Πανελλήνιες 2012

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Αν δεν απατώμαι και πρόπερσι είχε πέσει κύκλος του αζώτου.
Βγάζει πολλές ερωτήσεις το συγκεκριμένο και το αγαπάνε :P
Aπο τα αγαπημενα μου κομματια ειναι οι κυκλοι οπως και οι μηχανισμοι ειδικης αμυνας γενικα ολη η ανοσοβιολογικη αποκριση.Οπως επισης εχω μαθει και πολυ καλα την εξελιξη.Ευχαριστο μαθημα η βιολογια Γ.Π
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bl@ck sw@n

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χρύσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 292 μηνύματα.
Αν δεν απατώμαι και πρόπερσι είχε πέσει κύκλος του αζώτου.
Βγάζει πολλές ερωτήσεις το συγκεκριμένο και το αγαπάνε :P

Όχι,δεν απατάσαι.:) Πρόπερσι βάλανε αμειψισπορά και διαπνοή. Ήμαρτον πόσο πιο πολύ να εξαντλήσουν το άζωτο; Γιατί τον κύκλο του άνθρακα τον έχουν του πεταματού; Μια χαρά ωραίος και εύκολος.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Aπο τα αγαπημενα μου κομματια ειναι οι κυκλοι οπως και οι μηχανισμοι ειδικης αμυνας γενικα ολη η ανοσοβιολογικη αποκριση.Οπως επισης εχω μαθει και πολυ καλα την εξελιξη.Ευχαριστο μαθημα η βιολογια Γ.Π
Άμα ήταν όλα σαν τη βιολογία γεν θα 'μασταν ευτυχισμένοι......:D:redface:

Όχι,δεν απατάσαι.:) Πρόπερσι βάλανε αμειψισπορά και διαπνοή. Ήμαρτον πόσο πιο πολύ να εξαντλήσουν το άζωτο; Γιατί τον κύκλο του άνθρακα τον έχουν του πεταματού; Μια χαρά ωραίος και εύκολος.:P
Συμφωνώ απόλυτα!!:PΤου άνθρακα κάπως την παλεύει...Του αζώτου καθόλου...:mad:

(Αύριο γράφω μαθηματικά προσομοίωσης...:/:Πείτε μου ένα καλή επιτυχία να πάρω κουράγιο!:))
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Geldern

Νεοφερμένος

Ο Geldern αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Νεάπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 10 μηνύματα.
(Απευθυνομενος σε παιδια της Θετικης)Ρε παιδες,μηπως εχετε παρατηρησει το πως γραφετε το βελακι οταν εκλυεται αεριο Η2 στις αντιδρασεις οργανικης της χημειας?Μου λεει η καθηγητρια που μου κανει μαθημα οτι ολοι ΜΟΝΟ στο υδρογονο γραφουν το βελακι της μονοτονιας(με φτερα απο κατω)
και σε ολες τις αλλες τις περιπτωσεις που εκλυεται κατι το γραφουν απλο το βελακι,συμπεριλαμβανομενου και εγω ο οποιος δεν το ειχα παρατηρησει!!!!.Εσεις πως το γραφετε??:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwerty111

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο qwerty111 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,376 μηνύματα.
(Απευθυνομενος σε παιδια της Θετικης)Ρε παιδες,μηπως εχετε παρατηρησει το πως γραφετε το βελακι οταν εκλυεται αεριο Η2 στις αντιδρασεις οργανικης της χημειας?Μου λεει η καθηγητρια που μου κανει μαθημα οτι ολοι ΜΟΝΟ στο υδρογονο γραφουν το βελακι της μονοτονιας(με φτερα απο κατω)
και σε ολες τις αλλες τις περιπτωσεις που εκλυεται κατι το γραφουν απλο το βελακι,συμπεριλαμβανομενου και εγω ο οποιος δεν το ειχα παρατηρησει!!!!.Εσεις πως το γραφετε??:P
Έλα, πες την αλήθεια. Τρολάρεις λίγο:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Eγω παντως βαζω κανονικο βελος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
Εγώ βάζω και βελάκι και τοξάκι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwerty111

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο qwerty111 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,376 μηνύματα.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Άμα ήταν όλα σαν τη βιολογία γεν θα 'μασταν ευτυχισμένοι......:D:redface:
Δεν είναι καθόλου ευχάριστες αυτές οι αηδίες που πρέπει να παπαγαλίσουμε στο κεφ2!!!
Κι όσο κι αν γουστάρω το 1ο και 3ο κεφάλαιο, όσο κι αν τη θεωρώ πολύ εύκολη τη Βιολογία, όσο γαμάτη κι αν είναι στην κατεύθυνση (που είναι το αγαπημένο μου μάθημα μακράν), η οικολογία την καταστρέφει εντελώς τη γενική...

(Απευθυνομενος σε παιδια της Θετικης)Ρε παιδες,μηπως εχετε παρατηρησει το πως γραφετε το βελακι οταν εκλυεται αεριο Η2 στις αντιδρασεις οργανικης της χημειας?Μου λεει η καθηγητρια που μου κανει μαθημα οτι ολοι ΜΟΝΟ στο υδρογονο γραφουν το βελακι της μονοτονιας(με φτερα απο κατω)
και σε ολες τις αλλες τις περιπτωσεις που εκλυεται κατι το γραφουν απλο το βελακι,συμπεριλαμβανομενου και εγω ο οποιος δεν το ειχα παρατηρησει!!!!.Εσεις πως το γραφετε??:P
Δεν έχω ακούσει κάτι τέτοιο.
Απλό βελάκι βάζω εγώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.

Bl@ck sw@n

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χρύσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 292 μηνύματα.
(Αύριο γράφω μαθηματικά προσομοίωσης...:/:Πείτε μου ένα καλή επιτυχία να πάρω κουράγιο!:))

Καλή επιτυχίααααααααα κοριτσάρα!Όρμα γερά και σκίσε! Αν έχεις κάνει καλή επανάληψη,είσαι ψύχραιμη και απολύτως συγκεντρωμένη θα τα πας τέλεια.Άλλωστε φαντάζομαι πως θα είναι πιο δύσκολο απ'ότι στις πανελλήνιες οπότε μην απελπιστείς αν κάνεις και κανένα λάθος! :D Problem solved.;)

(Απευθυνομενος σε παιδια της Θετικης)Ρε παιδες,μηπως εχετε παρατηρησει το πως γραφετε το βελακι οταν εκλυεται αεριο Η2 στις αντιδρασεις οργανικης της χημειας?Μου λεει η καθηγητρια που μου κανει μαθημα οτι ολοι ΜΟΝΟ στο υδρογονο γραφουν το βελακι της μονοτονιας(με φτερα απο κατω)
και σε ολες τις αλλες τις περιπτωσεις που εκλυεται κατι το γραφουν απλο το βελακι,συμπεριλαμβανομενου και εγω ο οποιος δεν το ειχα παρατηρησει!!!!.Εσεις πως το γραφετε??:P

Κανονικότατο βελάκι βάζω και στο Η2 και σε SO2 και HCl και σε ιζήματα. :)
(Μόνο μία φορά θυμάμαι ήθελα να πω συγκέντρωση οξωνίων και είπα συγκέντρωση εξωνίων.:whistle:Αδυναμία στη βιολογία γαρ.:P )

Δεν είναι καθόλου ευχάριστες αυτές οι αηδίες που πρέπει να παπαγαλίσουμε στο κεφ2!!!
Κι όσο κι αν γουστάρω το 1ο και 3ο κεφάλαιο, όσο κι αν τη θεωρώ πολύ εύκολη τη Βιολογία, όσο γαμάτη κι αν είναι στην κατεύθυνση (που είναι το αγαπημένο μου μάθημα μακράν), η οικολογία την καταστρέφει εντελώς τη γενική...

Συμφωνώ σε αυτό που λες.Πράγματι και γω όσο κι αν υπεραγαπώ τη βιολογία σε όλους τους τομείς της,αυτή η οικολογία στο 2ο δεν μου έκατσε καλά από την αρχή.Ειδικά από εκεί που ξεκινάνε οι περίφημοι κύκλοι.....:eek: Και πρώτο και τρίτο είναι τόσο ωραία! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Οχι ρε παιδια η Βιολογια Γ.Π ειναι γενικα απο τα καλυτερα μαθηματα.3 κεφαλαια και τα 3 σε πορωνουν!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Οχι ρε παιδια η Βιολογια Γ.Π ειναι γενικα απο τα καλυτερα μαθηματα.3 κεφαλαια και τα 3 σε πορωνουν!!!!

Ναρκωτικά σου δίνουν; :P
Σε πορώνει η οικολογία;
Μόνο εγώ σιχαίνομαι το κεφ2;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Χμμ...Ρε παιδιά...Εγώ,αν εξαιρέσουμε τους κύκλους,δεν έχω ιδιαίτερο πρόβλημα με το 2ο κεφάλαιο...Ωραίο είναι!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Ναρκωτικά σου δίνουν; :P
Σε πορώνει η οικολογία;
Μόνο εγώ σιχαίνομαι το κεφ2;
Oχι ρε συ.Απλα ειναι πιο ενδιαφερον απο τα αλλα.Για αυτο μου αρεσει.Π.χ κυκλος αζωτου ανθρακα ειναι φοβερα και ενδιαφερον!Για παραδειγμα μικρος ετρωγα τα τριφυλλια (δεν ξερω γιατι απλα το θυμαμαι) οταν διαβασα το κεφαλαιο με το αζωτο καταλαβα τι ετρωγα τελικα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cherie

Δραστήριο μέλος

Η Cherie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 768 μηνύματα.
Ναρκωτικά σου δίνουν; :P
Σε πορώνει η οικολογία;
Μόνο εγώ σιχαίνομαι το κεφ2;

Όχι παιδάκι μου, εγώ σε καταλαβαίνω:D. Πριν ένα μήνα το έγραφα όλο και ειλικρινά η εβδομάδα που το διάβασα το ρημάδι το κεφάλαιο ήταν από τις πιο βασανιστικές. Δεν μ π ο ρ ο ύ σ α να τα βλέπω μπροστά μου, ήθελα να φάω το βιβλίο. Ενώ στο 1ο κεφ φυσούσα με το που μπήκαμε στο 2ο μου το πε και η Βιολόγος μου πως έπεσε η επίδοσή μου και δεν έδειχνα ενδιαφέρον. Και όσο σκέφτομαι πως την άλλη Κυριακή γράφουμε εφ' όλης εκνευρίζομαι. Την απεχθάνομαι την οικολογία, ειδικά εκείνο το κομματάκι με την ισορροπία και την βιοποικιλότητα παναγία βόηθααααααααααααααααα δεν ξέρω πόση ώρα έκανα να το μάθω. Καταλαβαίνω τι λέει αλλά ρε διάβολε δεν μπορώ να τα πω όπως τα λέει αυτός! Τι άλλο να πω να φύγει από μέσα μου? Μπα αυτά. Αν ξαναλυσσάξω θα επανέλθω:whistle:.

Και τι είναι και τούτο με το βελάκι πάλι?:P Kανονικά το βάζω, χωρίς φανφάρες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

βασιλική22

Νεοφερμένος

Η βασιλική22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 118 μηνύματα.
μονο εμενα μου αρεσει η οικολογια?ειναι ενδιαφερουσα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Πωωω πρεπει να εχω κρανιοεγκεφαλικη κακωση στην δεξια μερια του εγκεφαλου.Εχω εδω και 2 ωρες να λυσω ενα ολοκληρωμα και εχω κατελησει πανω απο 15 σελιδες.Αν δειτε το γραφειο μου πως ειναι θα ψαχνετε να βρειτε εμενα xD
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

drosos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 1,151 μηνύματα.
για ριξτο και εδω να το δουμε :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Μην το γελας.Εχω καταντησει να χτυπαω το κεφαλι μου στο βιβλιο μπας και λυθει δεν αντεχω αλλο.Θα σκισω και τα ρουχα μου σημερα με την πτανα την ραναμου την ασκηση!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top