Πανελλήνιες 2012

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

WoodyWoodperker

Νεοφερμένος

Ο WoodyWoodperker αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Σάμος (Σάμος). Έχει γράψει 100 μηνύματα.
Αυριο γραφω μαθηματικα εφ ολης της υλης(8:30 η ωρα πρωι-πρωι στο φροντ.)και μετα λιγες ασκησεις χημειας.Με την βιολογια κατευθυνσης πως πατε?Εχετε γραψει κανενα εφ ολης?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

loco13

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 127 μηνύματα.
Με την βιολογια κατευθυνσης πως πατε?Εχετε γραψει κανενα εφ ολης?

έχω γράψει ένα στο φροντ. 83 πήρα αλλά έκανα διάφορες μαλακίες..
η αλήθεια είναι ότι την φοβάμαι πολύ την βιολογία...

ΟΛΗ την επόμενη βδομάδα έχω προσομοιώσεις για να δω πως πάω...
κλαφτα χαραλαμπε:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

StingAs7

Νεοφερμένος

Ο StingAs7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 110 μηνύματα.
Εμεις κανουμε ασκησεις τα πρωινα ή διαβαζουμε και τα απογευματα μερα παρα μερα γραφουμε διαγωνισματα προσομοιωσης
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Εγω γραφω μαθηματικα προσομοιωση την Κυριακη αυτη και εχω πειξει στην επαναληψη.Εντομεταξυ μου εβαζε τεστακια στην θεωρια συνεχεια καθε τοσο και οταν εγραφα κατω απο 15 μου εβαζε να γραφω τιμωρια 100 φορες το λαθος που εκανα jesus...οφειλω να το ομολογησω οτι η καθηγητρια των μαθηματικων μου θα ειναι η μονη που δεν θα μου λειψει.Ειναι απο τις πιο αυστηρες καθηγητριες μαθηματικων στην Ροδο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christosxanthi

Δραστήριο μέλος

Ο christosxanthi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 456 μηνύματα.
Βιολογια ρε παιδες με σας τι παιζει??
Πατε τελειως μα ΤΕΛΕΙΩΣ παπαγαλια??
Υπαρχουν ατομα που μου λενε μαθε τα οπως διαβαζουν οι τεχνολογικοι το αοδε...
Αλλοι μου λενε μαθε τα ΚΑΛΑ αλλα δεν ειναι αναγκη να τα γραφεις επακριβως οπως τα λεει το βιβλιο...
Και οι δυο αποψεις εχουν ακουστει και απο ατομα που εχουν βγαλει παλιοτερα πολλα μορι στο 3ο και γραψαν βαθμαρες στη βιολογια...
Εγω τεινω περισσοτερο προς το 2ο αλλα αλλοι στο φροντ που κανουν το 1ο με ανησυχουν...ειδικα τωρα που περνανε οι μερες...
Εσεις τι λετε?
κεφάλαια 7,8,9 αναγκαστικά στυλ αοδε... κεφ1,2,4,6 ουσιαστικά απέξω και πολύ καλή κατανόηση,... κεφάλαιο 5 πιο πολύ ασκήσεις ..οκ σιγουρα και το θεωρητικό πακέτο.. πάντως είναι ΤΟ ΜΑΘΗΜΑ για φέτος η βιολογία κατεύθυνσης!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elinaki49

Νεοφερμένος

Η Ελίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 79 μηνύματα.
πάντως είναι ΤΟ ΜΑΘΗΜΑ για φέτος η βιολογία κατεύθυνσης!
και η χημεία... Αν γράψεις τέλεια σε αυτά, μπορείς να είσαι λίγο πιο ήσυχος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina123

Δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 699 μηνύματα.
ποιος γραφει εκθεση τωραααα;;;;;:P
παντα τελευταια στιγμη την αφηνω.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwerty111

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο qwerty111 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,376 μηνύματα.
Eιδικα οταν θα βγαινω απο ΑΕΠΠ θα φωναξω τοσο δυνατα και θα τρεξω μεχρι το σπιτι μου να φορεσω μαγιο να παω για μπανακι1!!

Εγώ θα πάω με μαγιό στο ΑΕΠΠ.
Με κάνετε να ζηλεύω που δε ζω σε παραθαλάσσια περιοχή!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 278211

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Εγώ θα πάω με μαγιό στο ΑΕΠΠ.

και εγώ στη χημεία :D

Με κάνετε να ζηλεύω που δε ζω σε παραθαλάσσια περιοχή!

what about το κλασσικό μπουγέλο;;; ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Με κάνετε να ζηλεύω που δε ζω σε παραθαλάσσια περιοχή!

Άσε το χειρότερο είναι να βλέπεις τη θάλασσα να λαμποκοπά στην κυριολεξία, τον ουρανό καθαρό και καταγάλαζο, χωρίς σύνεφα, να χει 25 βαθμούς να βράζεις τώρα και να πρέπει να πας για μάθημα!
:mad:

τσάκο μια πρόχειρη https://i205.photobucket.com/albums/bb65/tsoufa/29bd188b.jpg
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Εγω με του που βγω απο το ΑΕΠΠ θα πρεπει να κανω ενα κουραγιο 4 ημερων ακομα για το ΑΟΘ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Άσε το χειρότερο είναι να βλέπεις τη θάλασσα να λαμποκοπά στην κυριολεξία, τον ουρανό καθαρό και καταγάλαζο, χωρίς σύνεφα, να χει 25 βαθμούς να βράζεις τώρα και να πρέπει να πας για μάθημα!
:mad:

Μέχρι τον Ιούνιο...

Εγω με του που βγω απο το ΑΕΠΠ θα πρεπει να κανω ενα κουραγιο 4 ημερων ακομα για το ΑΟΘ!

You are...

...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Χεχε.:P
Οταν ομως θα γραφω το 95+ στο ΑΟΘ θα ναι μια απο τις καλυτερες μερες της ζωης μου!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Άσε το χειρότερο είναι να βλέπεις τη θάλασσα να λαμποκοπά στην κυριολεξία, τον ουρανό καθαρό και καταγάλαζο, χωρίς σύνεφα, να χει 25 βαθμούς να βράζεις τώρα και να πρέπει να πας για μάθημα!
:mad:
Ακριβώς μία απ' τα ίδια!!Να περπατάς δίπλα απ' την παραλία,να θες να στρίψεις 90 μοίρες και να βουτήξεις και παρ' όλα αυτά να συνεχίζεις ευθεία για το φροντ!!:(
Αλλά μας παρηγορεί ότι με το που θα τελειώνει το κάθε μάθημα θα πηγαίνουμε τρέχοντας λες και ήρθαμε απ' την έρημο!!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

άντζυ

Δραστήριο μέλος

Η άντζυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 651 μηνύματα.
Χεχε.:P
Οταν ομως θα γραφω το 95+ στο ΑΟΘ θα ναι μια απο τις καλυτερες μερες της ζωης μου!:D
Κ γω αυτή τη μέρα περιμένω πως κ πως...!!!!!:clapup:
Βέβαια μετά τα ΑΕΠΠ λέω να το κάνω το πρώτο μπανάκι μου....!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
Τhis akward moment,
when you realise you έμαθες την θεωρία των μαθηματικών κατεύθυνσης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
Τhis akward moment,
when you realise you έμαθες την θεωρία των μαθηματικών κατεύθυνσης.

That "akward" moment when you realise that you έμαθες ΌΛΗ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΊΑ ΚΑΤΕΎΘΥΝΣΗΣ!!! :)
Αισθάνομαι μια απερίγραπτη χαρά αυτή τη στιγμή! :bounce:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Elisavet21

Δραστήριο μέλος

Η Ελίσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 504 μηνύματα.
That "akward" moment when you realise that you έμαθες ΌΛΗ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΊΑ ΚΑΤΕΎΘΥΝΣΗΣ!!! :)
Αισθάνομαι μια απερίγραπτη χαρά αυτή τη στιγμή! :bounce:

Άι χέιτ γιου ! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
i love me.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
The awkward moment when this

[...]that you έμαθες[...]

doubled, is followed by this

Άι χέιτ γιου !

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top