Πανελλήνιες 2012

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

ArminVanBuuren

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ArminVanBuuren αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 241 μηνύματα.
Αντε 28 και σημερα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tiramisuu

Δραστήριο μέλος

Η tiramisuu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 449 μηνύματα.
Προσπαθω αλλα εκει που μαθαινω καλα ενα κεφαλαιο ξεχναω το αλλο! ΦΡΙΚΗ! :mad:

Τελικά είναι το πιό παράλογο μάθημα.... στο τελευταίο θέμα πρέπει να δείξεις ότι έχεις κριτική ικανότητα.... αλλά μόνο στο τελευταίο θέμα. Αν προηγουμένως γράψεις κάτι με διαφορετικές λέξεις από αυτές που υπάρχουν στο βιβλίο, θα χάσεις βαθμούς... γιατί εσύ πρέπει να έχεις κριτική ικανότητα.... αλλά ο διορθωτής δεν χρειάζεται να έχει, για να κρίνει αν η απάντηση είναι σωστή.

(εν ολίγοις, όσες επαναλήψεις κι αν κάνω, πάντα νομίζω ότι δεν ξέρω, δεν θυμάμαι, δεν θα απαντήσω)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
Η ιστορία είναι μια χαρά, και είναι μια χαρά με την έννοια ότι σου εξασφαλίζει έναν σίγουρο βαθμό στο τέλος -αν λιώσεις στο διάβασμα.
Όμως, όσο και να λες την ξέρω τέλεια, θα πρέπει να την διαβάζεις συνεχώς ως την τελευταία στιγμή.
Υπομονή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

^natasa666^

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θεσσαλίας (Βόλος). Έχει γράψει 333 μηνύματα.
Προς θεωρητικούς: Με την ιστορία πως πάτε; Τα θυμάστε όλα παπαγαλία απ' έξω;
ε τι αλλο να κανεις;;;:worry:
εχει και υψηλο συντελεστη....υπομονη λιγο εμεινε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
Με τις εκλογές θα χάσουμε μια Παρακευή και μια δευτέρα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
Ωραία, τελικά 3 μέρες θα πάω ακόμα σχολείο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Ωραία, τελικά 3 μέρες θα πάω ακόμα σχολείο.
Εγω δεν ειχα πατησει καθολου περσι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina123

Δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 699 μηνύματα.
ουτε εγω θα πατησω απο εδω και περα ουτε 1 ωρα...
αν και εχω σταματησει απο 25 μαρτιου.απλα πηγαινα καθε τεταρτη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Εγω λεω να πηγαινω καθε Τριτη και Πεμπτη! Αν προλαβαινω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina123

Δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 699 μηνύματα.
Εγω λεω να πηγαινω καθε Τριτη και Πεμπτη! Αν προλαβαινω...
δε σε φτανουν οι απουσιες ή θελεις να παρακολουθεις μαθηματα;:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Θελω να παρακολουθω καποια μαθηματα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elinaki49

Νεοφερμένος

Η Ελίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 79 μηνύματα.
Παιδιάαααα νομίζω πως φοβάμαι.... Όλο το χρόνο δεν διάβαζα και τόοοοσο πολύ, βέβαια έχω τις βάσεις και ξέρω τι γίνεται στο κάθε μάθημα.... Τί λέτε προλαβαίνω;;; Στοχεύω και σε υψηλόβαθμες σχολές :S
Καθησυχάστε με γιατί ΤΡΕΜΩΩΩΩΩ :Ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Εχω μια ιδεα:
Σκεφτομαι τα μεσημερια να μπαινουν οσοι δεν πηγαν σχολειο το πρωι και να λενε τι καταφεραν- τι διαβασαν...
Τι λετε???

Τι κατευθυνση εισαι???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

elinaki49

Νεοφερμένος

Η Ελίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 79 μηνύματα.
Θετική... Εσύ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Και εγω θετικη ειμαι!
Που θες να περασεις και που πιστευεις οτι εχεις κενα???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elinaki49

Νεοφερμένος

Η Ελίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 79 μηνύματα.
Σε Ιατροφαρμακευτικές αλλά δεν έχω απαιτήσεις για το σε ποιά ακριβώς... Κενά δε νομίζω ότι έχω. Απλά δεν τα ξέρω τόσο καλά όσο πιστεύω ότι τα ξέρουν άλλοι που θέλουν ίδιες σχολές με εμένα... Λίγο στα μαθηματικά έχω πρόβλημα, στα τελευταία κεφάλαια, αλλά δεν έχω τελειώσει την πρώτη επανάληψη ακόμα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Ελα βρε, εγω νομιζω πως εχεις τις ανασφαλειες που ολοι εχουν! Τα τελευταια κεφαλαια ειναι τα πιο δυσκολα στα μαθηματικα, για αυτο αισθανεσαι οτι δεν τα ξερεις!
Μην ακους τι κανουν οι αλλοι! Εσυ διαβαζε για τον εαυτο σου! Τελειωσε πρωτα την επαναληψη και αν δεν εχεις καλυψει τα κενα σου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elinaki49

Νεοφερμένος

Η Ελίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 79 μηνύματα.
Μα αγχώνομαι για όλα τα μαθήματα. Αυτό είναι το πρόβλημα...
Εσύ τί σχολή στοχεύεις;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Μην σε πιανει πανικος! Κατσε διαβασε για αν καλυψεις τα κενα σου! ΑΥτο κανουν ολοι!
Εγω Χημικο στοχευω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top