Πανελλήνιες 2012

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Προς θετικοτεχνολογικούς:
Το κομμάτι που έχει στο ορισμένο ολοκλήρωμα με τον ορισμό του, τον ορισμό του εμβαδού και τον Ρήμαν, θα τα μάθετε ή όχι;
Κατά κάποιον τρόπο μπορούν να ζητηθούν σαν θεωρία.
Και είναι εντελώς κουλά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
Τα έχω μάθει. Αν τα καταλάβεις δεν είναι τόσο κουλα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

drosos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 1,151 μηνύματα.
Κανονικα πρεπει να το μαθουμε(γτ εχουν το δικαιωμα να το βαλουνε) αλλα δεν νομιζω να ειναι τοσο κακουλιδες :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Τα έχω μάθει. Αν τα καταλάβεις δεν είναι τόσο κουλα.

Συμφωνώ
Απλά μου φαίνονται κουλά για να ζητηθούν...



Κανονικα πρεπει να το μαθουμε(γτ εχουν το δικαιωμα να το βαλουνε) αλλα δεν νομιζω να ειναι τοσο κακουλιδες :P

Ακριβώς αυτό (θέλω να; ) πιστεύω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
Παίζουμε τώρα; μάθε τα, αφού τα έχει το βιβλίο. Κι ας κάνουν ότι θέλουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Παίζουμε τώρα; μάθε τα, αφού τα έχει το βιβλίο. Κι ας κάνουν ότι θέλουν.

Αυτό εννοείται θα κάνω αλλά μακριά από εμάς αυτά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

drosos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 1,151 μηνύματα.
Θα τα μαθω καποτε πιστευω αλλα τωρα λεω να ασχοληθω με πιο σημαντικα πραγματα(Θεωρια αοδε, ασκησεις..)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

EsASt3p

Νεοφερμένος

Ο EsASt3p αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 28 μηνύματα.
Και να το μάθω σήμερα, αύριο το πρωί θα 'το χω ξεχάσει...

Btw επαναλήψεις μόνοι σας πως κάνετε; Εγώ πέρα από τις επαναληπτικές ασκήσεις στο φροντιστήριο πχ αυτή τη βδομάδα έβγαλα πολύ αναλυτικά μαθηματικά, την επόμενη φυσική και βιολογία, την μεθεπόμενη χημεία και βιολογία γενικής παιδείας και την έκθεση στο ενδιάμεσο. Και μια σούμα στο τέλος Δυστυχώς οι ασκήσεις για το φροντιστήριο μου αποσπούν χρόνο και δεν μένει πολύς χρόνος για ουσιαστική επανάληψη.

Έγραψα βέβαια σε 4 από τα 6 μαθήματα επαναληπτικά τρίωρα διαγωνίσματα εφ' όλης της ύλης μέσα στο πάσχα οπότε πέρασα όλη την ύλη μια φορά στο καθένα αλλά όχι αναλυτικά όσο θα ήθελα (παρόλα αυτά σε όλα έγραψα άριστα).

Κάπου στο Μάρτιο είχα στο νου μου πως ξέρω 'γω κάθε βδομάδα θα βγάζω την ύλη όλων των μαθημάτων αλλά στην πορεία κατάλαβα ότι είναι αδύνατο, τουλάχιστον για τον τρόπο που διαβάζω εγώ. Πάντως για 'μένα η δουλειά έχει γίνει για φέτος. Συντήρηση ως το τέλος χωρίς πολλά ζόρια και με ψυχολογία νικητή. Ούτως ή άλλως η απόδοση η τωρινή σε σχέση με μήνες όπως ο Νοέμβριος πχ ή ο Φεβρουάριος απλά καμία σχέση. Τέλος νιώθω ότι το μυαλουδάκι μου δεν παίζει να χωρέσει έστω και μια καινούρια πληροφορία, ότι μάθαμε για φέτος το μάθαμε :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Ρε παιδια να σας ρωτησω εσεις πως θεωρειτε την 1 σελιδα??Μπρος και πισω??Η μονο μπροστα μετρατε μια και πισω 2 και παει λεγοντας??Γιατι θα τρελαθω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Eγω οταν λεω μια σελιδα, εννοω μπρος-πισω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
Και εγω οταν λεω μια σελιδα,εννοω μπρος-πισω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Ωραια ενταξει γιατι προς στιγμην νομιζα οτι διαβαζα την μιση υλη για την ΑΟΔΕ :P :P αλλα οκ την σωστη εχω διαβασει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
Εγώ αναλόγως:
Όποτε με συμφέρει μπρος-πίσω.
Όποτε με συμφέρει μόνο μπρος ή μόνο πίσω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Εγώ αναλόγως.
Όποτε με συμφέρει μπρος-πίσω.
Όποτε με συμφέρει μόνο μπρος ή μόνο πίσω.
Αυτό ακριβώς.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Εγώ αναλόγως.
Όποτε με συμφέρει μπρος-πίσω.
Όποτε με συμφέρει μόνο μπρος ή μόνο πίσω.
Aντε το μονο μπρος το καταλαβαινω το μονο πισω πως το καταφερνεις?? :P :P δηλαδη διαβαζεις μονο την πισω την μπροστα την παρατας :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
Εγώ αναλόγως:
Όποτε με συμφέρει μπρος-πίσω.
Όποτε με συμφέρει μόνο μπρος ή μόνο πίσω.

Ιστορια ας πουμε μπρος-πισω? :loltooth:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
Ιστορια ας πουμε μπρος-πισω? :loltooth:

Στα μαθήματα που έχω διαβάσει ικανοποιητικά μετράω μία μπρος-μία πίσω! (να μου φαίνεται ρε παιδί μου ότι έχω κοπιάσει πολύ) :P
Στα μαθήματα που δεν έχω διαβάσει ικανοποιητικά μετράω μία σελίδα μπρος-πίσω, ώστε να μου φαίνονται λιγότερα.

Γαμάτο; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
Στα μαθήματα που έχω διαβάσει ικανοποιητικά μετράω μία μπρος-μία πίσω! (να μου φαίνεται ρε παιδί μου ότι έχω κοπιάσει πολύ)
Στα μαθήματα που δεν έχω διαβάσει ικανοποιητικά μετράω μία σελίδα μπρος-πίσω, ώστε να μου φαίνονται λιγότερα.

Γαμάτο;


Και φυσικα οι σελιδες στις οποιες τα 9/10 ειναι εικονα,πιανονται για 1 ολοκληρη σελιδα χαχαχαχαχαχαχαχαχαχ

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
Και φυσικα οι σελιδες στις οποιες τα 9/10 ειναι εικονα,πιανονται για 1 ολοκληρη σελιδα χαχαχαχαχαχαχαχαχαχ

Εξαρτάται.
Πάντα, σύμφωνα με την ανωτέρω λογική.
Χαχαχ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Theoritikos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Theoritikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 244 μηνύματα.
η ιστορία κατεύθυνσης πάντως είναι 96 σελίδες αλλά άμα βγάλουμε εικόνες και πηγές γύρω γύρω ,ούτε 60 δεν μαζεύονται
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top