Πανελλήνιες 2012

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Nαι ρε παλήκαρε.Γιατι εγώ φέτος είχα δεύτερη επιλογή τους μηχανικους χωροταξίας στη Βέροια που ήταν κάτω από τα μόρια μου 3400 μορια.Τελικά έπεσε 3300;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Δεν το σχολιάζω το θέμα βάσεις.Ειλικρινά σου ρχεται από κει που δεν το περιμένεις.Δεν έχει νόημα να τις κοιτάς.Κάθε χρονιά είναι διαφορετική πλέον.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Γιατι;μπας και πέσει κ την πιάσω;
Εννοείται!! η σχολή μου έπεσε 1000 μόρια και την έπιασα..άλλων έπεσε 3000 και μπήκαν...σκέψου να μην τις είχαμε δηλώσει;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Με τις παλιες βάσεις δεν πρέπει να σκεφτόμαστε περίπου τους στόχους μας;αν σκεφτεί κανεις ότι οι τελευταίες είναι εξαίρεση..

Οι στόχοι δεν εξαρτώνται από τις βάσεις.

Φυσικά κ εξαρτιουνται..άμα δε διαβάζω δεν μπορω να έχω υψηλό στόχο..

Οι στόχοι δεν εξαρτώνται από τις βάσεις. Οι βάσεις εξαρτώνται από το διάβασμα (των μαθητών) και αυτό εξαρτάται από τους στόχους τους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

oikonomologos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο oikonomologos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 237 μηνύματα.
ποσες φορες εχω πει μακαρι να εδινα πανελληνιες παλι.......ειναι απο τις πιο ωραιες περιοσους στην ζωη μας....ισως η πιο ωραια......χωρις αλλες σκοτουρες.......μετα καταλαβαινεις τι εστι πουτ...... ζωη!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

drosos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 1,151 μηνύματα.
Εμεις που δινουμε πανελληνιες μαλλον θα θεωρουμε χαζο το παραπανω post :P Αλλα κατι θα ξερεις παραπανω ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

oikonomologos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο oikonomologos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 237 μηνύματα.
και εγω στη θεση σου αυτο ελεγα....αλλα η πειρα ειναι μια χτενα που την αποκτας οταν εχεις χασει τα μαλλια σου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gkm

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο gkm αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 124 μηνύματα.
και εγω στη θεση σου αυτο ελεγα....αλλα η πειρα ειναι μια χτενα που την αποκτας οταν εχεις χασει τα μαλλια σου
ε ξαναδωσε, δεν ειναι απαραιτητο να χασεις και τα μαλλια σου:P

110 μερες για οποιον μετραει :):studying:
και για να μην το ξανα γραφω

ΑΛΓΟΡΙΘΜΟΣ πανελληνιες
ΓΙΑ i ΑΠΟ 110 ΜΕΧΡΙ 0 ΜΕ_ΒΗΜΑ -1
ΑΝ i>0 TOTE
ΕΜΦΑΝΙΣΕ i,"μερες μεχρι τις πανελληνιες:P"
ΑΛΛΙΩΣ
ΕΜΦΑΝΙΣΕ "την πουτσ***** "
ΤΕΛΟΣ_ΑΝ
ΤΕΛΟΣ_ΕΠΑΝΑΛΗΨΗΣ
ΤΕΛΟΣ πανελληνιες
:D αστειακι για εμας τους Γ2 τεχνολογικους :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σεβαστή-Μαρία

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σεβαστή-Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 177 μηνύματα.
Φέτος , δεν είσαι ελεύθερος για τίποτα.
Δε μπορείς να είσαι 1-2 μέρες ψυχολογικά χάλια, γιατί επηρεάζει το διάβασμα σου.
Δε μπορείς να πεις μια μέρα "δεν κάνω τίποτα" , θα μείνουν κενά και δεν το θέλουμε.
Δε μπορείς να γράψεις μια μέρα χάλια γιατί δεν αισθανόσουν καλά, δε διάβασες και το τελευταίο είναι δικαιολογία.
Δε μπορείς να χαλαρώσεις , είσαι όλη μέρα στην τσίτα , σπίτι->σχολείο->σπίτι->φροντ.->σπίτι->ιδιαίτερα->σπίτι!
Δε μπορείς να ξεκουραστείς μετά τα μαθήματα γιατί έχεις πάντα να κάνεις κάτι για αύριο.
Και σε όλα αυτά ΔΕ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΔΩΣΕΙΣ ΕΝΑ ΤΕΛΟΣ , έτσι λοιπόν συνεχίζεις σκεπτόμενος "Λίγο έμεινε θα περάσει!"
Όλα αυτά στην τελική όμως γιατί?
Δεν αμφιβάλλω , θέλω πολύ να περάσω , να μάθω το αντικείμενο που επέλεξα και να ασχοληθώ με αυτό , όπως όλοι.
αλλά κανείς δε μου εγγυάται το αποτέλεσμα και αυτό με αγχώνει-κουράζει διπλά!
Επομένως, δύο είναι οι πιθανότητες!
ή εγώ είμαι φοβερά εκνευρισμένη και λέω χαζά , ή όντως είναι έτσι -.-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bemanos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μοριακός Αρχιτέκτονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,879 μηνύματα.
Φέτος , δεν είσαι ελεύθερος για τίποτα.
Δε μπορείς να είσαι 1-2 μέρες ψυχολογικά χάλια, γιατί επηρεάζει το διάβασμα σου.
Δε μπορείς να πεις μια μέρα "δεν κάνω τίποτα" , θα μείνουν κενά και δεν το θέλουμε.
Δε μπορείς να γράψεις μια μέρα χάλια γιατί δεν αισθανόσουν καλά, δε διάβασες και το τελευταίο είναι δικαιολογία.
Δε μπορείς να χαλαρώσεις , είσαι όλη μέρα στην τσίτα , σπίτι->σχολείο->σπίτι->φροντ.->σπίτι->ιδιαίτερα->σπίτι!
Δε μπορείς να ξεκουραστείς μετά τα μαθήματα γιατί έχεις πάντα να κάνεις κάτι για αύριο.
Και σε όλα αυτά ΔΕ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΔΩΣΕΙΣ ΕΝΑ ΤΕΛΟΣ , έτσι λοιπόν συνεχίζεις σκεπτόμενος "Λίγο έμεινε θα περάσει!"
Όλα αυτά στην τελική όμως γιατί?
Δεν αμφιβάλλω , θέλω πολύ να περάσω , να μάθω το αντικείμενο που επέλεξα και να ασχοληθώ με αυτό , όπως όλοι.
αλλά κανείς δε μου εγγυάται το αποτέλεσμα και αυτό με αγχώνει-κουράζει διπλά!
Επομένως, δύο είναι οι πιθανότητες!
ή εγώ είμαι φοβερά εκνευρισμένη και λέω χαζά , ή όντως είναι έτσι -.-

ετσι ειναι. Εδω δεν ειναι σιγουρο οτι θα ζεις αυριο, θα ειναι αυτο ?(το αποτελεσμα )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fretoe

Δραστήριο μέλος

Ο fretoe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 692 μηνύματα.
Φέτος , δεν είσαι ελεύθερος για τίποτα.
Δε μπορείς να είσαι 1-2 μέρες ψυχολογικά χάλια, γιατί επηρεάζει το διάβασμα σου.
Δε μπορείς να πεις μια μέρα "δεν κάνω τίποτα" , θα μείνουν κενά και δεν το θέλουμε.
Δε μπορείς να γράψεις μια μέρα χάλια γιατί δεν αισθανόσουν καλά, δε διάβασες και το τελευταίο είναι δικαιολογία.
Δε μπορείς να χαλαρώσεις , είσαι όλη μέρα στην τσίτα , σπίτι->σχολείο->σπίτι->φροντ.->σπίτι->ιδιαίτερα->σπίτι!
Δε μπορείς να ξεκουραστείς μετά τα μαθήματα γιατί έχεις πάντα να κάνεις κάτι για αύριο.
Δεν νομίζω να ναι τόσο τραγικά τα πράγματα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
Πάρε νά' χεις! :

https://www.youtube.com/watch?v=11YgMR_VtWI&context=C35b0a2eADOEgsToPDskIObjBmq-Zj18pnFRfiebbY

Φέτος , δεν είσαι ελεύθερος για τίποτα.
Δε μπορείς να είσαι 1-2 μέρες ψυχολογικά χάλια, γιατί επηρεάζει το διάβασμα σου.
Δε μπορείς να πεις μια μέρα "δεν κάνω τίποτα" , θα μείνουν κενά και δεν το θέλουμε.
Δε μπορείς να γράψεις μια μέρα χάλια γιατί δεν αισθανόσουν καλά, δε διάβασες και το τελευταίο είναι δικαιολογία.
Δε μπορείς να χαλαρώσεις , είσαι όλη μέρα στην τσίτα , σπίτι->σχολείο->σπίτι->φροντ.->σπίτι->ιδιαίτερα->σπίτι!
Δε μπορείς να ξεκουραστείς μετά τα μαθήματα γιατί έχεις πάντα να κάνεις κάτι για αύριο.
Και σε όλα αυτά ΔΕ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΔΩΣΕΙΣ ΕΝΑ ΤΕΛΟΣ , έτσι λοιπόν συνεχίζεις σκεπτόμενος "Λίγο έμεινε θα περάσει!"
Όλα αυτά στην τελική όμως γιατί?
Δεν αμφιβάλλω , θέλω πολύ να περάσω , να μάθω το αντικείμενο που επέλεξα και να ασχοληθώ με αυτό , όπως όλοι.
αλλά κανείς δε μου εγγυάται το αποτέλεσμα και αυτό με αγχώνει-κουράζει διπλά!
Επομένως, δύο είναι οι πιθανότητες!
ή εγώ είμαι φοβερά εκνευρισμένη και λέω χαζά , ή όντως είναι έτσι -.-

Καλά τα λες και ολόσωστοι οι προβληματισμοί σου ... Όμως, έχω παρατηρήσει ένα γενικότερο πεσιμισμό στα μηνύματά σου!
Απλώς, να είσαι λίγο πιο αισιόδοξη! Αν σκέφτεσαι έτσι τώρα, περισσότερο κακό θα σου κάνει παρά καλό, γιατί γ...ς την ψυχολογία σου (το μόνο που τώρα πρέπει να διατηρήσεις ψύχραιμο :P ).

Στέλνω συμπαραστατικούς χαιρετισμούς ως ένας ακόμη υποψΌφιος! (χοχο) :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Παιδιά τι λέτε... Ναι, διαβάζουμε, αλλά όχι και σχολείο-φροντιστήριο-σπίτι συνέχεια.
Αν δε ξεσκάσεις λίγο να ξελαμπικάρει το μυαλό μετά δε δουλεύει! Χάνει ενέργεια.
Ή τουλάχιστον έτσι νομίζω εγώ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κόρη Καραβοκύρη

Νεοφερμένος

Η Χιόνι Ericson ! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Γαλάτσι (Αττική). Έχει γράψει 18 μηνύματα.
να κάνω και εγω με την σειρα μου μια ερώτηση.....γενική και αόριστη προς όλοοους.
τι ειναι αυτο που φοβαστε πιοοοοοο πολύ όσον αφορα της πανελλήνιες ?? να κανουμε μια ψυχοθεραπεια ο ένας στον αλλο βρε παιδιά :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

^natasa666^

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θεσσαλίας (Βόλος). Έχει γράψει 333 μηνύματα.
Αν κάνεις συστηματικό και ουσιώδες διάβασμα στα αρχαία, είναι ακόμα πιο εύκολο να γράψεις.
Οπότε στα λόγια μου έρχεσαι! :P
Οπότε στα λόγια σου έρχομαι!
Άρα αν έχει γίνει συστηματικό διάβασμα καθ'όλη τη διάρκεια του χρόνου, ας μπουν με όποια διάταξη θέλουν!

εξυπνάδα: πετυχα(με) τη μεσότητα! το ένα άκρο εσύ, το άλλο εγώ, κατέληξα στο "μέσον". :P
ναι σ'αυτο συμφωνω
μια παραπανω δεν θα κανει την διαφορα για να γραψεις καλυτερα στις πανελληνιες.....χρειαζεται συστηματικο διαβασμα ολη τν χρονια:).παρολα αυτα το προγραμμα τ εχουν κάνει πολυ καλο...:Pναι κ κατα καποιον τροπο πετυχαμε τν μεσοτητα οπως λεει κ ο Αριστοτελης;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
να κάνω και εγω με την σειρα μου μια ερώτηση.....γενική και αόριστη προς όλοοους.
τι ειναι αυτο που φοβαστε πιοοοοοο πολύ όσον αφορα της πανελλήνιες ?? να κανουμε μια ψυχοθεραπεια ο ένας στον αλλο βρε παιδιά :P


α) Ότι δεν θα κάνω περήφανους τους γονείς μου αν δεν γράψω (βλακεία το ξέρω αλλά πολλοί αισθάνονται έτσι).

β) Ότι αν δεν γράψω καλά χάνετε ένας χρόνος για να ξαναδώσω (αν ξαναδώσω) και ότι από αυτές τις εξετάσεις κρίνεται το άμεσο και έμμεσα το μακροχρόνιο μέλλον μου.

γ) Ότι πληρώνω τζάμπα φροντιστήρια μιας και δεν είναι καλή η οικονομική κατάσταση των οικογενειών στις μέρες μας (στην πλειοψηφία τουλάχιστον).

δ) Φοβάμαι πολύ ότι μπορεί να περάσω κάπου που δε θα μου αρέσει. Είτε έχει 19000 μόρια είτε 10000.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σεβαστή-Μαρία

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σεβαστή-Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 177 μηνύματα.
να κάνω και εγω με την σειρα μου μια ερώτηση.....γενική και αόριστη προς όλοοους.
τι ειναι αυτο που φοβαστε πιοοοοοο πολύ όσον αφορα της πανελλήνιες ?? να κανουμε μια ψυχοθεραπεια ο ένας στον αλλο βρε παιδιά :P
λοιπόν....
1) Φοβάμαι ότι εκείνη την ώρα δε θα ξέρω τίποτα, θα χαθώ , με τελικό αποτέλεσμα να μη γράψω καλά.
2) Έπειτα σκέφτομαι μήπως αυτά που οι γονείς μου στερήθηκαν για να πάω εγώ φροντιστήριο , πάνε στράφι !
3) Φοβάμαι το ότι αν δε γράψω καλά δε θα πραγματοποιηθούν τα σχέδια που είχα κάνει.
και γενικά φοβάμαι!
4)Φοβάμαι ότι θα απογοητεύσω οικογένεια και καθηγητές.

Δεν ξέρω , όλο αυτό τον καιρό υπήρχε μια σπίθα αισιοδοξίας μέσα μου αλλά τις 2 τελευταίες εβδομάδες χάθηκε κι αυτή.
Ξέρω πως κάνω κακό στον εαυτό μου αλλά νιώθω όλα αυτά που έγραψα στο προηγούμενο μήνυμα μου και σκέφτομαι "Σέβη, ΠΡΕΠΕΙ να γράψεις καλά για όλα αυτά, αλλά..είσαι ικανή να το κάνεις?"
Κι αυτή λάθος σκέψη αλλά ...πάντα έτσι ήμουν πως να αλλάξω τώρα?
Έχει γίνει τόσο must το πανεπιστήμιο, το πτυχίο και αυτό είναι νομίζω το κύριο πρόβλημα, έχει επιβληθεί στα παιδιά πλέον να θέλουν να γράψουν καλά.
Έπειτα εγώ δε μπορώ να είμαι ανταγωνιστική, (ΚΑΘΟΛΟΥ) πάντα σκέφτομαι ότι εγώ μπροστά στους άλλους είμαι υπό...
Κι αυτό λάθος...εν γένει όλα λάθος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
To θέμα είναι να μην απογοητεύσετε τον εαυτό σας,πονάει πιο πολύ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

trelomaniakos

Νεοφερμένος

Ο trelomaniakos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 59 μηνύματα.
παιδια σας καταλαβαινω απολυτα περασα μια φορα απο αυτην την δοκιμασια και θα την ξαναπερασω..ειχα ακριβως παρομοιους φοβους με εσας που δυστυχως εγιναν πραγματικοτητα αλλα το χειροτερο ειναι αυτο που ειπε ο Econ οτι απογοητευσα τον εαυτο μου γιατι κουραστηκα σωματικα και ψυχικα για το τιποτα..μπορει να απογοητευσα φροντιστηριο και γονεις γιατι ειχαν πολλες προσδοκιες για μενα αλλα δεν με ενδιεφερε τοσο οσο που απογοητευσα τον εαυτο μου..δηλαδη τα εβλεπα και ειχα μεινει..ασε που μετα απο αυτο το μαρτυριο απλα δει ειχα ορεξη για τιποτα,καταθλιψη μιλαμε..:/::/:

αλλα μην κολλατε πολυ στο θεμα πανελλαδικες οτι ειναι να γινει θα γινει θα βαλουμε ολοι τα δυνατα μας και θα προσπαθησουμε για το καλυτερο..δεν χαθηκαν ολα αμα αποτυχουμε υπαρχουν παντοτε ευκαιριες..μην το δειτε σαν τελος του κοσμου και εκεινες τις μερες ξεχαστε οτι φοβους εχετε και απλα να επικεντρωθειτε στον στοχο που εχετε βαλει :) :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

tiramisuu

Δραστήριο μέλος

Η tiramisuu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 449 μηνύματα.
Παιδιά, να σας αλλάξω λιγάκι θέμα και κλίμα; Δεν ξέρω αν είμαι στο σωστό ποστ, αλλά αυτό είναι το πλέον δημοφιλές, οπότε θα πάρω απάντηση γρηγορότερα. Αν δώσω δύο ξένες γλώσσες ως ειδικά μαθήματα, μπορώ να χρησιμοποιήσω το μεγαλύτερο από τους δύο βαθμούς για όποια τμήματα μπορώ; Δηλαδή για ένα τμήμα που χρειάζεται να δώσεις μία οποιαδήποτε ξένη γλώσσα, μπορώ να χρησιμοποιήσω βαθμό ιταλικών, αν είναι μεγαλύτερος από των αγγλικών; Η για κάποιο λόγο τα αγγλικά έχουν προτεραιοτητα αυτόματα; Ρωτάω γιατί δεν ξέρω τι γίνεται με τα νέα μηχανογραφικα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top