Πανελλήνιες 2012

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

qwerty111

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο qwerty111 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,376 μηνύματα.
Χαχα! Μάλλον. Θα αναστενάξουν πάντως οι παραλίες φέτος:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 278211

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ρε qwerty ημαστε οι μονοι που θελουμε να τελειωνουμε να παμε παραλια :P ?

υπολογίστε και μένα σε αυτούς που θέλουν να τελειώσουν όσο πιο γρήγορα γίνεται...! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

isida!!!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η revolution αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 1,154 μηνύματα.
What???? Και όλη τη χρονιά τη κάνατε???
καναμε καλο πρωτο περασμα...μη χεσwwwww:beating::wall::verymad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
υπολογίστε και μένα σε αυτούς που θέλουν να τελειώσουν όσο πιο γρήγορα γίνεται...! ;)

count me in:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
υπολογίστε και μένα σε αυτούς που θέλουν να τελειώσουν όσο πιο γρήγορα γίνεται...!

Δεν μας υπολογιζεις ολους ρε φιλαρακι? :P
Αντε,48 μερες εμειναν...οχι οτι με νοιαζει που πλησιαζει το καλοκαιρι,αλλα θα σταματησει να πλαναται απο πανω μας το ''φαντασμα'' των πανελληνιων :jumpy: :jumpy: :jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Δεν μας υπολογιζεις ολους ρε φιλαρακι? :P
Αντε,48 μερες εμειναν...οχι οτι με νοιαζει που πλησιαζει το καλοκαιρι,αλλα θα σταματησει να πλαναται απο πανω μας το ''φαντασμα'' των πανελληνιων :jumpy: :jumpy: :jumpy:
Να σε νοιάζει και για το καλοκαίρι, μιας και θα είναι το ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ καλοκαίρι ελεύθερο από υποχρεώσεις και σκοτούρες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Porcia+Brutus

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Porcia+Brutus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 381 μηνύματα.
count me in!
Απο Δευτὲρα bye bye school bye bye happiness (?) κι εγὼ!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

drosos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 1,151 μηνύματα.
Να πω και γω μια βλακεια που ακουσα... Αν γινουν επαναληπτικες εκλογες τοτε οι πανελληνιες ακυρωνονται για μετα το καλοκαιρι :P Το πε μια καθηγητρια σε ενα αλλο τμημα το παραπανω και μου φαινεται λιγο μπαρουφα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
Δηλαδή πότε θα δώσουμε; Γιατί επαναληπτικές εκλογες θα γίνουν. Οι προδοτοσωτήρες θελουν και αυτοδυναμία τρομάρα τους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

drosos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 1,151 μηνύματα.
Σεπτεμβριο ειπε αλλα νομιζω οτι μας τρολλαρει η καθηγητρια :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
Σεπτεμβριο ειπε αλλα νομιζω οτι μας τρολλαρει η καθηγητρια :P

Standard πες της πανέξυπνης-μέντιουμ καθηγήτριας. :P
Δεν παίζει ρε να τις καθυστερήσουν, οι πανελλήνιες είναι θέμα που πονάει όλα τα ηλικιακά στρώματα, και, αν κάνουν καμία τέτοια μ.....α θα υπάρξει αντίδραση (ίσως).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
Standard πες της πανέξυπνης-μέντιουμ καθηγήτριας.
Δεν παίζει ρε να τις καθυστερήσουν, οι πανελλήνιες είναι θέμα που πονάει όλα τα ηλικιακά στρώματα, και, αν κάνουν καμία τέτοια μ.....α θα υπάρξει αντίδραση (ίσως).

Σκατα θα υπαρξει :P θα κλαψομουνιαζουν απλως ολοι και τελος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
Παντως,ορισμενοι ιδιου επιπεδου καθηγητες,εν καιρω πανελληνιων,γινονται τα μαλα κουραστικοι με τα σεναρια που σχηματιζουν στο μυαλο τους...ουτε ο Λιακοπουλος τετοιο πραμα ρε παιδι μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina123

Δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 699 μηνύματα.
ναι θα εχω τη βιολογια και το αοδευ ετοιμα και τα αλλα μισα...εχω αγχωθει τοσο πολυ γτ 1)δεν εχω μαθει θεωρια μαθ.κατ.(αποδειξεις κ.λ.π) 2)πρεπει να κανω επαναληψη θεωρια στο αεππ(αναθεμα αν θυμαμαι τι λεει) 3)να διαβασω θεωρια φυσικη κατ. που δεν την εχω διαβασει ποτε σοβαρα και 4) και χειροτερον θεωρια στην εκφραση(τη σκετη παπαγαλια...)
ασε ευχομαι να τα προλαβω μεσα στις διακοπες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

^MaRiA7^

Νεοφερμένος

Η ^MaRiA7^ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 28 μηνύματα.
Δν εισαι η μονη οσο αφορα το ΑΕΠΠ ,το ανοιξα λιγο προχτες σαν να τα διαβαζα 1η φορα....Ασε τι να πρωτοπρολαβεις μεσα στισ διακοπες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
ναι θα εχω τη βιολογια και το αοδευ ετοιμα και τα αλλα μισα...εχω αγχωθει τοσο πολυ γτ 1)δεν εχω μαθει θεωρια μαθ.κατ.(αποδειξεις κ.λ.π) 2)πρεπει να κανω επαναληψη θεωρια στο αεππ(αναθεμα αν θυμαμαι τι λεει) 3)να διαβασω θεωρια φυσικη κατ. που δεν την εχω διαβασει ποτε σοβαρα και 4) και χειροτερον θεωρια στην εκφραση(τη σκετη παπαγαλια...)
ασε ευχομαι να τα προλαβω μεσα στις διακοπες...

Η θεωρία στην έκθεση είναι πολύ λίγη και δεν νομίζω να νοείται ότι την μαθαίνουμε παπαγαλία. Τα είδη δοκιμίου, τους συλλογισμούς και μετά τα χαρακτηριστικά και διαφορές άρθρο/επιφυλλίδα και τέτοια. Το τελευταίο που πρέπει να σε αγχώνει είναι η θεωρία της έκθεσης.:)

Eγώ θέλω να κάνω 2η επανάληψη στο γνωστό, καλό διάβασμα πάλι το αοθ, ιστορία που τη σιχαίνομαι και την ξεχνάω αμέσως και μετά λογοτεχνία και λατινικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina123

Δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 699 μηνύματα.
Η θεωρία στην έκθεση είναι πολύ λίγη και δεν νομίζω να νοείται ότι την μαθαίνουμε παπαγαλία. Τα είδη δοκιμίου, τους συλλογισμούς και μετά τα χαρακτηριστικά και διαφορές άρθρο/επιφυλλίδα και τέτοια. Το τελευταίο που πρέπει να σε αγχώνει είναι η θεωρία της έκθεσης.:)
βασικα εννοουσα κατι σελιδες ολκληρες που μας εχουν δωσει στο φροντ. που λενε γιατι χρησιμοποιουμε παθητικη ενργ. συνταξη συνυποδηλωτικη γλωσσα, γιατι χρησιμοποιουμε α ενικο α πληθυντικο.κ.λ.π////
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
βασικα εννοουσα κατι σελιδες ολκληρες που μας εχουν δωσει στο φροντ. που λενε γιατι χρησιμοποιουμε παθητικη ενργ. συνταξη συνυποδηλωτικη γλωσσα, γιατι χρησιμοποιουμε α ενικο α πληθυντικο.κ.λ.π////
Η θεωρία της Έκθεσης είναι το τελευταίο για το οποίο πρέπει να αγχώνεσαι:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

drosos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 1,151 μηνύματα.
Η αρχικη ειναι καθαρα θεμα κανονων παραγωγισιης αλλα περισσοτερo παρατηρικοτητας(και λιγο τυχης γτ αν μεταφερεις κατι απο το αλλο μελος που δεν επρεπε θα χαθεις :P ). Εγω εχω βρει ενα τροπο, "μιλαω" με την ασκηση, την κοιταζω διαφορετικοτητα και τελικα μου ρχεται!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top