Πανελλήνιες 2012

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Nα ρωτησω κατι? Με τις ποσες ωρες πλεον κουραζεστε?
Κατι συμβαινει με μενα! Μπορει να διαβαζω πολλες ωρες αλλα να μην νιωθω κουραση! Και δεν πινω και καφεδες!
Συμβαινει και σε κανεναν αλλο αυτο?



Για παραδειγμα σημερα διαβαζω απο τις 9μιση το πρωι με κανα 10λεπτο διαλειμμα για φαγητο και ακομα δεν εχω κουραστει καθολου!
Τωρα γραφω διαγωνισμα (στο σπιτι μου το εδωσε ο καθηγητης) και οταν το τελειωσω θα διαβασω Βιολογια που εχω πααρα πολλα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
Φαίνεται πως συνήθισες!
Ή έχεις υπερένταση!
Μάλλον μόλις πάτησες το κουμπί του νίτρο, μιας και πλησιάζεις το τέλος της κούρσας!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Κοιτα, προσωπικα δεν θελω να τελειωσει ακομα η κουρσα! Αισθανομαι πως υπαρχουν πολλα πραγματα που πρεπει να κανω ακομα!
Μακαρι να ειναι κατι απο τα δυο που λες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Το κουμπί του νίτρο ε??Δεν το 'χα σκεφτεί αυτό...:hmm::P
(Μάλλον αυτό μας χρειάζεται τώρα!;))
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
Η αλήθεια είναι πως έχουμε πολύ ακόμα, ή τουλάχιστον έτσι θα μας φανεί.
Στην δική μου περίπτωση, αυτές τις ημέρες τελικά ξεκουράστηκα(πνευματικώς), γέμισα τις μπαταρίες μου και πάλι μπορώ να διαβάζω με τις ώρες.
Αισιοδοξία λοιπον και το κεφάλι ψηλά (αν διαβάζεις ξαπλωτά).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Nίτρο ε; Θέλω και εγώ! οι αλλεργείες μου με πεθαίνουν και πώς να διαβάσεις όταν τζούζουν και κλαίνε τα μάτια; Χαρουλίτα με ρέγουλα μην το κάψεις πριν γράψουμε έχει ακόμα ο καιρός!
αρχίζω ιστορία σήμερα wish me luck :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
:(, υπομονή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σεβαστή-Μαρία

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σεβαστή-Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 177 μηνύματα.
Πω κι εγώ ενώ μέχρι τη Μ.Παρασκευή διάβαζα-διάβαζα -διάβαζα (είχε γεμίσει το σπίτι καπνούς :Ρ)
τώρα δε μπορώ καθόλου...κι έχω τόσα πολλά!
Αντιμετωπίζω κι ένα πρόβλημα στη φυσική και αγχώνομαι γιατί αισθάνομαι ότι δε θα προλάβω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
Ρε παιδιά τις εισαγωγές στα αρχαία τις ξέρετε καλά; Εγώ προσωπικά έχω χαλάσει πολλές ώρες αυτή την εβδομάδα και ακόμα παιδεύομαι... :mad: Είναι, πιστεύω, το χειρότερο κομμάτι της ύλης μας γενικά ( και από την ιστορία χειρότερες είναι! )
Υπάρχει κανείς από εδώ που δεν ξέρει εισαγωγή στην "Πολιτεία" ; Εγώ τώρα την έμαθα, μόνο το τελευταίο κομμάτι δεν ξέρω καλά, το οποίο έπεσε και πέρσι στις εξετάσεις.
Εύχομαι να πέσει Αριστοτέλης...
Επίσης, μπορώ να πω ότι αυτή την εβδομάδα το διάβασμα δεν πήγε τόσο καλά, όσο θα ήθελα. :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Κοίτα τις εισαγωγες πρωταγόρα,πολιτειας και αριστοτέλη τις ξέρω, αλλά θέλω να τις κανω ξανά επανάληψη, των πολιτικων όμως που δεν την καλοδιάβασα όσο ήθελα τότε την ξαναδιάβασα αυτές τις μέρες. Το κομμάτι που δεν μπορώ να μάθω είναι στον πρωταγόρα εκει που λέει την περίληψη ότι πήγε στο σπίτι του τάδε ρώτησε τον τάδε εκ μέρους του τάδε κλπ
Το σίγουρο είναι ότι αν δεν τις έχεις διαβάσει ποτέ ή ελάχιστα δεν βγαίνουν απανωτές μετά.
Εγώ απο όλα αυτή τη βδομάδα διάβασα μαθηματικά, οικονομία και πολιτικά και πρωταγόρα. Στόχευα να βγαζα και τα ηθικά. :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
Κοίτα τις εισαγωγες πρωταγόρα,πολιτειας και αριστοτέλη τις ξέρω, αλλά θέλω να τις κανω ξανά επανάληψη, των πολιτικων όμως που δεν την καλοδιάβασα όσο ήθελα τότε την ξαναδιάβασα αυτές τις μέρες. Το κομμάτι που δεν μπορώ να μάθω είναι στον πρωταγόρα εκει που λέει την περίληψη ότι πήγε στο σπίτι του τάδε ρώτησε τον τάδε εκ μέρους του τάδε κλπ
Το σίγουρο είναι ότι αν δεν τις έχεις διαβάσει ποτέ ή ελάχιστα δεν βγαίνουν απανωτές.Εγώ απο όλα αυτή τη βδομάδα διάβασα μαθηματικά, οικονομία και πολιτικά και πρωταγόρα. Στόχευα να βγαζα και τα ηθικά. :(

Kοίτα, την εισαγωγή του Πρωταγόρα την είχα διαβάσει καλά, και την είχα γράψει αρκετές φορές, αλλά σκέψου ότι από το Νοέμβρη την ξαναδιάβασα αυτή την εβδομάδα. Την εισαγωγή της Πολιτείας δεν την είχα μάθει Π-Ο-Τ-Ε. Έκανα μια προσπάθεια πριν κανένα μήνα και την άφησα. Ε, και την ξανέπιασα αυτές τις ημέρες. Ευτυχώς, όμως, εντάξει. Και στον Αριστοτέλη κομπλέ.
Όντως, το κομμάτι που λες είναι πολύ σπαστικό. Απλά μας κάνει τη ζωή ανυπόφορη.!. Θέλω να κάψω τα βιβλία μου, πραγματικά!

Εγώ διάβασα ελάχιστα Βιολογία, έβγαλα Προσφυγικό-Κρητικό-Παρευξείνιο, όλο τον Πλάτωνα, τα μισά λατινικά, και την πεζογραφία στη λογοτεχνία. Αλλά το διάβασμά μου ήταν διακεκομμένο και δεν αποκόμισα όσα θα μπορούσα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwerty111

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο qwerty111 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,376 μηνύματα.
Τι τραβάτε και εσείς οι θεωρητικοί...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
Τι τραβάτε και εσείς οι θεωρητικοί...
Πάμε να λύσουμε καμιά συνδυαστική στα μαθηματικά να περάσει η ώρα μας;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Την Πέμπτη γράφω Μαθηματικά προσομοίωσης.....
Επειγόντως συνδυαστικά!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwerty111

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο qwerty111 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,376 μηνύματα.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Βασικά ήταν να μας βάλει του ΟΕΦΕ(χωρίς να το ξέρουμε;))
Αλλά είδε ο καθηγητής μου ότι εγώ τα είχα ήδη τα θέματα (α ρε προχωρημένο ischool!:P) και μου λέει "καλά που το είδα για να αλλάξω τα θέματα....":P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina123

Δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 699 μηνύματα.
αχ αυτα τα μαθηματικα μου χουν βγαλει τη πιστη....μπορει να κατσω και 45 λεπτα σε ενα υποερωτημα μιας ασκησης και τελικα ουτε το λυνω και το χειροτερο ειναι λυνεται με πολυ κουλο τροπο.π.χ. ειχα να αποδειξω οτι η εξισωση f(χο)=χο εχει μοναδικη λυση σε ενα διαστημα και ηξερα και τον τυπο της f.λεω και εγω bolzano με το μικρο μου το μυαλο.μα ομως δεν μου βγαινε το αρνητικο γινομενο.παλευα απο εδω απο εκει τιποτα.στο μονο που κατεληξα ειναι οτι ειμαι μια αχρηστη που δεν μπορω να εφαρμοσω ουτε ενα bolano.παω να κοιταξω στις λυσεις και παθαινω σοκ.η ασκηση λυνοταν ετσι:εστω f(xo)διαφορο του χο....ρε γμτ δλδ εσεις θα το σκεφτοσασταν;εγω ουτε δεκα χρονια να την ειχα μπροστα μου δεν θα την ελυνα////
και κατι τετοιες στιγμες απογοητευομαι τελειως...
......
ασχετο αλλα σημερα το διαβασμα προχωραει ρολοι απο το πρωι με ενα διαλειμμα τωρα στις 7 να δω τα κλεμμενα ονειρα:redface:.
ισως ειναι που σσυνεχεια κουνιομαστε(ο ενας σεισμος μετα τον αλλο)....και σου ανεβαζει τη διαθεση για διαβασμα...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLaZy8

Δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 462 μηνύματα.
Πω κι εγώ ενώ μέχρι τη Μ.Παρασκευή διάβαζα-διάβαζα -διάβαζα (είχε γεμίσει το σπίτι καπνούς :Ρ)
τώρα δε μπορώ καθόλου...κι έχω τόσα πολλά!
Αντιμετωπίζω κι ένα πρόβλημα στη φυσική και αγχώνομαι γιατί αισθάνομαι ότι δε θα προλάβω...
Φυσική είχα και εγώ πρόβλημα με τα κύματα... τελικά τα ψιλοκάλυψα
το κακό είναι πως στερεό δεν διάβασα... και γράφω την Τετάρτη (OΕΦΕ)

Βασικά ήταν να μας βάλει του ΟΕΦΕ(χωρίς να το ξέρουμε;))
Αλλά είδε ο καθηγητής μου ότι εγώ τα είχα ήδη τα θέματα (α ρε προχωρημένο ischool!:P) και μου λέει "καλά που το είδα για να αλλάξω τα θέματα....":P
Αύριο γράφω ΟΕΦΕ... δεν κατέβασα τα θέματα, να δω πως σκατά θα πάω xD
αν είναι όπως τα έλεγες, τα περισσότερα με ολοκληρώματα, δεν πρόκειται να πάρω ούτε τη βάση :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
αχ αυτα τα μαθηματικα μου χουν βγαλει τη πιστη....μπορει να κατσω και 45 λεπτα σε ενα υποερωτημα μιας ασκησης και τελικα ουτε το λυνω και το χειροτερο ειναι λυνεται με πολυ κουλο τροπο.π.χ. ειχα να αποδειξω οτι η εξισωση f(χο)=χο εχει μοναδικη λυση σε ενα διαστημα και ηξερα και τον τυπο της f.λεω και εγω bolzano με το μικρο μου το μυαλο.μα ομως δεν μου βγαινε το αρνητικο γινομενο.παλευα απο εδω απο εκει τιποτα.στο μονο που κατεληξα ειναι οτι ειμαι μια αχρηστη που δεν μπορω να εφαρμοσω ουτε ενα bolano.παω να κοιταξω στις λυσεις και παθαινω σοκ.η ασκηση λυνοταν ετσι:εστω f(xo)διαφορο του χο....ρε γμτ δλδ εσεις θα το σκεφτοσασταν;εγω ουτε δεκα χρονια να την ειχα μπροστα μου δεν θα την ελυνα////
και κατι τετοιες στιγμες απογοητευομαι τελειως...
......
ασχετο αλλα σημερα το διαβασμα προχωραει ρολοι απο το πρωι με ενα διαλειμμα τωρα στις 7 να δω τα κλεμμενα ονειρα:redface:.
ισως ειναι που σσυνεχεια κουνιομαστε(ο ενας σεισμος μετα τον αλλο)....και σου ανεβαζει τη διαθεση για διαβασμα...:P
Ο άκυρος:
Κοίταξες μήπως λύνεται με σύνολο τιμών ή ρολ;
Αφού ξέρεις τον τύπο της f...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Αύριο γράφω ΟΕΦΕ... δεν κατέβασα τα θέματα, να δω πως σκατά θα πάω xD
αν είναι όπως τα έλεγες, τα περισσότερα με ολοκληρώματα, δεν πρόκειται να πάρω ούτε τη βάση :redface:
Εε,εντάξει..Δε θα σου πω ψέματα..Έχει αρκετά ολοκληρώματα...Αλλά να 'σαι αισιόδοξη βρε!:D
Ο άκυρος:
Κοίταξες μήπως λύνεται με σύνολο τιμών ή ρολ;
Αφού ξέρεις τον τύπο της f...
Αν θεωρούσε νέα συνάρτηση και πήγαινε με μονοτονία...?:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top