Πανελλήνιες 2012

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

elinaki49

Νεοφερμένος

Η Ελίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 79 μηνύματα.
Παιδιά μη φοβάστε... Ό,τι είναι να γίνει, θα γίνει... Ακόμα και όλοι κάτω από τη βάση να γράψουμε, στις σχολές θα μπούμε με βάση τί έχουν βγάλει οι υπόλοιποι... Συγκριτικά δηλαδή... Απλά μέχρι να δούμε ότι περάσαμε, ε εντάξει, δε θα είναι και ότι πιο διασκεδαστικό :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Σημείωση συντονιστή: Το θέμα ξανάνοιξε. Καταλαβαίνω ότι η περίοδος είναι δύσκολη, ωστόσο προσπαθήστε να μην απαντάτε σε μηνύματα που θα οδηγήσουν σε οφφ-τόπικ. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Να προσευχεστε να μην παθουμε κατι και παμε σε επαναλπτικες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 010239

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Να προσευχεστε να μην παθουμε κατι και παμε σε επαναλπτικες...

Βασικα αν παθω κατι,προσωπικα το λιγοτερο που θα με νοιαξει ειναι το οτι θα παω επαναληπτικές:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Να προσευχεστε να μην παθουμε κατι και παμε σε επαναλπτικες...
Μα και να αρρωστησεις ειμαι σιγουρος οτι θα πας να γραψεις.Εγω με 38 πυρετο πηγα περσι στην βιολογια να δεις πως εγραψα για την ανοσοβιολογικη αποκριση.ΑΣΤΕΡΙΙΙ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Θες να μου πεις πως αν παραμονη των μαθηματικων κατευθυνσης πχ, χτυπησεις 39,5 πυρετο, δεν θα σε ενοχλησει???

Και δεν ειναι μονο ο πυρετος! Πες οτι επαθες γαστρεντεριτιδα! Να σε δω να τρεχεις στην τουαλετα και να εισαι κουλ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 010239

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Θες να μου πεις πως αν παραμονη των μαθηματικων κατευθυνσης πχ, χτυπησεις 39,5 πυρετο, δεν θα σε ενοχλησει???

Εννοω πως θα με νοιαξει ΠΡΩΤΑ η υγεια μου και στη συνεχεια πως θα παω να δωσω επαναληπτικες.Και αν με το κατι εννοουσες πυρετο και κατι παρομοιο,πάσο.Απλα εγω το τραβηξα λιγο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Ααα οκ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ρόζα Νέρα Flamingo

Δραστήριο μέλος

Η Ρόζα Νέρα Flamingo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ανταρτικό (Φλώρινα). Έχει γράψει 780 μηνύματα.
προφανως και αν εχεις πυρετο θα πας ...δε θα σε εμποδιζει απο το να πας εννοειται
απλα θα ειναι μια δυσκολη μερα
που εξ ορισμου ειναι αφου δινεται πανελλαδικες
:P
τουλαχιστον εγω δεν ξερω κανενα που να μην πηγε επειδη ειχε πυρετο
το αντιθετο μαλιστα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Ισως ηταν το πιο κοινο για αυτο μου ηρθε πρωτο... Δες ομως την συμπληρωση... και πολλα τετοια βρε παιδια.
Ειναι να μην μας κατσει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ρόζα Νέρα Flamingo

Δραστήριο μέλος

Η Ρόζα Νέρα Flamingo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ανταρτικό (Φλώρινα). Έχει γράψει 780 μηνύματα.
λογικα ππαντως οσον αφορα τον πυρετο
μαλλον ερχεται κυριως απο το αγχος
οποτε οσο γινεται μην αγχωθειτε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina123

Δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 699 μηνύματα.
Να προσευχεστε να μην παθουμε κατι και παμε σε επαναλπτικες...
εγω σκεφτομαι να παω επαναληπτικες γτ των κανονικων τα θεματα θα ειναι πολυ ευκολα για το επιπεδο μου...ειδικα φυσικη και αεππ..εγω ειμαι για τα πιο δυσκολα!!!!:P:P:D
εννοειται πως κανω πλακα.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Ισως ηταν το πιο κοινο για αυτο μου ηρθε πρωτο... Δες ομως την συμπληρωση... και πολλα τετοια βρε παιδια.
Ειναι να μην μας κατσει!
Και αν ειχα ροδακια θα ημουν καρο Χαρουλιτακι συνελθεεεεεεεεεεεεεεεε :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
Ισως ηταν το πιο κοινο για αυτο μου ηρθε πρωτο... Δες ομως την συμπληρωση... και πολλα τετοια βρε παιδια.
Ειναι να μην μας κατσει!



προφανως και αν εχεις πυρετο θα πας ...δε θα σε εμποδιζει απο το να πας εννοειται
απλα θα ειναι μια δυσκολη μερα
που εξ ορισμου ειναι αφου δινεται πανελλαδικες

τουλαχιστον εγω δεν ξερω κανενα που να μην πηγε επειδη ειχε πυρετο
το αντιθετο μαλιστα

Ειναι τουλαχιστον ηλιθιο να μπαινουν οι πανελλαδικες και οποιοσδηποτε διαγωνισμος πανω απο προβλημα υγειας...αμα εχεις 40 πυρετο την μερα που δινεις ενα μαθημα,το μονο σιγουρο ειναι οτι,αμα πας στο μαθημα της ημερας,στο επομενο δεν θα σε δινει εξιτηριο το νοσοκομειο για να πας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Να προσευχεστε να μην παθουμε κατι και παμε σε επαναλπτικες...

Έχεις δει τα περσινά της Χημείας στις επαναληπτικές;
Εγώ τα είδα και τρόμαξα!
Καθαρή απόδειξη πως αν θέλουν να σε πατήσουν μπορούν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tiramisuu

Δραστήριο μέλος

Η tiramisuu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 449 μηνύματα.
Η απορία της ημέρας: έχω μία διαφωνία και θέλω να με διαφωτίσετε, αν ξέρετε. Θεωρητικά, ένα άτομο που δεν έχει δηλώσει ΑΟΘ, μπορεί να δηλώσει σχολές από το πέμπτο πεδίο; Προφανώς, είναι δεδομένη η απώλεια μορίων, όμως γίνεται παρόλα αυτά; Η το μηχανογραφικό θα θεωρηθεί άκυρο και δεν θα το επεξεργαστούν καν;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

drosos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 1,151 μηνύματα.
Οχι επειδη στο 5ο πεδιο ειναι υποχρεωτικα να χεις επιλογη ΑΟΘ και ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΓΕΝΙΚΗΣ αφου αυτα εχουν τον μεγαλυτερο συντελεστη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tiramisuu

Δραστήριο μέλος

Η tiramisuu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 449 μηνύματα.
Οχι επειδη στο 5ο πεδιο ειναι υποχρεωτικα να χεις επιλογη ΑΟΘ και ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΓΕΝΙΚΗΣ αφου αυτα εχουν τον μεγαλυτερο συντελεστη.

thank you! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

catgirlbarbara

Δραστήριο μέλος

Η catgirlbarbara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 428 μηνύματα.
3 βδομαδες ακομα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elinaki49

Νεοφερμένος

Η Ελίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 79 μηνύματα.
Ελάτε παιδιάαα, πάμε να διαβάσουμε πώς φτιάχνεται μια γονιδιωματική βιβλιοθήκη!!! Δεν είναι καλύτερο από το ischool;;; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top