Πανελλήνιες 2012

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.
Τζιμάρα με το συμπάθειο, αλλά η έκθεση είναι το πιο βαρετό μάθημα και το διάβασμά της η πιο μαιντφάκινγκ ασχολία στον κόσμο.Τουλάχιστον για όταν έχεις τα γαμηστερά ωράρια της Γ.Τέλος πάντων :P

Να ρωτήσω και κάτι.Κάνετε πρόγραμμα για το διάβασμα της ημέρας ή απλά έχετε στο μυαλό σας τα πράγματα που πρέπει να βγάλετε μέχρι το τέλος της?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ArminVanBuuren

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ArminVanBuuren αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 241 μηνύματα.
εγω διαβαζω χωρις προγραμμα.. δεν ξερω ποσο θα μου παρει το καθε μαθημα γιαυτο :S

Αν και νομιζω οτι καλο ειναι να εχεις προγραμμα ειδικα στα θεωρητικα μαθηματα που σου παιρνουν χρονο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwerty111

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο qwerty111 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,376 μηνύματα.
Ούτε εγώ έχω συγκεκριμένο πρόγραμμα. Διαβάζω ανάλογα με τα κέφια και την όρεξη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Razor13

Νεοφερμένος

Ο Razor13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
η έκθεση είναι το πιο βαρετό μάθημα και το διάβασμά της η πιο μαιντφάκινγκ ασχολία στον κόσμο.

;;;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Αυτο εχει παρεξηγηθει τα μαλα

Κατι τετοια αρθρα διαβαζω και μου πηγαινει η ψυχολογια στον ΘΕΟ!
https://www.panelladikes.gr/index.php?option=com_content&task=view&id=1467&Itemid=2
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

qwerty111

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο qwerty111 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,376 μηνύματα.
Αυτο εχει παρεξηγηθει τα μαλα

Κατι τετοια αρθρα διαβαζω και μου πηγαινει η ψυχολογια στον ΘΕΟ!
https://www.panelladikes.gr/index.php?option=com_content&task=view&id=1467&Itemid=2
Ο μειωμένος αριθμός οφείλεται εν μέρει στο ότι αρκετοί μαθητές θα δώσουν μόνο ενδοσχολικές για να πάρουν απολυτήριο είτε γιατί δεν ενδιαφέρονται για την τριτοβάθμια εκπαίδευση είτε γιατί θέλουν να πάνε σε πανεπιστημίο εξωτερικού που δεν απαιτεί πανελλήνιες. Άρα, πρόκειται μάλλον για μαθητές με χαμηλές επιδόσεις και με την απουσία τους δεν νομίζω ότι ευνοούμαστε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
Σημερα γραψαμε βιολογια και ενα ερωτημα (4ο θεμα) μας εδινε ενα διαγραμμα οπου φαινονταν οτι σε αρχικο σταδιο δοθηκε στον ασθενη αντιβιωση για εναν μικροοργανισμο(αγνωστου ειδους) αλλα τα αντιγονα δεν σταματουσαν να παραγονται,σε δευτερο σταδιο δοθηκαν ιντερφερονες και τοτε υπηρξε καθοδος των αντιγονων.Ζητουσε να βρουμε τι ειδος μικροοργανισμου ηταν...
Εντωμεταξυ εγω σκεφτηκα οτι ηταν Ιος επειδη τα αντιβιοτικα μονο σε ιους δεν ειναι αποτελεσματικα(σελιδα 26) αλλα σκεφτηκα και απο την σειρα HOUSE md οτι ο χαουζ ειχε χορηγησει ιντερφερονες σε εναν που ειχε μολυνθει απο εναν Ιο και ετσι εγινα σιγουρος 100%
Ειμαι καμμενος ε? :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Ειμαι καμμενος ε? :whistle:
Αν είσαι τόσο καμένος με τον House όσο κι εγώ τότε, ναι, είσαι καμένος!!! :P
Παρεπιπτόντως το θέμα ήταν εύκολο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
Αν είσαι τόσο καμένος με τον House όσο κι εγώ τότε, ναι, είσαι καμένος!!!
Παρεπιπτόντως το θέμα ήταν εύκολο...

Ηταν ενα υποερωτημα...ειχε και αλλα.House 4 ever :P

ΥΓ:Τον Πανο Καμμενο θα σκεφτομουν οταν εγραφα το ''καμμενος'' αντι για καμενος :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Σημερα γραψαμε βιολογια και ενα ερωτημα (4ο θεμα) μας εδινε ενα διαγραμμα οπου φαινονταν οτι σε αρχικο σταδιο δοθηκε στον ασθενη αντιβιωση για εναν μικροοργανισμο(αγνωστου ειδους) αλλα τα αντιγονα δεν σταματουσαν να παραγονται,σε δευτερο σταδιο δοθηκαν ιντερφερονες και τοτε υπηρξε καθοδος των αντιγονων.Ζητουσε να βρουμε τι ειδος μικροοργανισμου ηταν...
Εντωμεταξυ εγω σκεφτηκα οτι ηταν Ιος επειδη τα αντιβιοτικα μονο σε ιους δεν ειναι αποτελεσματικα(σελιδα 26) αλλα σκεφτηκα και απο την σειρα HOUSE md οτι ο χαουζ ειχε χορηγησει ιντερφερονες σε εναν που ειχε μολυνθει απο εναν Ιο και ετσι εγινα σιγουρος 100%
Ειμαι καμμενος ε? :whistle:
H πολυ απλα να πηγαινες στο κειμενο που μιλαει για τις ιντερφερονες που λεει για τους Ιους που μολυνουν κυτταρα και μπλα μπλα.. :P

Αααααααααααχχχχχ παει και το δευτερο κεφαλαιο Βιολογια Γ.Π!!!!!Απο αυριο και το τριτο.Πωπω 2 ωρες μονο το καθε κεφαλαιο και βγηκε η επαναληψη και εκει!Αγχωνομουν ο λαλακας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,415 μηνύματα.
Τρίωρα διαγωνίσματα στο σχολείο τα Σάββατα γράφετε εσείς ή μόνο εμείς;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

123τινκ

Νεοφερμένος

Ο 123τινκ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 92 μηνύματα.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Aυτη ειναι προετοιμασια! Οι δικοι μας δεν κανουν τιποτα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Τρίωρα διαγωνίσματα στο σχολείο τα Σάββατα γράφετε εσείς ή μόνο εμείς;

Μόνο εσείς...
Αν και υπό πολύ συγκεκριμένες προυποθέσεις μπορεί να μην είναι τόσο κακό...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,415 μηνύματα.
Aυτη ειναι προετοιμασια! Οι δικοι μας δεν κανουν τιποτα!

Γιατί δε το ζητάτε; Εμείς γράφουμε κανονικά όπως είμαστε στις πανελλαδικές, για να μπούμε στο κλίμα. Ενας-ενας στα θρανία, με τα τετράδια που θα έχουμε στις πανελλαδικές. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Σταυρο, ενω ολα τα χρονια οι καθηγητες μου ηταν αξιολογοι, φετος στην κατευθυνση εχω τους πιο αχρηστους! Πραγματικα!
Ο μαθηματικος ειναι τελειως ασχετος! Μας βαζει ολη την ωρα λαθος ασκησεις και κανει πολλα, οταν λεμε πολλα εννοουμε πολλα λαθη!
Ο φυσικος... ειναι ικανος να σου μιλαει ολη την μερα για κατι στην φυσικη που αφενος δεν ειναι στην υλη σου και αφ' ετερου δεν καταλαβαινει κανεις τιποτα! Τι λοιπον να ζητησουμε απο αυτους???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
To ζηταμε, αλλα...
Ο φυσικος ειναι και διευθυντης στο σχολειο...
Θελανε και Γ θετικη ΤΡΟΜΑΡΑ τους, οχι πως ο βιολογος ειναι καλυτερος, αλλα τουλαχιστον παλευεται!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,415 μηνύματα.
To ζηταμε, αλλα...
Ο φυσικος ειναι και διευθυντης στο σχολειο...
Θελανε και Γ θετικη ΤΡΟΜΑΡΑ τους, οχι πως ο βιολογος ειναι καλυτερος, αλλα τουλαχιστον παλευεται!

Στην θετική συνήθως βάζουν καλούς καθηγητές επειδή θεωρείται δύσκολη κατεύθυνση με καλούς μαθητές.
Η θετική του σχολείου μας έχει 6 παιδιά (σαν φροντιστήριο γίνεται το μάθημα) και τα παιδιά επέλεξαν καθηγητή. Και στην τεχνολογική το ίδιο τα παιδιά επέλεξαν σε ποιανού καθηγητή το τμήμα θα πάνε για να καταλαβαίνουν καλύτερα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Αυτοι, πιστεψε με, μονο καλοι δεν ειναι! Αλλα δυστυχως δεν μπορουσαμε να κανουμε κατι!
Στην θετικη φετος ειμαστε 17 παιδια, οι 15 εκ των οποιων ειναι πολυ καλοι μαθητες! Αστα, τρελη απαγοητευση!
Πραγματικα σε ζηλευω που εχεις καλους καθηγητες και ενδιαφερονται για σας!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top