Πανελλήνιες 2012

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

thanosmylo

Δραστήριο μέλος

Ο Θάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Διοίκησης Επιχειρήσεων Δυτικής Αττικής (Αιγάλεω) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 571 μηνύματα.
KaTM Μπορείς επίσης να πας στην ιστοσελίδα www.study4exams.gr είναι ιστοσελίδα του υπουργείου Παιδείας που περιέχει σε ψηφιακή μορφή βοηθήματα-σημειώσεις-μάθημα video-διαγωνίσματα κλπ στα περισσότερα μαθήματα.... θα σε βοηθήσει!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

george_ka

Νεοφερμένος

Ο george_ka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Φλώρινα (Φλώρινα). Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
να ρωτησω κατι..? σε ειδικο μαθημα σχεδιο (γραμμικο-ελευθερο) πρεπει να γραψω τουλαχιστον βαση για να περασω στην σχολη που ζηταει σχεδιο ή δεν εχει βαση ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

drosos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 1,151 μηνύματα.
κοιτα αρχιτεκτονικη θελει 21 χιλιαδες τα οποια δεν τα βγαζεις αν δεν γραψεις πανω απο 10 σχεδιο. Τωρα δεν ξερω αν ειναι ειδικο και σε αλλες σχολες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Στα ειδικά μαθήματα,ανεξάρτητα με το αν θα πιάσεις τη βάση της σχολής,πρέπει να γράψεις τουλάχιστον 10 στο καθένα(όχι μέσο όρο ας πούμε)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
να ρωτησω κατι..? σε ειδικο μαθημα σχεδιο (γραμμικο-ελευθερο) πρεπει να γραψω τουλαχιστον βαση για να περασω στην σχολη που ζηταει σχεδιο ή δεν εχει βαση ?
πρέπει να γράψεις τουλάχιστον βάση..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panagiotis_stav

Νεοφερμένος

Ο panagiotis_stav αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 115 μηνύματα.
παιδιά μία ερώτηση κυρίως στους μεγαλύτερους! Εμείς εδώ είμαστε αποκλεισμένοι λόγω καιρού! Και σύμφωνα με την ΕΜΥ θα συνεχιστεί ο χιονιάς! Όμως απο αύριο ξεκινάνε οι δηλώσεις συμμετοχής στις πανελλήνιες!!! Τί θα γίνει με εμάς? Τελευταία στιγμή θα τα δηλώσουμε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

delirium

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Βασιλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 171 μηνύματα.
Πολύ πιθανόν, αλλά μη σε ανησυχεί αυτό. Ακόμα και να "χαθεί" η διορία ίσως να δοθούν παρατάσεις σε συγκεκριμένες περιοχές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
παιδιά μία ερώτηση κυρίως στους μεγαλύτερους! Εμείς εδώ είμαστε αποκλεισμένοι λόγω καιρού! Και σύμφωνα με την ΕΜΥ θα συνεχιστεί ο χιονιάς! Όμως απο αύριο ξεκινάνε οι δηλώσεις συμμετοχής στις πανελλήνιες!!! Τί θα γίνει με εμάς? Τελευταία στιγμή θα τα δηλώσουμε?

Κατ αρχάς οι δηλωσεις είναι μέχρι τις 29 και επίσης αν δε κάνω λάθος κατατίθενται ηλεκτρονικά από τα σχολεία.Δε νομίζω να είστε αποκλεισμένοι μέχρι τότε άλλωστε:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

drosos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 1,151 μηνύματα.
Παιδια ειμαι τεχνολογικη και μπορω να πω οτι εχω ξεσκιστει στο διαβασμα φετος σ ολα τα μαθηματα τις κατευθυνσης εκτος απο την εκθεση. Ενω στα μαθηματικα,φυσικη,προγραμματισμο θα κανω και κτ παραπανω(καμια ασκηση, θα ξαναδιαβασω θεωρια, επαναληψη) στην εκθεση δεν μπορω να το κανω με τιποτα. Δηλαδη θα κανω μονο τις ασκησεις του φροντ αντε και λιγο θεωρια αν εχω ορεξη και μετα τελος :P Και εχω ανχωθει μονο στην εκθεση οτι θα γραψω χαλια... Εσεις πως την διαβαζετε ακριβως;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

^natasa666^

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θεσσαλίας (Βόλος). Έχει γράψει 333 μηνύματα.
Παιδια ειμαι τεχνολογικη και μπορω να πω οτι εχω ξεσκιστει στο διαβασμα φετος σ ολα τα μαθηματα τις κατευθυνσης εκτος απο την εκθεση. Ενω στα μαθηματικα,φυσικη,προγραμματισμο θα κανω και κτ παραπανω(καμια ασκηση, θα ξαναδιαβασω θεωρια, επαναληψη) στην εκθεση δεν μπορω να το κανω με τιποτα. Δηλαδη θα κανω μονο τις ασκησεις του φροντ αντε και λιγο θεωρια αν εχω ορεξη και μετα τελος :P Και εχω ανχωθει μονο στην εκθεση οτι θα γραψω χαλια... Εσεις πως την διαβαζετε ακριβως;;
η καθηγητρια του φροντηστηριου μου δινει καθε εμβδομαδα υλικο (διαφορα θεματα) κ ενα κριτηριο για να το κανω...εγω διαβαζω το υλικο για να διευρυνονται οι γνωσεις μου(δεν ειναι δυνατον να μαθεις απ'εξω υλικο εκθεσης),κανω το κριτηριο κ τν επομενη φορα μου δινει τις απαντησεις κ βλεπω τα λαθη μου....γενικα θεωρω πως στην εκθεση πρεπει να κανεις συνεχεια εξασκηση κ ν βλεπεις τα λαθη σου,γιατι ειναι πολυ δυσκολο να γραψεις μεγαλο βαθμο...

Ναι κανονικότατα, μετά πολύ μετά :P
Τώρα περιμένουμε τη ρημάδα την αίτηση :P no worries
ευχαριστω...τωρα απο τις 10 εως 28/2 υποβαλλουμε την αιτηση....φτανουμε προς το τελος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Θα πεθανουμε όλοι:yahoo:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

drosos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 1,151 μηνύματα.
Μα δεν θελω μεγαλο βαθμο(ετσι και αλλιως η σχολη μου δεν ειναι ιδιαιτερα υψηλοβαθμη) οσο γραφω στα διαγωνισματα στο φροντ θελω ενα 13-14 αλλα πιστευω ουτε αυτο δεν θ το γραψω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Εδώ ο κόσμος καίγεται και μεις θα (ξανα)δώσουμε Πανελλήνιες.:|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bemanos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μοριακός Αρχιτέκτονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,879 μηνύματα.
Εδώ ο κόσμος καίγεται και μεις θα (ξανα)δώσουμε Πανελλήνιες.:|

Γιατι μπορουμε .(λεω να το καθιερωσω καθε χρονο , γουσταρω τρελα )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Γιατι μπορουμε .(λεω να το καθιερωσω καθε χρονο , γουσταρω τρελα )

Είσαι άρρωστος.:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paladin_k20

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο paladin_k20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 138 μηνύματα.
Γιατι μπορουμε .(λεω να το καθιερωσω καθε χρονο , γουσταρω τρελα )

Εχω ακουσει περιπτωση που καποιος ξαναεδωσε για να βγαλει περισσοτερα μορια απο την πρωτη φορα αν και περνουσε στην πρωτη του επιλογη (και μαλιστα υψηλοβαθμη)!!:beating::beating:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Εχω ακουσει περιπτωση που καποιος ξαναεδωσε για να βγαλει περισσοτερα μορια απο την πρωτη φορα αν και περνουσε στην πρωτη του επιλογη (και μαλιστα υψηλοβαθμη)!!:beating::beating:

:confused:
Για το "ψώνιο" ξέρωγω;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bemanos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μοριακός Αρχιτέκτονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,879 μηνύματα.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Όποιος έχει δύναμη και όρεξη [και χρήματα] ας δίνει κάθε χρόνο :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Δε χρειάζεται κάθε χρονιά να κάνεις φροντιστήρια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top