Πανελλήνιες 2012

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Μίλα της και εξήγησέ της ότι ΠΡΕΠΕΙ να λυθεί.
Σε μένα έπιανε :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Απλα κορυφαιο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

drosos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 1,151 μηνύματα.
Χαχαχα ναι και γω το κανω πολλες φορες... Την κοιταω, μιλαω μονος μου και τελικα λυνεται(Εκτος αν ειναι κανα τριγωνομετρικο ολοκληρωμα και εχεις ln(..) και πρεπει να θεσει x=εφu :P )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Μίλα της και εξήγησέ της ότι ΠΡΕΠΕΙ να λυθεί.
Σε μένα έπιανε :P
Tης το λεω.Και νιωθω πολυ ηλιθιος..ξερεις γιατι?ΓΙΑΤΙ ΝΙΩΘΩ ΟΤΙ ΜΕ ΜΟΥΤΖΩΝΕΙ Η ΙΔΙΑ Η ΑΣΚΗΣΗ!Δεν ειναι δυνατον να μου δινει εμβαδον χωριου στις λυσεις 24/5 και εγω να βρισκω ειτε 23/5 ειτε 22/5 ειτε 5 = 25/5 δηλαδη νταξει.Εχουν αρχισει να με δουλευουν και οι ασκησεις !!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

drosos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 1,151 μηνύματα.
Μηπως εχει γινει κανα λαθος στις λυσεις.(για γραψτο μια)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Tης το λεω.Και νιωθω πολυ ηλιθιος..ξερεις γιατι?ΓΙΑΤΙ ΝΙΩΘΩ ΟΤΙ ΜΕ ΜΟΥΤΖΩΝΕΙ Η ΙΔΙΑ Η ΑΣΚΗΣΗ!Δεν ειναι δυνατον να μου δινει εμβαδον χωριου στις λυσεις 24/5 και εγω να βρισκω ειτε 23/5 ειτε 22/5 ειτε 5 = 25/5 δηλαδη νταξει.Εχουν αρχισει να με δουλευουν και οι ασκησεις !!!!!!

Αχα. Ε τότε πάρτην με το άγριο μπας και σταματήσει να σε δουλεύει:P
Seriously, I am not kidding. Αν δεν επικοινωνήσεις με τις ασκήσεις δε πρόκειται να σου κάτσει η λύση:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Μηπως εχει γινει κανα λαθος στις λυσεις.(για γραψτο μια)
Oχι δεν εχει λαθος γιατι το ελυσε η πρωην καθηγητρια μου που μου εκανε ιδιαιτερα περσι.Την πηρα τηλ την κοπελα της το ειπα το ελυσε και το βρηκε.Το μονο λαθος ειναι οτι ΗΡΘΕ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΜΟΥ ΑΥΤΟ ΤΟ ΟΛΟΚΛΗΡΩΜΑ!!!!!!!!!!!!!!

Αχα. Ε τότε πάρτην με το άγριο μπας και σταματήσει να σε δουλεύει:P
Seriously, I am not kidding. Αν δεν επικοινωνήσεις με τις ασκήσεις δε πρόκειται να σου κάτσει η λύση:P
Οκ θα πιασουμε μια επικοδομοιτικη συζητηση αυριο το πρωι.Θα μαθει καθε τοιχο του σπιτιου μου αν δεν λυθει αυριο με το που ξυπνησω και πιω τον καφε μου!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Οκ, το καμένο μύρισε μέχρι εδώ. Σταμάτα να απειλείς την άσκηση και ασχολήσου αύριο!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Πω πω...Αυτό είναι στ' αλήθεια μαρτύριο!Να φτάνεις ένα βήμα απ' το σωστό αποτέλεσμα και να μην μπορείς να τ' ακουμπήσεις!:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DOINA

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η DOINA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 216 μηνύματα.
ποσο απεχθανομαι την γλωσσα... ηθελα να μοιραστω καπου τον πονο μου.. πως γινεται να καταλαβαινω μαθηματικα ,το ενα το αλλο..να μπορω να μαθαινω πραγματα απ'εξω και να μην μπορω να βρισκω τους τροπους αναπτυξης παραγραφου ;;;οταν ειναι με συνδυασμο μεθοδων τα κανω σαλατα..ειχατε και εσεις παρομοιο θεμα με την γλωσσα ή μονο εγω ειμαι η προβληματικη ;; :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Πω πω...Αυτό είναι στ' αλήθεια μαρτύριο!Να φτάνεις ένα βήμα απ' το σωστό αποτέλεσμα και να μην μπορείς να τ' ακουμπήσεις!:/:
Story of my life..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
ποσο απεχθανομαι την γλωσσα... ηθελα να μοιραστω καπου τον πονο μου.. πως γινεται να καταλαβαινω μαθηματικα ,το ενα το αλλο..να μπορω να μαθαινω πραγματα απ'εξω και να μην μπορω να βρισκω τους τροπους αναπτυξης παραγραφου ;;;οταν ειναι με συνδυασμο μεθοδων τα κανω σαλατα..ειχατε και εσεις παρομοιο θεμα με την γλωσσα ή μονο εγω ειμαι η προβληματικη ;; :(

Στα ίδια ήμουν και γω. Σε κείνο το συνδυασμό μεθόδων πια, όταν έπεφτε κάτι τέτοιο στο φροντιστήριο σε διαγώνισμα, ο καθένας είχε διαφορετική άποψη και καμιά δεν ήταν σωστή:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DOINA

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η DOINA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 216 μηνύματα.
Στα ίδια ήμουν και γω. Σε κείνο το συνδυασμό μεθόδων πια, όταν έπεφτε κάτι τέτοιο στο φροντιστήριο σε διαγώνισμα, ο καθένας είχε διαφορετική άποψη και καμιά δεν ήταν σωστή:P


ασε γιατι εχω απελπιστει πια..προσπαθω να την δω την γλωσσα μ αλλο ματι..εφοσον ειναι το πρωτο μαθημα και δεν θελω να πατωσω..αλλα δεν μ'αφηνει !! παντα εχω προβλημα στην ερωτηση Β1 Και στο τροπο αναπτυξης οταν ειναι με συνδυασμο.. ελπιζω μονο μην βαλουν κανα συνδυασμο τοτε :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Μίλα της και εξήγησέ της ότι ΠΡΕΠΕΙ να λυθεί.
Σε μένα έπιανε :P

"Αγαπημένη μου Σούλα, (από το ασκησούλα)
εγώ το φιλαράκι σου θέλω να σου εξηγήσω πως θα είναι καλύτερα για σένα να λυθείς. Θα νίωσεις μια μεγάλη χαρά, θα γεμίσεις ευτυχία, θα ολοκληρωθείς σαν ύπαρξη. (ολοκλήρωμα δεν είπαμε ότι είναι; ) Μόλις λυθείς θα γεμίσει χαρά η ψυχή σου, θα έχεις εκπληρώσει τον στόχο σου. Μην ξεχνάς ότι για το λόγο αυτό γεννήθηκες, για να οδηγηθείς μια μέρα στη λύση. Κι εγώ είμαι εδώ, δίπλα σου όλη μέρα, για να σε βοηθήσω να πετύχεις αυτόν τον στόχο ζωής! Πες μου το μυστικό σου κι εγώ σου υπόσχομαι πως θα σε οδηγήσω σε έναν άλλον κόσμο, σε έναν κόσμο μαγικό, που κάθε φιλενάδα σου θα ήθελε να βρίσκεται εκεί. Μη χάνεις χρόνο, λύσου και θα βρεθείς κι εσύ εκεί!
Σε φιλώ,
... "
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
Η έκθεση είναι το ωραιότερο μάθημα, που απαιτεί τη λιγότερη-και ταυτόχρονα μακροχρόνια/περισσότερη- προετοιμασία.
Μην τη μισείτε, γιατί μπορεί από εκεί που δεν το περιμένετε να έχετε γράψει -αν υπάρχει επαφή με το αντικείμενο-, και να ξεφυτρώσουν μοριάκια από το πουθενά! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Αν δεν μπορείτε να λύσετε μια άσκηση απλώς παρατηρήστε την. Θα λυθεί από μόνη της.

Johnny15
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
"Αγαπημένη μου Σούλα, (από το ασκησούλα)
εγώ το φιλαράκι σου θέλω να σου εξηγήσω πως θα είναι καλύτερα για σένα να λυθείς. Θα νίωσεις μια μεγάλη χαρά, θα γεμίσεις ευτυχία, θα ολοκληρωθείς σαν ύπαρξη. (ολοκλήρωμα δεν είπαμε ότι είναι; ) Μόλις λυθείς θα γεμίσει χαρά η ψυχή σου, θα έχεις εκπληρώσει τον στόχο σου. Μην ξεχνάς ότι για το λόγο αυτό γεννήθηκες, για να οδηγηθείς μια μέρα στη λύση. Κι εγώ είμαι εδώ, δίπλα σου όλη μέρα, για να σε βοηθήσω να πετύχεις αυτόν τον στόχο ζωής! Πες μου το μυστικό σου κι εγώ σου υπόσχομαι πως θα σε οδηγήσω σε έναν άλλον κόσμο, σε έναν κόσμο μαγικό, που κάθε φιλενάδα σου θα ήθελε να βρίσκεται εκεί. Μη χάνεις χρόνο, λύσου και θα βρεθείς κι εσύ εκεί!
Σε φιλώ,
... "
Εχμμ...Αφού βλέπω ότι έχεις ιδιαίτερο κονέ...Κανόνισε να πείσει και τις φίλες της μπας και κάνουν το ίδιο!;):P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Αχα. Ε τότε πάρτην με το άγριο μπας και σταματήσει να σε δουλεύει:P
Seriously, I am not kidding. Αν δεν επικοινωνήσεις με τις ασκήσεις δε πρόκειται να σου κάτσει η λύση:P

" Μωρή Σουλάρα, ακόμη να λυθείς; Δεν τα 'πάμε αυτά; Άντε τσακίσου και πες μου πώς ακριβώς λύνεσαι γιατί η υπομονή μου τελειώνει! Θα σε μουτζουρώσω, θα σε σχίσω και θα σε δώσω στο γατί να παίξει μαζί σου. Μην ξεχνάς ότι ο μόνος λόγος για τον οποίο εσύ απέκτησες αξία είμαι εγώ! Χωρίς εμένα θα ήσουν μόνο 3-4 σειρές και 2-3 σύμβολα, γραμμένα σε ένα βιβλίο μαζί με πολλές άλλες σαν κι εσένα. Αν εγώ δε σε διάλεγα εσύ θα ήσουν ένα τίποτε. Οπότε άντε τελείωνε και πες μου το μυστικό σου γιατί κουράστηκα με σενα. Θα πάω να λύσω τις φιλενάδες σου που μου κάθονται καλύτερα και εσύ θα μείνεις μόνη, άλυτη ικετεύοντάς με μετά να σε προσέξω. Και στο κάτω-κάτω μην ξεχνάς πως το λυσάρι μπορεί να σε σκοτώσει, να σε διαγράψει, να σε παρακάμψει. Και το λυσάρι είναι εδώ δίπλα, κι όσο το παίζεις εσύ δύσκολη τόσο εγώ κοιτάω το λυσάρι. Λύσου ή ψώφα!"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DOINA

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η DOINA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 216 μηνύματα.
Η έκθεση είναι το ωραιότερο μάθημα, που απαιτεί τη λιγότερη-και ταυτόχρονα μακροχρόνια/περισσότερη- προετοιμασία.
Μην τη μισείτε, γιατί μπορεί από εκεί που δεν το περιμένετε να έχετε γράψει -αν υπάρχει επαφή με το αντικείμενο-, και να ξεφυτρώσουν μοριάκια από το πουθενά! ;)

ο καθενας με τα γουστα του αλλα ........ ΜΑΚΑΡΙ !!!!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
Η έκθεση είναι το ωραιότερο μάθημα, που απαιτεί τη λιγότερη-και ταυτόχρονα μακροχρόνια/περισσότερη- προετοιμασία.
Μην τη μισείτε, γιατί μπορεί από εκεί που δεν το περιμένετε να έχετε γράψει -αν υπάρχει επαφή με το αντικείμενο-, και να ξεφυτρώσουν μοριάκια από το πουθενά!

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top