Πανελλήνιες 2012

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Παντως αυτο με το Σαββατο μας το προτεινε ο καθηγητης των μαθηματικων και ακουγες ενα "οοοοοοοοοοχι". Εμενα παντως δεν θα με χαλαγε... Να δουμε τουλαχιστον μια προσομοιωση των πανελληνιων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

drosos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 1,151 μηνύματα.
Εγω ειπα στην Βιολογο του σχολειου να μου κανει διαγωνισματακια στην βιολογια το ιδιο και σοτν καθηγητη της ΑΟΔΕ οπως και στην ΑΕΠΠ θα πηγαινω απο δευτερα που θα λειπουν τα ζωα ολα που κανουν φασαρια να κανω επαναληψη πρωινη με την υσηχια μου like a boss
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Πώπω τι λες τώρα. Θα μ' άρεσε Σάββατο σχολείο για εξάσκηση. Να εξοικειωθούμε στα θρανία, στο κλίμα χωρίς φασαρίες και λοιπά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Τι λέει παιδιά; Πώς πάει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Εκείνη την μέρα η ανάσα του άλλου θα σου φαίνεται σαν ανεμοθύελλα από άποψη θορύβου :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Έχω θέμα με τον θόρυβο. Με αγχώνει.
Ειδικά αν βλέπω και τους άλλους να αγχώνονται με πιάνει πανικός.:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
Κι εμείς θα γράψουμε έτσι Ιστορία Κατεύθυνσης την επόμενη εβδομάδα!!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Έχετε γράψει συγκεντρωτικά καθόλου ; Εννοώ σε όοολη την ύλη.
Προς τους θεωρητικούς.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
Έχετε γράψει συγκεντρωτικά καθόλου ; Εννοώ σε όοολη την ύλη.
Προς τους θεωρητικούς.:P

Όχι, ακόμη. Από βδομάδα, και ίσως γράψω αύριο στα λατινικά. Εξαρτάται από το αν θα τα προλάβω όλα. :P
Πάντως, για τα αρχαία δε νομίζω ότι συμφέρει, γιατί για εμένα π.χ. είναι καλύτερο να γράφω σήμερα Πλάτωνα κ αύριο Αριστοτέλη. Θα μπορώ να διαβάσω πιο οργανωμένα και πιο λεπτομερειακά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Όχι, ακόμη. Από βδομάδα, και ίσως γράψω αύριο στα λατινικά. Εξαρτάται από το αν θα τα προλάβω όλα. :P
Πάντως, για τα αρχαία δε νομίζω ότι συμφέρει, γιατί για εμένα π.χ. είναι καλύτερο να γράφω σήμερα Πλάτωνα κ αύριο Αριστοτέλη. Θα μπορώ να διαβάσω πιο οργανωμένα και πιο λεπτομερειακά.

Σήμερα έγραψα Λατινικά. Το πρώτο συγκεντρωτικό μου. Kαλά ήταν εκεί!
Ιστορία τη φοβάμαι λόγω μνήμης.:(
Αρχαία αυτό που λες κι εσύ! :/:

Βασικά ανησυχώ μήπως μπερδέψω σχόλια (στα Αρχαία), ημερομηνίες και γεγονότα (στην Ιστορία.)
Mπερδέψω=ανακατέψω μεταξύ τους.
Και σε ένα μήνα δίνουμε και........ :verymad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
Σήμερα έγραψα Λατινικά. Το πρώτο συγκεντρωτικό μου. Kαλά ήταν εκεί!
Ιστορία τη φοβάμαι λόγω μνήμης.:(
Αρχαία αυτό που λες κι εσύ! :/:

Βασικά ανησυχώ μήπως μπερδέψω σχόλια (στα Αρχαία), ημερομηνίες και γεγονότα (στην Ιστορία.)
Mπερδέψω=ανακατέψω μεταξύ τους.
Και σε ένα μήνα δίνουμε και........ :verymad:

Διάβαζε και όλα καλά θα πάνε! Μη φοβού!!! ;)

Πάω για Βιολογία (επιτέλους). :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Ουφ... Το ελπίζω! Για όλους μας!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Διάβαζε και όλα καλά θα πάνε! Μη φοβού!!! ;)

Πάω για Βιολογία (επιτέλους). :D
Τετοια ωρα βιολογια?Εγω εκανα πριν 3 ωρες.Μην το κανεις αυτο στον εαυτο σου ειναι brain fuck μαθημα!Ευκολο αλλα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
Τετοια ωρα βιολογια?Εγω εκανα πριν 3 ωρες.Μην το κανεις αυτο στον εαυτο σου ειναι brain fuck μαθημα!Ευκολο αλλα...

Εγω εβγαλα και τα 3 κεφαλαια βιολογια σημερα τα ξημερωματα,συγκεκριμενα 7 το πρωι την τελειωσα και εγραψα μετα κιολας :devil: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Εγω εβγαλα και τα 3 κεφαλαια βιολογια σημερα τα ξημερωματα,συγκεκριμενα 7 το πρωι την τελειωσα και εγραψα μετα κιολας :devil: :P
Καλα οκ και εισαι ζωντανος?Δεν βλεπεις τον Φρεντυ Κρουγκερ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
Καλα οκ και εισαι ζωντανος?Δεν βλεπεις τον Φρεντυ Κρουγκερ?


Im Alive :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Eγώ έχω μπλοκάρει.Έχω καμια βδομάδα να διαβάσω βιολογίες και τώρα που πάω να τις ξανανοίξω δε θυμάμαι γραμμή:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
Eγώ έχω μπλοκάρει.Έχω καμια βδομάδα να διαβάσω βιολογίες και τώρα που πάω να τις ξανανοίξω δε θυμάμαι γραμμή:(

Συμπάσχω. Μόνο που εγώ είχα μήνες να την ανοίξω και τώρα τρέχω και δε φτάνω. Και πάνω από όλα, τη διαβάζω με 0 όρεξη! :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-sam

Νεοφερμένος

Η io-sam αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 37 μηνύματα.
Έχετε γράψει συγκεντρωτικά καθόλου ; Εννοώ σε όοολη την ύλη.
Προς τους θεωρητικούς.:P

εμεις σε ολα αυτη την εβδομαδα!-ολα της κατευθυνσης !προς το παρον γραψαμε ιστορια-τεραστιο ηταν :redface:
και αρχαια οπου εβαλε και αποσπασματα και απο πλατωνα και απο αριστοτελη:clapup: σημερα λογοτεχνια και αυριο λατινικα!
κατααγχωθηκα και μαλιστα λατινικα σχεδον δεν ανοιξα βιβλιο(οπως και εκθεση και βιολογια) αλλα πιστευω πως ηταν καλη εξασκηση! θελω να πιστευω οτι με επαναληψεις τις τελευταιες εβδομαδες θα τα μαθουμε ολα τελεια:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Πωπω σημερα αργησα να ξυπνησω.Αντε θα τα πουμε το μεσημερι παλι παω να διαβασω Κυματα-Στερρεο ολη την θεωρια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top