Πανελλήνιες 2012

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Mr.Blonde

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Mr.Blonde αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 866 μηνύματα.
Το σκεφτηκα οτι θα ηταν ολοκληρωμα dawson,αλλα περιμενα κατι πιο δυσκολο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
υποθετω οτι δεν ειναι στα πλαισια της υλης που διδασκομαστε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Κάποιος είχε πει για άρτια περιττή
Τελικά το μόνο που κατάλαβα είναι ότι είναι περιττή;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwerty111

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο qwerty111 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,376 μηνύματα.
Λέει ότι η συνάρτηση Dawson είναι περιττή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Ολο το απογευμα κανω λεξιλογικες ασκησεις στην εκθεση και δεν τελειωνουν...
Εχω ενα ολοκληρο φυλλαδιογια αυριο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwerty111

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο qwerty111 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,376 μηνύματα.
Εγώ έγραψα χτες τρίωρο διαγώνισμα για την ΕΕ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Δεν μου αρεσει καθολου αυτο το θεμα...
Πολυ γλειψιμο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Τελικά το υπολογίσαμε το ολοκλήρωμα ή βρήκαμε μόνο το ονοματάκι του;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr.Blonde

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Mr.Blonde αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 866 μηνύματα.
Αν οντως ειναι αυτο το dawson δεν θα σου προσφερει κατι ιδιαιτερο ο υπολογισμος του.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwerty111

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο qwerty111 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,376 μηνύματα.
Τελικά το υπολογίσαμε το ολοκλήρωμα ή βρήκαμε μόνο το ονοματάκι του;
Άμα βγάλεις άκρη:
https://imageshack.us/f/844/34167432.png/

ΥΓ Μπορείς να το δακτυλογραφήσεις και εσύ στο Wolfram
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΚΑΚΑ9191

Νεοφερμένος

Ο ΚΑΚΑ9191 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
Το Επίλεξε Περίπτωση είναι εκτός ύλης στο ΑΕΠΠ???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aprosarmosto

Νεοφερμένος

Ο Aprosarmosto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Παντος παιδια τι πιστευεται,φετος θα ειναι καλη χρονια λογο εκλογων(συγκριτηκα με περσι γτ τα προηγουμενα ηταν γελιας δυσκολιας)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Δεν νομίζω ότι έχουν σχέση οι εκλογές...Θα επηρέαζαν αν ήταν λίγο μετά τις Πανελλήνιες,τώρα που είναι πιο πριν δεν πιστεύω.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Ναι... Και εγω αυτο πιστευω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aprosarmosto

Νεοφερμένος

Ο Aprosarmosto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Και ομως βοηθαν,αφου ακομα και να βγει αυτοδυναμη κυβερνηση θα αργισει να γινει ορκομοσια κτλπ,ενω αν δε βγει αυτοδυναμη που ειναι και το πιθανοτερο θα ξαναγινουν εκλογεσ και θα μας προλαβουν(εχουν ηδη βοηθησει παντοσ αφου απο μειωση εκαναν αυξηση των εισακτεων λες και βρεθηκαν λευτα ξαφνικα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Και ομως βοηθαν,αφου ακομα και να βγει αυτοδυναμη κυβερνηση θα αργισει να γινει ορκομοσια κτλπ,ενω αν δε βγει αυτοδυναμη που ειναι και το πιθανοτερο θα ξαναγινουν εκλογεσ και θα μας προλαβουν(εχουν ηδη βοηθησει παντοσ αφου απο μειωση εκαναν αυξηση των εισακτεων λες και βρεθηκαν λευτα ξαφνικα

Στο σχολείο συζητούσαν οι καθηγητές στο γραφείο (δεν κρυφάκουγα απλώς πέρασα από το γραφείο για να πάρω το απουσιολόγιο) το ενδεχόμενο αναβολής των πανελλαδικών σε περίπτωση επαναληπτικών εκλογών, το οποίο το θεωρώ πανηλίθια ιδέα.

πλιζ τα μάτια μου πρόσεχε την ορθογραφία σου:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aprosarmosto

Νεοφερμένος

Ο Aprosarmosto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Σορι για την ορθογραφια,τα αγγλικα μου ειναι καλυτερα απο τα ελληνικα(κακο αυτο :p)φυσικα και ειναι ηλιθια ιδεα αφου εισαι στην ελλαδα και δυστηχως η παιδεια δεν αποτελει πρωτερεοτητα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Το έχω ακούσει κι εγώ αυτό για την [ερίπτωση επαναληπτικών εκλογών...Αλλά μου φαίνεται υπερβολή...Όχι γιατί θα κόλωναν να το κάνουν απ' την καλή τους την καρδιά,απλά εν όψει ψηφοθηρίας δεν τους συμφέρει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Σύμφωνα με το Σύνταγμα, σε περίπτωση αδυναμίας σχηματισμού αυτοδύναμης κυβέρνησης ύστερα από τη διαδικασία των διερευνητικών εντολών, γίνονται επαναληπτικές εκλογές 40 ημέρες μετά τις πρώτες
Αυτό πρακτικά σημαίνει πως αν δε βγει αυτοδύναμη κυβέρνηση τότε οι επαναληπτικές εκλογές θα γίνουν 17 Ιουνίου
Η ημερομηνία αυτή επηρεάζει μόνο τις ενδοσχολικές
Το έχω ψάξει το θέμα και είμαι αρκετά βέβαιος για αυτά που λέω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top