Πανελλήνιες 2012

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

^natasa666^

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θεσσαλίας (Βόλος). Έχει γράψει 333 μηνύματα.
το μηχανογραφικο το κανουμε ηλεκτρονικα.
αλλα ξερετε αν το κανουμε απο το σπίτι μας ή πρέπει να πάμε στο σχολείο;:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bemanos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μοριακός Αρχιτέκτονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,879 μηνύματα.
το μηχανογραφικο το κανουμε ηλεκτρονικα.
αλλα ξερετε αν το κανουμε απο το σπίτι μας ή πρέπει να πάμε στο σχολείο;:confused:

οπου θες το κανεις ,απλα πρωτα παιρνεις ενα κωδικο απτο σχολειο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.
δεν μπορω να πω γιατι δεν εχω μπει αλλα εχω φιλες που εχουν μπει και νομικη και φιλολογιας και μου λενε οτι πρεπει να μαθαίνουν απ'εξω ολοκληρους τομους..τωρα αμα αμφισβητεις και αυτες που ειναι μεσα τοτε δεν εχω να πω τιποτα αλλο..ειδικα στην νομικη διαβασαμε μαζι και προσπαθουσε να μαθει τοσες σελιδες απ'εξω!!!

Και πέρασε κανένα μάθημα? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tiramisuu

Δραστήριο μέλος

Η tiramisuu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 449 μηνύματα.
οπου θες το κανεις ,απλα πρωτα παιρνεις ενα κωδικο απτο σχολειο

Τον κωδικό τον παίρνεις πότε; Οταν πάρεις και τους βαθμούς; (να ξέρω πότε να τον ζητήσω, γιατί αν περιμένω από το σχολείο κάηκα!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bemanos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μοριακός Αρχιτέκτονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,879 μηνύματα.
Τον κωδικό τον παίρνεις πότε; Οταν πάρεις και τους βαθμούς; (να ξέρω πότε να τον ζητήσω, γιατί αν περιμένω από το σχολείο κάηκα!)
συνολικα χρειαζονται 3 κωδικοι για την υποβολη .1 τον φτιαχνεις εσυ στο σχολειο (μολις βγουν οι βαθμοι) ο αλλος ειναι ο κωδικος του καθε προχειρου μηχανογραφικου που φτιαχνεις και ο 3ος ειναι ο κωδικος υποψηφιου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tiramisuu

Δραστήριο μέλος

Η tiramisuu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 449 μηνύματα.
συνολικα χρειαζονται 3 κωδικοι για την υποβολη .1 τον φτιαχνεις εσυ στο σχολειο (μολις βγουν οι βαθμοι) ο αλλος ειναι ο κωδικος του καθε προχειρου μηχανογραφικου που φτιαχνεις και ο 3ος ειναι ο κωδικος υποψηφιου

Οκ, σ' ευχαριστώ! Ως απόφοιτη έχω ξεχάσει εντελώς τις διαδικασίες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

^natasa666^

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θεσσαλίας (Βόλος). Έχει γράψει 333 μηνύματα.
οπου θες το κανεις ,απλα πρωτα παιρνεις ενα κωδικο απτο σχολειο
οκ ευχαριστω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

123τινκ

Νεοφερμένος

Ο 123τινκ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 92 μηνύματα.
Εγώ πάλι που έκανα κανονικά με τη σειρά τα μαθηματικά, κατέληξα να έχω βγάλει την ύλη πιο γρήγορα από τα φροντς με τέτοιου είδους σύστημα. Π.χ, μιλούσα με ένα παιδί που έχουν τέτοιο σύστημα στο φροντ του, και ενώ έχουν μπει κανονικά ολοκληρώματα, στον διαφορικό είναι ακόμα στις συνέπειες ΘΜΤ :confused: Nαι σωστά, κατά τα άλλα βγαίνει γρηγορότερα η ύλη :hmm:

Μόλις είδα αυτο το μνμ κοίταξα αμέσως δίπλα να δώ αν είσαι απο χανια:-p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Makis_Vl

Δραστήριο μέλος

Ο Μάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 501 μηνύματα.
O ΟΕΦΕ ποτε βγάζει προτεινόμενα θέματα; Μια φίλη μου μου πε οτι έβγαλε αλλα εγω έψαξα και δε βρήκα τίποτα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
O ΟΕΦΕ ποτε βγάζει προτεινόμενα θέματα; Μια φίλη μου μου πε οτι έβγαλε αλλα εγω έψαξα και δε βρήκα τίποτα...
https://www.oefe.gr/Φροντιστές/ΕπαναληπτικαΘέματα/ΕπαναληπτικάΘέματα2012/tabid/142/Default.aspx λεει το προγραμμα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ioannaki17

Νεοφερμένος

Η ioannaki17 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
οπως φαινεται ουτε του χρονου θα εχουμε βιβλια....παλι χαμος....:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Makis_Vl

Δραστήριο μέλος

Ο Μάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 501 μηνύματα.
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

^natasa666^

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θεσσαλίας (Βόλος). Έχει γράψει 333 μηνύματα.
ποτε σκοπευετε να σταματησετε να πηγαινετε σχολειο;:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
Παιδιά, γίνεται να συμμετάσχουμε κι εμείς στις εξετάσεις του Ο.Ε.Φ.Ε. ;
Αν ναι, πώς ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Elisavet21

Δραστήριο μέλος

Η Ελίσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 504 μηνύματα.
ποτε σκοπευετε να σταματησετε να πηγαινετε σχολειο;:hmm:

Άμα έχω το περιθώριο με τις απουσίες, αρχές Μάη. Γιατί αρρώστησα και δεν πήγα 3 μέρες σχολείο. :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Παιδιά, γίνεται να συμμετάσχουμε κι εμείς στις εξετάσεις του Ο.Ε.Φ.Ε. ;
Αν ναι, πώς ;
αν πηγαινεις σε φροντιστηριο θα γραψεις επισημο διαγωνισμα τις καθορισμενες μερες. κατι σαν εξετασεις. πχ εμεις γραφουμε εκθεση την κυριακη. αν κανεις ιδιαιτερα πιστευω να γινεται εσυ ή ο καθηγητης σου να βρειτε τα θεματα και να τα λυσεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Παιδιά, γίνεται να συμμετάσχουμε κι εμείς στις εξετάσεις του Ο.Ε.Φ.Ε. ;
Αν ναι, πώς ;
Μπαινεις στην σελιδα και τα κατεβαζεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
Οι ασκησεις του Ο.Ε.Φ.Ε ειναι καμμενα θεματα...οτι δεν θελουν να βαλουν στις πανελληνιες τα βαζουν Ο.Ε.Φ.Ε για να τα πεταξουν like bosses...seems legit :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Ηοuse,πέρσυ στη χημεία κάποια υπερωτήματα ήταν ίδια.Οπότε δεν ισχύει αυτό απόλυτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nattii

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Nattii αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 168 μηνύματα.
Πας στο σχολειο για να σου δωσουν εναν κωδικο κ το κανεις απο το σπιτι σου!μην κολλας σε κατι τετοια ,ειναι νωρις ακομα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top