Πανελλήνιες 2012

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

BLaZy8

Δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 462 μηνύματα.
έχει κάποιος τις λύσεις των θεμάτων Φυσικής των ομογενών 2002??
το θέμα 4ο για την ακρίβεια...

έχω βγάλει κάτι περίεργους αριθμούς που δεν μου αρέσουν και θέλω να δω αν είμαι σωστή....

πλιζ? τα έχει κανείς;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
έχει κάποιος τις λύσεις των θεμάτων Φυσικής των ομογενών 2002??
το θέμα 4ο για την ακρίβεια...

έχω βγάλει κάτι περίεργους αριθμούς που δεν μου αρέσουν και θέλω να δω αν είμαι σωστή....

πλιζ? τα έχει κανείς;
δεν ειναι αυτα που εχει εδω στο I school?:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

μαριαα χανια

Νεοφερμένος

Η μαριαα χανια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 110 μηνύματα.
παιδια γνωριζει κανεις ποτε πρεπει να φτιαξουμε τα χαρτια για τισ στρατιωτικεσ και μεχρι ποτε?? βασικα θα ηθελα να μου πει ολη την σχετικη διαδικασια γιατι δεν εχω ενημερωθει....ευχαριστω!! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLaZy8

Δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 462 μηνύματα.
δεν ειναι αυτα που εχει εδω στο I school?:hmm:
νομίζω έχει μόνο τα θέματα...

έχει και λύσεις;... δεν το έχω προσέξει xD
τέλος πάντων δεν τα βρήκα... any help? κανένα λινκ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SuperPotis

Νεοφερμένος

Ο SuperPotis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Ξαναδινω φετος μπας και περασω πληροφορικη θεσσαλονικης,απο επαλ παω ,ειναι πολυ δυσκολο να γραψεις 1700 μορια,γινετε? εχει περασει κανενας? :whistle::/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bemanos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μοριακός Αρχιτέκτονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,879 μηνύματα.
Ξαναδινω φετος μπας και περασω πληροφορικη θεσσαλονικης,απο επαλ παω ,ειναι πολυ δυσκολο να γραψεις 1700 μορια,γινετε? εχει περασει κανενας? :whistle::/:

1700 , και η γιαγια μου γραφει , 17000 θελει προσπαθεια :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
νομίζω έχει μόνο τα θέματα...

έχει και λύσεις;... δεν το έχω προσέξει xD
τέλος πάντων δεν τα βρήκα... any help? κανένα λινκ;
https://ischool.e-steki.gr/downloads/files/2002/2002-thetiki-fysiki.pdf
αν ειναι αυτα:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.

Bemanos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μοριακός Αρχιτέκτονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,879 μηνύματα.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
εχει αλλη βαθμολογιση ?
το άριστα ειναι 2000 μορια:) οπότε μάλλον η πληροφορικη φέτος είχε καπου στα 1700 για να το λέει έτσι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SuperPotis

Νεοφερμένος

Ο SuperPotis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
καπου τοσο ειχε ,αλλα βλεπω στο ιντερνετ οτι δεν λεει την βαση αλλα τον βαθμο του πρωτου και του τελευταιου :confused: , επισης ποτε θα παμε να δηλωσουμε οτι θελουμε να δωσουμε παννεληνιες?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
καπου τοσο ειχε ,αλλα βλεπω στο ιντερνετ οτι δεν λεει την βαση αλλα τον βαθμο του πρωτου και του τελευταιου :confused: , επισης ποτε θα παμε να δηλωσουμε οτι θελουμε να δωσουμε παννεληνιες?:P
2 εως 20 φεβρουαριου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

updown

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο updown αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 142 μηνύματα.
2 εως 20 φεβρουαριου
εγω το ειδα στο υπουργειο οπου ελεγε 10 με 25 φεβρουαριου

καπου τοσο ειχε ,αλλα βλεπω στο ιντερνετ οτι δεν λεει την βαση αλλα τον βαθμο του πρωτου και του τελευταιου :confused: , επισης ποτε θα παμε να δηλωσουμε οτι θελουμε να δωσουμε παννεληνιες?:P
θες και εσυ να ξαναδωσεις??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

ἅλς

Διάσημο μέλος

Ο ἅλς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,894 μηνύματα.
παιδια γνωριζει κανεις ποτε πρεπει να φτιαξουμε τα χαρτια για τισ στρατιωτικεσ και μεχρι ποτε?? βασικα θα ηθελα να μου πει ολη την σχετικη διαδικασια γιατι δεν εχω ενημερωθει....ευχαριστω!! :)

Έρχεται στο Λύκειο εγκύκλιος οπότε από τον Λυκειάρχη ή τον υποδιευθυντή , που ασχολείται με τις Πανελλήνιες θα πάρεις τις πληροφορίες που θέλεις.

Μπορεί να υπάρχει και θέμα γι΄αυτό στο i-school, ψάξτο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

μαριαα χανια

Νεοφερμένος

Η μαριαα χανια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 110 μηνύματα.
Έρχεται στο Λύκειο εγκύκλιος οπότε από τον Λυκειάρχη ή τον υποδιευθυντή , που ασχολείται με τις Πανελλήνιες θα πάρεις τις πληροφορίες που θέλεις.

Μπορεί να υπάρχει και θέμα γι΄αυτό στο i-school, ψάξτο
οκ σε ευχαριστω πολυ !;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eirini2011

Νεοφερμένος

Η eirini2011 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Γεια σε όλους!

Ξέρει μήπως κανείς αν το να ξαναδώσεις πανελλήνιες έχει κάποιο αντίκτυπο στο απολυτήριο λυκείου?
Βγαίνει κανούργιο απολυτήριο ή μένει το παλιό?
Εγώ θέλω να ξαναδώσω αλλά θα γράψω χειρότερα απ'ότι την πρώτη φορά (η σχολή έχει χαμηλή βάση οπότε δεν με ενδιαφέρει να γράψω καλά).
Γενικώς, οι καινούργοι βαθμοί που γράφονται? Μήπως βγαίνει δεύτερο απολυτήριο?

Thanks εκ των προτέρων!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bemanos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μοριακός Αρχιτέκτονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,879 μηνύματα.
Γεια σε όλους!

Ξέρει μήπως κανείς αν το να ξαναδώσεις πανελλήνιες έχει κάποιο αντίκτυπο στο απολυτήριο λυκείου?
Βγαίνει κανούργιο απολυτήριο ή μένει το παλιό?
Εγώ θέλω να ξαναδώσω αλλά θα γράψω χειρότερα απ'ότι την πρώτη φορά (η σχολή έχει χαμηλή βάση οπότε δεν με ενδιαφέρει να γράψω καλά).
Γενικώς, οι καινούργοι βαθμοί που γράφονται? Μήπως βγαίνει δεύτερο απολυτήριο?

Thanks εκ των προτέρων!

Το απολυτηριο βγαινει μονο μια φορα και δεν αλλαζει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alejandro Papas

Περιβόητο μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 4,300 μηνύματα.
Γεια σε όλους!

Ξέρει μήπως κανείς αν το να ξαναδώσεις πανελλήνιες έχει κάποιο αντίκτυπο στο απολυτήριο λυκείου?
Βγαίνει κανούργιο απολυτήριο ή μένει το παλιό?
Εγώ θέλω να ξαναδώσω αλλά θα γράψω χειρότερα απ'ότι την πρώτη φορά (η σχολή έχει χαμηλή βάση οπότε δεν με ενδιαφέρει να γράψω καλά).
Γενικώς, οι καινούργοι βαθμοί που γράφονται? Μήπως βγαίνει δεύτερο απολυτήριο?

Thanks εκ των προτέρων!

δεν εχει σημασια!!

θα συνεχισεις να χεις το ιδιο απολυτηριο!

μην ανυσηχεις και καλη επιτυχια!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

BLaZy8

Δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 462 μηνύματα.

SuperPotis

Νεοφερμένος

Ο SuperPotis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
θες και εσυ να ξαναδωσεις??

ναι ,αλλα δεν το βλεπω να περναω ,ειναι πολυ μεγαλη η βαση ,αλλα ποτε δεν ξες :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top