Πανελλήνιες 2012

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Dmitsos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 929 μηνύματα.
Μη μετράτε μέρες, αυτόν τον καιρό δεν περνάνε ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ. ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ. ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ. :P

Εγώ πέρυσι το πάσχα ήμουν σε τραγική φάση, ήθελα να τελειώσει και όλο αισθανόμουν ότι έφευγε αντί να' ρθει. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Σε μενα οι μερες κυλανε φυσιολογικα!Υπομονη και το ΤΕΛΟΣ πλησιαζει..:)

Το κωλοΑΟΔΕΥ να δω ποτε θα το παπαγαλισω ολο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Makis_Vl

Δραστήριο μέλος

Ο Μάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 501 μηνύματα.
Προς Θεωρητικούς
Ο ΟΕΦΕ στα Αρχαία Κατεύθυνσης απ ότι έμαθα έβαλε Αριστοτέλη και συγκεκριμένα από τα Ηθικά Νικομάχεια,ενότητες 8 και 9
:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Το κωλοΑΟΔΕΥ να δω ποτε θα το παπαγαλισω ολο.

Μιά απ τα ίδια με τη Βιολογία της Γενικής.
Το 2ο κεφάλαιο δεν παίζεται...
Πρέπει να με δέσουν σε μια καρέκλα με το βιβλίο ανοιχτό μπροστά για να καταφέρω να το παπαγαλίσω...
Οικολογία και τρία πουλάκια που κελαηδούσαν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Το δεύτερο κεφάλαιο είναι όντως ελεεινό...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
Προς Θεωρητικούς
Ο ΟΕΦΕ στα Αρχαία Κατεύθυνσης απ ότι έμαθα έβαλε Αριστοτέλη και συγκεκριμένα από τα Ηθικά Νικομάχεια,ενότητες 8 και 9
:redface:

ΠΩΩΩ! Καταχάρηκα τώρααα! :D
Μακάρι να πέσει Αριστοτέλης και στο τέλος ρε...
Πήγαινε γράψε το και στο topic με τον Ο.Ε.Φ.Ε. για τους θεωρητικούς.
Αν είχες και τις ερωτήσεις θα σου ήμουν ευγνώμων. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

andri_ana

Νεοφερμένος

Η andri_ana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Παιδιά μη μετράτε αντίστροφα τις μέρες..δε θα περάσουν ποτέ και θα είναι βασανιστικές!(μέχρι και site που μετράνε αντίστροφα έχω δει..)!Να πηγαίνετε και στο σχολείο έστω 1-2 φορές την εβδομάδα για λίγες ώρες..από δω και πέρα είναι κάτι σαν διέξοδος από το αδιέξοδο του διαβάσματος.Φέτος είναι η χρονιά σας!Κρατήστε δυνάμεις για το τέλος και θα βγείτε κερδισμένοι :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Σιγά τον καιρό που έμεινε για να πηγαίνουν και στο σχολείο...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

andri_ana

Νεοφερμένος

Η andri_ana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Εντάξει όσο έμεινε..αλλά ξέχασα..μεσολαβούν και οι εκλογές!Ψηφίζουν κιόλας!! :P Τέλος πάντων!! Καλή τύχη σε όλους!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ryuzaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Lost in Infinity αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Πολιτικών Μηχανικών ΑΠΘ (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,892 μηνύματα.
Μιά απ τα ίδια με τη Βιολογία της Γενικής.
Το 2ο κεφάλαιο δεν παίζεται...
Πρέπει να με δέσουν σε μια καρέκλα με το βιβλίο ανοιχτό μπροστά για να καταφέρω να το παπαγαλίσω...
Οικολογία και τρία πουλάκια που κελαηδούσαν...

Μην παραπονιέσαι, εύκολη είναι η βιολογία... Μακράν από τα ευκολότερα (και σίγουρα) μαθήματα της 3ης λυκείου!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Muxu Su

Διάσημο μέλος

Η Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 3,019 μηνύματα.
Καλή μας τύχη ρε παιδιά! Εύχομαι όλοι μας να δούμε τα ονόματα μας στην σχολή της αρεσκείας μας!!
Τελική ευθεία!! Τα δίνουμε όλα!! Λίγο έμεινε!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σεβαστή-Μαρία

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σεβαστή-Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 177 μηνύματα.
Μιά απ τα ίδια με τη Βιολογία της Γενικής.
.
Μια από τα ίδια για τη Βιολογία κατεύθυνσης :ρ
Αλήθεια ποιος νομίζετε ότι είναι ο αποδοτικότερος τρόπος παπαγαλίας ;;;
Υπερτραγική ερώτηση το ξέρω αλλά εμένα 4 σελίδες μου παίρνουν 4 ώρες, τα γράφω, τα λέω, τα γράφω τα λέω , δε νιώθω ΠΟΤΕ ότι τα ξέρω , κουράζομαι και τα παρατάω ... (-.-)

Ελα τωρα,εχεις τον προσωπικο ενισχυτη ηχου EAR ZOOM



Το Ear Zoom είναι ένας προσωπικός, συμπαγής, διακριτικός και ελαφρύς ενισχυτής ήχου που θα δώσει στα αυτιά σας ήχο υψηλής ευκρίνειας.

Χάρη στο ενσωματωμένο του μικρόφωνο, συλλαμβάνει ήχους μέχρι και 30 μέτρα μακριά και τους μεγεθύνει μέχρι και 60 ντεσιμπέλ. Θα ακούσετε καθαρά συνομιλίες σε απόσταση, ακόμη και τον παραμικρό ψίθυροι. Μπορείτε να ακούσετε ακόμα και μια καρφίτσα να πέφτει!

Ευέλικτο, προσαρμόσιμο και εύκολο στην χρήση, το Ear Zoom έχει έλεγχο έντασης ώστε να μπορείτε να ρυθμίσετε την ένταση ήχου που σας ταιριάζει καλύτερα. Τώρα δεν θα πρέπει να βλέπετε τηλεόραση με την ένταση πολύ υψηλά και να ενοχλείτε τους άλλους. Μπορείτε να παρακολουθήσετε τηλεόραση, ενώ ο/η σύντροφός σας κοιμάται ειρηνικά ή είναι σε οποιοδήποτε δωμάτιο του σπιτιού.

https://www.telemarketing.gr/default.asp?pid=5&la=1&itm=12242&ct=124

Ποτέ -ποτέ -ποτέ ..
Αλλά πραγματικά αυτή την διαφήμιση την ξέρω από έξω (σε αντίθεση με τη βιολογία :ρ)
όλη την ώρα αυτή έβαζαν ...χχαχαχχαχαχαχα
Τώρα βάζουν εκείνη με το στηθόδεσμο (-.-) αμαααααν !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
Μια από τα ίδια για τη Βιολογία κατεύθυνσης :ρ
Αλήθεια ποιος νομίζετε ότι είναι ο αποδοτικότερος τρόπος παπαγαλίας ;;;
Υπερτραγική ερώτηση το ξέρω αλλά εμένα 4 σελίδες μου παίρνουν 4 ώρες, τα γράφω, τα λέω, τα γράφω τα λέω , δε νιώθω ΠΟΤΕ ότι τα ξέρω , κουράζομαι και τα παρατάω ... (-.-)

Προταση μου,να μην τα γραφεις...η γραφη σου αποσπα πολυτιμο χρονο που στην θεση του θα εκανες οτιδηποτε αλλο.Εγω τα λεω στο υποθετικο κοινο του δωματιου μου :P
Εκτος και αμα εχεις ελευθερο χρονο ( :whistle: ) για γραψιμο :P

Τώρα βάζουν εκείνη με το στηθόδεσμο (-.-) αμαααααν !

:hypno:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Μια από τα ίδια για τη Βιολογία κατεύθυνσης :ρ
Αλήθεια ποιος νομίζετε ότι είναι ο αποδοτικότερος τρόπος παπαγαλίας ;;;
Υπερτραγική ερώτηση το ξέρω αλλά εμένα 4 σελίδες μου παίρνουν 4 ώρες, τα γράφω, τα λέω, τα γράφω τα λέω , δε νιώθω ΠΟΤΕ ότι τα ξέρω , κουράζομαι και τα παρατάω ... (-.-)

Κοίτα, είναι πως λειτουργεί στον καθένα. Πιο παλιά τα έγραφα όλα και τα μάθαινα. Το καλοκαίρι κατάλαβα ότι είναι αδύνατον να συνεχίσω. Χάσιμο χρόνου. Πλέον σειρά σειρά, υπογραμμίζω πως ξεκινάει η κάθε σειρά και παραγραφούλα παραγραφούλα τα μαθαίνω.
Keep in mind, ότι δεν αρκεί να τα διαβάσεις μία φορά,εννοώ να τα μάθεις τέλεια όλα μια φορά. Χρειάζεται τουλάχιστον να τα ξαναδιαβάσεις με τον ίδιο τρόπο 3 φορές σε διαφορετικά χρονικά διαστήματα. Δηλαδή μετά από μια βδομάδα ή περισσότερο. Έτσι βλέπω ότι τα μαθαίνω εγώ τουλάχιστον. Μέχρι στιγμής βάλε περίπου 27 σελίδες έτσι εισαγωγή αρχαίων και περίπου 100 η ιστορία.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σεβαστή-Μαρία

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σεβαστή-Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 177 μηνύματα.
.Εγω τα λεω στο υποθετικο κοινο του δωματιου μου :P
Οι τοίχοι μου είμαι σίγουρη πως αν είχαν στόμα θα ήξεραν από έξω και ανακατωτά αυτά που εγώ δε μπορώ να μάθω!!
Μιλάμε για ΤΟ κοινό!! Άμα συνεχίσω με το ρυθμό αυτό θα πέσουν να με πλακώσουν...


Ευχαριστώ πάντως και τους 2 !!Θα προσπαθήσω να τα μαθαίνω και να τα κάνω επανάληψη σε τακτά χρονικά διαστήματα ...να δούμε που θα βγάλει.
Το πρόβλημα είναι ότι έχω πάρει εξαρχής την παπαγαλία με κακό μάτι.
Θέλω να μαθαίνω κάτι ενδιαφέρον με τον δικό μου τρόπο ώστε να μου μείνει! Αλλά δεν πάει με την άποψη μου το σύστημα :/(το άτιμο :ρ)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
Το πρόβλημα είναι ότι έχω πάρει εξαρχής την παπαγαλία με κακό μάτι.
Θέλω να μαθαίνω κάτι ενδιαφέρον με τον δικό μου τρόπο ώστε να μου μείνει! Αλλά δεν πάει με την άποψη μου το σύστημα :/(το άτιμο :ρ)

Και εγω μια απο τα ιδια,οντας και θεωρητικη.Αλλα σιγα,κατι μερες εμειναν πλεον...μακαρι η υποκρισια σε αυτη την κοινωνια να σταματουσε στην παπαγαλια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Και εγω μια απο τα ιδια,οντας και θεωρητικη.Αλλα σιγα,κατι μερες εμειναν πλεον...μακαρι η υποκρισια σε αυτη την κοινωνια να σταματουσε στην παπαγαλια.
Μεγάλη αλήθεια,δυστυχώς...:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Τουλάχιστον εμείς το έχουμε πάρει απόφαση. Ιστορία διαβάζεις ιστορία γράφεις, τέλος. Το ίδιο και οι εισαγωγές. Αλλά εσείς τώρα ξαφνικά να πρέπει να μάθετε παπαγαλία θεωρίες. Και εγώ στην αρχή την ιστορία την είχα πάρει τόσο με κακό μάτι, τη σιχαινόμουν μόνο και μόνο για την παπαγαλία της. Αυτούσια και άκρατη παπαγαλία, εντελώς. Ευτυχώς που έχω τα μαθηματικά και την οικονομία και υπάρχει μια ισορροπία. Πάντως η θεωρία στα μαθηματικά μου βγάζει περισσότερο το λάδι από την ιστορία. :P

Μακάρι, όπως παλιότερα, η ύλη (στην ιστορία τουλάχιστον) να ήταν τριπλάσια (από την αρχαία ως τη νέα) αλλά δεν ήθελε να την μάθουν απέξω. Τώρα είναι και αποσπασματική και παπαγαλέξ. Τι να πω, λίγο έμεινε ακόμα. Υπομονή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLaZy8

Δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 462 μηνύματα.
παίδες υπάρχει κανένας που να μην έχει μάθει ακόμα αποδείξεις στα μαθηματικά... ή είμαι η μόνη; xD
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
παίδες υπάρχει κανένας που να μην έχει μάθει ακόμα αποδείξεις στα μαθηματικά... ή είμαι η μόνη; xD

Ούτε εγώ τις έχω μάθει, την δεύτερη εβδομάδα του Πάσχα (και το Σαββατοκύριακο) θα αφιερώσω χρόνο για διάβασμα θεωρίας και αποδείξεων στα Μαθ Κατ - Γεν, Φυσική Κατ, ΑΕΠΠ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top