Πανελλήνιες 2012

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

ArminVanBuuren

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ArminVanBuuren αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 241 μηνύματα.
οποιος εγραψε οεφε αοδε ας μας πει τι επεσε :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
εμεις σε ολα αυτη την εβδομαδα!-ολα της κατευθυνσης !προς το παρον γραψαμε ιστορια-τεραστιο ηταν :redface:
και αρχαια οπου εβαλε και αποσπασματα και απο πλατωνα και απο αριστοτελη:clapup: σημερα λογοτεχνια και αυριο λατινικα!
κατααγχωθηκα και μαλιστα λατινικα σχεδον δεν ανοιξα βιβλιο(οπως και εκθεση και βιολογια) αλλα πιστευω πως ηταν καλη εξασκηση! θελω να πιστευω οτι με επαναληψεις τις τελευταιες εβδομαδες θα τα μαθουμε ολα τελεια:D:D

Πώς τα πήγες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Θέμα για τον ΟΕΦΕ της Χημείας δεν υπάρχει ή δεν το βρίσκω εγώ; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

drosos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 1,151 μηνύματα.
την δευτερα θα ανεβουν λογικα στην σελιδα του οεφε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-sam

Νεοφερμένος

Η io-sam αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 37 μηνύματα.
Πώς τα πήγες;
ιστορια ειχε βαλει αρκετα δυσκολα κατα τη γνωμη μου
εκτος απο της πολλαπλης επιλογης σχετικα με τα κομματα
αναπτυξης εβαλε απο το παρευξεινιο την πρωτη σελιδα και τη μεθοδευμενη εξοντωση(εκει τα ψιλοσκ*τωσα:P )
πηγες εβαλε μια απο το κρητικο με τον διχασμο ευκολη αν και η πηγη λιγο μυστηρια και απο την οικονομια για την κριση η πηγη ηταν τραγικη ολοκληρη μονο για το κληριγκ ελεγε:/:
οποτε ιστορια σχετικα καλα -γενικα εχω προβλημα με την ιστορια δεν μπορω την παπαγαλια και στο φροντ. δεν εχω γραψει πανω απο 90 σε κανενα:mad:
αρχαια επεσε πλατωνα πολιτεια 12 και ηθικα η 10 αγαπημενα και τα δυο οποτε εγραψα αρκετα καλα θαρρω:clapup:
το αγνωστο ψιλοδυσκολακι ειχε και λανθαν. υποθετικους :eek:
σημερα εγραψα λογοτεχνια επεσε η τελευταια ενοτητα απο το ονειρο στο κυμα και δεν ξερω γιατι αλλα μου φανηκε πολυ ευκολο τελειωσαι σε μιαμιση ωρα αν και νομιζω οτι δεν ανελυσα καλα το παραλληλο (ο καταδικος) :whistle:

μου εχουν μεινει λατινικα και βιολογια που μας εδωσε επισης εφ'ολης της υλης στο σπιτι και εχουν σπασει τα νευρα μου γιατι δεν προλαβαινω θελω να διαβασω και καθολου εκθεσηη ενω γενικα τις τελευταιες μερες δεν εχω ΚΑΘΟΛΟΥ ορεξη ουτε καν αγχος ουυφ! κουραγιο σε ολους μας:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
αρχαια επεσε πλατωνα πολιτεια 12 και ηθικα η 10 αγαπημενα και τα δυο οποτε εγραψα αρκετα καλα θαρρω:clapup:

Ακριβώς το ίδιο δεν έπεσε στις Πανελλήνιες του 2011 ; :confused:
Δε νομίζω ότι υπάρχει περίπτωση να ξαναβάλουν ακριβώς το ίδιο κείμενο...
Όσο για τα "Ηθικά". ΜΑ- ΚΆ- ΡΙ να πέσουν!!! Αλλά το βλέπω λίγο χλωμό, γιατί: 1) έχουν πέσει άπειρες φορές, 2) τα έβαλε και ο Ο.Ε.Φ.Ε.
Παρ' όλα αυτά δεν είναι τίποτα σίγουρο!

Ερώτηση: Στη Βιολογία Γ.Π. τα μαθαίνετε παπαγαλία;
Ειδικά στο πρώτο κεφάλαιο δυσκολεύομαι πολύ να τα παπαγαλίσω, και κάνω σχεδιαγράμματα, για να τα κατανοήσω και να αποτυπωθούν στη μνήμη μου καλύτερα...
Δε νομίζω να υπάρχει πρόβλημα που δε μαθαίνω τις "σάλτσες" αυτολεξεί; Ε; :worry:
Τους βασικούς όρους όμως κ.τ.λ. τα μαθαίνω έτσι όπως τα λέει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-sam

Νεοφερμένος

Η io-sam αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 37 μηνύματα.
Ακριβώς το ίδιο δεν έπεσε στις Πανελλήνιες του 2011 ; :confused:
Δε νομίζω ότι υπάρχει περίπτωση να ξαναβάλουν ακριβώς το ίδιο κείμενο...
Όσο για τα "Ηθικά". ΜΑ- ΚΆ- ΡΙ να πέσουν!!! Αλλά το βλέπω λίγο χλωμό, γιατί: 1) έχουν πέσει άπειρες φορές, 2) τα έβαλε και ο Ο.Ε.Φ.Ε.
Παρ' όλα αυτά δεν είναι τίποτα σίγουρο!

Ερώτηση: Στη Βιολογία Γ.Π. τα μαθαίνετε παπαγαλία;
Ειδικά στο πρώτο κεφάλαιο δυσκολεύομαι πολύ να τα παπαγαλίσω, και κάνω σχεδιαγράμματα, για να τα κατανοήσω και να αποτυπωθούν στη μνήμη μου καλύτερα...
Δε νομίζω να υπάρχει πρόβλημα που δε μαθαίνω τις "σάλτσες" αυτολεξεί; Ε; :worry:
Τους βασικούς όρους όμως κ.τ.λ. τα μαθαίνω έτσι όπως τα λέει.

ολοι λενε οτι θα πεσουν πολιτικα-το ελπιζω αν και δεν αποκλειω να πεσει πολιτεια και τα ηθικα τοσα χρονια συνεχομενα πεφτανε :P
το μονο που δεν θελω να πεσει αρχαια ειναι πρωταγορας...πραγματικα τον μισω τοσο εισαγωγη οσο και σχολια/μεταφρασεις..
για το γνωστο γενικα δεν αγχωνομαι για το αγνωστο πιο πολυ δεν τα παω πολυ καλα με γραμματικη κτλ:redface:


βιολογια δεν μπορω να μαθω παπαγαλια ολοκληρα κατεβατα προσωπικα ηδη εξαντλουμαι στον τομεα αυτο με την ιστορια:confused:
δηλαδη εννοειται οτι μερικα σημεια δεν μπορεις να τα πεις με δικα σου λογια αλλα γενικα βαζω και ελαχιστο αυτοσχεδιασμο σε σημεια πιο αφηρημενα:D πχ το δευτερο κεφαλαιο ιδιαιτερα στην ρυπανση δεν ΠΑΙΖΕΙ να το μαθω ποτε παπαγαλια:eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
ιστορια ειχε βαλει αρκετα δυσκολα κατα τη γνωμη μου
εκτος απο της πολλαπλης επιλογης σχετικα με τα κομματα
αναπτυξης εβαλε απο το παρευξεινιο την πρωτη σελιδα και τη μεθοδευμενη εξοντωση(εκει τα ψιλοσκ*τωσα:P )
πηγες εβαλε μια απο το κρητικο με τον διχασμο ευκολη αν και η πηγη λιγο μυστηρια και απο την οικονομια για την κριση η πηγη ηταν τραγικη ολοκληρη μονο για το κληριγκ ελεγε:/:
οποτε ιστορια σχετικα καλα -γενικα εχω προβλημα με την ιστορια δεν μπορω την παπαγαλια και στο φροντ. δεν εχω γραψει πανω απο 90 σε κανενα:mad:
αρχαια επεσε πλατωνα πολιτεια 12 και ηθικα η 10 αγαπημενα και τα δυο οποτε εγραψα αρκετα καλα θαρρω:clapup:
το αγνωστο ψιλοδυσκολακι ειχε και λανθαν. υποθετικους :eek:
σημερα εγραψα λογοτεχνια επεσε η τελευταια ενοτητα απο το ονειρο στο κυμα και δεν ξερω γιατι αλλα μου φανηκε πολυ ευκολο τελειωσαι σε μιαμιση ωρα αν και νομιζω οτι δεν ανελυσα καλα το παραλληλο (ο καταδικος) :whistle:

μου εχουν μεινει λατινικα και βιολογια που μας εδωσε επισης εφ'ολης της υλης στο σπιτι και εχουν σπασει τα νευρα μου γιατι δεν προλαβαινω θελω να διαβασω και καθολου εκθεσηη ενω γενικα τις τελευταιες μερες δεν εχω ΚΑΘΟΛΟΥ ορεξη ουτε καν αγχος ουυφ! κουραγιο σε ολους μας:D:D

Well, δικιά μου είσαι εσύ.:P
Μπράβο πάντως, καλά αποτελέσματα. ^^

Άντε και στα δικά μου!:P

Αρχαία από μεταφραστική μεριά θέλω Πολιτεία ή Νικομάχεια.
Χμ Νικομάχεια καλύτερα.:P
Love μεσότητα.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-sam

Νεοφερμένος

Η io-sam αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 37 μηνύματα.
Well, δικιά μου είσαι εσύ.:P
Μπράβο πάντως, καλά αποτελέσματα. ^^

Άντε και στα δικά μου!:P

Αρχαία από μεταφραστική μεριά θέλω Πολιτεία ή Νικομάχεια.
Χμ Νικομάχεια καλύτερα.:P
Love μεσότητα.:redface:


καλη μας επιτυχια λοιπον:clapup:
απο μεταφρασεις ΕΚΤΟΣ πρωταγορα τα υπολοιπα ειναι καλα:P love Αριστοτελη γενικα:inlove:
και εισαγωγες του Πλατωνα...τις μισω τις μισω τις μισω :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dmitsos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 929 μηνύματα.
Πω ένας μήνας σας έμεινε;
Προλαβαίνετε δεν προλάβαίνετε ))
Δε θα καταλάβετε πότε θα περάσει και θα ξυπνήσετε για να πάτε να δώσετε πανελλήνιες. :confused:
Καημένα παιδιά. :P:P

(Κοιτάξτε να ξεκουραστείτε και λίγο αυτόν τον μήνα, ύπνος χρειάζεται, οι πανελλήνιες είναι ένας αγώνας δρόμου 100 μέτρων, δε θα τον βγάλετε καλά αν πριν έχετε τρέξει μαραθώνιο 40 km ;) )

Kαλές επαναλήψεις και πείσμα, πείσμα, πείσμα!!!
Και τσαγανό ε!
Θα τα ξεσκίσετε τα θέματα!
Ένα προς ενα!
Και μετά...
ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

μαριαα χανια

Νεοφερμένος

Η μαριαα χανια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 110 μηνύματα.
Πω ένας μήνας σας έμεινε;
Προλαβαίνετε δεν προλάβαίνετε ))
Δε θα καταλάβετε πότε θα περάσει και θα ξυπνήσετε για να πάτε να δώσετε πανελλήνιες. :confused:
Καημένα παιδιά. :P:P

(Κοιτάξτε να ξεκουραστείτε και λίγο αυτόν τον μήνα, ύπνος χρειάζεται, οι πανελλήνιες είναι ένας αγώνας δρόμου 100 μέτρων, δε θα τον βγάλετε καλά αν πριν έχετε τρέξει μαραθώνιο 40 km ;) )

Kαλές επαναλήψεις και πείσμα, πείσμα, πείσμα!!!
Και τσαγανό ε!
Θα τα ξεσκίσετε τα θέματα!
Ένα προς ενα!
Και μετά...
ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ!
θα εκτυπωσω το σχολιο σου να το βαλλω πανω απο το κρεβατι μου να το θυμαμαι πριν κοιμηθω!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ArminVanBuuren

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ArminVanBuuren αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 241 μηνύματα.
μακαρι να προλαβω σε 1 μηνα να πιασω εστω το 10 φυσικη xS
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dmitsos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 929 μηνύματα.
Αχ εγώ είχα γράψει στο ταβάνι "Ξύπνα ρε μαλάκα, δεν είναι ώρα για ύπνο, έχεις διάβασμα"
Καλά, ούτε που το τήρησα.
Τα καλύτερα 12ωρα ύπνου έκλεινα όταν δεν πήγαινα σχολείο.

Όχι, σοβαρά τώρα, πιο πολύ θα σας ωφελήσει (με την προυπόθεση ότι έχετε διαβάσει μέσα στη χρονιά ε :P) 1 ώρα ύπνος παρά 1 ώρα διαβάσματος.
Καθαρίζει το μυαλό και ξεκουράζει το σώμα. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
Πω ένας μήνας σας έμεινε;
:eek:
Προλαβαίνετε δεν προλάβαίνετε ))
:worry:
Δε θα καταλάβετε πότε θα περάσει και θα ξυπνήσετε για να πάτε να δώσετε πανελλήνιες. :confused:
:down:
Καημένα παιδιά. :P:P
:beating:
(Κοιτάξτε να ξεκουραστείτε και λίγο αυτόν τον μήνα, ύπνος χρειάζεται, οι πανελλήνιες είναι ένας αγώνας δρόμου 100 μέτρων, δε θα τον βγάλετε καλά αν πριν έχετε τρέξει μαραθώνιο 40 km ;) )
:vroum:
Kαλές επαναλήψεις και πείσμα, πείσμα, πείσμα!!!
Και τσαγανό ε!
Θα τα ξεσκίσετε τα θέματα!
Ένα προς ενα!
:closed:
Και μετά...
ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ!
:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dmitsos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 929 μηνύματα.


30 μέρες. :P:P:P:P:P

Ρε μην κάνετε έτσι εμένα μ' άρεσαν οι πανελλαδικές, αισθάνεσαι ότι είσαι στο επίκεντρο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

άντζυ

Δραστήριο μέλος

Η άντζυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 651 μηνύματα.
Και γω αυτή την εντύπωση είχα σήμερα, όμως μάλλον δεν είναι τόσο τραγικά τα πράγματα.Διάβασμα με πρόγραμμα και η ύλη θα βγει ;)
Βρε η ύλη έχει ήδη βγεί εδώ κ καιρό....!Αλλά δεν περνάνε οι ρημάδες οι μέρες να γράψουμε να ξεμπερδέψουμε επιτέλους...
Στην αρχή της χρονιάς έλεγα να μην έρθει ποτέ η μέρα των εξετάσεων κ τωρά το μόνο που θέλω είναι να πάω να γράψω......:spasiklas:
Ανομαλίες...!Τι να πει κανείς...!:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Πωπωπωπωπωπωπωπ πανε και τα κυματα - στερρεο ωρα να επιστρεψουμε στις ασκησεις επιτελουςςςςς
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Για πείτε...Μαθηματικά στα εφ' όλης,πώς τα πάτε...??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Aναλογως τα κεφια!
Αλλοτε καλα και αλλοτε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top