Πανελλήνιες 2012

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
@Johnnaousa : Όντως, απλώς το είδα και είπα να ενημερώσω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
το τελευταιο που πρεπει να εχετε στο κεφαλι σας τωρα:)

Μην το λες πάντως, όταν το μάθαμε εμείς πέρσι έφυγε κάτι απ' το κεφάλι μου και κάπως άρχισα να βλέπω καλύτερα πώς θα πήγαιναν τα πράγματα μέχρι το Μάιο.

Άσχετα που τελικά δεν βγήκαν όπως τα 'χα σκεφτεί, duh, πότε βγαίνουν? :P

Anyway έβλεπα πιο καθαρά τι είχα μπροστά μου, you get the rest.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwerty111

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο qwerty111 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,376 μηνύματα.
Ρε παιδιά,δεν ξέρω αλλά εχώ μια.. αρκετά... μεγαλή διαισθήση οτι φέτος θα μας μαμήσουν,και υπάρχει και μια λογική για αυτό,συμφωνα με όσα λέει ο καθηγητής μου της Βιολογίας στο φροντηστήριο.!!
Αυτό είναι γενικό και αόριστο. Να γαμήσουν ποιους; Τους αδιάφορους, τους μέτριους,τους καλούς, τους πολύ καλούς, τους άριστους;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tatty

Νεοφερμένος

Η tatty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Παιδιά που είστε μαθηματικά κατ περίπου εγώ μόλις μπήκα βασικά θεωρήματα είμαι πίσω πολύ? βρήκα σήμερα καθηγητή να κάνω ιδιαίτερα και μου λέει είμαι παρά πολύ πίσω με τους άλλους μαθητές τους έχει τελειώσει την ύλη!!! (ξαναδίνω και διάβαζα μόνη μου)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

whitedove

Νεοφερμένος

Ο whitedove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 57 μηνύματα.
μπορει να με βοηθησει καποιος αν γνωριζει για το ποτε χρειαζεται να παω να δηλωσω στο σχολειο που επιθυμω πως θελω να δωσω ξανα πανελληνιες καθως ειμαι αποφοιτος....ευχαριστω εκ των προτερων παιδια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
μπορει να με βοηθησει καποιος αν γνωριζει για το ποτε χρειαζεται να παω να δηλωσω στο σχολειο που επιθυμω πως θελω να δωσω ξανα πανελληνιες καθως ειμαι αποφοιτος....ευχαριστω εκ των προτερων παιδια!
Οι δηλώσεις αυτές κάθε χρόνο γίνονται το Φεβρουάριο. Φέτος δεν άκουσα να έχει ακόμα ανακοινωθεί κάτι. Μην ανησυχείς όμως, θα το πουν στις ειδήσεις.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.

ΤΙ;;; εμείς το μάθαμε 3 βδομάδες πριν δώσουμε κι εσείς από τώρα;; και 21 Μαίου;;; ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΑΙΟΟ!! :ropalo::knife::beating::mpinelik::kill:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

drosos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 1,151 μηνύματα.
Οι δηλώσεις αυτές κάθε χρόνο γίνονται το Φεβρουάριο. Φέτος δεν άκουσα να έχει ακόμα ανακοινωθεί κάτι. Μην ανησυχείς όμως, θα το πουν στις ειδήσεις.
Σωθηκαμε!! :P

Παιδιά που είστε μαθηματικά κατ περίπου εγώ μόλις μπήκα βασικά θεωρήματα είμαι πίσω πολύ? βρήκα σήμερα καθηγητή να κάνω ιδιαίτερα και μου λέει είμαι παρά πολύ πίσω με τους άλλους μαθητές τους έχει τελειώσει την ύλη!!! (ξαναδίνω και διάβαζα μόνη μου)
Εγω μπαινω μονοτονια οπως και οι περισσοτεροι φανταζομαι καπου εκει τριγυρω θα ειναι. Οταν λες βασικα θεωρηματα εννοεις bolazno ή Rolle και ΘΜΤ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

tatty

Νεοφερμένος

Η tatty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Όχι θεώρημα bolazno εννοώ, μου έφυγε λίγο άγχος τώρα μόλις είπες πως είσαι μονοτονία. Ευχαριστώ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

drosos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 1,151 μηνύματα.
Δεν εχω μπει καν, Την επομενη φορα μπαινω μηπως σου φυγει και αλλο αγχος :P Βασικα θα την βγαλεις σιγουρα την υλη απλα δεν θα προλαβεις να κανεις καλη επαναληψη... Τα ηξερες και απο περσυ οποτε δεν χρειαζεται να ανχωνεσαι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tatty

Νεοφερμένος

Η tatty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
:D αυτή την στιγμή μου έφυγε τελείως:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

^natasa666^

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θεσσαλίας (Βόλος). Έχει γράψει 333 μηνύματα.
καλυτερα π αρχιζουν 21 Μαιου...παντως η ημερομηνία είναι καλυτερη απο την περσινή κ δεν μας το ανακοινωσαν τελευταία στιγμη...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

drosos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 1,151 μηνύματα.
Δεν ισχυει η 21 μαιου γτ ειναι γιορτη στα ιονια νησια! Απο 18 εως 23 λενε θα γινουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Το 21 Μαϊού παραμένει φήμη, δεν υπάρχει καμιά ανακοίνωση από ότι είδα στο site του υπουργείου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bemanos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μοριακός Αρχιτέκτονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,879 μηνύματα.
Το 21 Μαϊού παραμένει φήμη, δεν υπάρχει καμιά ανακοίνωση από ότι είδα στο site του υπουργείου.

Τι σημασια εχει , η ακριβης ημερομηνια ? .Εχουμε (3.5) μηνες ακομα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Βρε σαΐνια, 21/5 για κάποιους είναι αργία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
Εμείς Γ' Λυκείου είχαμε ξεκινήσει 21...Το θυμάμαι πολύ καλά! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Geldern

Νεοφερμένος

Ο Geldern αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Νεάπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Ρε παιδιά εσείς χημεία κατεύθυνσης που είστε??(στο φροντιστήριο εννοώντας)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αλεξανδρα23

Νεοφερμένος

Η αλεξανδρα23 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
ρε παιδια αφου ολοι λενε 21+αφου βγηκε +ανακοινωση.αλλαξε κατι απο τοτε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top