Πανελλήνιες 2012

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

~Dream~

Νεοφερμένος

Η ~Dream~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 52 μηνύματα.
αχ αυτη η θεωρια των Μαθηματικων... Όλο τη μαθαινω και όλο την ξεχναω και φτου κι απ' την αρχη,,
Όπως και τη θεωρια της Φυσικής που ευελπιστω να τη διαβασω καποια στιγμη... :P
Βιολογία Γενικης σας εχουν πει τι να προσεξετε?
Ξερετε τι τυποι ασκησεων μπορει να πεσουν.....?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 278211

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
22 μοναστήρια,1890 εκκλησίες, 1647 παρεκκλήσια, 1401 σχολεία, με 85.890 μαθητές :clapup::clapup::clapup::clapup:

και ναι το θυμάμαι απέξω

Αυτό είναι το πιο διάσημο κομμάτι από την Ιστορία της θεωρητικής
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
22 μοναστήρια,1890 εκκλησίες, 1647 παρεκκλήσια, 1401 σχολεία, με 85.890 μαθητές

και ναι το θυμάμαι απέξω

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLaZy8

Δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 462 μηνύματα.
νιώθω πως δεν πρόκειται να ξεμπερδέψω ποτέ με την θεωρία στα μαθηματικά
διαβάζω διαβάζω... τα γράφω, αλλά μετά απο 5 ώρες τα ξεχνάω xD

Από την Τρίτη γράφω και κάθε μέρα διαγωνίσματα, οπότε έχω μόνο 3 μέρες (με το Πάσχα μαζί) για να καλύψω:
Μαθηματικά-Φυσική-Χημεία-Βιολογίες...

ντάξ, βιολογία κατεύθυνση κάτι ψιλο έκανα αυτές τις μέρες, όπως και φυσική ξεμπέρδεψα με τα κύματα που είχα κενά
Βιολογία γενικής όμως... ουπς, έχω να πιάσω βιβλίο κάτι αιώνες
ειδικά από το 2ο κεφάλαιο δεν γνωρίζω Χριστό :( (μόνο πως να λύνω τις ασκήσεις γνωρίζω)
και χημεία έχω κάποια προβληματάκια επειδή την θυσίασα μπροστά στα μαθηματικά-φυσική
και τώρα δεν προλαβαίνω να την καλύψω μέχρι το διαγώνισμα xD

τι στο διάολο όμως; Έχει βγει η ύλη, σε ένα μήνα και κάτι μέρες μέχρι τις πανελλαδικές δεν θα μπορέσω να τα αφομοιώσω;;;...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwerty111

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο qwerty111 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,376 μηνύματα.
νιώθω πως δεν πρόκειται να ξεμπερδέψω ποτέ με την θεωρία στα μαθηματικά
διαβάζω διαβάζω... τα γράφω, αλλά μετά απο 5 ώρες τα ξεχνάω xD

Από την Τρίτη γράφω και κάθε μέρα διαγωνίσματα, οπότε έχω μόνο 3 μέρες (με το Πάσχα μαζί) για να καλύψω:
Μαθηματικά-Φυσική-Χημεία-Βιολογίες...

ντάξ, βιολογία κατεύθυνση κάτι ψιλο έκανα αυτές τις μέρες, όπως και φυσική ξεμπέρδεψα με τα κύματα που είχα κενά
Βιολογία γενικής όμως... ουπς, έχω να πιάσω βιβλίο κάτι αιώνες
ειδικά από το 2ο κεφάλαιο δεν γνωρίζω Χριστό :( (μόνο πως να λύνω τις ασκήσεις γνωρίζω)
και χημεία έχω κάποια προβληματάκια επειδή την θυσίασα μπροστά στα μαθηματικά-φυσική
και τώρα δεν προλαβαίνω να την καλύψω μέχρι το διαγώνισμα xD

τι στο διάολο όμως; Έχει βγει η ύλη, σε ένα μήνα και κάτι μέρες μέχρι τις πανελλαδικές δεν θα μπορέσω να τα αφομοιώσω;;;...
Η θεωρία στα μαθηματικά είναι το λιγότερο νομίζω που πρέπει να σε απασχολεί. Εγώ τη ξέρω στοιχειωδώς αλλά έτσι και αλλιώς τις μέρες πριν δώσω μαθηματικά, αυτή θα διαβάζω και δεν θα λύνω ασκήσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PanelliniesSuck

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Λίζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 364 μηνύματα.
Fail φάση, σήμερα είπα στον καθηγητή μου να μου πει ποιες αποδείξεις έχουμε να μάθουμε και μου λέει "αποδείξεις θα κάτσεις να διαβάσεις το Σαββατοκύριακο πριν γράψεις, κάνε ασκήσεις τώρα" :P
Αλήθεια; Εμένα ο δικός μου καθηγητής είπε πως αν δεν μπορέσουμε να γράψουμε 25/25 στη θεωρία, τότε δεν πάμε πουθενά. Για αυτό δίνει πολύ μεγάλη βάση σε αυτή και για αυτό ξέρω σχεδόν όλες τις αποδείξεις χωρίς επανάληψη. :P

Πόσο χαίρομαι που δε δίνω βιολογία!!!!:P
Οι συμμαθητές μου παλεύουν με αυτή την ανοσοβιολογική απόκριση και κάτι διαγράμματα!
Κι εγώ το χαίρομαι πάρα πολύ! :P Είμαι η μοναδική που δίνει Φυσική Γενικής στο ischool? :hmm:

Ρε μια χαρά είναι τα βιβλία! Εμένα το βιβλίο της βιολογίας κατεύθυνσης είναι σε πολύ χειρότερη κατάσταση. Αρχικά, κόπηκε στη μέση και στη συνέχεια άρχισαν να φεύγουν τα φύλλα ένα ένα μέχρι που διαλύθηκε τελείως. Αυτό είναι το βιβλίο που πήρα το καλοκαίρι. Τώρα διαβάζω με αυτό που μας έδωσαν στο σχολείο αλλά και αυτό έτοιμο να κοπεί στη μέση είναι. Πιστεύω να μην τα φτύσει μέχρι τις εξετάσεις.
Και σε εμένα! :D Το πρώτο βιβλίο που πήρα μου κόπηκε στα δύο και μετά κάθε σελίδα ξεκολλούσε οπότε τα κρατούσα όλα ενωμένα με ζελοτέιπ. Μετά συνειδητοποίησα πως τα κιλά ζελοτέιπ που χρησιμοποιούσα έβγαιναν πιο ακριβά από ένα καινούργιο βιβλίο οπότε περίμενα να μου το δώσουν στο σχολείο και τώρα χρησιμοποιώ αυτό. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,405 μηνύματα.
Μισώ τη βιολογίαααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christosxanthi

Δραστήριο μέλος

Ο christosxanthi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 456 μηνύματα.
η κόρη της νονάς μ ου θέλει τεφαα κ δν τ δηλωσε τν φεβρουάριο.. Ξέρει κανείς τι πρέπει να κάνει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Εμμ..Νομίζβ δεν μπορεί να κάνει κάτι!:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
Άσχετο, αλλά πολύ σχετικό γενικά: βρήκε κανένας από τους θεωρητικούς τα θέματα του Ο.Ε.Φ.Ε. στα αρχαία;
Ας φιλοτιμηθεί να τα κοινοποιήσει, ή έστω να μου τα στείλει... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σεβαστή-Μαρία

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σεβαστή-Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 177 μηνύματα.
νιώθω πως δεν πρόκειται να ξεμπερδέψω ποτέ με την θεωρία στα μαθηματικά
διαβάζω διαβάζω... τα γράφω, αλλά μετά απο 5 ώρες τα ξεχνάω xD

Από την Τρίτη γράφω και κάθε μέρα διαγωνίσματα, οπότε έχω μόνο 3 μέρες (με το Πάσχα μαζί) για να καλύψω:
Μαθηματικά-Φυσική-Χημεία-Βιολογίες...

ντάξ, βιολογία κατεύθυνση κάτι ψιλο έκανα αυτές τις μέρες, όπως και φυσική ξεμπέρδεψα με τα κύματα που είχα κενά
Βιολογία γενικής όμως... ουπς, έχω να πιάσω βιβλίο κάτι αιώνες
ειδικά από το 2ο κεφάλαιο δεν γνωρίζω Χριστό :( (μόνο πως να λύνω τις ασκήσεις γνωρίζω)
και χημεία έχω κάποια προβληματάκια επειδή την θυσίασα μπροστά στα μαθηματικά-φυσική
και τώρα δεν προλαβαίνω να την καλύψω μέχρι το διαγώνισμα xD

τι στο διάολο όμως; Έχει βγει η ύλη, σε ένα μήνα και κάτι μέρες μέχρι τις πανελλαδικές δεν θα μπορέσω να τα αφομοιώσω;;;...
Αχ άσε δε θέλω να ακούω για βιολογία και κύματα !! :(
Δε μπορώ βιολογία...το σκέφτομαι και βγάζω σπυριά !
Πως θα τη μάθω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

123τινκ

Νεοφερμένος

Ο 123τινκ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 92 μηνύματα.
Παιδιά δεν ξέρω τι έχω πάθει..διαβάζω μια ώρα και κουραζομαι και θέλω να βγαίνω κάθε μέρα(ενώ γενικα δεν είχα τέτοιο θέμα ποτε)
Τι να κάνω;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Εγώ πάλι σήμερα ήθελα να διαβάσω από το πρωί (είχα πρόγραμμα) και μου λέει ο dad μου, "σήμερα μην διαβάσεις μέρα που είναι", εγώ επέμενα αλλά με χρειάστηκε για να τον βοηθήσω στην σούβλα, μέχρι να τα ψήσουμε να φάμε πήγε μεσημέρι, και το απόγευμα δεν είχα όρεξη για διάβασμα καθόλου, οπότε έκατσα πριν από κανένα τέταρτο και άρχισα να διαβάζω :( Πάει η μέρα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
Δε θα μας πάθουμε τίποτα να κάτσουμε μια μέρα. Εγώ, μετά από πολύυυυ καιρό,σήμερα δεν έπιασα βιβλίο το πρωί και το μεσημέρι, κατόπιν εορτής!
Και για αύριο το πρωί έχω κανονισει να μη διαβάσω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

123τινκ

Νεοφερμένος

Ο 123τινκ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 92 μηνύματα.
Μα το έχω αυτο απο τότε π κλείσαμε άμα ήταν μόνο για σήμερα δε θα έλεγα τίποτα..έχω κουραστει δεν ξέρω τ να κάνω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwerty111

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο qwerty111 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,376 μηνύματα.
Αν διάβαζες όλη τη χρονιά και απλώς τώρα το Πάσχα έχεις χαλαρώσει, δεν έχεις σοβαρό λόγο να ανησυχείς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Μα το έχω αυτο απο τότε π κλείσαμε άμα ήταν μόνο για σήμερα δε θα έλεγα τίποτα..έχω κουραστει δεν ξέρω τ να κάνω..

Συμβαίνει αυτό, είναι φυσιολογικό αφού μετά από τόσο στρες έχουμε επιτέλους διακοπές ή έστω δεν χρειάζεται να ξυπνάς στις 7. Εγώ άφησα για χαλάρωση το σαββατο του λαζάρου και την κυριακή των βαίων και άρχισα από Μ.Δευτέρα το διάβασμα. Είναι δύσκολο αλλά πρέπει να αντισταθείς στη χαλάρωση. Εγώ διαβάζω εισαγωγή πολιτικά και στο σαλόνι οι υπόλοιποι βλέπουν ταινία. Αυτό που με συνετίζει όταν με πιάνει βαρεμάρα είναι το countdown μέχρι τις 21/05!
(και τώρα διάλειμμα 10 λεπτών κάνω)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

^natasa666^

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θεσσαλίας (Βόλος). Έχει γράψει 333 μηνύματα.
Εγώ πάλι σήμερα ήθελα να διαβάσω από το πρωί (είχα πρόγραμμα) και μου λέει ο dad μου, "σήμερα μην διαβάσεις μέρα που είναι", εγώ επέμενα αλλά με χρειάστηκε για να τον βοηθήσω στην σούβλα, μέχρι να τα ψήσουμε να φάμε πήγε μεσημέρι, και το απόγευμα δεν είχα όρεξη για διάβασμα καθόλου, οπότε έκατσα πριν από κανένα τέταρτο και άρχισα να διαβάζω :( Πάει η μέρα...
Και εγω σημερα ηθελα να διαβασω αλλα μ λενε οι γονεις μου μην διαβαζεις σημερα τετοια μερα...ε και εγω μεχρι το μεσημερι δεν διαβασα και μετα πως να διαβασεις;;;:/:
διαβασα πιο μετα αλλα δεν ειμαι ευχαριστημενη και ηθελα να βγαλω και ιστορια...θα ξυπνησω αυριο πρωι πρωι...
δεν θελω να χανω μερες...ειναι πια μετρημενες μερες ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cherie

Δραστήριο μέλος

Η Cherie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 768 μηνύματα.
Εγώ διάβασα κανονικά σήμερα. Γράφω Βιολογία Κατεύθυνσης σε όλη την ύλη την Τρίτη και μ' έχει πιάσει άγχος. Πρωτότυπο. Το μεσημέρι ξεκουράστηκα όμως, κοιμήθηκα κανά 2ωρο.

Αυτό το δενμπορώάλλοέχειωραίαμέραθέλωναπάωβόλτα το παθαίνω και γω γαμώτι,συνήθως όταν πρέπει να μάθω κάτι απ'έξω. Τότε φωνάζω κάποιον δικό μου, μαμά-μπαμπάς-αδερφή, και κάθομαι μαζί τους και τους αναγκάζω να με ακούσουν να τα λέω. Όταν έχω ζωντανό κοινό διαβάζω με περισσότερη όρεξη. :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ArminVanBuuren

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ArminVanBuuren αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 241 μηνύματα.
μια απτα ιδια.. απτην πεμπτη πεζει να εχω διαβασει συνολο μονο κανα 10ωρο.. ενω στις αρχες των διακοπων το εκαιγα απτις 9
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top