Πανελλήνιες 2012

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Τι λετε ρε???
Το πρωτο κομματι ειναι τελειο!
Και το δευτερο! Εξαρταται βεβαια απο ποια οπτικη το βλεπεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Τι λετε ρε???
Το πρωτο κομματι ειναι τελειο!
Και το δευτερο! Εξαρταται βεβαια απο ποια οπτικη το βλεπεις...
Το πρωτο??Το βλεπω απο την οπτικη οτι δεν την παλευεις χαρουλιτακι :P :P :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Δεν αδικειτε!
Ειναι η μοναδικη χρονια που θα σας μεινει αξεχαστη! Και για τα ωραια και για τα στραβα της...

Εφυγα για τριωρακι στην εκθεση...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

GProkias

Νεοφερμένος

Ο GProkias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Εσύ τα παραλές αλλά θα συμφωνήσω στο πνεύμα σου
Γελοία δεν είναι αλλά είναι εύκολη
Ειδικά το κομμάτι των στερεών και της κρούσης...



Χωρίς να δίνω τα γενικής, αλλά επειδή πάνω-κάτω κάτι έχει πάρει το μάτι μου, νομίζω πως φτάνει
Αλλά όπως είπαν και προηγουμένως θα τα έχεις αφομοιώσει;
Κι θα προσθέσω κι εγώ, μια μέρα πρωτού δώσεις, με όλο το άγχος εκείνης της μέρας, θα μπορείς να κάνεις σωστό διάβασμα ή είναι καλύτερα να είσαι σε χαλαρούς ρυθμούς;

Φιλε τα έχω υπολογίσει και μου βγήκε κάπου στο 15020, με το προγραμμα iΛύκειο που έχω στο iphone:
με:

Μαθηματικα: 7
Έκθεση: 13
ΑΟΔΕ: 19
ΦΥΣΙΚΗ ΠΑΙ: 20
ΦΥΣΙΚΗ ΓΕΝ: 18
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ: 17
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Χαρουλίτα το "Όλοι ξέρουμε για τι..." στην υπογραφή σου θα μπορούσε να θεωρηθεί σεξουαλικό υπονοούμενο (άλλωστε θα είναι για μερικούς... :P)
Οπότε θα φωνάξω τα φιλαράκια μου, τους mods, να στην κόψουν, γιατί με αγχώνει... :D
Αντίστροφη μέτρηση...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Δεν μιλας σοβαρα...
Μια χαρα ειναι η υπογραφη μου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Δεν μιλας σοβαρα...
Μια χαρα ειναι η υπογραφη μου...

Όχι
Είναι σκέτο άγχος
Κάθε μέρα να βλέπω πόσες ακόμη έχω για τις πανελλήνιες...
Όσο για τη ζωή στη Γ' Λυκείου, ε, μια χαρά είναι... :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 010239

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Φιλε τα έχω υπολογίσει και μου βγήκε κάπου στο 15020, με το προγραμμα iΛύκειο που έχω στο iphone:
με:

Μαθηματικα: 7
Έκθεση: 13
ΑΟΔΕ: 19
ΦΥΣΙΚΗ ΠΑΙ: 20
ΦΥΣΙΚΗ ΓΕΝ: 18
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ: 17

iμπράβο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ArminVanBuuren

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ArminVanBuuren αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 241 μηνύματα.
so 20 days left για την μπουρδελοτσαρκα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

άντζυ

Δραστήριο μέλος

Η άντζυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 651 μηνύματα.
so 20 days left για την μπουρδελοτσαρκα :P
Ναι.!!!! Παιδιά αυτό ήταν..!!:clapup: Τίποτα δεν έμεινε..Νιώθω ότι θα ξυπνήσω αύριο κ θα είναι η 1η μέρα των πανελληνίων.!!:spasiklsa:
Το μόνο που πρέπει να κάνουμε είναι λίιιιιγη υπομονή ακόμα...!!!!! Κουράγιο..!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

μαριαα χανια

Νεοφερμένος

Η μαριαα χανια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 110 μηνύματα.
20 μερες προλαβαινω να βγαλω καλα την αοδε!! ???????????????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
20 μερες προλαβαινω να βγαλω καλα την αοδε!! ???????????????
20 μερες ειναι μεχρι την εκθεση μεχρι την αοδε εχεις ακομα 10 μερες.28 δινουμε νομιζω αν δεν απατομαι.Εγω ειπα οτι θα κανω επαναληψη 4 σελιδες την ημερα ετσι ωστε να μην μου τρωει χρονο απο αλλα μαθηματα αλλα και να κανω μια γερη και καλη επαναληψη.Οποτε χαλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλαρα προλαβαινεις.

Φιλε τα έχω υπολογίσει και μου βγήκε κάπου στο 15020, με το προγραμμα iΛύκειο που έχω στο iphone:
με:

Μαθηματικα: 7
Έκθεση: 13
ΑΟΔΕ: 19
ΦΥΣΙΚΗ ΠΑΙ: 20
ΦΥΣΙΚΗ ΓΕΝ: 18
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ: 17
Το εζησα για να το δω και αυτο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Ναι, αυτο ηταν λιγο απροσμενο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NikoTexXx

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,554 μηνύματα.
Όλοι της Γ Λυκείου, γρήγορα για ΔΙΑΒΑΣΜΑ

τι αυστηρη που εισαι :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Αυτό είναι 20 στη φυσική κατεύθυνσης; Χαχαχαχα συγγνώμη δεν μπόρεσα να συγκρατηθώ. Αντί να διαβάζετε φτιάχνετε σενάρια;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Ετσι πρεπει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 010239

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
20 μερες προλαβαινω να βγαλω καλα την αοδε!! ???????????????

A κιεσυ δικιά μας είσαι,ε;:redface:
Κιεγω τωρα θα το βγαλω καλα.Μεσα σε 2 μερες με διαβασμα μονο το πρωι ,μου βγηκε ολο το 1ο κεφαλαιο.Μην ανησυχεις προλαβαινεις.Το 3ο ειναι λιγο ζόρι,αλλα κουράγιο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ArminVanBuuren

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ArminVanBuuren αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 241 μηνύματα.
το αοδε βγαινει σε 4 μερες και με επαναληψη ολα στην 4η

η φυσικη παλι για να γραψεις 20 πρεπει ναχεις στησει κολο ολη την χρονια -.-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
A κιεσυ δικιά μας είσαι,ε;:redface:
Κιεγω τωρα θα το βγαλω καλα.Μεσα σε 2 μερες με διαβασμα μονο το πρωι ,μου βγηκε ολο το 1ο κεφαλαιο.Μην ανησυχεις προλαβαινεις.Το 3ο ειναι λιγο ζόρι,αλλα κουράγιο.
το πρωτο ειναι ευκολο,το δευτερο ειναι μικρο,το τριτο ειναι δυσκολο(κατι μου λεει πως θα βαλουν ερωτηση απο τις τελευταιες σελιδες που περιλαμβανει το μηνυμα,ακροαση κτλ)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top