Πανελλήνιες 2012

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Guest 010239

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
το πρωτο ειναι ευκολο,το δευτερο ειναι μικρο,το τριτο ειναι δυσκολο(κατι μου λεει πως θα βαλουν ερωτηση απο τις τελευταιες σελιδες που περιλαμβανει το μηνυμα,ακροαση κτλ)

To 1o φαινεται ευκολο επειδη το κανεις στην αρχη και εχεις ορεξη και διαθεση να το μαθεις,αν καναμε τον θεσμο στο τελος θα μας φαινοταν παλουκι.Το δευτερο ναι ειναι μικρο και οντως και εγω αυτο εγω ακουσει για τις τελευταιες σελιδες του 3ου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Razor13

Νεοφερμένος

Ο Razor13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
A κιεσυ δικιά μας είσαι,ε;:redface:
Κιεγω τωρα θα το βγαλω καλα.Μεσα σε 2 μερες με διαβασμα μονο το πρωι ,μου βγηκε ολο το 1ο κεφαλαιο.Μην ανησυχεις προλαβαινεις.Το 3ο ειναι λιγο ζόρι,αλλα κουράγιο.
Count me in too...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

geokam

Δραστήριο μέλος

Ο geokam αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 626 μηνύματα.
Να έχετε καθαρό μυαλό, να είστε συγκεντρωμένοι και ήρεμοι, και θα καταπιείτε γρήγορα το ΑΟΔΕ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maratsi

Νεοφερμένος

Η maratsi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Γειά σας! Οι θετικοί/τεχνολογικοί έχετε ασχοληθεί πολύ με τους ρυθμούς μεταβολής στα μαθηματικά κατεύθυνσης?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
Ναι, και πολλά τα έχω συνδυάσει με τη φυσική.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maratsi

Νεοφερμένος

Η maratsi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Πιστεύεις οτι μπορεί να μπεί ρυθμός?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
έχει πέσει μια χρονιά στις επαναληπτικές μια άσκηση σαν αυτή με το αυτοκίνητο του βιβλίου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Αν μπει ρυθμός να πάνε να...
Τα έχω κάνει και τα έχω διαβάσει αλλά δεν τα χωνεύω καθόλου...
Πάντως μπορεί να μπει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maratsi

Νεοφερμένος

Η maratsi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Ο καθηγητής μου των ιδιαιτέρων δεν έχει δώσει σημασία και γράφαμε σήμερα προσομοίωση στο σχολείο και έβαλαν 2ο θέμα και έχω τρελαθεί..μου φάνηκε πολύ δυσκολο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Ποσο δυσκολο ρε γαμωτο ειναι να διαβαζεις ενω εξω εχει κατακαλοκαιρο και ανυποφορη ζεστηηηηη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Ποσο δυσκολο ρε γαμωτο ειναι να διαβαζεις ενω εξω εχει κατακαλοκαιρο και ανυποφορη ζεστηηηηη!

Συμφώνωωωωω!!!
Ο καιρός είναι εχθρός μας, παίζει με τα νεύρα μας!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PanelliniesSuck

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Λίζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 364 μηνύματα.
Παιδιά δεν έχω καμία όρεξη να διαβάσω. :/
Είναι κουραστικό να διαβάζεις ξανά και ξανά τα ίδια. :S
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Σημερα περνουσα απο την θαλασσα και ηταν λες και με καλουσε να μπω μεσα της.Αλλα δεν υπεκυψα..της ειπα ΟΧΙ ΑΚΟΜΑ!
Οντως ειναι λιγο βαρετο να διαβαζεις τα ιδια και τα ιδια αλλα τι να κανουμε πρεπει να τα διαβαζουμε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.
Παιδιά δεν έχω καμία όρεξη να διαβάσω. :/
Είναι κουραστικό να διαβάζεις ξανά και ξανά τα ίδια. :S

ΑΚΡΙΒΩΣ ΟΜΩΣ!!!!!!!:knife:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

veroniCa^

Νεοφερμένος

Η veroniCa^ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 75 μηνύματα.
Ρε κουράστηκα. Δεν αντέχω άλλο. Και αυτός ο τέλειος καιρός δεν είναι με το μέρος μου. Καλά τα λεγε ο Σολωμός "όποιος πεθάνει σήμερα χίλιες φορές πεθαίνει.", με μια μικρή τροποποίηση στο νόημα βέβαια :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 010239

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ρε κουράστηκα. Δεν αντέχω άλλο. Και αυτός ο τέλειος καιρός δεν είναι με το μέρος μου. Καλά τα λεγε ο Σολωμός "όποιος πεθάνει σήμερα χίλιες φορές πεθαίνει.", με μια μικρή τροποποίηση στο νόημα βέβαια :P

Για δες καιρο που διαλεξε ο Χαρος να μας παρει..


Επιπλεον,εγω δεν αντεχω αλλο τους 4 τοιχους του δωματιου μου νομιζω θα συμπιεστουν και θα με πλακωσουν.Ριζες θα βγαλω εδω μεσα,θα σαπισω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Υπομονη...
Σε λιγο θα τελειωσει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Αααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααανοιξε πετραααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 010239

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Θα χω να λεω στα παιδια μου οτι εκανα 1 χρόνο φυλακη:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Έγω σήμερα ομολογώ ότι υπέκυψα στη θάλασσα...:redface:...Λίγο όμως,πάνω που πήγα να της δοθώ τελείως,συγκρατήθηκα!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top