Πανελλήνιες 2012

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
10 χρόνια;; omg. :P
Να πέσει, να πέσει.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tiramisuu

Δραστήριο μέλος

Η tiramisuu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 449 μηνύματα.
Προσεύχομαι! 10 χρόνια έχει να πέσει ρε γαμώτο. Θέλω φιλοσοφική σημασία του διαλόγου :P κατά προτίμηση μύθο :P

Ναι, ναι, το καλύτερο! Μακάρι, αν και όπως έχει αποδειχθεί τα τελευταία χρόνια, ο Αριστοτέλης πρέπει να έχει μέσο στην επιτροπή :P Σε αυτήν την περίπτωση θέλω μεσότητα!

*πάντως Πρωταγόρας έπεσε στις επαναληπτικές 2009 και 2010 απ' ό,τι βλέπω. Πέρυσι δεν ξέρω τι μπήκε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Theoritikos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Theoritikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 244 μηνύματα.
παιδιά παλέψτε το με την εισαγωγή εγώ επειδή στο φροντιστήριο την κάναμε από πέρυσι την εισαγωγή τώρα την ξέρω πια πολύ καλά και μη φοβάστε αυτα τα σημεία της εισαγωγής του πρωταγόρα που είναι περίληψη του έργου δεν τα διαλέγουν για εξετάσεις

Πρωταγόρα θέλω και γω !!!!!!!!! κατα προτίμηση ενότητα 4 ή 5
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Elisavet21

Δραστήριο μέλος

Η Ελίσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 504 μηνύματα.
Πρωταγόρας! Το είδε και ένας φίλος μου στον ύπνο του ότι έπεσε :P Άντε μπας και γράψουμε τίποτα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
Πλατωνας η Αριστοτελης... myth sucks.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Αχ μεσότητα. <3
Τις αγαπώ τις μεταφράσεις των Ηθικών.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Elisavet21

Δραστήριο μέλος

Η Ελίσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 504 μηνύματα.
Θα πέσει 20 ενότητα Αριστοτέλη και θα μείνουμε κάγκελο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tiramisuu

Δραστήριο μέλος

Η tiramisuu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 449 μηνύματα.
Θα πέσει 20 ενότητα Αριστοτέλη και θα μείνουμε κάγκελο :P

Πω πω... με τίποτα. Ο,τιδήποτε άλλο, ακόμα και Πολιτεία, αλλά όχι το 20.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Εγώ θέλω ή πρωταγόρα ή πολιτικά (το 15 κατά προτίμηση) :P
Αφού μόνο 20 έπεσε τότε!

tiramisu εννοώ έχει 10 χρόνια να πέσει στις κανονικές
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
Αυτη την στιγμη εχω πιει κατι κανατες κρασι,και δεν ξερω ουτε μεσοτητα ουτε τιποτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Την μισώ την 20. :eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Elisavet21

Δραστήριο μέλος

Η Ελίσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 504 μηνύματα.
Κανένας θεωρητικός με επιλογή μαθηματικά εδώ μέσα; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
...Πάντως χειρότερη εισαγωγή για μένα; Πολιτείας.

agreed

Η καλύτερη εισαγωγή ότι και να λέτε είναι του Αριστοτέλη ! :P

Είσαι δικιά μου εσύ! :P

ΠΡΟΣΕΥΧΗΘΕΊΤΕ να πέσει Αριστοτέλης ρεεε. Γαμεί!
Και ο Πλάτωνας καλός είναι (από θέμα ευκολίας), αλλά δε μ'αρέσει τόσο!

Υ.Γ. Την εισαγωγή του Αριστοτέλη είχα να την διαβάσω κανένα 2μηνο, και σήμερα που την έπιασα, με μια ανάγνωση -σχεδόν- την ξέρω νεράκι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Κανένας θεωρητικός με επιλογή μαθηματικά εδώ μέσα; :P

moi ! :P
Αποσύρομαι στα ιδιαίτερά μου για να μάθω την άτιμη την εισαγωγή σελ 49-51
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tiramisuu

Δραστήριο μέλος

Η tiramisuu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 449 μηνύματα.
Αλήθεια, σκεφτόμουν πώς θα ήταν αν έβαζαν ένα μεταφρασμένο κείμενο.... πιστεύετε ότι θα ήταν ευκολότερο, ή θα έκλαιγαν μανούλες, γιατί οι ερωτήσεις θα ήταν απείρως πιό δύσκολες;

Και ο Πλάτωνας καλός είναι (από θέμα ευκολίας), αλλά δε μ'αρέσει τόσο!

Νομίζω ότι η περσινή ενότητα της Πολιτείας, που έπεσε, ήταν η δυσκολότερη. Οπότε, οποιαδήποτε άλλη ευπρόσδεκτη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Theoritikos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Theoritikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 244 μηνύματα.
Την μισώ την 20. :eek:

και γω από τις 30 ενότητες αυτήν και τη 12 από Πολιτεία θεωρώ τις χειρότερες !!!
έχει και αυτό το μακρινάρι σχόλιο για την παιδεία δεν το χω μάθει ακόμα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Elisavet21

Δραστήριο μέλος

Η Ελίσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 504 μηνύματα.
agreed
Είσαι δικιά μου εσύ! :P
ΠΡΟΣΕΥΧΗΘΕΊΤΕ να πέσει Αριστοτέλης ρεεε. Γαμεί!
Και ο Πλάτωνας καλός είναι (από θέμα ευκολίας), αλλά δε μ'αρέσει τόσο!
ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ένας που συμφωνεί μαζί μου! Έλα μην μου τα χαλάς τώρα :P Όχι Αριστοτέλη! Ο Πρωταγόρας έχει περισσότερο ενδιαφέρον !
Έχεις βγάλει την θεωρία των μαθηματικών ; :D Εγώ σήμερα έκατσα να την κάνω. Δεν την είχα αγγίξει και πολύ όλη την χρονιά :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ένας που συμφωνεί μαζί μου! Έλα μην μου τα χαλάς τώρα :P Όχι Αριστοτέλη! Ο Πρωταγόρας έχει περισσότερο ενδιαφέρον !

Έχεις βγάλει την θεωρία των μαθηματικών ; :D Εγώ σήμερα έκατσα να την κάνω. Δεν την είχα αγγίξει και πολύ όλη την χρονιά :redface:

χαχα ναι έχω μάθει θεωρία και αποδείξεις μόνο στη στατιστική δεν έχω μάθει τους ορισμους στο κυκλικό διάγραμμα και στα ιστογράμματα :mad: Ίσως χειρότερα και από την εισαγωγή! εν όψει οεφε τα μαθα, ένα απόγεμα μου πήρε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
ναι τουλάχιστον εγώ που θέλω φιλολογία συμβιβάζομαι από το 13 μέχρι το 17,5
βέβαια για σιγουριά θα ήθελα να γράψω κάπου στο 17 και κάτι και έτσι θα έχω σίγουρη την πρόσβαση σε ένα φιλολογικό τμήμα μακάρι της Θεσσαλονίκης ή της Αθήνας

Δεν υπάρχει φιλολογία με 13k.
Η χαμηλότερη βάση είναι στην Κομοτηνή με 14.6k περίπου.
Μήπως εννοείς Ιστορία/Αρχαιολογία;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SparklingGrey

Διάσημο μέλος

Ο SparklingGrey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,244 μηνύματα.
Δεν υπάρχει φιλολογία με 13k.
Η χαμηλότερη βάση είναι στην Κομοτηνή με 14.6k περίπου.
Μήπως εννοείς Ιστορία/Αρχαιολογία;
Νομίζω πως αναφέρεται στο βαθμό των αρχαίων και μόνο.
Ο άκυρος ξερω 'γω. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top