Πανελλήνιες 2012

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.
Θα πάτε καμιά μέρα σχολείο μετά το Πάσχα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Εγω σκεφτομαι να πηγαινω 1-2 μερες σχολειο την βδομαδα γιατι περναω καλα! Θα εξαρτηθει απο το διαβασμα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLaZy8

Δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 462 μηνύματα.
Θα πάτε καμιά μέρα σχολείο μετά το Πάσχα?
Plan A:
την 1η βδομάδα μετά το Πάσχα δεν θα πατήσω...
μετά θα πηγαίνω σχεδόν κάθε μέρα, μου αρέσει το σχολείο και οι καθηγητές είναι καλοί, πιστεύω υπάρχουν πράγματα
που μπορώ να πάρω απο αυτούς..

Αν δεν έχω προλάβει να καλύψω οτι θέλω και δεν είμαι ευχαριστημένη από το διάβασμα μου
υπάρχει και
Plan B: κάθομαι 1η βδομάδα...
την Δεύτερη βδομάδα πηγαίνω 2 μέρες xD

βλέπουμε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ArminVanBuuren

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ArminVanBuuren αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 241 μηνύματα.
Εγω δεν θα παω καθολου εκτος απο παρασκευες που θα πηγαινω μονο 2 ωρες για αοθ επειδη η καθηγητρια σκιζει :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

drosos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 1,151 μηνύματα.
Εμενα αξιζει μονο ο μαθηματικος οποτε δεν ξερω... Μαλλον θα πηγαινω 2 μερες την εβδομαδα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

^natasa666^

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θεσσαλίας (Βόλος). Έχει γράψει 333 μηνύματα.
και εγω σκεφτομαι να πηγαινω δυο φορες την εμβδομαδα στην κατευθυνση
εχουμε καλους καθηγητες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
θα πάω δύο τρεις φορές. Ελπίζω να μην κάνουμε γενικής εκείνες τις μέρες με 2-3 άτομα. Η φιλόλογος είναι ικανή για όλα βέβαια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PanelliniesSuck

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Λίζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 364 μηνύματα.
Εμένα η καθηγήτρια της ΒΚ είναι θεά και δε θέλω να χάνω το μάθημά της. Ο μαθηματικός ενδιαφέρεται πολύ για εμάς και είναι και ο διευθυντής του σχολείου οπότε πρέπει να παρευρίσκομαι στο μάθημα για διπλωματικές σχέσεις ενώ ο φυσικός μας τονίζει διάφορες λεπτομέρειες και κάνει ωραία θεματάκια. Ο Χημικός μου είναι για τα μπάζα αλλά οκ.
Δεν ξέρω τι θα κάνω λοιπόν με τις απουσίες. :/

Επίσης, πέρσυ οι μαθηματικοί και οι φυσικοί στο σχολείο μου έβαλαν σε πολλά παιδιά στο δεύτερο τετράμηνο 18 (ενώ είχαν 20) επειδή μετά το Πάσχα έμεναν σπίτι και διάβαζαν. :|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
Εγω θα κανονισω να πηγαινω τις 2 πρωτες ωρες που εχουμε κατευθυνση --τις περισσοτερες μερες-- για να βγουν και οι απουσιες αλλα και απο τους καθηγητες της κατ. ολο και κατι παραπανω θα αρπαξω. will see :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
Aν την κοπανάμε εμείς στο τέλος της κατεύθυνσης, έχουμε bonus 1 μονοήμερη.
Οπότε δεν μπορούμε να πατάμε στα μαθήματα επιλεκτικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
Aν την κοπανάμε εμείς στο τέλος της κατεύθυνσης, έχουμε bonus 1 μονοήμερη.
Οπότε δεν μπορούμε να πατάμε στα μαθήματα επιλεκτικά.



Thats idiot :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σεβαστή-Μαρία

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σεβαστή-Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 177 μηνύματα.
ΧΙΛΙΕΣ φορές να έχω σχολείο ..
ένα άστατο πρόγραμμα γεμάτο υποχρεώσεις , διάβασμα και χωρίς ύπνο...
Με εκνευρίζει το γεγονός ότι όλοι βάζουν ασκήσεις, βάζουν επαναλήψεις , βάζουν διαγωνίσματα λες κι έχουμε μόνο ένα πράγμα να κάνουμε !!!(-.-)
τώρα θα μου πείτε κοντεύει ο καιρός των εξετάσεων χαλαρουίτες θέλεις;;;;
όχι δε θέλω χαλαρουίτες αλλά θέλω χρόνο να διαβάσω!!!!
Δε γίνεται σήμερα να έχω 6 ώρες μάθημα , άλλες 6 ώρες που κοιμήθηκα από τις 12π.μ-6π.μ =12 ώρες και σήμερα σίγουρα κατά τις 10 θα νυστάξω 14 ώρες ...μένουν 8 ώρες ..πως να προλάβω να διαβάσω σαν άνθρωπος με 4 ώρες ελεύθερες το πρωί και 4 το βράδυ;;;
Αμάν να έρθει το Πάσχα να διαβάσουμε και πάλι δεν προλαβαίνουμε ...:/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
ΧΙΛΙΕΣ φορές να έχω σχολείο ..
ένα άστατο πρόγραμμα γεμάτο υποχρεώσεις , διάβασμα και χωρίς ύπνο...
Με εκνευρίζει το γεγονός ότι όλοι βάζουν ασκήσεις, βάζουν επαναλήψεις , βάζουν διαγωνίσματα λες κι έχουμε μόνο ένα πράγμα να κάνουμε !!!(-.-)
τώρα θα μου πείτε κοντεύει ο καιρός των εξετάσεων χαλαρουίτες θέλεις;;;;
όχι δε θέλω χαλαρουίτες αλλά θέλω χρόνο να διαβάσω!!!!
Δε γίνεται σήμερα να έχω 6 ώρες μάθημα , άλλες 6 ώρες που κοιμήθηκα από τις 12π.μ-6π.μ =12 ώρες και σήμερα σίγουρα κατά τις 10 θα νυστάξω 14 ώρες ...μένουν 8 ώρες ..πως να προλάβω να διαβάσω σαν άνθρωπος με 4 ώρες ελεύθερες το πρωί και 4 το βράδυ;;;
Αμάν να έρθει το Πάσχα να διαβάσουμε και πάλι δεν προλαβαίνουμε ...:/

Πολύ απλά μην πηγαίνεις και στις 6 ώρες του μαθήματος.
Θυσίασε κάποιες απ αυτές στις ώρες στο βωμό του δικού σου διαβάσματος.
Καλύτερη δουλειά θα κάνεις μόνη σου παρά στο φροντιστήριο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanosnt

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο thanosnt αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 399 μηνύματα.
παντως φετος ειναι σαν να μην εχουμε πασχα... τι διαφορα ειχε αυτην η εβδομναδα απο την προηγουμενη?...καμια μιας και σχολειο εχω σταματησει απο 25η ξυπνημα,διαβασμα, φροντιστηριο το βραδυ παρολα αυτα δεν νιωθω ιδιαιτερα κουρασμενος διαβαζω με τισ ωρες και δεν νιωθω τιποτα...αυτα ειναι!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

βασιλική22

Νεοφερμένος

Η βασιλική22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 118 μηνύματα.
ειλικρινα δεν αντεχω αλλο....νιωθω σαν ρομποτ...μονο υποχρεωσεις πρεπει να βγαζω περα....αφηστε π η ψυχολογια ειναι χαλια,οχι ομως οσον αφορα τα μαθηματα οτι δεν ξερω τπτ κτλ....κατι μου φταιει και δεν ξερω τι...εχω κ ενα σφιξιμο στο στομαχι....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σεβαστή-Μαρία

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σεβαστή-Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 177 μηνύματα.
κατι μου φταιει και δεν ξερω τι...εχω κ ενα σφιξιμο στο στομαχι....
{δεν ξέρω αν εννοούμε το ίδιο πράγμα} όλα μου φταίνε εμένα. απορώ με τη μαμά μου...πως με αντέχει.
Ειδικά μερικές φορές που κάθομαι στην κουζίνα να διαβάσω και έρχονται να πάρουν κάτι να τσιμπήσουν και στο πρώτο δάγκωμα μπορώ να ακούσω πως κατεβαίνει η τροφή και πάει στο στομάχι...τόση συγκέντρωση !!!:Ρ ψυχολογικά θα τους κάνω να έχουν .
Πάντως αυτό το σφίξιμο εγώ το έχω όταν κοντεύει η ώρα για τα μαθήματα στο φροντιστήριο και δεν έχω τελειώσει....αλλά κι από την άλλη εγώ φταίω;;; πόσο να αντέξω σε μία μέρα..Αυτή την στιγμή κλείνω περίπου 16 ώρες ξύπνια και τώρα έκατσα να ξεκουραστώ λίγο...αύριο από το πρωι στον αγώνα....
Από την άλλη όμως όταν το ξανασκέφτομαι καταλαβαίνω πως αυτός είναι γλυκός αγώνας ...αν αναλογιστούμε πως κάποιοι άλλοι στην καθημερινή τους ζωή δίνουν αγώνα για να επιβιώσουν ! !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

βασιλική22

Νεοφερμένος

Η βασιλική22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 118 μηνύματα.
{δεν ξέρω αν εννοούμε το ίδιο πράγμα} όλα μου φταίνε εμένα. απορώ με τη μαμά μου...πως με αντέχει.
Ειδικά μερικές φορές που κάθομαι στην κουζίνα να διαβάσω και έρχονται να πάρουν κάτι να τσιμπήσουν και στο πρώτο δάγκωμα μπορώ να ακούσω πως κατεβαίνει η τροφή και πάει στο στομάχι...τόση συγκέντρωση !!!:Ρ ψυχολογικά θα τους κάνω να έχουν .
Πάντως αυτό το σφίξιμο εγώ το έχω όταν κοντεύει η ώρα για τα μαθήματα στο φροντιστήριο και δεν έχω τελειώσει....αλλά κι από την άλλη εγώ φταίω;;; πόσο να αντέξω σε μία μέρα..Αυτή την στιγμή κλείνω περίπου 16 ώρες ξύπνια και τώρα έκατσα να ξεκουραστώ λίγο...αύριο από το πρωι στον αγώνα....
Από την άλλη όμως όταν το ξανασκέφτομαι καταλαβαίνω πως αυτός είναι γλυκός αγώνας ...αν αναλογιστούμε πως κάποιοι άλλοι στην καθημερινή τους ζωή δίνουν αγώνα για να επιβιώσουν ! !

αχ τα λες τοσο ωραια...!:P
εγω το εχω ξεπερασει αυτο το πραγμα...παντα νευριαζα με το παραμικρο,τις τελευταιες μερες ομως δε με νοιαζει τιποτα...δε νιωθω τιποτα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
Ειδικά μερικές φορές που κάθομαι στην κουζίνα να διαβάσω και έρχονται να πάρουν κάτι να τσιμπήσουν και στο πρώτο δάγκωμα μπορώ να ακούσω πως κατεβαίνει η τροφή και πάει στο στομάχι...τόση συγκέντρωση !!!:

Ελα τωρα,εχεις τον προσωπικο ενισχυτη ηχου EAR ZOOM



Το Ear Zoom είναι ένας προσωπικός, συμπαγής, διακριτικός και ελαφρύς ενισχυτής ήχου που θα δώσει στα αυτιά σας ήχο υψηλής ευκρίνειας.

Χάρη στο ενσωματωμένο του μικρόφωνο, συλλαμβάνει ήχους μέχρι και 30 μέτρα μακριά και τους μεγεθύνει μέχρι και 60 ντεσιμπέλ. Θα ακούσετε καθαρά συνομιλίες σε απόσταση, ακόμη και τον παραμικρό ψίθυροι. Μπορείτε να ακούσετε ακόμα και μια καρφίτσα να πέφτει!

Ευέλικτο, προσαρμόσιμο και εύκολο στην χρήση, το Ear Zoom έχει έλεγχο έντασης ώστε να μπορείτε να ρυθμίσετε την ένταση ήχου που σας ταιριάζει καλύτερα. Τώρα δεν θα πρέπει να βλέπετε τηλεόραση με την ένταση πολύ υψηλά και να ενοχλείτε τους άλλους. Μπορείτε να παρακολουθήσετε τηλεόραση, ενώ ο/η σύντροφός σας κοιμάται ειρηνικά ή είναι σε οποιοδήποτε δωμάτιο του σπιτιού.

https://www.telemarketing.gr/default.asp?pid=5&la=1&itm=12242&ct=124
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paokathens

Νεοφερμένος

Η paokathens αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 68 μηνύματα.
Δεν ισχύει απόλυτα αυτό που λες. Και τον καλύτερο καθηγητή να έχεις κάθε μέρα ιδιαίτερο, αν δεν διαβάζεις και δεν παίρνεις έστω και λίγο από γράμματα, δεν μπορείς να πετύχεις.

δεν εννοω ατομο που δεν παιρνει καθολου τα γραμματα..αλλα αν συγκρινεις δυο ομοιους μαθητες του 15 ε αυτος που θα εχει την περισσοτερη βοηθεια(ολα οσα ειχα πει)θεωρω πως αυτος θα εχει το πλεονεκτημα σε σχεση με τον αλλον εξ αρχης..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwerty111

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο qwerty111 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,376 μηνύματα.
Και όπως λέει η διαφήμιση, κανείς δεν καταλαβαίνει πως το φοράς και σε αυτή που το διαφήμιζε προεξείχε όλο από το αυτί!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top