Πανελλήνιες 2012

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

gkm

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο gkm αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 124 μηνύματα.
Οτοασπίδες επιτρέπονται στις πανελληνιες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

drosos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 1,151 μηνύματα.
Χαχα πραγματικα καλη ιδεα για να μην ακους εξωτερικους ηχους και ο χαμος(που δεν νομιζω να γινεται ή βασικα ετσι θελω να ελπιζω) στην ταξη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLaZy8

Δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 462 μηνύματα.
Ποια μόνο εσύ μωρέ??Η ερώτηση είναι ποιος την έβγαλε,όχι ποιος δεν την έβγαλε...(Και δε μιλάω για την πλειοψηφία των αισκουλιτών,αλλά για την πλειοψηφία γενικά των υποψηφίων....)
Άστα βράστα...

Μαθηματικά και Φυσική έχω τα ΚΕΝΑ!!!
δεν έβγαλα και δεν κάλυψα τίποτα...
και μου έρχεται σήμερα η Φυσικός "Θα το πληρώσεις που δεν εκμεταλεύτηκες τόσο ελεύθερο χρόνο, θα το βρεις μπροστά"
:worry: :(

λες και δεν έχω αρκετές τύψεις ήδη... και της έχω και αδυναμία, δεν μπορώ να τη στεναχωρώ :(
τεσπα.

όμως ντάξει βιολογία κατ + γεν έβγαλα επανάληψη :D (είμαι πολύ περήφανη για αυτά)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Οτοασπίδες επιτρέπονται στις πανελληνιες;

Πρέπει να μάθεις να συγκεντρώνεσαι και με λίγο θόρυβο παρόλο που πιστεύω ότι θα επικρατεί μια σχετική ησυχία στις πανελλήνιες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Σιγά μην βαράνε και τρυπάνια την ώρα των Πανελληνίων κιόλας....μπααα δεν πιστεύω :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,800 μηνύματα.
κλανιές από το άγχος πάντως...μπορεί να βαράνε :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Σιγά μην βαράνε και τρυπάνια την ώρα των Πανελληνίων κιόλας....μπααα δεν πιστεύω :worry:
Κι όμως,έχει γίνει κι αυτό,όχι με τρυπάνια αλλά με κομπρεσέρ απ' την απέναντι οικοδομή....
κλανιές από το άγχος πάντως...μπορεί να βαράνε :confused:
Χαχα..!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Μάθετε να μην αποσπάστε από τους θορύβους. Δηλαδή στο φροντιστήριο όταν γράφετε διαγωνίσματα πάτε με ωτοασπίδες?:P
Αλλωστε αν προκειται για πολυ δυνατο θορυβο (που δε φανταζομαι), θα ενοχλουνται ολοι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
Καλα τι να πουμε και εμεις που καθε φορα που γραφαμε Κυριακη διαγωνισμα στο φροντιστηριο,ειχαμε για συνοδεια την λειτουργεια της Εκκλησιας :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ἅλς

Διάσημο μέλος

Ο ἅλς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,894 μηνύματα.
Βοήθειά σας! Τυχεροί , πεφωτισμένοι....:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σεβαστή-Μαρία

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σεβαστή-Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 177 μηνύματα.
Πω..το κλίμα έχει αλλάξει μέσα στην τάξη.
Πέρασαν 3 μέρες και ακόμα πολεμάμε να προσαρμοστούμε...:Ρ
Μέχρι και στην κατεύθυνση σαν φυτά είμαστε _χαχαχχα
Την Τρίτη την ώρα της χημεία μου λέει η διπλανή μου "ρίξε μια ματιά στους υπόλοιπους!"
Και βλέπω γύρω μου 20 άτομα σα να ήταν μετά από μαραθώνιο.
Καλά γενικής ...να μη θίξω το ζήτημα ...
Εσείς ?προσαρμοστήκατε ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

annouskagia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 358 μηνύματα.
μα πως ειναι δυαντο ρε παιδια να βγαλουμε ολη μα ολη την υλη σ ολα τα μαθηματα μεσα στις διακοπες???αν δεν ξεκουραστεις κ λιγο θα τα παρατησεις στη συνεχεια

εγω προσωπικα διαβασα μονο τα διαγωνισματα του φροντιστηριου...ξεκουραστηκα,χαλαρωσα κ τωρα ειμαι πιο ανανεωμενη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Καλά,ας μη σχολιάσω το πώς είμαστε μες στην τάξη,μετά τις γιορτές...
Σήμερα για πρώτη φορά ψιλοκοιμήθηκα στα Μαθηματικά γενικής...:redface:
Αλλά ντάξει,τουλάχιστον όσους δεν τα δίνουμε,μας αφήνουν και καθόμαστε,απλά με ησυχία...(τι άλλο θέλουμε...)Και στα άλλα γενικής...Τα καημένα,σα ζόμπι είμαστε...Μιλάμε για νύστα..!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cherie

Δραστήριο μέλος

Η Cherie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 768 μηνύματα.
Τα Χριστούγεννα διάβασα Μαθηματικά, Φυσική και Βιολογία Κατεύθυνσης γιατί έγραφα στο φροντιστήριο. Καλή επανάληπση έκανα μόνο στο τελευταίο, στα άλλα δεν άντεχα. Είχα κουραστεί και ήθελα να τεμπελιάσω λίγο. Κάτι έκανα πάντως.

Στο σχολείο γίνεται της Πόπης:P. Ο ένας κλαίγεται στον άλλον για το πως θα τη βγάλουμε μέχρι το Πάσχα. Στην κατεύθυνση που είναι και πρώτες ώρες κοιμόμαστε όρθιοι, ειδικά τώρα που ανάβουν και τα καλοριφέρ είναι παράδεισος η τάξη. Τα γενικής είναι η ώρα του παιδιού. Παίζουμε ταμπού, όνομα-ζωά-φυτά... Πριν τις γιορτές, θυμάμαι τους πάντες να διαβάζουν, ακόμα και στα διαλείμματα. Τώρα είμαστε τρεις λαλούν και δυο χορεύουν.
Στενοχωριέμαι που σκέφτομαι πως όλα αυτά θα τελειώσουν... Τελικά, νομίζω πως η γάμα είναι η πιο παρεξηγημένη τάξη. ΟΚ, μπορεί να μας βγαίνει η πίστη στο διάβασμα αλλά συνειδητοποιούμε πως είναι η τελευταία χρονιά στο σχολείο και περνάμε πολύ πιο ωραία.!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

labis777

Νεοφερμένος

Ο labis777 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΗΣ ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΣΥΝΑΡΤΗΣΗΣ. Όποιος θέλει ας μου στείλει τις λύσεις του με μορφή εικόνας στο e-mail: xarhs_x@hotmail.com
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Σεβαστή-Μαρία

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σεβαστή-Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 177 μηνύματα.
ΔΎΣΚΟΛΑ!και ειδικά τώρα που ψηφίσαμε που θα πάμε εκδρομή , πήγαμε τις δηλώσεις κτλ είναι ακόμα πιο δύσκολα.
το μυαλό των περισσοτερων ειναι εκει :Ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanosmylo

Δραστήριο μέλος

Ο Θάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Διοίκησης Επιχειρήσεων Δυτικής Αττικής (Αιγάλεω) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 571 μηνύματα.
Παιδιά θυμάμαι τον Ιούνιο, μόλις είχα τελειώσει, θα σας φανεί πολύ παράξενο! Θυμάμαι καθόμνουν και έβλεπα τηλεόραση και ήμουν ανήσυχος. Επειδή καθόμουν ένιωθα ότι έκανα έγκλημα...Και ότι σπαταλούσα τον χρόνο μου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sal Paradise

Δραστήριο μέλος

Ο Sal Paradise αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 626 μηνύματα.
ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΗΣ ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΣΥΝΑΡΤΗΣΗΣ..ΟΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΑΣ ΜΟΥ ΣΤΕΙΛΕΙ ΤΙΣ ΛΥΣΕΙΣ ΤΟΥ ΜΕ ΜΟΡΦΗ ΕΙΚΟΝΑΣ ΣΤΟ e-mail:xarhs_x@hotmail.com
ωραία θέματα!μπράβο σου που τα έχεις αναρτήσει,τα μελετάω τώρα.Δεν ξέρω άλλα αυτή την περίοδο νιώθω κάπως μουδιασμένος,σε μια φάση και τώρα τι αντοχές έχω ακόμη,πώς θα οργανώσω τον εαυτό μου ως προς το χρόνο που έχω για προσωπικό διάβασμα.:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

refresh

Νεοφερμένος

Η refresh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 88 μηνύματα.
παιδία λογοτεχνία τί είναι SOS για φέτος???? Είμαι απόφοιτη...βοηθήστε please!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.
παιδία λογοτεχνία τί είναι SOS για φέτος???? Είμαι απόφοιτη...βοηθήστε please!

Πανελλήνιες δίνεις,οπότε όλα sos είναι. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top