Πανελλήνιες 2012

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Dmitsos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 929 μηνύματα.
Θα μας παίρνει ο ύπνος? Εδώ σε ένα επαναληπτικό μέχρι τις 3-4 δεν μπορούσα να κοιμηθώ...

Στο πρώτο μάθημα ΔΕΝ. Απλά ΔΕΝ. Εγώ έπεσα για ύπνο στις 10, κοιμήθηκα στη μια και ξύπναγα και κάθε 1 ώρα. :redface:
Στα επόμενα όμως θα κοιμηθείτε σαν μουσχάρια να το θυμάστε. :P

Γενικώς η περίοδος των εξετάσεων είναι ό,τι πιο λούφα θα κάνετε όλη τη χρονιά.
Θα το δείτε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lowbaper92

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο lowbaper92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,504 μηνύματα.
Θα μας παίρνει ο ύπνος? Εδώ σε ένα επαναληπτικό μέχρι τις 3-4 δεν μπορούσα να κοιμηθώ...
Ανάλογα το πόσο θα τον επηρεάσει το άγχος τον καθένα. Εγώ θυμάμαι είχα ξαπλώσει κατά τις 11, έβλεπα ράδιο αρβύλα, και πριν τελειώσει η εκπομπή είχα ξεραθεί. Κάποιοι φίλοι μου δεν κοιμήθηκαν καθόλου κι ήρθαν σερί να γράψουν.

Καλό θα ήταν τη μέρα πριν την εξέταση να ξυπνήσετε πολύ νωρίς για να είστε κουρασμένοι το βράδυ και να κοιμηθείτε πιο εύκολα. Και γενικά τις τελευταίες μέρες να ξυπνάτε νωρίς για να συνηθίσετε. Θα τα πούμε και πριν τις εξετάσεις αυτά. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
Δεν ξέρω, κι εγώ αγχώνομαι στο θέμα του ύπνου. Σκέφτομαι να βάλω χαλαρωτική μουσική εκείνο το βράδυ. Από αυτή που ακούν όταν κάνουν γιόγκα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
Lowbaper92, το σκέφτηκα κι εγώ αυτό με το πολύ πρωινό ξύπνημα.
antwwwnis, καλή φάση! εγώ θα ακούω ή καταθλιπτική ή τελείως ό,τι νά' ναι, γιατί έτσι μόνο ξεαγχώνομαι! (αν και πιστεύω ότι η έκθεση θα είναι το μάθημα για το οποίο θα αγχωθώ λιγότερο)

Πάντως, εγώ ήδη έχω αρχίσει να χάνω τον ύπνο μου με αυτό το θέμα.
Και μου φαίνεται παράλογο κάπως, γιατί διαβάζω. Δε μπορώ να το ελέγξω όμως.
Έχει καταντήσει μαζοχισμός η όλη φάση!!! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Γενικώς η περίοδος των εξετάσεων είναι ό,τι πιο λούφα θα κάνετε όλη τη χρονιά.
Θα το δείτε.

Αν έχεις προετοιμαστεί κατάλληλα όλη τη χρονιά περνάς τζάμι.Αν σε κυνηγάν οι τύψεις θα τρέχεις να μπαλώσεις τα όποια κενά.:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Γενικώς η περίοδος των εξετάσεων είναι ό,τι πιο λούφα θα κάνετε όλη τη χρονιά.
Θα το δείτε.
αυτό εξαρτάται απο το κάθε άτομο ξεχωριστά..δεν μπαίνουν όλοι σε καλούπια..ο καθένας θα τα αντιμετωπίσει διαφορετικά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dmitsos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 929 μηνύματα.
Σωστα, η περιοδος οπου εχεις ολο το δικιο με το μερος σου οτι και αν πεις/κανεις, η περιοδος που δεν εχεις σχολεια, φροντιστηρια καθηγητες να σε πρηζουν, η περιοδος που εχεις ηδη δωσει το πρωτο μαθημα και εχεις καταλαβει πως ειναι οι εξετασεις και η περιοδος που εχεις 2 μερες για να διαβασεις τα χιλιοδιαβασμενα ειναι απο τις πιο δυσκολες. Ναι. Λαθος μου. Σορρυ ε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
:laugh:
Πάντως θα σας το πούνε και οι καθηγητές σας να είστε προσεκτικοί, όχι με τις πράσινες μύξες και τους power rangers, αλλά με το μπουκαλάκι με νερό που οι περισσότεροι θα έχετε μαζί σας. Δε θα θέλατε να δείτε το γραπτό σας λούτσα. Και δεν το λέω για πλάκα όπως οι παραπάνω, I'm speaking seriously right now.
Αν ειναι χαζουλης και κανει λουτσα το γραπτο του τι να σου πω.Για αυτο λεμε να κοιμηθειτε καλα γιατι υπαρχουν και αυτα τα μικροατυχηματα!!!Τι νομιζετε οτι ειναι οι Πανελληνιες??Μονο το γραψιμο????Ειναι και οι ευαισθησιες του σωματος μας που πρεπει να τις ελεγχουμε!Αν καποιος ειναι ξενυχτισμενος δεν παρει χαμπαρι οτι κατουριεται και ξαφνικα νιωσει ζεστη αναμεσα στο παντελονι του?!!?!?Τι γινετε?Μιλαω και εγω σοβαρα τωρα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
Αν ειναι χαζουλης και κανει λουτσα το γραπτο του τι να σου πω.Για αυτο λεμε να κοιμηθειτε καλα γιατι υπαρχουν και αυτα τα μικροατυχηματα!!!....................
Επειδή για τις πανελλήνιες κυκλοφορούν πολλοί μύθοι, προσέξτε: ΔΕΝ υπάρχει περίπτωση ακύρωσης γραπτού επειδή είναι "σημαδεμένο" (π.χ. βρεγμένο, σχισμένο, μυξωμένο κλπ). Πολύ απλά στις περιπτώσεις αυτές, το γραπτό μπαίνει σε διαφορετικό φάκελο και βαθμολογείται ξεχωριστά από τα άλλα (σαν "ειδικό"). Αυτό είναι σίγουρο και για να βεβαιωθείτε ρωτήστε και τους καθηγητές σας (του σχολείου που είναι βαθμολογητές). Μην σας απασχολούν λοιπόν τέτοια και αφοσιωθείτε στην καλή σας μελέτη για καλή επιτυχία.
-- Για περισσότερους μύθους σχετικούς με τις πανελλήνιες δείτε ΕΔΩ.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σεβαστή-Μαρία

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σεβαστή-Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 177 μηνύματα.
εγώ άκουσα το άλλο κορυφαίο,
ένα παιδί μια φορά έγραφε φυσική και επειδή έγραψε από πάνω "μαθηματικά κατεύθυνσης" , του μηδένισαν το γραπτό!:ο:ο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
εγώ άκουσα το άλλο κορυφαίο,
ένα παιδί μια φορά έγραφε φυσική και επειδή έγραψε από πάνω "μαθηματικά κατεύθυνσης" , του μηδένισαν το γραπτό!:ο:ο
Ναι ναι..Κι εγώ αν γράψω το Νατάσα με 2 "σ" θα με μηδενίσουν....:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σεβαστή-Μαρία

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σεβαστή-Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 177 μηνύματα.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
πλάκα κάνεις έτσι?
Έεελα ρε....Κι εγώ έχω ένα σχετικό άγχος(μία στα πάνω του,μία στα κάτω του:P),αλλά νταξ...Ξεψάρωσε λίγο,όσο μπορείς...Αυτά είναι τελείως μύθοι που ακούγονται!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σεβαστή-Μαρία

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σεβαστή-Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 177 μηνύματα.
Έεελα ρε....Κι εγώ έχω ένα σχετικό άγχος(μία στα πάνω του,μία στα κάτω του:P),αλλά νταξ...Ξεψάρωσε λίγο,όσο μπορείς...Αυτά είναι τελείως μύθοι που ακούγονται!

χαχαχα..τρόμαξα ,έτσι!
Κοίτα θα είμαι αγχωμένη αλλά όχι και τόσο στα χαμένα ώστε να γράψω άλλο μάθημα (ελπίζω :ρ).
Πάντως αυτό μας το είπε καθηγήτρια , από εκεί και πέρα δεν ξέρω κατά πόσο ισχύει !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

drosos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 1,151 μηνύματα.
Παιδια εγω Να γραψω Βασιλης ή Βασιλειος;; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwerty111

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο qwerty111 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,376 μηνύματα.
Όπως είσαι γραμμένος στην ταυτότητα. Λογικά Βασίλειος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Παιδια εγω Να γραψω Βασιλης ή Βασιλειος;; :P
Χαχα..Ναι,ένας εσύ κι ένας ο Κωστέτσος...:PΕγώ πάλι θα πρέπει να γράφω Αναστασία και θα νιώθω σαν να δίνω στοιχεία άλλης...:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

drosos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 1,151 μηνύματα.
Εγω σε ολα τα Διαγωνισματα γραφω Βασιλειος γτ στην 1η γυμνασιου(το πρωτο διαγωνισμα που γραψα στο γυμνασιο) μου κοψε 0.25 βαθμους ο καθηγητης των αρχαιων γτ εγραψα Βασιλης αντι για Βασιλειος :P Ψυχολογικο μου μεινε(Και πηρα 9.75 :@ ουτε καν βαση)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-sam

Νεοφερμένος

Η io-sam αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 37 μηνύματα.
εχω κατααγχωθει!!νιωθω οτι δεν ξερω τιποτα μα τιποτα ομως!-οχι οτι στην πραγματικοτητα τα ξερω τελεια αλλα λεμε τωρα..
ελπιζω με τις επαναληψεις(θεωρητικη κατευθυνση:hmm:) να μου φυγει λιγο το αγχος αλλα εχω και μια τρελη βαρεμαρα και με το ζορι διαβαζω ελαχιστα -.-
θα μου πειτε και εσας τι σας νοιαζει αλλα τον πονο μου λεω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
εχω κατααγχωθει!!νιωθω οτι δεν ξερω τιποτα μα τιποτα ομως!-οχι οτι στην πραγματικοτητα τα ξερω τελεια αλλα λεμε τωρα..
ελπιζω με τις επαναληψεις(θεωρητικη κατευθυνση:hmm:) να μου φυγει λιγο το αγχος αλλα εχω και μια τρελη βαρεμαρα και με το ζορι διαβαζω ελαχιστα -.-
θα μου πειτε και εσας τι σας νοιαζει αλλα τον πονο μου λεω :P
:D καλά κάνεις και αγχώνεσαι το λίγο άγχος κάνει καλό και σε ωθεί στο περισσότερο διάβασμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top