Πανελλήνιες 2012

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

elinaki49

Νεοφερμένος

Η Ελίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 79 μηνύματα.
Εντάξει ησύχασα λίγο.... Ευχαριστώωω :) Πάω στη Βιολογίτσα μου τώρα :Ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Αντε καλο σου διαβασμα!
Εγω κανω κριτηριο στην Εκθεση!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elinaki49

Νεοφερμένος

Η Ελίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 79 μηνύματα.
Τυχερή!!! Καλή επιτυχίααα αν και μπορεί να τα ξαναπούμε...! Να στηριζόμαστε εμείς οι συναγωνιστές, έτσι δεν είναι;; :Ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Eτσι! Και οχι να τρωμε τα μουστακια μας (αν ειχαμε ολοι μουστακια)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elinaki49

Νεοφερμένος

Η Ελίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 79 μηνύματα.
Χαχα! Όντως :) (οκ, τώρα σοβαρά, πάμε να διαβάσουμε:Ρ)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Ναι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

asteraki29

Νεοφερμένος

Η asteraki29 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Αχχ παιδιά λίγες μέρες πριν τις πανελλήνιες και έχω τρελό αγχος και φοβάμαι οτι δεν θα μου βγει σε καλό....
ενώ έχω διαβάσει και ενώ τα καταφέρνω πάρα πολύ καλά μέχρι στιγμης (φτου φτου :P :P ) αγχώνομαι...
Αγγλική φιλολογία θέλω να περάσω...
Θα μου πείτε κάτι να με ξε-αγχώσετε;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwerty111

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο qwerty111 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,376 μηνύματα.
Ούτε εγώ θα πηγαίνω μάλλον στο σχολείο από εδώ και στο εξής (Ίσως να πάω καμιά μέρα, αν χρειαστεί, για να μην κάθομαι να παρακαλάω για τις 50 επιπλέον απουσίες). Όχι όμως για το διάβασμα αλλά κυρίως για την ξεκούραση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Μην με πλακωσετε στις αρνητικες, αλλα ειναι κακο που δεν αισθανομαι κουραση???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

μαριαα χανια

Νεοφερμένος

Η μαριαα χανια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 110 μηνύματα.
προς τεχνολογικους ...ξερετε τι επεσε προγραμματισμοσ στην οεφε επιγραμματικα ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr.Blonde

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Mr.Blonde αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 866 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Ναι, σκοτωθηκαμε!
Λοιπον υπνος 7-8 ωρες καθημερινα, ακλη διατροφη και καθολου αγχος!
Δεν θα επρεπε να αισθανομαι κουρασμενη οπως η πλειοψηφια των υποψηφιων???

Tελεια! Σας ευχαριστουμε κυρια μου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
προς τεχνολογικους ...ξερετε τι επεσε προγραμματισμοσ στην οεφε επιγραμματικα ?
Μπες στο site της ΟΕΦΕ
Έχουν δημοσιευθεί τα θέματα και οι απαντήσεις τους


Καλημέρα σε όλους!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

μαριαα χανια

Νεοφερμένος

Η μαριαα χανια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 110 μηνύματα.
Μπες στο site της ΟΕΦΕ
Έχουν δημοσιευθεί τα θέματα και οι απαντήσεις τους


Καλημέρα σε όλους!!!
ευχαριστω θα το κοιταξω :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ArminVanBuuren

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ArminVanBuuren αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 241 μηνύματα.
Μην με πλακωσετε στις αρνητικες, αλλα ειναι κακο που δεν αισθανομαι κουραση???

μια απτα ιδια..

επισης δεν εχω αγχωθει ποτε σολη τη χρονια εκτος των 5 ωρων καθε φορα πριν παω να γραψω θεωρια αοθ+αοδε στο φροντ :P νομιζω οτι θα μου βγει σε κακο παντως :S
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Εγω αγχωνομαι για κανα 10λεπτο πριν γραψω Βιολογια (διαγωνισμα)
Την υπολοιπη ωρα και μερα ειμαι χαλαρη!
Χαιρομαι που βρηκα αλλον εναν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

μαριαα χανια

Νεοφερμένος

Η μαριαα χανια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 110 μηνύματα.
Oλοι βλεπω σχολειο πηγαμε:P
Χαρουλιτα tell me your secret.
https://www.oefe.gr/Φροντιστές/ΕπαναληπτικαΘέματα/ΘέματαΠαλαιοτέρωνΕτών/tabid/143/Default.aspx
Eδω τα θεματα οεφε 2012 και απαντησεις.
ευχαριστω!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-sam

Νεοφερμένος

Η io-sam αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 37 μηνύματα.
θα τρελαθωω νομιζω! επειδη δεν μπορεσα να συγκεντρωθω στο διαβασμα -ψιλοαρχισα βιολογια αλλα την παρατησα γρηγορα
μπηκα να δω τα περιφημα θεματα του ΟΕΦΕ...και μου φανηκαν πολυ...δυσκολα;υπερβολικα;εξεζητημενα;
ο,τι επρεπε για να αγχωθω..γκρρ:eek:

εκτος απτα αρχαια γνωστο εκεινο μου φανηκε ευκολακι :Ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwerty111

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο qwerty111 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,376 μηνύματα.
Πάω να κανω ΟΕΦΕ φυσική 2012. Να δω πόσο παλούκια είναι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Εγώ σήμερα το πρωί έκανα τη χθεσινή Βιολογία του ΟΕΦΕ
Τα θέματα ήταν εξαιρετικά με μόνη εξαίρεση το Γ1 όπου για να καταλάβεις ότι ήθελε τα
πολλαπλά αλληλόμορφα
έπρεπε να μασήσεις φύλλα και να το παίξεις Πυθία
Κατά τα άλλα ωραία θέματα, συνδυαστικά, όχι τρομερά δύσκολα αλλά αν όντως ισχύει ότι καίνε θέματα τότε να παν στο διάλο
Δε θέλω άσκηση απ το Κεφ2 στις Πανελλήνιες...
(Πάντως έχασα τα Α1, Α2, Α3 στον οεφε, -15 μονάδες σε ένα παράδειγμα για το πόσο εύκολα μπορείς απ εκεί που θες Ιατροφαρμακευτικές να συμβιβάζεσαι και με το μαθηματικό... Τραγικό...)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top