Πανελλήνιες 2012

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

tiramisuu

Δραστήριο μέλος

Η tiramisuu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 449 μηνύματα.
A προσαρμόζεται δηλαδή.

Ευχαριστώ!:D

Αυτό με τις προσαρμογές βαθμών έχει κάψει πολύ κόσμο! Εδώ πάντως τα εξηγεί καλά: https://www.look4studies.com/ekpaideusi-teleutaia-nea-panelladikes-exetaseis-2011.html
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

drosos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 1,151 μηνύματα.
|Γραπτος - Τελικος_προφορικος|=2 αν δεν βγαινει αυτο ο προφορικος θα ανεβει ή θα κατεβει μεχρι να χεις την προηγουμενη ισοτητα
Δηλαδη εχεις γραπτο 14 και προφορικο 17
|14-17|=3
|14-16|=2
οποτε ο προφορικος γινεται 16 ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Ό,τι να ΄ναι! :P Και για τη natasoula επίσης.
Εδώ καράβια...................
Μας την είπες εν ολίγοις...:P
Μπορεί καράβια να χάνονται,αλλά ας πούμε και τίποτα άσχετο να ξεδώσουμε λίγο,μην τα παίξουμε κιόλας...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Εχεις ενα Point!

Kαι ο γραπτος ειναι 20 ενω ο προφορικος 15???
Λεμε τωρα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Αρα δεν εχει μεγαλη επιπτωση στο τελικο, σωστα???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.
Αρα δεν εχει μεγαλη επιπτωση στο τελικο, σωστα???

Από ότι βλέπω στον υπολογιστή μορίων,χάνεις περίπου 150 αν είναι βαρύτητας και 80 σε απλό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fretoe

Δραστήριο μέλος

Ο fretoe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 692 μηνύματα.
Βασικα παιδια τωρα για αυτο που λετε, η μεγαλυτερη χασουρα σε βαθμο δεν ειναι 0.6, και αντιστοιχα 0,6 ειναι το περισσοτερο που μπορεις να παρεις επιπλεον??
Αυτο φαινεται στον υπολογιστη μοριων του ischool.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Geldern

Νεοφερμένος

Ο Geldern αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Νεάπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Ρε παιδια να σας ρωτησω κατι?Ειναι λιγο περιοδος δυσκολη τωρα γιατι κατι με εχει πιασει και δεν εχω πλεον τοση ορεξη να διαβασω αλλα και ουτε γουσταρω και να κωλοβαραω!!!Θελω μονο να κοιταζω το ταβανι σαν αποχαυνωμενο! Μπας και σας εχει τυχει καθολου?? Λεμε τωρα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DimZ12345

Νεοφερμένος

Ο DimZ12345 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 32 μηνύματα.
Εννοειται και οσο περναει ο καιρος τα συμπτωματα γινονται ολο και πιο εντονα :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnaekmaiden

Νεοφερμένος

Ο johnaekmaiden αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 61 μηνύματα.
Ρε παιδια να σας ρωτησω κατι?Ειναι λιγο περιοδος δυσκολη τωρα γιατι κατι με εχει πιασει και δεν εχω πλεον τοση ορεξη να διαβασω αλλα και ουτε γουσταρω και να κωλοβαραω!!!Θελω μονο να κοιταζω το ταβανι σαν αποχαυνωμενο! Μπας και σας εχει τυχει καθολου?? Λεμε τωρα....

ναι φιλε μου μου εχει τυχη αλλα στην περιπτωση μου ηταν παροδικο ευτυχως.. γενικα πιστευω πως αν εχεις συνηθισει να διαβαζεις ειναι δυσκολο να το σταματησεις απο τη μια μερα στην αλλη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tiramisuu

Δραστήριο μέλος

Η tiramisuu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 449 μηνύματα.
Εννοείται, αλλά μην σταματήσεις! Αν βγεις από το πρόγραμμά σου μία μέρα, κινδυνεύεις να βγεις και δεύτερη και τρίτη κλπ.... Να σκέφτεσαι το στόχο σου και να συγκεντρώνεσαι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Geldern

Νεοφερμένος

Ο Geldern αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Νεάπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Μακαρι!Ελπίζω να επανελθω.Αλλα ειναι αυτο που λες,ο στοχος σου σε προτρεπει τρομαχτικα πολυ να συνεχισεις την προσπαθεια!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

βασιλική22

Νεοφερμένος

Η βασιλική22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 118 μηνύματα.
βαριεμαιαιαιαιαιαιαια!!!!!!!!!!!!!!!!!1
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σεβαστή-Μαρία

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σεβαστή-Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 177 μηνύματα.
Ρε παιδια να σας ρωτησω κατι?Ειναι λιγο περιοδος δυσκολη τωρα γιατι κατι με εχει πιασει και δεν εχω πλεον τοση ορεξη να διαβασω αλλα και ουτε γουσταρω και να κωλοβαραω!!!Θελω μονο να κοιταζω το ταβανι σαν αποχαυνωμενο! Μπας και σας εχει τυχει καθολου?? Λεμε τωρα....

Θα σου περάσει μην ανησυχείς...εμένα κράτησε περίπου μια εβδομάδα...
θα περάσει :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

^natasa666^

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θεσσαλίας (Βόλος). Έχει γράψει 333 μηνύματα.
ξερετε τι γινεται με τα μηχανογραφικα;
ξερω τα υποβαλλουμε οταν βγουν οι βαθμοι μας τον Ιουνιο αλλα ισχυει και φετος;:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
ξερετε τι γινεται με τα μηχανογραφικα;
ξερω τα υποβαλλουμε οταν βγουν οι βαθμοι μας τον Ιουνιο αλλα ισχυει και φετος;:worry:
από τη στιγμή που δεν είπαν κάτι δαιφορετικό...ναι:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

^natasa666^

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θεσσαλίας (Βόλος). Έχει γράψει 333 μηνύματα.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
ξερετε τι γινεται με τα μηχανογραφικα;
ξερω τα υποβαλλουμε οταν βγουν οι βαθμοι μας τον Ιουνιο αλλα ισχυει και φετος;:worry:

Ναι κανονικότατα, μετά πολύ μετά :P
Τώρα περιμένουμε τη ρημάδα την αίτηση :P no worries
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adele

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η adele αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 313 μηνύματα.
Παιδιά χρειάζομαι την βοήθεια σας αν γίνεται :( Δεν πηγαίνω φροντιστήριο και η κυρία στα Λατινικά δεν μας δινεί μεταφράσεις,απο γραμματική τίποτα απολύτως και ας μην αναφέρω το συντακτικό... Θα το εκτιμούσα πραγματικά αν μπορούσε κάποιος της θεωρητικής να μου πει τι πρέπει να διαβάσω όσον αφορά το συντακτικό όπως καταλαβαίνετε πρέπει να βγάλω την ύλη απο μόνη μου :worry: Και εύχομαι να μην είναι πολύ αργά :'( Παρεπιπτόντως τα συλλυπητήρια μου OLSon-X και οτι και να πει κανείς σε αυτή τη περίπτωση είναι λίγο.Καλή δύναμη!!!

μπορω να σε βοηθησω εγω αμα θελεις!! δινω τριτη χρονια χωρις φροντιστηρια..τις αλλες 2 εδωσα με φροντιστηρια και ιδιαιτερα, οποτε σημειωσεις εχω απειρες!! αμα θες στειλε μου να σου πω! εχω τα παντα! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top