Πανελλήνιες 2012

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
η ιστορία κατεύθυνσης πάντως είναι 96 σελίδες αλλά άμα βγάλουμε εικόνες και πηγές γύρω γύρω ,ούτε 60 δεν μαζεύονται

Tο χέσαμε. Σιγά μην είναι 60 σελ.
Για εμένα είναι 100. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina123

Δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 699 μηνύματα.
Θεωρία ξέμπαρκη θα κάτσεις να διαβάσεις? Ή θεωρήματα/αποδείξεις λες? Γιατί αν είναι το δεύτερο κάτσε ένα 4ωρο και βγάλ' τες όλες μια φορά, δες τι θυμάσαι, τι δε θυμάσαι, γενικά ασχολείσου κι αν συνεχίσεις μέχρι τις εξετάσεις θσ μείνουν στο κεφάλι σου, no stess. Αλλά αν είναι το πρώτο, τι να διαβάσεις? Μέσα από ασκήσεις είν' αυτά.

θεωρηματα και αποδειξεις εννοω....δεν εχω ασχοληθει καθολου με αυτα κατα τη διαρκεια της χρονιας:redface:

Σ' ένα απόγευμα εγώ πιστεύω ότι βγαίνει.
Αλλά μην το αφήσεις τελευταία βδομάδα για να προλάβεις να κάνεις και καμιά επανάληψη.
οκ αυτο θα κανω...ποσες περιπου ειναι οι αποδειξεις και γενικα τα θεωρηματα;;;

21 μέρες από αύριο φτάνει ο καιρός , 3 βδομάδες και θα φτάσουμε στην πηγή
θα πιουμε ομως νερο;;;ή θα βλεπουμε τους αλλους να πινουνε;;;:(:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Theoritikos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Theoritikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 244 μηνύματα.
εμένα όταν με ρωτάνε για τα αρχαία τους λέω οτι έχω να διαβάσω 1,000 σελίδες υλικό(!) άγνωστο και γνωστό μαζί αν και είναι περίπου 700 σελίδες και τα μισά δεν τα έχω διαβάσει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
εμένα όταν με ρωτάνε για τα αρχαία τους λέω οτι έχω να διαβάσω 1,000 σελίδες υλικό(!) άγνωστο και γνωστό μαζί αν και είναι περίπου 700 σελίδες και τα μισά δεν τα έχω διαβάσει

Οι 30 καθαρές σελ. εισαγωγής δε σε χάλασαν για παπαγαλία, όμως!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Theoritikos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Theoritikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 244 μηνύματα.
θεωρηματα και αποδειξεις εννοω....δεν εχω ασχοληθει καθολου με αυτα κατα τη διαρκεια της χρονιας:redface:


οκ αυτο θα κανω...ποσες περιπου ειναι οι αποδειξεις και γενικα τα θεωρηματα;;;


θα πιουμε ομως νερο;;;ή θα βλεπουμε τους αλλους να πινουνε;;;:(:worry:

θα πιούμε και θα ξεδιψάσουμε και θα δούμε επιτέλους ότι οι κόποι μας ανταμείβονται ΝΑΙ ΝΑΙ ΝΑΙ Η ΕΠΙΤΥΧΊΑ ΕΊΝΑΙ ΤΌΣΟ ΚΟΝΤΆ !!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

veroniCa^

Νεοφερμένος

Η veroniCa^ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 75 μηνύματα.
Εγώ πάλι δεν μετράω τις σελίδες για να μην πάθω κανένα..ντουβρουτζά! :P Ότι διάβασα διάβασα..Θα κάνω τις επαναλήψεις μου κ θα καλύψω ότι κενά μπορώ κ μετά..ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Theoritikos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Theoritikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 244 μηνύματα.
Οι 30 καθαρές σελ. εισαγωγής δε σε χάλασαν για παπαγαλία, όμως!!!

καλά αυτή η εισαγωγή δεν υπάρχει κάποιες φορές έλεγα τι μαθαίνω και έβριζα αυτόν που την έγραψε ευτυχώς τώρα την ξέρω νερό και να σκεφτείς ότι το κάνουμε όλο αυτό για 10 μονάδες

αύριο γράφω εφ ολης της ύλης στα αρχαία prova generale για τις πανελλήνιες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

PanelliniesSuck

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Λίζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 364 μηνύματα.
Προς θετικοτεχνολογικούς:
Το κομμάτι που έχει στο ορισμένο ολοκλήρωμα με τον ορισμό του, τον ορισμό του εμβαδού και τον Ρήμαν, θα τα μάθετε ή όχι;
Κατά κάποιον τρόπο μπορούν να ζητηθούν σαν θεωρία.
Και είναι εντελώς κουλά...
Κι εγώ τα 'χω μάθει αλλά αν με ρωτήσεις τώρα, δεν τα θυμάμαι καλά. Θα είναι όμως πολύ ηλίθιοι αν βάλουν κάτι τέτοιο όταν υπάρχουν τόοοσα θεωρήματα και τόοοοσοι ορισμοί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

veroniCa^

Νεοφερμένος

Η veroniCa^ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 75 μηνύματα.
αύριο γράφω εφ ολης της ύλης στα αρχαία prova generale για τις πανελλήνιες

οχχχ καλή επιτυχία συνοδοιπόρε :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Theoritikos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Theoritikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 244 μηνύματα.
οχχχ καλή επιτυχία συνοδοιπόρε :P

ευχαριστώ αχ να τελειώσουν αυτές οι πανελλήνιες και μετά έρχεται το καλύτερο καλοκαίρι γιατί ξέρεις οτι δεν έχεις σχολείο που αρχίζει το Σεπτέμβριο αλλά ένα πανεπιστήμιο που σε περιμένει τον Οκτώβριο !!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Ε ντάξει μετά έχεις άλλο άγχος. :redface:
Το σε τι πανεπιστήμιο πέρασες. :/
Ίσως λιγότερο (δε ξέρω!), αλλά άγχος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Theoritikos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Theoritikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 244 μηνύματα.
Ε ντάξει μετά έχεις άλλο άγχος. :redface:
Το σε τι πανεπιστήμιο πέρασες. :/
Ίσως λιγότερο (δε ξέρω!), αλλά άγχος.

ναι τουλάχιστον εγώ που θέλω φιλολογία συμβιβάζομαι από το 13 μέχρι το 17,5
βέβαια για σιγουριά θα ήθελα να γράψω κάπου στο 17 και κάτι και έτσι θα έχω σίγουρη την πρόσβαση σε ένα φιλολογικό τμήμα μακάρι της Θεσσαλονίκης ή της Αθήνας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Ρε παιδια, της θεωρητικής, έχετε μάθει τη εισαγωγή του πρωταγόρα; Εννοώ το κομμάτι που λέει για το σπίτι του Καλλία το περιγραφικό..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Elisavet21

Δραστήριο μέλος

Η Ελίσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 504 μηνύματα.
Ρε παιδια, της θεωρητικής, έχετε μάθει τη εισαγωγή του πρωταγόρα; Εννοώ το κομμάτι που λέει για το σπίτι του Καλλία το περιγραφικό..

Αυτό είναι το πιο εύκολο σε σύγκριση με κάτι άλλα κομμάτια. Δε μπορώ να μάθω αυτό που ο Σωκράτης "κατέβασε τη φιλοσοφία από τα άστρα κλπ κλπ". Πάντως χειρότερη εισαγωγή για μένα; Πολιτείας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Theoritikos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Theoritikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 244 μηνύματα.
Ρε παιδια, της θεωρητικής, έχετε μάθει τη εισαγωγή του πρωταγόρα; Εννοώ το κομμάτι που λέει για το σπίτι του Καλλία το περιγραφικό..

ναι όλα πρέπει να τα ξέρεις τώρα το εν οίδα οτι ουδέν οίδα που είναι σε ευθύ λόγο τα λόγια του Σωκράτη δεν νομίζω να το ζητήσουν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Ιιιι καλέ τι πιο εύκολο.:P Δυσνόητο δεν είναι, αλλά να το μάθω δε μπορώ ακόμα!
Δ-ε μ-π-ο-ρ-ώ!

Δε ξέρω γιατί...

Αγαπημένη εισαγωγή είναι αυτή με την ορθή αγωγή των φυλάκων κτλ.
Οι κηφήνες μου τη σπάνε όμως. :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Κάθομαι τόση ώρα και το παλεύω, ειδικά κάποια σημεία είναι περιληψη όλου του έργου. Τα χα διαβάσει αλλά αυτά που δεν χωνεύω ξεχνιούνται γρηγορότερα τα άτιμα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tiramisuu

Δραστήριο μέλος

Η tiramisuu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 449 μηνύματα.
Προσευχηθείτε για Πρωταγόρα.... αυτό μόνο λέω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Elisavet21

Δραστήριο μέλος

Η Ελίσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 504 μηνύματα.
Η καλύτερη εισαγωγή ότι και να λέτε είναι του Αριστοτέλη ! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Προσεύχομαι! 10 χρόνια έχει να πέσει ρε γαμώτο. Θέλω φιλοσοφική σημασία του διαλόγου :P κατά προτίμηση μύθο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top