Πανελλήνιες 2012

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Πήγαινε μ' αυτό το mindset και στο υπόσχομαι ότι μόλις βγεις απ' την αίθουσα ούτε σ' αυτά που ελπίζεις τώρα δε θα μπορείς να ελπίζεις. Δες εμάς πέρσι. Ξέρεις τι πήρε αυτός που πήγαινε για 16 επειδή δε μπορούσε να ελπίζει σε 18? Ξέρεις. :P

Μην κάνεις μαλακίες δυο βήματα πριν το τέλος. If anything το τελευταίο που έχεις είναι η δυνατότητα ν' αναγνωρίζεις που είσαι και πού πας, να ξέρεις τον εαυτό σου δηλαδή καλύτερα από όποιον άλλο. Ε, αυτό το αξιοποιείς όχι για να τα παρατήσεις ούτε να το παίξεις δήθεν ρεαλίστρια αλλά για να δεις πού σκατά είναι το πρόβλημα και να το διορθώσεις.

Γιατί ακόμα κι αν δεν έχεις προλάβει να το διορθώσεις μέχρι το Μάιο και μόνο η ιδέα που σε κράτησε και η προσπάθεια που έριξες μέχρι τότε θα σε αφήσει να ελπίζεις για ό,τι ήθελες να ελπίζεις το Σεπτέμβρη.

Ξεκόλλα, όλα στο κεφάλι σου είναι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-sam

Νεοφερμένος

Η io-sam αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 37 μηνύματα.
εγω δεν νιωθω καμια σιγουρια-δεν τρελαινομαι κιολας αλλα νταξ-
νιωθω οτι δεν ξερω τιποτα ''τελεια'' αν και δεν εχω αφησει τιποτα αδιαβαστο ενιοτε στις επαναληψεις νιωθω οτι μερικα πρωτη φορα τα αντικριζω
θελω να ελπιζω οτι θα τα τελειοποιησω μεχρι τον Μαιο και προσπαθω να μην αγχωνομαι..
χαλαρα ..θα περασει..+διαβασμα διαβασμα διαβασμα (απεραντη κουραση εν τω μεταξυ!)
καλο μας κουραγιο καλη μας συνεχεια και καλη μας επιτυχια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Πήγαινε μ' αυτό το mindset και στο υπόσχομαι ότι μόλις βγεις απ' την αίθουσα ούτε σ' αυτά που ελπίζεις τώρα δε θα μπορείς να ελπίζεις. Δες εμάς πέρσι. Ξέρεις τι πήρε αυτός που πήγαινε για 16 επειδή δε μπορούσε να ελπίζει σε 18? Ξέρεις. :P

Μην κάνεις μαλακίες δυο βήματα πριν το τέλος. If anything το τελευταίο που έχεις είναι η δυνατότητα ν' αναγνωρίζεις που είσαι και πού πας, να ξέρεις τον εαυτό σου δηλαδή καλύτερα από όποιον άλλο. Ε, αυτό το αξιοποιείς όχι για να τα παρατήσεις ούτε να το παίξεις δήθεν ρεαλίστρια αλλά για να δεις πού σκατά είναι το πρόβλημα και να το διορθώσεις.

Γιατί ακόμα κι αν δεν έχεις προλάβει να το διορθώσεις μέχρι το Μάιο και μόνο η ιδέα που σε κράτησε και η προσπάθεια που έριξες μέχρι τότε θα σε αφήσει να ελπίζεις για ό,τι ήθελες να ελπίζεις το Σεπτέμβρη.

Ξεκόλλα, όλα στο κεφάλι σου είναι.
Χμμ,καλά τα λες...Το θέμα είναι στην πράξη τι κάνουμε...:/:Ξαφνικά αισθάνομαι τελείως αδύναμη,σαν
να μην είναι στο χέρι μου πια!Βλακείες,το ξέρω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
δεν εχει ανακοινωθει ακομα ημερομηνια!

Ουφ και με είχε πιάσει ένα άγχος τελευταία....:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
@soula Βλακείες είναι ναι, αλλά όλοι τις περνάμε. Το θέμα είναι τι κάνεις μ' αυτές κι αν θες για μένα είναι και η μόνη διαφορά στην τελική.

Και σου ξαναλέω είναι χοντρή μαλακία να το αφήσεις στα μισά κυρίως για ό,τι έκανες μέχρι τώρα για να φτάσεις εδώ. Δες το εγωιστικά, εγώ τουλάχιστον έτσι το είδα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Geldern

Νεοφερμένος

Ο Geldern αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Νεάπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Ρε παιδιά,δεν ξέρω αλλά εχώ μια.. αρκετά... μεγαλή διαισθήση οτι φέτος θα μας μαμήσουν,και υπάρχει και μια λογική για αυτό,συμφωνα με όσα λέει ο καθηγητής μου της Βιολογίας στο φροντηστήριο.!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Ρε παιδιά,δεν ξέρω αλλά εχώ μια.. αρκετά... μεγαλή διαισθήση οτι φέτος θα μας μαμήσουν,και υπάρχει και μια λογική για αυτό,συμφωνα με όσα λέει ο καθηγητής μου της Βιολογίας στο φροντηστήριο.!!
Σε προιδέασε αρνητικά, γι'αυτό σε διατρέχει φόβος. Αν εσύ έχεις διαβάσει καλά, μην χαμπαριάζεις τίποτα :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Μαλάκες οι βιολόγοι, μην τους ακούς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Geldern

Νεοφερμένος

Ο Geldern αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Νεάπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Όντως μάλλον έχετε δίκιο.Αλλά δεν φοβάμαι τόσο την βιολόγια.Είναι πίο στάνταρ τα πράγματα.Άλλο με ανησυχεί.Δεν ξέρω τι πιστέυετε αλλά ρε παιδιά μου φαίνεται οτι τα Μαθημ.Κατ. έχουν τόσο μεγάλο ευρος ασκησολογίας που μονο να κάτσεις να λύσεις όλες τις κατηγοριες,εστω και για να έχεις μια ιδέα,δεν θα προλάβεις να διαβασεις τα άλλα μαθήματα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Ρε παιδιά,δεν ξέρω αλλά εχώ μια.. αρκετά... μεγαλή διαισθήση οτι φέτος θα μας μαμήσουν,και υπάρχει και μια λογική για αυτό,συμφωνα με όσα λέει ο καθηγητής μου της Βιολογίας στο φροντηστήριο.!!
πραγματικά θα ήθελα να ξέρουν πως βγαίνουν τέτοια συμπεράσματα:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Geldern

Νεοφερμένος

Ο Geldern αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Νεάπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Και καλά,όπως έγινε και στις δέσμες όταν ήταν να αλλάξει το συστημα,εβαζαν τις τελευταίες χρονιές όλο και πιο δυσκολα θεματα για να δειξουν οτι το παλιό σύστημα ήταν πιο δύστροπο και κακοηθές σε σύγκριση με το καινούργιο που θα ακολουθήσει.!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

drosos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 1,151 μηνύματα.
Νομιζω το καταλαβανε καλα τα παιδια που δωσανε περσυ :P Δεν απελπιζομαστε ομως! Διαβαζουμε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Geldern

Νεοφερμένος

Ο Geldern αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Νεάπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Μασάμε εμείς ρε!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alice vincent

Νεοφερμένος

Ο alice vincent αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
παιδιά μήπως ξέρετε κάποιο δυνατό βιβλίο με θέματα επανάληψης μαθηματικών?γνωρίζετε ακόμη τίποτα νεότερο που αφορά τις φετινές πανελλήνιες ημερομηνία κατάθεσης αιτήσεων συμμετοχής σε αυτές ή το ποτε αρχίζουν?Ευχαριστώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Kαι εγω μια ΜΕΓΑΛΗ διαισθηση οτι θα παω τουαλετα εν ωρα πανελληνιων και θα με ακουληθησει η σεξυ και προκλητικια επιτηριτρια που φορεσε το κολανακι με το εσωρουχακι να φαινεται αρκετα.Ετσι ωστε να βοηθηθουμε στην συγκεντρωση!Μην ανυσηχειτε εγω παιδια εγω εξασκηθει γερα στο θεμα αυτης της συγκεντρωσης!Βαζω την κοπελα μου με κολαν και εσωρουχακι μπροστα μου και πρεπει μεσα σε 1 ωρα να λυσω ενα θεμα 4ο!!!ΔΟΚΙΜΑΣΤΕ ΤΟ!Αξιζει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

drosos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 1,151 μηνύματα.
Χαχαχαχα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwertyuiop

Διάσημο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
Όσοι από εδώ, οι της τρίτης, είστε θεωρητική κατεύθυνση, θα ήθελα να παραθέσετε κάποια σημαντικά συμπεράσματα - εμπειρίες που τυχόν έχετε έως τώρα. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLaZy8

Δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 462 μηνύματα.
Χμμ,καλά τα λες...Το θέμα είναι στην πράξη τι κάνουμε...:/:Ξαφνικά αισθάνομαι τελείως αδύναμη,σαν
να μην είναι στο χέρι μου πια!Βλακείες,το ξέρω...
και εγώ το ίδιο αισθάνομαι... στα Μαθηματικά και λιγάκι στη Φυσική...
στα μαθηματικά, ενώ κάνω πάντα ασκήσεις, ποτέ δεν έχω αφήσει κάτι αδιάβαστο
νιώθω πως δεν τα ξέρω :worry:

στη φυσική έχω κενά στα κύματα...

άστα να πάνε... νομίζω πως το χάνω το τρένο σιγά σιγά
τουλάχιστον έτσι νιώθω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top