Πανελλήνιες 2012

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
γι'αυτό το έβαλα σε αγκύλη :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Σημερα θα παω στο μπουρδελο το σχολειο μου για να κανω αιτηση ΠΡΩΤΟΣ ΠΡΩΤΟΣ θα κανω απο τους αποφοιτους αν τολμησουν και με διωξουν για να κλεισω ραντεβου να παω ξανα θα τους παρει η παιδεια και θα τους σηκωσει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bemanos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μοριακός Αρχιτέκτονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,879 μηνύματα.
Σημερα θα παω στο μπουρδελο το σχολειο μου για να κανω αιτηση ΠΡΩΤΟΣ ΠΡΩΤΟΣ θα κανω απο τους αποφοιτους αν τολμησουν και με διωξουν για να κλεισω ραντεβου να παω ξανα θα τους παρει η παιδεια και θα τους σηκωσει!

Εγω πηρα στο μπουρδελο το σχολειο μου αλλα δεν απανταγε κανεις (τι πρωτοτυπο ) και εμαθα οτι εχουν καταληψη (μαλλον βαρεθηκαν τις τετραγονες τυροπιτες παλι )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tiramisuu

Δραστήριο μέλος

Η tiramisuu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 449 μηνύματα.
Σημερα θα παω στο μπουρδελο το σχολειο μου για να κανω αιτηση ΠΡΩΤΟΣ ΠΡΩΤΟΣ θα κανω απο τους αποφοιτους αν τολμησουν και με διωξουν για να κλεισω ραντεβου να παω ξανα θα τους παρει η παιδεια και θα τους σηκωσει!

Τι εννοείς να κλείσεις ραντεβού??? Υπάρχει σχολείο που δουλεύει με ραντεβού;; Μωρέ μπράβο...!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Παιδια, θα σκισουμε στις πανελληνιες!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ἅλς

Διάσημο μέλος

Ο ἅλς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,894 μηνύματα.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Γιατι οχι??? Καθενας (εκτος απο τους απαισιοδοξους) πιστευει πως το αξιζει...
Θα σκισουμε ρεεεεεεεεεεε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

^natasa666^

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θεσσαλίας (Βόλος). Έχει γράψει 333 μηνύματα.
Παιδια, θα σκισουμε στις πανελληνιες!!!
Ναι θα σκισουμε!!!!!!!!!!!!!!:clapup:με καλη προετοιμασια και καλη ψυχολογικη κατασταση θα πετυχουμε την σχολη που θελουμε(αρκει βεβαια να την βρουμε...)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Makis_Vl

Δραστήριο μέλος

Ο Μάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 501 μηνύματα.
100 και σήμερα :) Από αύριο διψήφιος ο αριθμός :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Soo, όσοι ξαναδίνουν, πρέπει να πάνε με απολυτήριο και βαθμό πρόσβασης ε;
Μια φίλη μου είπε ότι θέλουν και τους περσινούς βαθμούς επειδή δεν έχουν αρχείο;:confused:
Υπόψιν ότι δε θα δώσω στο Λύκειο που αποφοίτησα. Και θέλω να ξέρω τι χρειάζεται για να τα συγκεντρώσω μη πηγαινοέρχομαι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thomas l.

Τιμώμενο Μέλος

Ο ΘΩΜΑΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,526 μηνύματα.
Soo, όσοι ξαναδίνουν, πρέπει να πάνε με απολυτήριο και βαθμό πρόσβασης ε;
Μια φίλη μου είπε ότι θέλουν και τους περσινούς βαθμούς επειδή δεν έχουν αρχείο;:confused:
Υπόψιν ότι δε θα δώσω στο Λύκειο που αποφοίτησα. Και θέλω να ξέρω τι χρειάζεται για να τα συγκεντρώσω μη πηγαινοέρχομαι.

αντιγράφο απολυτηρίου και την πρωτότυπη βεβαίωση προσβάσης αν θυμάμαι καλά χρειάζεσαι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Έχω αρχίζει να το πιστεύω μέχρι κι εγώ...Θα σαρώσουμε στις πανελλήνιες!!!!:D:clapup::clapup::clapup::D
(για την ακρίβεια,όσοι το αξίζουν! ;) )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

stathis1214

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο stathis1214 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 267 μηνύματα.
Έχω αρχίζει να το πιστεύω μέχρι κι εγώ...Θα σαρώσουμε στις πανελλήνιες!!!!:D:clapup::clapup::clapup::D
(για την ακρίβεια,όσοι το αξίζουν! ;) )

Ετσι σε θελω!!!!!!!!!!!!!!!!!:D:D:D:D;);)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
Ετοιμάστε τα καλά σας για την εκπομπή του Παπαδάκη :P:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Ετσι σε θελω!!!!!!!!!!!!!!!!!:D:D:D:D;);)
:D:D:D
Ετοιμάστε τα καλά σας για την εκπομπή του Παπαδάκη :P:D
Δεν το 'πιασα...:confused::hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stathis1214

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο stathis1214 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 267 μηνύματα.
:D:D:D

Δεν το 'πιασα...:confused::hmm:

Εννοει να φορεσεις τα D&G της ντουλαπας σου για να συνδεθεις με τον παπαδακη οταν θα δειχνει αυτους που βγαλανε 19999.:P:P(Θα κανω εκδηλωση στο fb θα ειμαι κι εγω στον παπαδακη)!!!! :P :P :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
Εννοει να φορεσεις τα D&G της ντουλαπας σου για να συνδεθεις με τον παπαδακη οταν θα δειχνει αυτους που βγαλανε 19999.:P:P(Θα κανω εκδηλωση στο fb θα ειμαι κι εγω στον παπαδακη)!!!! :P :P :P
Να αναφέρεις και τον εμπνευστη της ιδέας που τόσο πρόθυμα σου παραχωρεί τα copyrights.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Χαχαχα....Σιγά ρε,πολλή φόρα πήρατε,όχι και στον Παπαδάκη....:P(τα D&G ασχολίαστα Σταθάκη.....;))
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stathis1214

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο stathis1214 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 267 μηνύματα.
Να αναφέρεις και τον εμπνευστη της ιδέας που τόσο πρόθυμα σου παραχωρεί τα copyrights.

Ευχαριστως!!! Και ραντεβου στον παπαδακη!!!

Νατασα ελα τωρα μεταξυ μας!!! Λες κ δεν ξερω πως κυκλοφορεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Χαχαχα..Και σου 'χα πει αυτά να μην τα διαδίδεις....:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top