Πανελλήνιες 2012

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
Time Doesn't Exist. Clocks Exist.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Η Φυσική φέτος είναι φίφτυ-φίφτυ
Ταλαντώσεις-κύματα είναι πολύ ξενέρα και ειδικά τα κύματα πολύ σπάσιμο
Στερεό-κρούσεις είναι σούπερ, γαμάτα, τέλεια
Θα έλεγα όμως ότι είναι σχετικά εύκολο μάθημα εάν έχεις υποδομές απ την Α' Λυκείου
Σίγουρα πιο εύκολο απ τα μαθηματικά...

Πώς θα περάσει ο ένας μήνας;
Δεν ξέρω.
Ξέρω μόνο ότι θα περάσει γρήγορα!

Σας καληνυχτώ!
Αύριο πρωινό ξύπνημα και φυσική!
(όχι δε γράφω οεφε, επαναλήψεις κάνω...)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.
Tι λέτε βρε παιδιά πώς θα περάσει. Μου φαίνεται ότι τρέχουν οι μέρες και δε θα προλάβω. :(

Και γω αυτή την εντύπωση είχα σήμερα, όμως μάλλον δεν είναι τόσο τραγικά τα πράγματα.Διάβασμα με πρόγραμμα και η ύλη θα βγει ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nattii

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Nattii αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 168 μηνύματα.
Μη λες ποτέ οτι δεν προκειταί να πέσει κάτι!κι εμεις περυσι ετσι λεγαμε και τελικα επεσαν ολα τα ακυρα!!!κι αν θυμαμαι καλα ειχε ασκησεις και με τροφικη πυραμιδα ,διαγραμμα,και ερωτηση ως προς την εξελιξη!το γεγονος οτι επεσαν περυσι δε σημαινει οτι αποκλειονται για φετος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

drosos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 1,151 μηνύματα.
Πιο ευκολη η φυσικη απο τα μαθηματικα;; :P Δεν το νομιζω!:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stathis1214

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο stathis1214 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 267 μηνύματα.
Πιο ευκολη η φυσικη απο τα μαθηματικα;; :P Δεν το νομιζω!:hmm:

Γουστα ειναι αυτα!!:P Εμενα ειναι τα αγαπημενα μου μαθηματα αλλα ποτε δεν καταλαβα πως τα συγκρινεις. Να συγκρινεις δυσκολια υλης το καταλαβαινω κ μου φαινεται οτι στη φυσικη ειναι λιγοτερος ο ογκος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
γιατι τοσο αντιπαθεια για τον πλατωνα;;;:D:laugh:

Δεν τα ρωτάμε αυτά... ΔΕΝ ΤΑ ΡΩΤΆΜΕ ΑΥΤΆ.
Γιατί η εισαγωγή του είναι Που*άνα.
Γιατί έχω βαρεθεί να διαβάζω.
Γιατί...
Γιατί...
ΓΙΑΤΊ!

Άσε, πριν συνειδητοποίησα ότι απέκτησα πρόβλημα ΚΑΙ με το γραφείο μου, γιατί δε με αφήνει να συγκεντρωθώ.
ΌΛΑ (όλα όμως) μου φταίνε.

P.S. Παράκληση, ικεσία: Ας μου στείλει κάποιος σε προσωπικό μήνυμα τι νομίζει ότι είναι sos για τη βιολογία γενικής, γιατί τώρα ξεκινάω να τη διαβάζω (εννοώ να κάνω επαναλήψεις + δεν ξέρω το ΧΡΙΣΤΌ μου) και δε με κόβω να τα μαθαίνω όλα.
Please.

+ Χάουζ, θα εμπιστευθώ περισσότερο εσένα. Εμπνέεις εγκυρότητα.
Απάντα, εμπειρογνώμονα-φιλόσοφε. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwerty111

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο qwerty111 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,376 μηνύματα.
πως θα περασει ομως αυτος ο μηνας...:/:
Όπως αργά και βασανιστικά πέρασαν οι μέρες από το Σεπτέμβρη μέχρι σήμερα, έτσι θα περάσει και αυτός ο μήνας.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Δεν τα ρωτάμε αυτά... ΔΕΝ ΤΑ ΡΩΤΆΜΕ ΑΥΤΆ.
Γιατί η εισαγωγή του είναι Που*άνα.
Γιατί έχω βαρεθεί να διαβάζω.
Γιατί...
Γιατί...
ΓΙΑΤΊ!

Άσε, πριν συνειδητοποίησα ότι απέκτησα πρόβλημα ΚΑΙ με το γραφείο μου, γιατί δε με αφήνει να συγκεντρωθώ.
ΌΛΑ (όλα όμως) μου φταίνε.

P.S. Παράκληση, ικεσία: Ας μου στείλει κάποιος σε προσωπικό μήνυμα τι νομίζει ότι είναι sos για τη βιολογία γενικής, γιατί τώρα ξεκινάω να τη διαβάζω (εννοώ να κάνω επαναλήψεις + δεν ξέρω το ΧΡΙΣΤΌ μου) και δε με κόβω να τα μαθαίνω όλα.
Please.

+ Χάουζ, θα εμπιστευθώ περισσότερο εσένα. Εμπνέεις εγκυρότητα.
Απάντα, εμπειρογνώμονα-φιλόσοφε. :P
1) Tι ειναι ιος δομη κτλπ
2) Ανασοβιολογικη αποκριση και ολο αυτο το κατεβατο των 4-5 σελιδων xD
3) AIDS
4) Εξελιξη Δαρβινος Θεωρια Lamark (πως σκατα γραφεται) Θωρια
5) Κυκλοι Αζωτου-Ανθρακα και γενικα ολοι οι κυκλοι
6) Τροφικες πυραμιδες
αυταααα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Aνοσοβιολογική πάει κατά 90% στις ασκήσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bl@ck sw@n

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χρύσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 292 μηνύματα.
Καλημέρα και από δω!Από χθες ήθελα να το γράψω αλλά φοβόμουν το βρίσιμο...:P

Φυσικά και δεν άντεξα.:devil:
Ήθελα να δηλώσω ότι μετά την επανάληψη που έκανα στα κύματα,τα αγάπησα.Γες είναι κουλό και τα έβριζα όλη τη χρονιά αλλά δεν είναι και τόσο τραγικά τελικά.:redface:

Επίσης,προφανώς και κατάλαβα αυτές τις μέρες που ασχολούμαι με τη φυσική,ότι δεν συγκρίνεται με τα μαθηματικά.Για κανένα λόγο.
Σε τέσσερις μέρες βγαίνει η επανάληψη της φυσικής.(με διάβασμα πρωί βράδυ πάντα.) Μαθηματικά πάλι.....:eek:

Τέλος,σχετικά με τη βιολογία γενικής όλα στο παιχνίδι είναι.Από το πρώτο κεφάλαιο ανοσολογική πάντα μπαίνει ούτως ή άλλως.Βέβαια αφού η καλή μας ΟΕΦΕ έβαλε φέτος Δαρβίνο τέταρτο και φυλογενετικό κατά κάποιο τρόπο τον έκαψε και δεν πιστεύω να μπει και στις πανελλήνιες σε τόσο μεγάλη έκταση.Α και από κύκλους αν θυμάμαι καλά έπεσε πέρσι του αζώτου οπότε δεν νομίζω να τον ξαναπροτιμήσουν. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Μακάρι...Οι κύκλοι δε μ' αρέσουν καθόλου!:/:Χίλιες φορές η ανοσοβιολογική,νερό την έχω μάθει...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ρόζα Νέρα Flamingo

Δραστήριο μέλος

Η Ρόζα Νέρα Flamingo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ανταρτικό (Φλώρινα). Έχει γράψει 780 μηνύματα.
καθε χρονο πεφτουν οι κυκλοι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Καθε χρονο θα εχει και καποιον κυκλο δεν παιζει.Να σας πω ρε παιδια τα θεματα του ΟΕΦΕ απο που μπορω να τα βρω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Τα θέματα του ΟΕΦΕ δεν έχουν δημοσιευτεί ακόμα επίσημα,μεταξύ μας εδώ ό,τι κάνουμε...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Pfff...Θελω να τα δω και δεν μπορω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

drosos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 1,151 μηνύματα.
τελη απριλιου νικο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.
Α και από κύκλους αν θυμάμαι καλά έπεσε πέρσι του αζώτου οπότε δεν νομίζω να τον ξαναπροτιμήσουν. :)

Αν δεν απατώμαι και πρόπερσι είχε πέσει κύκλος του αζώτου.
Βγάζει πολλές ερωτήσεις το συγκεκριμένο και το αγαπάνε :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aeneas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Aeneas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,353 μηνύματα.

drosos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 1,151 μηνύματα.
Α ωραια νομιζω πιο αργα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top