκθεση κείμενα και αρχαία τί θεωρείς πιο ΣΟΣ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Και την έκθεση την παράτησα τελείως όλη τη χρόνια...τί να κάνω?έκθεση κείμενα και αρχαία τί θεωρείς πιο ΣΟΣ?
Εκθεση δεν υπαρχει σοσ να ξερεις να γραφεις ελληνικα και εισαι κομπλε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top