Πανελλήνιες 2012

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

drosos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 1,151 μηνύματα.
Εγω την εκθεση την εχω γραμμενη μιας και οσο και να διαβασω παλι 12-14 θα γραψω :P . Σημερα το προγραμμα εχει ΑΟΔΕ(οπως καθε μερα), ασκησεις φυσικη και λιγη θωρια, και θεωρια Αεππ(:@).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Εγω την εκθεση την εχω γραμμενη μιας και οσο και να διαβασω παλι 12-14 θα γραψω :P
Αυτή η αισιοδοξία σου και η σιγουριά σου με τρελαίνει!!! :D
Έχω έκθεση μάθημα σε 2 ώρες
Μου είχε ζητήσει έκθεση για την ανισότητα ανάμεσα στις αναπτυγμένες χώρες και σε αυτές του Τρίτου κόσμου
Μαντέψτε! Δεν την έκανα... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Ρε σημερα που δεν εχουμε και φροντιστηρια πως να αντεξει κανεις μακρια απο τη θαλασσα???Ο αδερφος μου δε με σκεφτεται καθολου...πηγε για μπανιο με τους συμφοιτητες του...θελω και γω...
Ρε δεν πάτε καλά. Πρώτη του Μάη είναι. :worry:

Βγείτε,κάντε κάτι,τι μούχλα είναι αυτή. Η μια μέρα θα σας σώσει??? :confused:

Άλλοι έχετε και μάθημα,καλά έλεος. Μετά απορείτε πως θα αντέξετε άλλες 20 μέρες. Αμ δεν θα αντέξετε. :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Βγήκα χθες και απογοητεύτηκα.
Τίποτε δεν κυκλοφορεί στη Θεσσαλονίκη...
Τσιμισκή και παραλία ήμουν εγώ κι ο κούκος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

EsASt3p

Νεοφερμένος

Ο EsASt3p αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 28 μηνύματα.
Τώρα που ήρθε η Πρωτομαγιά και άλλαξε ο μήνας συνειδητοποίησα ότι οι εξετάσεις είναι πραγματικά κοντά. *βαθιές ανάσες* αυτά τα μαθ κατ ατέλειωτα, έχω βαρεθεί να βλέπω λυμμένες ασκήσεις..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina123

Δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 699 μηνύματα.
Τον πιασατε τον Μαη; :P
Εγω το μονο που πιανω ειναι το αοδε! :hypno:
αυτο το αοδευ το μισωωωωωωωωω!!!μου χει φαει τη ζωη με εχει καταπιει με τσουρουφλιζει καθε μερα....δεν το αντεχωωωωωωωωωωωωω:mad::mad::mad:

Ρε σημερα που δεν εχουμε και φροντιστηρια πως να αντεξει κανεις μακρια απο τη θαλασσα???Ο αδερφος μου δε με σκεφτεται καθολου...πηγε για μπανιο με τους συμφοιτητες του...θελω και γω...
εμεις ειχαμε και φροβντιστηρια.4 ωρες παρακαλω.αλλα πλεον το καταλαβα οτι οι ανθρωποι(αυτοι των φροντιστηριων) δεν πανε καλα...δεν μας σκεφτονται καθολου.καλα εκαναν οσοι δεν ηρθαν...
.............
ακουω απο ολους εδω μεσα οτι βαριεστε να βλεπετε τα ιδια και τα ιδια και οτι θελετα να ερθουη οι εξετασεις να τελιωνετε κ.λ.π. εγω ομως δεν νιωθω ετσι.εχω αρκετα πραγματα να διαβασω ακομη και αν δεν τα διαβασω αυτα δεν θα παω να δωσω:P και πραγματικα θα ηθελα να ημουνα 2-3 βδομαδες πισω να ειχα διαβασει πολυ περισσοτερα παργματα....και για να γινω πιο συγκεκριμενεη μου εχει μεινει αυτη η κ****θεωρια σε ολα τα μαθηματα.μαθηματικα κατ. δεν εχω μαθει αποδειξεις φυσικη την εχω βγαλει τη θεωρια μια φορα μονο αεππ μια στα προχειρα για το οεφε αοδευ ασχολιαστο.ποτε θα προλαβω;;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NikoTexXx

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,554 μηνύματα.
βλεπω ολους να γκρινιαζουν για το αοδε, εμεις δηλαδη τι να πουμε για την ιστορια κατ. που πρεπει να τα ξερουμε ολα νερακι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

μαριαα χανια

Νεοφερμένος

Η μαριαα χανια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 110 μηνύματα.
δεν μπορω να καταλαβω γτ συγκρινετε την αοδε με την ιστορια ...τελειως διαφορετικα πραγματα.Καταρχας εσεις οι θεωρητικοι πιεζεστε απο την αρχη και παπαγαλιζετε πλεον τα παντα και σιγουρα πιο ευκολα απο εμας τους τεχνολογικους που δεν εχουμε μαθει στα αυτολεξι...ΤελΟσ παντων το θεωρω διαφορετικο...ΑΛΛΑ ΙΣως ξεσπαω κι ολας γτ η αοδε μου εχει φαει τη ζωη και ακομα τιποτα...:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

drosos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 1,151 μηνύματα.
Εσεις επιλεξατε μια σχολη που ξερατε οτι θα χει μονο παπαγαλια εμεις δεν ξεραμε οτι το ΑΟΔΕ θα ηταν τοσο πολυ θεωρια(εγω να πω την αληθεια πιστευα οτι θα ειναι πιο πολυ κρισεως και ασκησεις κτ δλδ σαν το ΑΟΘ).
Επισης σκεφτειται οτι το ΑΟΔΕ σας βαζει στην σχολη που θελετε αφου γραφεις ανετα 18++(πιο ευκολα απο τα αλλα μαθηματα), εγω ετσι το σκεφτομαι και το διαβαζω ευχαριστα(και καλαα :P )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

EsASt3p

Νεοφερμένος

Ο EsASt3p αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 28 μηνύματα.
ακουω απο ολους εδω μεσα οτι βαριεστε να βλεπετε τα ιδια και τα ιδια και οτι θελετα να ερθουη οι εξετασεις να τελιωνετε κ.λ.π. εγω ομως δεν νιωθω ετσι.εχω αρκετα πραγματα να διαβασω ακομη και αν δεν τα διαβασω αυτα δεν θα παω να δωσω:P και πραγματικα θα ηθελα να ημουνα 2-3 βδομαδες πισω να ειχα διαβασει πολυ περισσοτερα παργματα....και για να γινω πιο συγκεκριμενεη μου εχει μεινει αυτη η κ****θεωρια σε ολα τα μαθηματα.μαθηματικα κατ. δεν εχω μαθει αποδειξεις φυσικη την εχω βγαλει τη θεωρια μια φορα μονο αεππ μια στα προχειρα για το οεφε αοδευ ασχολιαστο.ποτε θα προλαβω;;;;

Δεν νιώθεις μόνο εσύ έτσι. Και γω μια από τα ίδια. Θεωρώ πως τα φροντιστήρια αυτή τη στιγμή απλά μου επιβαρύνουν το πρόγραμμα και δεν έχω χρόνο να διαβάσω μόνος μου. Μετανιώνω άπειρα για την εβδομάδα πριν τις διακοπές του Πάσχα και την 2η βδομάδα των διακοπών που αντί να ξεσκιστώ και να μην έχω τώρα το άγχος, ήμουν αραχτός και light....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

μαριαα χανια

Νεοφερμένος

Η μαριαα χανια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 110 μηνύματα.
μιας και αναφερεσαι στην οικονομια ....την θεωρια την 3ερεισ παπαγαλια??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina123

Δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 699 μηνύματα.
μιας και αναφερεστε σε παπαγαλία αυτη την(να μην την χαρακτηρισω )θεωρια στο αεππ πρεπει να τη ξερουμε αυτολεξει οπως αοδευ...ή και με δικα μας λογια δε πειραζει;;;:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

μαριαα χανια

Νεοφερμένος

Η μαριαα χανια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 110 μηνύματα.
δεν νομιζω να πειραζει αλλα αυτο βεβαιαε ειναι στον βαθμολογιτη που θα πεσεις...παντως εγω το μαθαινω με δικα μου λογια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina123

Δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 699 μηνύματα.
δεν νομιζω να πειραζει αλλα αυτο βεβαιαε ειναι στον βαθμολογιτη που θα πεσεις...παντως εγω το μαθαινω με δικα μου λογια
οκ.
ααα και εσυ τεχνολογικη;;;συλληπητηρια.(πλακα κανω:P).απλα εμενα με δυσκολευουν ολα τοσο πολυ.εσυ πως τα πας;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Theoritikos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Theoritikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 244 μηνύματα.
στο θέμα της παπαγαλίας όσο πιο πολλές επαναλήψεις κάνετε τόσο καλύτερα αποτελέσματα ας πούμε τώρα εγώ την ιστορία τη βγάζω σε 6 ώρες όλη ενω πριν έκανα 2 μέρες το ίδιο συμβαίνει σε όλα τα παπαγαλέζικα γι αυτό μην φοβάστε και για το αοδε που ακούω ειχα ενα ξαδερφό που το πάσχα μου έλεγε είναι διάολος αυτο το αοδε και δεν το βλέπει να γράφει και πολύ καλά σ αυτό αλλά στις πανελλήνιες 100 έγραψε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

drosos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 1,151 μηνύματα.
μιας και αναφερεσαι στην οικονομια ....την θεωρια την 3ερεισ παπαγαλια??
ΑΟΘ εκανα μονο το καλοκαιρι μετα το σταματησα :P
Ναι συμφωνω με τον θεωρητικο και γω το ΑΟΔΕ σε 4 ωρες τα κανω ολα μια καλη επαναληψη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

μαριαα χανια

Νεοφερμένος

Η μαριαα χανια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 110 μηνύματα.
οκ.
ααα και εσυ τεχνολογικη;;;συλληπητηρια.(πλακα κανω:P).απλα εμενα με δυσκολευουν ολα τοσο πολυ.εσυ πως τα πας;;

πολυ χαλια ενω προαπθω δεν βλεπω αποτελεσματα...η προσπαθεια ομως ειναι ατελειωτη και συνεχιζεται για ολη τη ζωη που λεειε και ο μασλοου για να δεις οτι τα χω παιξει τελειως!!!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ArminVanBuuren

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ArminVanBuuren αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 241 μηνύματα.
πωωω μη μιλατε για αοθ ακομα να βγαλω 1ο κεφ θεωρια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
ΑΟΔΕ σημερα εκανα αλλες 5 σελιδες.Εχω τελειωσει το πρωτο κεφαλαιο και αυριο θα μπω στο πρωτο.Μεχρι στιγμης το πρωτο κεφαλαιο ηταν ευκολο για επαναληψη.Θα δουμε και τα αλλα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
το 3ο κεφαλαιο του αοδε δεν παλευεται ρε γαμωτο!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top