Πανελλήνιες 2012

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Guest 010239

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
ΑΟΔΕ σημερα εκανα αλλες 5 σελιδες.Εχω τελειωσει το πρωτο κεφαλαιο και αυριο θα μπω στο πρωτο.Μεχρι στιγμης το πρωτο κεφαλαιο ηταν ευκολο για επαναληψη.Θα δουμε και τα αλλα...

επανάληψη στην επανάληψη το πας:P

Το δευτερο ειναι το παλουκι τα αλλα βγαινουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Παιδιά μόνο εγώ βλέπω μια μπάκα μπροστά μου όταν διαβάζω? :eek: Που πήγαν οι σέξυ κοιλιακοί?

Kidding, δεν είμαι τόσο χάλια αλλά μου φαίνεται ότι πήρα κάτι. Πάει αυτό το διάβασμα χάλασε όλα τα σχέδια μου περί γυμναστικής φέτος :P

Δίνω και στρατιωτικές σχολές, παιδιά η σφαίρα είναι δύσκολη? Επίσης οι υγειονομικές εξετάσεις πότε γίνονται? Αν μπορεί κάποιος ας στείλει pm.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 278211

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Δίνω και στρατιωτικές σχολές, παιδιά η σφαίρα είναι δύσκολη?

πονεμένη ιστορία η σφαίρα!! :mad:
πήγαινε να δοκιμάσεις να ρίξεις, ίσως να τα καταφέρεις μια χαρά! Κι αν όχι, έχεις καιρό για βελτίωση! Μην το αφήνεις για τελευταία στιγμή, καλύτερα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Παιδιά μόνο εγώ βλέπω μια μπάκα μπροστά μου όταν διαβάζω? :eek: Που πήγαν οι σέξυ κοιλιακοί?

Kidding, δεν είμαι τόσο χάλια αλλά μου φαίνεται ότι πήρα κάτι. Πάει αυτό το διάβασμα χάλασε όλα τα σχέδια μου περί γυμναστικής φέτος :P

Δίνω και στρατιωτικές σχολές, παιδιά η σφαίρα είναι δύσκολη? Επίσης οι υγειονομικές εξετάσεις πότε γίνονται? Αν μπορεί κάποιος ας στείλει pm.
και γω εχω κανει λιγη κοιλιτσα ρε γαμωτο,γυμναστηριο/θαλασσα με τν μια μολις τελειωσουμε!! Η σφαιρα θελει τεχνικη και ειναι ευκολη,οι υγειονομικες ειναι αρχες ιουνιου αν θυμαμαι καλα αλλα θα σας πουν και απο το σχολειο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
οκ ευχαριστώ παιδιά θα κοιτάξω τι γίνεται με την σφαίρα.

Το όνομα μου δεν υπήρχε σε αυτούς με ελλείπει δικαιολογητικά, οπότε δεν χρειάζεται να κάνω τίποτα άλλο έτσι? Τις υγειονομικές εξετάσεις τις κάνω μόνος μου ή τις κάνουμε όταν πάμε να δώσουμε αθλήματα και ψυχολογικά τεστ (πότε είναι αυτά?)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
οκ ευχαριστώ παιδιά θα κοιτάξω τι γίνεται με την σφαίρα.

Το όνομα μου δεν υπήρχε σε αυτούς με ελλείπει δικαιολογητικά, οπότε δεν χρειάζεται να κάνω τίποτα άλλο έτσι? Τις υγειονομικές εξετάσεις τις κάνω μόνος μου ή τις κάνουμε όταν πάμε να δώσουμε αθλήματα και ψυχολογικά τεστ (πότε είναι αυτά?)
Επειδη ημουν εκει περσι.Θα βγει προγραμμα μολις ανακοινωθουν αυτοι που εγιναν δεκτοι απο τα δικαιολογητικα την ιδια μερα.Συγεκριμενα 17 Μαιου θα σας δωσουν αναλυτικα πληροφοριες.Τα αθληματα τωρα ειναι πανευκολα εκτος απο το 1000αρι που σε βαζουν κατω απο τον ηλιο στις 12 η ωρα το μεσημερι και σου γαμανε το κεφαλι..Εγω δηλαδη περσι ετρεξα στους 35 βαθμους!!!!!!!!!Μιλαμε τα ειχα παιξει.Η σφαιρα δεν ειναι τιποτα το ιδιαιτερο..Υγειονομικες θα πρεπει να τις κανεις μονος σου.Μεχρι την πρωτη ημερα οπου θα πρεπει να τους τα δειξεις μαζι με την ταυτοτητα σου και οτι σου ζητησουν.Περσι τα καναμε σε νοσοκομειο στρατιωτικο.Φετος λογω ελλειψη κονδυλιων προφανως τα κανουμε εμεις.Ελπιζω να σε βοηθησα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Και κάτι ακόμα. Είπες κάνω μόνος μου τις υγειονομικές πριν πάω για τα αθλήματα (τα οποία είναι το Ιούνη)? Αυτά τα κάνω σε νοσοκομείο ή πρέπει να πάω να πληρώσω? :/: Είναι πολλές οι εξετάσεις και τα χρήματα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Και κάτι ακόμα. Είπες κάνω μόνος μου τις υγειονομικές πριν πάω για τα αθλήματα (τα οποία είναι το Ιούνη)? Αυτά τα κάνω σε νοσοκομείο ή πρέπει να πάω να πληρώσω? :/: Είναι πολλές οι εξετάσεις και τα χρήματα?
Μπορεις να τα κανεις και τωρα αυτα τα ιατρικα.Απλα πρεπει νομιζω να ειναι 1 μηνα η 20 μερες και λιγο πριν απο την μερα που θα εμφανιστεις την ΠΡΩΤΗ μερα.Οχι.Μπορεις να τα κανεις σε δημοσιο νοσοκομειο.Τις εξετασεις που χρειαζεσαι να προσκομησεις θα τις βρεις στην προκυρηξη στο pdf αρχειο.Τα λεει ολα αναλυτικα.Δεν θα πληρωσεις τιποτα.Πας σε γιατρο που λογικα θα εισαι ασφαλισμενος π.χ ΙΚΑ και δεν θα πληρωσεις ουτε cents.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ArminVanBuuren

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ArminVanBuuren αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 241 μηνύματα.
το 3ο κεφαλαιο του αοδε δεν παλευεται ρε γαμωτο!!

οι 5 τελευταιες σελιδες κ η αναγκαιοτητα ομαδων γ@μιουνται στα υπολοιπα κατι γινεται
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

isida!!!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η revolution αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 1,154 μηνύματα.
παιδια ένα εχω να πω...αν περασω....
ΑΝ ΠΕΡΑΣΩ.............
(άντε να με μαζέψετε!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
παιδια ένα εχω να πω...αν περασω....
ΑΝ ΠΕΡΑΣΩ.............
(άντε να με μαζέψετε!)
Γιατι ποιος θα μαζευεται? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PanelliniesSuck

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Λίζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 364 μηνύματα.
1η Ιουνίου, πάω να κουρευτώ, πάω για μπανάκι και στα μπουζούκια. ΤΕΛΟΣ. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
1η Ιουνίου, πάω να κουρευτώ, πάω για μπανάκι και στα μπουζούκια. ΤΕΛΟΣ. :P
1η ιουνιου παω να κανω μπανιο να ανασανω επιτελους καθαρο αερα.Θα πιω καφεδακι μονος σε μια υσηχη καφετερια.Θα δω και κανενα ομορφο νινακι.Μετα θα παω να φαω 2 σουβλακια!!!!!!!!!!!Μετα θα παω με τα ποδια πισω στο σπιτι μου.Θα περπατησω απο το κεντρο μεχρι εκει που μενωωωωω να ανασανω.Μετα θα παω σπιτι θα κανω μπανιο και το απογευμα ξανα καφε!!!Φαγητο ποτο σπιτι!!!!ΤΕΛΕΙΟ?!!?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina123

Δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 699 μηνύματα.
1η ιουνιου παω να κανω μπανιο να ανασανω επιτελους καθαρο αερα.Θα πιω καφεδακι μονος σε μια υσηχη καφετερια.Θα δω και κανενα ομορφο νινακι.Μετα θα παω να φαω 2 σουβλακια!!!!!!!!!!!Μετα θα παω με τα ποδια πισω στο σπιτι μου.Θα περπατησω απο το κεντρο μεχρι εκει που μενωωωωω να ανασανω.Μετα θα παω σπιτι θα κανω μπανιο και το απογευμα ξανα καφε!!!Φαγητο ποτο σπιτι!!!!ΤΕΛΕΙΟ?!!?
μονο 2 βρε εσυ;;;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
μονο 2 βρε εσυ;;;:P
2 ειναι τα στανταρ τωρα αν δω οτι χωραει και κατι δεξια αριστερα θα το χωσω σε καμια γωνια.Στειλε μας και κανενα μυνημα!!!Κατι νομιζω σε ρωτησα εσενα την τελευταια φορα :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina123

Δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 699 μηνύματα.
2 ειναι τα στανταρ τωρα αν δω οτι χωραει και κατι δεξια αριστερα θα το χωσω σε καμια γωνια.Στειλε μας και κανενα μυνημα!!!Κατι νομιζω σε ρωτησα εσενα την τελευταια φορα :p
το πολυ αοδευ φταει...μου χει πηξει το μυαλο...ερχεται./...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
το πολυ αοδευ φταει...μου χει πηξει το μυαλο...ερχεται./...:)
Ελα να σου πω.Τα παραλες.Εγω κανω μια επαναληψη 5 σελιδες την ημερα.ΓΙατι δεν το κανεις και εσυ οπως το κανω εγω???Δεν μου τρωει καθολου χρονο απο αλλα μαθηματα ουτε κουραζομαι και πηζει ο εγκεφαλος μου.Αλλωστε το δινουμε 4ο μαθημα.Οποτε γιατι να αγχωθεις τοσο πολυ τωρα???
Οχι και εσυ αντιστροφη μετρηση στο signature σου.Θα με κανετε να κοψω φλεβες απο την αγωνια μου :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina123

Δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 699 μηνύματα.
Ελα να σου πω.Τα παραλες.Εγω κανω μια επαναληψη 5 σελιδες την ημερα.ΓΙατι δεν το κανεις και εσυ οπως το κανω εγω???Δεν μου τρωει καθολου χρονο απο αλλα μαθηματα ουτε κουραζομαι και πηζει ο εγκεφαλος μου.Αλλωστε το δινουμε 4ο μαθημα.Οποτε γιατι να αγχωθεις τοσο πολυ τωρα???
Οχι και εσυ αντιστροφη μετρηση στο signature σου.Θα με κανετε να κοψω φλεβες απο την αγωνια μου :P
εγω δεν την εχω βγαλει πρωτη φορα την υλη.εσυ κανεις επαναληψη.ειναι πολυ διαφορετικοοοοοοοοοο!:(:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cherie

Δραστήριο μέλος

Η Cherie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 768 μηνύματα.
1η Ιουνίου, πάω να κουρευτώ, πάω για μπανάκι και στα μπουζούκια. ΤΕΛΟΣ. :P

Πόσο σε νιώθω..

Το 1ο πράγμα που θα κάνω μόλις τελειώσω είναι να βάλω αυτό και ν' αρχίσω να χτυπιέμαι ανελέητα:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PanelliniesSuck

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Λίζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 364 μηνύματα.

Πόσο σε νιώθω..

Το 1ο πράγμα που θα κάνω μόλις τελειώσω είναι να βάλω αυτό και ν' αρχίσω να χτυπιέμαι ανελέητα:D
Κι εγώ. Θα κόψω τα μαλλιά μου καρέ και μετά τη Χημεία Κατεύθυνσης θα είμαι τόσο ενθουσιασμένη που θα κοιτάζω σα χαζή γύρω μου τους πάντες. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top