Πανελλήνιες 2012

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

drosos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 1,151 μηνύματα.
Ναι αλλα οπως φαινεται δεν εχει αγχωθει λιγο αλλα πολυ :P Σκεψου οτι απλα θα δωσεις ενδοσχολικες εξετασεις φετος τιποτα παραπανω!! Και απλως διαβαζεις περισσοτερο απο οτι τις αλλες χρονιες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cherie

Δραστήριο μέλος

Η Cherie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 768 μηνύματα.
Κάπου διάβασα πως πρέπει να έχουμε εμπιστοσύνη στους βαθμούς (στα γραπτά αναφέρομαι) που βάζουν οι καθηγητές μας στο δημόσιο. Αν είναι έτσι, όσων οι εκθέσεις βαθμολογηθούν από τους φιλόλογους του σχολείου μου θα είναι πάνω από 17! Μια τρελή έβαλε και 95!

Στα διαγωνίσματα της κατεύθυνσης στο σχολείο, πως είναι τα θέματα? Έχουν κάποια δυσκολία ή σας βάζουν μπούρδες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Κάπου διάβασα πως πρέπει να έχουμε εμπιστοσύνη στους βαθμούς (στα γραπτά αναφέρομαι) που βάζουν οι καθηγητές μας στο δημόσιο. Αν είναι έτσι, όσων οι εκθέσεις βαθμολογηθούν από τους φιλόλογους του σχολείου μου θα είναι πάνω από 17! Μια τρελή έβαλε και 95!

Στα διαγωνίσματα της κατεύθυνσης στο σχολείο, πως είναι τα θέματα? Έχουν κάποια δυσκολία ή σας βάζουν μπούρδες?
η έκθεση είναι κυριολεκτικά ρώσικη ρουλετα όσο και να διαβάσεις ,΄οσο΄καλά και να γράψεις αν είσαι άτυχος την πάτησες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σεβαστή-Μαρία

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σεβαστή-Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 177 μηνύματα.
Κάπου διάβασα πως πρέπει να έχουμε εμπιστοσύνη στους βαθμούς (στα γραπτά αναφέρομαι) που βάζουν οι καθηγητές μας στο δημόσιο. Αν είναι έτσι, όσων οι εκθέσεις βαθμολογηθούν από τους φιλόλογους του σχολείου μου θα είναι πάνω από 17! Μια τρελή έβαλε και 95!

Στα διαγωνίσματα της κατεύθυνσης στο σχολείο, πως είναι τα θέματα? Έχουν κάποια δυσκολία ή σας βάζουν μπούρδες?
τότε όσους σας τα διορθώσει ο δικός μου καθηγητής ...τη βάψατε !!:Ρ
είναι πολύ αυστηρός !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
τότε όσους σας τα διορθώσει ο δικός μου καθηγητής ...τη βάψατε !!:Ρ
είναι πολύ αυστηρός !

Μπορεί στις πανελλαδικές να ήταν πιο καλός αφού ξέρει πως παίζεται το μέλλον μας :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σεβαστή-Μαρία

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σεβαστή-Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 177 μηνύματα.
Μπορεί στις πανελλαδικές να ήταν πιο καλός αφού ξέρει πως παίζεται το μέλλον μας :P
Με την καμία, εδώ στα γενικής θέλει να προσέχουμε κανονικά και να γράφουμε καλά για να βάλει καλούς βαθμούς. Φαντάσου έκθεση...Ελπίζω να είναι καλός στις πανελλήνιες γιατί είναι χαζό να μη γράφεις γιατί ο διορθωτής έχει βίτσια !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NikoTexXx

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,554 μηνύματα.
Κάπου διάβασα πως πρέπει να έχουμε εμπιστοσύνη στους βαθμούς (στα γραπτά αναφέρομαι) που βάζουν οι καθηγητές μας στο δημόσιο. Αν είναι έτσι, όσων οι εκθέσεις βαθμολογηθούν από τους φιλόλογους του σχολείου μου θα είναι πάνω από 17! Μια τρελή έβαλε και 95!

Στα διαγωνίσματα της κατεύθυνσης στο σχολείο, πως είναι τα θέματα? Έχουν κάποια δυσκολία ή σας βάζουν μπούρδες?
τι 95 μωρε? :P μια καθηγητρια στο σχολειο μας εβαλε ακομη και 99 σ' ενα παιδι .. αν ειναι δυνατον! Και σε κεινο το τμημα η μιση ταξη παιρνει πανω απο 90 χαχα! Σ' εμας τουλαχιστον ετυχε σχετικα αυστηρη καθηγητρια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

^natasa666^

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θεσσαλίας (Βόλος). Έχει γράψει 333 μηνύματα.
Χαχα..Ναι,ένας εσύ κι ένας ο Κωστέτσος...:PΕγώ πάλι θα πρέπει να γράφω Αναστασία και θα νιώθω σαν να δίνω στοιχεία άλλης...:P:P
Ναι ναι...κ με εμενα το ιδιο συμβαινει...ολοι με φωναζουν Νατασα αλλα στις πανελληνιες θα αναγκαστω να γραψω Αναστασια...:Pακριβως ιδια περιπτωση μ εσενα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Ναι ναι...κ με εμενα το ιδιο συμβαινει...ολοι με φωναζουν Νατασα αλλα στις πανελληνιες θα αναγκαστω να γραψω Αναστασια...:Pακριβως ιδια περιπτωση μ εσενα!!!
Χαχα...Εγώ είχα δώσει μάχη :P τόσα χρόνια στο σχολείο με κάτι περίεργους καθηγητές που είχαν κόλλημα μ' αυτά,και πάντα έγραφα Νατάσα(μία μου 'χε πει "Εγώ θα σε λέω Αναστασία γιατί δε μ' αρέσουν τα μισά ονόματα!":mad:)..Αλλά φέτος γράφω Αναστασία,να το 'χω συνηθίσει ως το τέλος...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
Τι να πω κι εγώ που πρέπει να αλλάξω εντελώς το όνομά μου;;
Από «Αντώνης», «Αντώνιος».
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NikoTexXx

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,554 μηνύματα.
εγω εχω ξαδελφο στη γερμανια και τον φωναζουν Antonio :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Παιδιά κάποιος από θεωρητική ή απόφοιτος να δει το θέμα Λατινικά Γ λυκείου θεωρητική!!!
Δεν έχει απάντηση εδώ και μέρες!

gracias
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ἅλς

Διάσημο μέλος

Ο ἅλς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,894 μηνύματα.
Ναι ναι...κ με εμενα το ιδιο συμβαινει...ολοι με φωναζουν Νατασα αλλα στις πανελληνιες θα αναγκαστω να γραψω Αναστασια...:Pακριβως ιδια περιπτωση μ εσενα!!!

Ό,τι να ΄ναι! :P Και για τη natasoula επίσης.
Εδώ καράβια...................
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Παιδιά παιδιά απορία. Σήμερα πήρα βαθμούς. Ξέρω το σύστημα του +- 3 μονάδες, αλλά δεν το έχω καταλάβει πολύ.:P
Αρχαία πχ πήρα 19. Το -3 ας πούμε ισχύει 19-18-17 ή χωρίς το 19 άρα 18-17-16;
Καταλάβατε τι θέλω να πω;:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Makis_Vl

Δραστήριο μέλος

Ο Μάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 501 μηνύματα.
Χαχα...Εγώ είχα δώσει μάχη :P τόσα χρόνια στο σχολείο με κάτι περίεργους καθηγητές που είχαν κόλλημα μ' αυτά,και πάντα έγραφα Νατάσα(μία μου 'χε πει "Εγώ θα σε λέω Αναστασία γιατί δε μ' αρέσουν τα μισά ονόματα!":mad:)..Αλλά φέτος γράφω Αναστασία,να το 'χω συνηθίσει ως το τέλος...;)

Κι εγώ από Μάκης σε Γεράσιμος :Ρ

Παιδιά παιδιά απορία. Σήμερα πήρα βαθμούς. Ξέρω το σύστημα του +- 3 μονάδες, αλλά δεν το έχω καταλάβει πολύ.:P
Αρχαία πχ πήρα 19. Το -3 ας πούμε ισχύει 19-18-17 ή χωρίς το 19 άρα 18-17-16;
Καταλάβατε τι θέλω να πω;:redface:

Ραφαέλα εγώ προσωπικά θα σε γελάσω αλλά βρες στο ίντερνετ ένα προγραμμα υπολογισμού μορίων και υπολόγισε το :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Παιδιά παιδιά απορία. Σήμερα πήρα βαθμούς. Ξέρω το σύστημα του +- 3 μονάδες, αλλά δεν το έχω καταλάβει πολύ.:P
Αρχαία πχ πήρα 19. Το -3 ας πούμε ισχύει 19-18-17 ή χωρίς το 19 άρα 18-17-16;
Καταλάβατε τι θέλω να πω;:redface:
αν εχεις 19 και γραψεις πχ 15 (19 να γραψεις κανονισεεεε) το 19 του προφορικου θα γινει 17...αν βεβαια το 19 ειναι μεσος ορος των προφορικων..δηλαδη αν σου βαλει και στο δευτερο εξαμηνο 19 (20 να σου βαλει το καλο που του θελω)
το 19 θα μεινει 19 αν γραψεις 17..αν γραψεις π.χ 16,5 θα γινει 18,5
βοήθησα?:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ἅλς

Διάσημο μέλος

Ο ἅλς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,894 μηνύματα.
Ραφ, έτσι όπως τα λέει ο Johnnaousa είναι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
αν εχεις 19 και γραψεις πχ 15 (19 να γραψεις κανονισεεεε) το 19 του προφορικου θα γινει 17...αν βεβαια το 19 ειναι μεσος ορος των προφορικων..δηλαδη αν σου βαλει και στο δευτερο εξαμηνο 19 (20 να σου βαλει το καλο που του θελω)
το 19 θα μεινει 19 αν γραψεις 17..αν γραψεις π.χ 16,5 θα γινει 18,5
βοήθησα?:)

Δε κατάλαβα την λογική.:/:
Το 19 θα μείνει 19 με το 17? Ουάου.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Δε κατάλαβα την λογική.:/:
Το 19 θα μείνει 19 με το 17? Ουάου.:P
ναι..δηλαδη γραπτο προφορικο πρεπει να εχουν 2 διαφορα.
μπορει να συμβει και το αντιθετο ομως..αν εχεις προφορικα 15 και γραψεις 18, το 18 γινεται 17
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
ναι..δηλαδη γραπτο προφορικο πρεπει να εχουν 2 διαφορα.
μπορει να συμβει και το αντιθετο ομως..αν εχεις προφορικα 15 και γραψεις 18, το 18 γινεται 17

A προσαρμόζεται δηλαδή.

Ευχαριστώ!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top