Πανελλήνιες 2012

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,415 μηνύματα.
Παρουσιαστηκε ξαφνικο προβλημα σε εμενα.Μου ηρθε χαρτι οτι παρουσιαζομαι Μεγαλο Πευκο στις 15 Μαιου.Το προβλημα???Η στρατολογια της Ροδου μεταφερθηκε στην Συρο.Το δευτερο προβλημα??Καποιοι λαλακες φιλοι μου γνωστοι μου ειπαν οτι δεν μπορω να παρω τωρα πια αναβολη γαμωτο το κερατο μου και εχω σκατοαγχθει τι θα κανω???Ειμαι ετοιμος να πεσω απο τον πυργο του ΑΙΦΕΛ!ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ!ΔΙΑΒΑΖΑ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΔΩΣΩ ΤΕΛΙΚΑ ΛΟΓΩ ΣΤΡΑΤΕΥΣΗΣ!?!?!?!!ΘΑ ΤΡΕΛΑΘΩΩΩΩΩ

Βλακείες. Κανονικά μπορείς. Και σε γνωστό μου του ήρθε χαρτί, αλλά ενημέρωσε οτι δίνει πανελλαδικές για δεύτερη φορά και πήρε αναβολή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

endri1994

Νεοφερμένος

Ο endri1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 82 μηνύματα.
παιδια το μονο που φοβαμαι για τις πανελληνιες ειναι τα μαθ. κατευθ. και η φυσικη κατευθ. δν εχω προετοιμαστει τοσο καλα(ασκσεις) πιστευετε πως μεχρι τις εξετασεις θα μπορεσω με ποιο εντονο διαβασμα να εχω καλυτερα αποτελεσματα απ'οτι τωρα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
παιδια το μονο που φοβαμαι για τις πανελληνιες ειναι τα μαθ. κατευθ. και η φυσικη κατευθ. δν εχω προετοιμαστει τοσο καλα(ασκσεις) πιστευετε πως μεχρι τις εξετασεις θα μπορεσω με ποιο εντονο διαβασμα να εχω καλυτερα αποτελεσματα απ'οτι τωρα?

Αν δεν έχεις κενά στη θεωρία ή στις βασικές ασκήσεις τότε ναι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

endri1994

Νεοφερμένος

Ο endri1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 82 μηνύματα.
βασικα απο πλευρας θεωριας ειμαι ετοιμος,αλλα κυριως στα μαθ. κατευθ.δεν εχω λυσει πολλες ασκισεις και περιμενω κανα 12

:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Λέει πως αληθεύει ότι οι πανελλήνιες ανεβάζουν τη λίμπιντο χωρίς περιθώρια εκτόνωσης της.

Συκοφαντίες!!! Για τις πανελλήνιες ρε γαμώτο! Ελάτε κορίτσια να οργανωθούμε!

(ανακούφιση που συμβαίνει και σε άλλους χαχα :P)


βασικα απο πλευρας θεωριας ειμαι ετοιμος,αλλα κυριως στα μαθ. κατευθ.δεν εχω λυσει πολλες ασκισεις και περιμενω κανα 12

:/:
φυσικά και μπορείς! πιάσε προηγούμενα θέματα οεφε και πανελλαδικών .. α και βγες από το ischool !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Γαμωτο τι θα κανω??Δεν εχω διαβασει σχεδον καθολου σημερα...θα παω στο λυκειο και θα τους χεσω αν δεν δεχτουν την αναβολη μου μαρτυς μου ο θεος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

endri1994

Νεοφερμένος

Ο endri1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 82 μηνύματα.
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

drosos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 1,151 μηνύματα.
Ελα ρε μην με αγχωνεσαι σιγουρα θα σου δωσουν αναβολη!!

Για οσους εχουν δωσει πανελληνιες πως γραφουμε;; Με την ταξη στην γενικης παιδειας ή της κατευθυνσης
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,415 μηνύματα.
Ωρες ώρες με αγχώνει το γεγονός οτι οι απόφοιτοι του 2011 θα μας φάνε τις θέσεις, γιατί θα είναι 2 φορές καλύτερα προετοιμασμένοι απο εμας :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Ελα ρε μην με αγχωνεσαι σιγουρα θα σου δωσουν αναβολη!!

Για οσους εχουν δωσει πανελληνιες πως γραφουμε;; Με την ταξη στην γενικης παιδειας ή της κατευθυνσης
Εγω εδωσα περσι.Μαθηματικα αν δεν διαβασω καθολου λογω υπερορτωμενου προγραμματος γραφω ενα 10-12 χαλαρο σε οσα διαγωνισματα εχω γραψει.Τωρα την Κυριακη θα γραψω μια προσομοιωση της ιδιας της δασκαλας μου.Θα δουμε...
Βιολογια εχω λυσει ολα τα θεματα πανελληνιων απο 2000-2011 και ΟΕΦΕ.Βαθμολογει η μανα μου ειχα 6 20αρια 2 19αρια και 1 16αρι και 2 15αρια και στον ΟΕΦΕ 20αρι μεσα στην μαπα.Φυσικη τι να πω η του υψους η του βαθους.ΑΟΔΕ το ιδιο.Εκθεση ?????
ΑΕΠΠ ιδεα δεν εχω και ουτε προκειτε ποτε να εχω..:redface::redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

drosos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 1,151 μηνύματα.
Μην το λες αυτο... Η πλειοψηφια αυτων πουυ ξαναδινουν σημαινει οτι δεν ηταν καλα προετοιμασμενοι για αυτο απετυχαν(ειπα η πλειοψηφια για να μην παραξηγηθω). Επισης δεν νομιζω οτι ειναι και τοσο πολλοι..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ArminVanBuuren

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ArminVanBuuren αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 241 μηνύματα.
Ωρες ώρες με αγχώνει το γεγονός οτι οι απόφοιτοι του 2011 θα μας φάνε τις θέσεις, γιατί θα είναι 2 φορές καλύτερα προετοιμασμένοι απο εμας :/

οι περισσοτεροι απ' αυτους που ξαναδινουν να ξερεις οτι αφου δεν ανοιξαν βιβλιο την μια χρονια λιγες ειναι οι πιθανοτητες να το κανουν την επομενη :P απο οσους ξερω προσωπικα οτι ξαναδινουν βρισκονται στα 12-14k μορια το πολυ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 010239

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Δεν μπορεις να βγαλεις γενικο συμπερασμα απο την περισνη χρονια.Πολλοι απο αυτους που βγαλαν 16 - 17 μπορουν ΑΝΕΤΑ με ευκολοτερα θεματα να βγαλουν φετος απο 18+ ή και 19+
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elinaki49

Νεοφερμένος

Η Ελίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 79 μηνύματα.
Παιδιά, επίσημα πλέον, μπορώ να πω ότι ΦΟΒΑΜΑΙ. Με νιώθετε έτσι; :)
Ξέρετε αν μειώθηκαν οι θέσεις στα ΑΕΙ φέτος;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

loco13

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 127 μηνύματα.
από ότι ξέρω δεν μειώθηκαν
άκουσα επίσης ότι οι μετεγγραφές επανήλθαν οπότε θα γίνεται πάλι χαμός στα πανεπιστήμια
γνωρίζει κανείς εαν ισχύει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elinaki49

Νεοφερμένος

Η Ελίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 79 μηνύματα.
Επίσης κάπου διάβασα ότι φέτος οι υποψήφιοι είναι λιγότεροι. Δεν ξέρω βέβαια αν αυτό θα μας επηρεάσει, αλλά η ελπίδα πεθαίνει πάντα τελευταία... Έτσι δεν είναι; :Ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Παντως οι υποψηφιοι ειναι λιγοτεροι κατα 5.691 φετος!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Βάσεις 2012 | Περισσότεροι εισακτέοι στα ΤΕΙ φέτος! | Neolaia.gr

Να που θα ισοσταθμιστει η μειωση των εισακτεων σε αστυνομια και στρατο.Κατα τα αλλα ο αριθμος τους στα ιδια επιπεδα με περσι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Βάσεις 2012 | Περισσότεροι εισακτέοι στα ΤΕΙ φέτος! | Neolaia.gr

Να που θα ισοσταθμιστει η μειωση των εισακτεων σε αστυνομια και στρατο.Κατα τα αλλα ο αριθμος τους στα ιδια επιπεδα με περσι.
Link or it didnt happened..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

άντζυ

Δραστήριο μέλος

Η άντζυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 651 μηνύματα.
βρε παιδιά μην σκέφτεστε έτσι...Ότι είναι να γίνει, θα γίνει...Ο καθένας κάνει την προσπάθειά του κ από κει κ πέρα πιστεύω ότι δεν πρέπει να δίνουμε σημασία σε όλα αυτά που ακούγονται για τους εισακτέους κ τις βάσεις ή την πιθανή δυσκολία των θεμάτων...Με όλα αυτά που γίνονται κανείς δεν μπορεί να ξέρει τι πραγματικά θα γίνει στο τέλος...!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top