Πανελλήνιες 2012

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
To καλυτερο εινια η Χημεια που κανω εγω τωρα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elinaki49

Νεοφερμένος

Η Ελίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 79 μηνύματα.
Αμάν κι εσύ με τί Χημείααα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Κουραστηκα να λυνω μαθηματικα και ξεκουραζομαι λυνοντας Χημεια! Χωρις πλακα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elinaki49

Νεοφερμένος

Η Ελίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 79 μηνύματα.
Κι εγώ μαθηματικά έλυνα πιο πριν.... μου έχει βάλει άπειρα για αύριο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Σε καταλαβαινω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Εγώ παιδεύομαι με προσθήκη,απόσπαση κι υποκατάσταση εδώ πέρα...Κι από πάνω έχω και τη γλυκόλυση της βιοχημείας να περιμένει...:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
3 βδομαδες ακομα...
Οπααααα...μια φραση 10000 κιλα κουραγιο μας δινει...δεν μπορω να τα μετρησωωωω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
Εγω παντως για να ξεκουραστω διαβαζω βιολογια,εκθεση,κειμενα και αρχαια γνωστο. Love them...:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
Εγω παντως για να ξεκουραστω διαβαζω βιολογια,εκθεση,κειμενα και αρχαια γνωστο. Love them...:redface:

Εγώ, για να ξεκουραστώ, κοιμάμαι! :P
Κατά τ' άλλα, το άγνωστο το διαβάζω με ευχαρίστηση!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Για να ξεκουραστώ σήμερα έκανα μια μαρμελάδα φράουλα ποποπο δε σας λέω τίποτα! Την έκανα για τις πανελλήνιες χαχα για το πρωινό :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

drosos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 1,151 μηνύματα.
Eγω για να ξεκουραστω ολοκληρωνω :P (Οποιος ειναι θετικο-τεχνολογικη με καταλαβαινει)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ArminVanBuuren

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ArminVanBuuren αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 241 μηνύματα.
η καλυτερη ξεκουραση ειναι ασκησεις μαθηματικα/αοθ και το ηχειο με το μπασο τερμα να χωνει dubstep!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

loco13

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 127 μηνύματα.
πολύ διάβασμα! ώρες ώρες αναρωτιέμαι αν αξίζει τον κόπο:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
Εγώ, για να ξεκουραστώ, κοιμάμαι! :P
Κατά τ' άλλα, το άγνωστο το διαβάζω με ευχαρίστηση!

Α, επιτέλους κι ένα νορμάλ άτομο στο φορουμ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Εγώ για να ξεκουραστώ σήμερα το απόγευμα διάβασα:
ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΤΙΠΟΤΕ!!! Τώρα το τι έκανα (και όντως ξεκουράστηκα) είναι
απόρρητο... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Εγω εκανα ΑΕΠΠ με ξεκουραζει περισσοτερο..τα μαθηματικα με κανουν και ζαβλακωνομαι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

^natasa666^

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θεσσαλίας (Βόλος). Έχει γράψει 333 μηνύματα.
Εγώ, για να ξεκουραστώ, κοιμάμαι! :P
Κατά τ' άλλα, το άγνωστο το διαβάζω με ευχαρίστηση!
ακριβως....εγω κοιμηθηκα 1,5ωρα το απογευμα και νιωθω πολυ καλυτερα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
ακριβως....εγω κοιμηθηκα 1,5ωρα το απογευμα και νιωθω πολυ καλυτερα...
Ο ύπνος είναι μια εξαιρετική λύση αλλά δεν πρέπει να το παρακάνουμε.
Εγώ σήμερα ήθελα να κατέβω καμιά βολτίτσα το απόγευμα προς παραλία μεριά να πάρω λίγο καθαρό αέρα αλλά έριξε αυτή τη μπόρα και φοβήθηκα... :P
Πάντως το πρωί πήγα σχολείο το πρώτο 2ωρο μόνο και είχαμε κανονίσει φιλικό ματσάκι τη 2η ώρα που είχαμε γυμναστική οι δύο ομάδες που παίζαμε και το πρωτάθλημα όλη τη χρονιά. Γαμάτα ήταν 55' μπάλας μέσα στο χάος του διαβάσματος. Και είχε και μια σούπερ μέρα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
Για να ξεκουραστώ σήμερα έκανα μια μαρμελάδα φράουλα ποποπο δε σας λέω τίποτα! Την έκανα για τις πανελλήνιες χαχα για το πρωινό :P

Σου στέλνω την διεύθυνση (σπιτιού) να μου στείλεις λίγη κι εμένα! :D

Α, επιτέλους κι ένα νορμάλ άτομο στο φορουμ.

:hmm: :confused: :worry: (lol) :P

ακριβως....εγω κοιμηθηκα 1,5ωρα το απογευμα και νιωθω πολυ καλυτερα...
Κι εγώ κοιμήθηκα, ΕΝΝΟΕΊΤΑΙ, γιατί το πρωί πήγα σχολείο , και διάβαζα ως τα μεσάνυχτα-ξημερώματα, οπότε δεν έπαιζε να την παλέψω!
πολύ διάβασμα! ώρες ώρες αναρωτιέμαι αν αξίζει τον κόπο:(

ΑΞΊΖΕΙ ρε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Σου στέλνω την διεύθυνση (σπιτιού) να μου στείλεις λίγη κι εμένα! :D



:hmm: :confused: :worry: (lol) :P





ΑΞΊΖΕΙ ρε!

Κι εγώ κοιμήθηκα, ΕΝΝΟΕΊΤΑΙ, γιατί το πρωί πήγα σχολείο , και διάβαζα ως τα μεσάνυχτα-ξημερώματα, οπότε δεν έπαιζε να την παλέψω!
ΨΕΜΑ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top