Πανελλήνιες 2012

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

NikoTexXx

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,554 μηνύματα.
σε θεωρητικο επιπεδο προτιμα την βασιλεια και αριστοκρατια, ομως σε πρακτικο την πολιτεια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
Χχαχαχα λατρεύω τον Χάουζ. Τι λες??? Αγαπάμε Πρωταγόρα!!! Σίχαμα Ηθικά/Πολιτικά!

Με λατρευεις ε? :inlove:
χαχαχαχαχαχαχαχ :P
Βασικα,δεν μαρεσει επειδη ειναι μυθος,μονο οι ειρωνικες απαντησεις του Σωκρατουλη με αρεσουν :redface:

Φέτος όμως πιστεύω θα πέσουν πολιτικά
Η περιοδος του μαντειου των δελφων εφτασε...ολοι και ολες,ειδικοι και μη ειδικοι,πιστευουν σε κατι,επαφιονται σε κατι,οτι θα πεσει.Μην φοβασαι,δεν εισαι μονος :loltooth:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
σε θεωρητικο επιπεδο προτιμα την βασιλεια και αριστοκρατια, ομως σε πρακτικο την πολιτεια

Ναι το ξέρω, αλλά πρέπει να το διατυπώσουμε με 500 επιφυλάξεις και κάποιοι μελετητές υποστηρίζουν το ένα και κάποιοι το άλλο και σε θεωρητικό επίπεδο το ένα και σε πρακτικό το άλλο. Κοινώς σούξου μούξου μανταλάκια που λέμε και στο χωριό μου!:P επίσης πιάστ'τ'αυγό και κούρεφ'το (επίκαιρο λόγω πάσχα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Βιβλιο βιολογιας...τα αλλα ειναι σε χειροτερη κατασταση :P
Πφφ.....Κλασικά,σελ 35...."Τα Τ-λεμφοκύτταρα διαφοροποιούνται και ωριμάζουν στο θύμο αδένα και είναι απαραίτητα για την ολοκλήρωση της ανοσοβιολογικής απόκρισης. Διακρίνονται σε:μπλα,μπλα,μπλα,μπλα..."Άτιμη παπαγαλία!:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Πόσο χαίρομαι που δε δίνω βιολογία!!!!:P
Οι συμμαθητές μου παλεύουν με αυτή την ανοσοβιολογική απόκριση και κάτι διαγράμματα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NikoTexXx

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,554 μηνύματα.
Ναι το ξέρω, αλλά πρέπει να το διατυπώσουμε με 500 επιφυλάξεις και κάποιοι μελετητές υποστηρίζουν το ένα και κάποιοι το άλλο και σε θεωρητικό επίπεδο το ένα και σε πρακτικό το άλλο. Κοινώς σούξου μούξου μανταλάκια που λέμε και στο χωριό μου!:P επίσης πιάστ'τ'αυγό και κούρεφ'το (επίκαιρο λόγω πάσχα)
χαχα ισχυει !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Πόσο χαίρομαι που δε δίνω βιολογία!!!!:P
Οι συμμαθητές μου παλεύουν με αυτή την ανοσοβιολογική απόκριση και κάτι διαγράμματα!
Μ' αυτά έχω ευτυχώς ξεμπερδέψει!Το τρίτο κεφάλαιο δεν ξέρω ακόμα καλά...(εξέλιξη)...Και τους βιογεωχημικούς κύκλους δεν τους μπορώ καθόλου!!:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
Μ' αυτά έχω ευτυχώς ξεμπερδέψει!Το τρίτο κεφάλαιο δεν ξέρω ακόμα καλά...(εξέλιξη)...Και τους βιογεωχημικούς κύκλους δεν τους μπορώ καθόλου!!

Εμενα το 2ο δεν μαρεσε...οικολογιες και αμπελοφιλοσοφιες.
1ο for the world.Και το 3ο καλο ειναι,αλλα να μην μας επρηζε με τα ταξιδια του Δαρβινου μωρε.Αμα δεν ακουγε και αυτος ο Δαρβινος τον Αριστοτελη για το οτι τα ζωα δεν εξελισσόνται (γιατι ο Μεγας πανω απο ολα Αριστοτελης αυτο πιστευε) δεν θα τα περνουσαμε ολα αυτα. :P
Αυτα παθαινουν οσοι ακουν τις ''αυθεντιες'' :pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Εμενα το 2ο δεν μαρεσε...οικολογιες και αμπελοφιλοσοφιες.
1ο for the world.Και το 3ο καλο ειναι,αλλα να μην μας επρηζε με τα ταξιδια του Δαρβινου μωρε.Αμα δεν ακουγε και αυτος ο Δαρβινος τον Αριστοτελη για το οτι τα ζωα δεν εξελισσόνται (γιατι ο Μεγας πανω απο ολα Αριστοτελης αυτο πιστευε) δεν θα τα περνουσαμε ολα αυτα. :P
Αυτα παθαινουν οσοι ακουν τις ''αυθεντιες'' :pfff:
Εμένα από το δεύτερο βασικά μ' άρεσαν οι ασκήσεις...Αυτές που είχαν μαθηματικά μέσα!;)Αλλά σιγά μην πέσουν τέτοια..Γενικά,σα θεωρία,ήταν σπαστικό...Το πρώτο ήταν καλό!:)Τώρα το τρίτο..Γενικά η εξέλιξη έχει ενδιαφέρον..Αλλά στην ύλη έχουμε τα όσο λιγότερο ενδιαφέροντα γίνεται και γραμμένα με κάπως κουλό τρόπο!Τεσπα,δε βαριέσαι,τι ψυχή έχουν 11 σελιδούλες...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NikoTexXx

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,554 μηνύματα.
Καλα εμενα ειναι αγαπημενο μου το 3ο. Μακρυα το 1ο. Παιζει να προτιμω το 2ο απο το 1ο. Το ξερω ειμαι ανωμαλος :P
Αφου, ο καθηγητης μου με λεει περιεργο, καθως οι περισσοτεροι μαθητες που ειχε τοσο χρονια παλευουν να βγαλουν το 3ο και γω μεσα σε 2 μερες το τελειωσα... Δαρβινος 4ever. Μαλιστα, μου αρεσε τοσο που σκεφτομαι να δηλωσω μικροβιολογιας-γενετικης Αλεξανδρουπολη (οχι οτι θα πιασω απο την θεωρητικη τοσα μορια αλλα τελοσπαντων :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
Γενικά η εξέλιξη έχει ενδιαφέρον..Αλλά στην ύλη έχουμε τα όσο λιγότερο ενδιαφέροντα γίνεται και γραμμένα με κάπως κουλό τρόπο!Τεσπα,δε βαριέσαι,τι ψυχή έχουν 11 σελιδούλες...

Ισχυει...και πιστευω ισχυει και σε αλλα μαθηματα εκτος βιολογιας.
:hmm:

(οχι οτι θα πιασω απο την θεωρητικη τοσα μορια αλλα τελοσπαντων )

Πιανονται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Γιατί να μην τα πιάσεις..?:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NikoTexXx

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,554 μηνύματα.
Εμενα προσωπικα μου φενονται αρκετα τα μορια ... για αλλου μπορει οχι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Έλα δε θέλω απαισιοδοξίες!Και μπορείς,και θα τα πιάσεις!Άκου κει!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
το 3ο κεφαλαιο της ιστοριας ειναι μια χαρα. Το 5ο δεν καταλαβαινω τι νοημα εχει. Εκει που μας λεει τα νουμερα των εκκλησιων , των μοναστηριων και τα τοιαυτα. τα αλλα κεφαλαια καλυτερα ειναι, γιατι εχουν το μεγαθηριο της πολιτικης, τον ελευθεριο βενιζελο, που οππου εγκατασταθηκε εφτιαξε μια επαναστατικη κυβερνηση, να μην του χαλασει το γουρι.χοχοχο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
το 3ο κεφαλαιο της ιστοριας ειναι μια χαρα. Το 5ο δεν καταλαβαινω τι νοημα εχει. Εκει που μας λεει τα νουμερα των εκκλησιων , των μοναστηριων και τα τοιαυτα. τα αλλα κεφαλαια καλυτερα ειναι, γιατι εχουν το μεγαθηριο της πολιτικης, τον ελευθεριο βενιζελο, που οππου εγκατασταθηκε εφτιαξε μια επαναστατικη κυβερνηση, να μην του χαλασει το γουρι.χοχοχο!

22 μοναστήρια,1890 εκκλησίες, 1647 παρεκκλήσια, 1401 σχολεία, με 85.890 μαθητές :clapup::clapup::clapup::clapup:

και ναι το θυμάμαι απέξω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
Γενικά παλεύεται η ιστορία (για να το πω αυτό πέρασε ΠΟΛΎΣ καιρός), αλλά το πιο δύσκολο κεφάλαιο θεωρώ ότι είναι το 2ο (κόμματα).

22 μοναστήρια,1890 εκκλησίες, 1647 παρεκκλήσια, 1401 σχολεία, με 85.890 μαθητές
:clapup::clapup::clapup::clapup:

και ναι το θυμάμαι απέξω

και 697.000 Πόντιους.
(ελπίζω να μη σε πείραξε και αυτό :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Γενικά παλεύεται η ιστορία (για να το πω αυτό πέρασε ΠΟΛΎΣ καιρός), αλλά το πιο δύσκολο κεφάλαιο θεωρώ ότι είναι το 2ο (κόμματα).



και 697.000 Πόντιους.
(ελπίζω να μη σε πείραξε και αυτό :P)

Μπα δεν πειράζει ;)Εξάλλου δεν το ξεκίνησα από "το 1913 στις επαρχίες των 6 μητροπόλεων του Πόντου "
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwerty111

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο qwerty111 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,376 μηνύματα.
Αμα εχεις δει χαουζ,στα επεισοδια αναλυονται περισσοτερο ερωτηματα φιλοσοφικου χαρακτηρα(στο τελευταιο εγινε αναφορα για την ''τιμη'') παρα ιατρικα θεματα :P
Οσο για τον πρωταγορα,γιατι ρε γαμωτο να διαλεξει μυθο και να μας τυρανναει ετσι?Γιατι? :wall:
Βιβλια διαμελισμενα ε?


Βιβλιο Ιστοριας :P


Βιβλιο βιολογιας...τα αλλα ειναι σε χειροτερη κατασταση :P
Ρε μια χαρά είναι τα βιβλία! Εμένα το βιβλίο της βιολογίας κατεύθυνσης είναι σε πολύ χειρότερη κατάσταση. Αρχικά, κόπηκε στη μέση και στη συνέχεια άρχισαν να φεύγουν τα φύλλα ένα ένα μέχρι που διαλύθηκε τελείως. Αυτό είναι το βιβλίο που πήρα το καλοκαίρι. Τώρα διαβάζω με αυτό που μας έδωσαν στο σχολείο αλλά και αυτό έτοιμο να κοπεί στη μέση είναι. Πιστεύω να μην τα φτύσει μέχρι τις εξετάσεις.
Φοβερή ποιότητα πάντως, τόσο στα υλικά όσο και στο περιεχόμενο:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Καλα εμενα ειναι αγαπημενο μου το 3ο. Μακρυα το 1ο. Παιζει να προτιμω το 2ο απο το 1ο. Το ξερω ειμαι ανωμαλος :P
Αφου, ο καθηγητης μου με λεει περιεργο, καθως οι περισσοτεροι μαθητες που ειχε τοσο χρονια παλευουν να βγαλουν το 3ο και γω μεσα σε 2 μερες το τελειωσα... Δαρβινος 4ever. Μαλιστα, μου αρεσε τοσο που σκεφτομαι να δηλωσω μικροβιολογιας-γενετικης Αλεξανδρουπολη (οχι οτι θα πιασω απο την θεωρητικη τοσα μορια αλλα τελοσπαντων :P)

Προσωπικά δε ξέρω αν πιάνονται τα μόρια(γιατι όχι? ) αλλά αν σου αρέσει το δεύτερο κεφάλαιο μακριά από τη Μοριακή στην Αλεξανδρούπολη.Θα κάνεις όλη την ώρα για αντιγραφή/μεταγραφή/μετάφραση.Πιο περιβαλλοντικά τμήματα είναι η Βιοχημεία/Βιοτεχνολογία και οι Βιολογικές Εφαρμογές και Τεχνολογίες στα Γιάννενα.Αν είχες μαθηματικά γενικής θα σου πρότεινα και το τμήμα μου για να πήξεις στις οικολογίες,μετεωρολογίες και λοιπές -γίες:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top