Πανελλήνιες 2012

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Mr.Blonde

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Mr.Blonde αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 866 μηνύματα.
Nαι αλλα μεχρι να το μαθουν τους βγαινει η πιστη.

Απο την αλλη εγω που ειμαι θετικη δεν την παλευω με τη βιολογια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
Το μάθημα προσφέρει ένα σίγουρο βαθμό και πολλά νεύρα μέχρι να το μάθεις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Και εγω το ιδιο με την Βιολογια!
Το ΑΟΔΕ ειναι πιο σιγουρακι απο την Βιολογια και μην το αρνηθειτε αυτο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
Σίγουρα πιο σίγουρο το μάθημα που δεν έχει ασκήσεις. Αυτό που μου τη σπάει στο αοδε είναι οι λίστες και τα ασύνδετα σχήματα που με τόση μαεστρία κατάφεραν να γεμίσουν οι συγγραφείς το βιβλίο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

μαριαα χανια

Νεοφερμένος

Η μαριαα χανια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 110 μηνύματα.
Έτσι είναι Χαρά, γκρινιάζουν αλλά τελικά το ΑΟΔΕ είναι το μόνο σιγουράκι :P

παιδια ομως το θεμα και το δυσκολο ειναι το μαθεις ...μεχρι να το μαθουμε να το θυμομαστε και να γραψουμε λοιπον το βριζουμε ...το θεωρω απολυτα φυσιολογικο αν σκεφτεις πως εγω για παραδειγμα εγων αφιερωνω 4 ωρες για να παπαγαλισω 2 σελιδες...δηλαδη μου βγαινει η πιστη...:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

OoOkoβοldOoO

Πολύ δραστήριο μέλος

Η OoOkoβοldOoO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,519 μηνύματα.
Που να δεις εμείς τι παθαίνουμε στη Βιολογία...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bemanos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μοριακός Αρχιτέκτονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,879 μηνύματα.
παιδια ομως το θεμα και το δυσκολο ειναι το μαθεις ...μεχρι να το μαθουμε να το θυμομαστε και να γραψουμε λοιπον το βριζουμε ...το θεωρω απολυτα φυσιολογικο αν σκεφτεις πως εγω για παραδειγμα εγων αφιερωνω 4 ωρες για να παπαγαλισω 2 σελιδες...δηλαδη μου βγαινει η πιστη...:(

50 σελιδες ειναι ,και εχεις 9 μηνες να τις μαθεις .Τζιζους κραϊστ δηλαδη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Κάτι τέτοιες στιγμές αισθάνομαι τόοσο τυχερή.......!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Nαι... Εισαι οντως τυχερη...
Αν μου ελεγε καποιος οτι η βιολογια θελει παπαγαλια...
Μου ελεγαν οτι ειναι ολο ασκησεις και ελαχιστη παπαγαλια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
Nαι... Εισαι οντως τυχερη...
Αν μου ελεγε καποιος οτι η βιολογια θελει παπαγαλια...
Μου ελεγαν οτι ειναι ολο ασκησεις και ελαχιστη παπαγαλια...

Τελικά τι θέλει, ασκήσεις ή παπαγαλία;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bemanos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μοριακός Αρχιτέκτονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,879 μηνύματα.

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.

BLaZy8

Δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 462 μηνύματα.
είχα και εγώ θεματάκια στη βιολογία, δεν μπορούσα με τίποτα να την απομνημονεύσω
σιγά σιγά όμως βλέπω να έχει λυθεί

προχθές τέλειωσα την ύλη και τώρα που θα κάνουμε επαναλήψεις δυο-δυο τα κεφάλαια πιστευω θα την αφομοιώσω ακόμα περισσότερο

το θέμα μου εμένα είναι τα Μαθηματικά :(
τελειώνω σε λίγες μέρες την ύλη αλλά νιώθω σαν να μη ξέρω τίποτα xD

-----------------------------------------------------------------------------------------------
κάτι άκυρο τώρα... σε 2 βδομάδες φεύγω για Κων/πολη :P
φοβάμαι βέβαια πως θα αποσυντονιστώ τελείως :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Κι εγώ το φοβάμαι πολύ αυτό που λες...Εδώ ένα τριήμερο είναι τώρα με χορούς,καρναβάλια και τέτοια,και έχουμε ήδη αποσυντονιστεί...Φαντάσου σε 2 βδομάδες που πάμε Κρήτη.....!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLaZy8

Δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 462 μηνύματα.
Κι εγώ το φοβάμαι πολύ αυτό που λες...Εδώ ένα τριήμερο είναι τώρα με χορούς,καρναβάλια και τέτοια,και έχουμε ήδη αποσυντονιστεί...Φαντάσου σε 2 βδομάδες που πάμε Κρήτη.....!
είναι και το άλλο...

Μια βδομάδα πριν την εκδρομή που θα σκεφτόμαστε την εκδρομη... μια βδομάδα η εκδρομή...
και μετά άντε και μια βδομάδα να συνέλθουμε και μετά τσουπ! να και 25η Μαρτίου κτλ κτλ...

Κοντεύει μήνας xD
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Σκεφτείτε μόνο τα θετικά της εκδρομής, και μη σας τρώνε τα αρνητικά. Δική σας επιλογή ήταν να πάτε 5ήμερη, μη τη βγάζετε ξινή τώρα:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Καλά,δεν το συζητάμε,από θετικά έχουμε να σκεφτούμε έεεενα σωρό...!!! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LALALALA

Νεοφερμένος

Η LALALALA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
βοηθειααα!!γινεται να ξανατυπωθει η αιτηση των πανελληνιων αν εχει χαθει??:/:χρειαζεται γ τς πανελληνιες???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

euaggelia86011

Νεοφερμένος

Η euaggelia86011 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 43 μηνύματα.
Την έχεις κάνει την αίτηση?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top