Πανελλήνιες 2012

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

OLSon-X

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο OLSon-X αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αριστομένης (Μεσσηνία). Έχει γράψει 262 μηνύματα.
παιδια εγω εχω 16 :( μια μερα αρωστος (5) μια εμεινα σπιτι για διαβασμα (6) απο αποχη (2) απο τελικο ποδοσφαιρου (3)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
E καλα, δεν ειναι και τοοοσες πολλες! Απλα ισως πρεπει να περιοριστεις λιγο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

βασιλική22

Νεοφερμένος

Η βασιλική22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 118 μηνύματα.
Μεγαλύτερη πατάτα από τον Προγραμματισμό δεν υπάρχει.... Άοσμο, άχρωμο... (και καλά να θέλω πληροφορική πάει στο .... αλλά ήμουν 5ο πεδίο και έδωσα αυτήν την πατάτα ... Όσο το θυμάμαι...)
Διαφωνω,ειναι πιο ανετο και ξεκουραστω μαθημα...το κανω και χαλαρωνω....!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

OLSon-X

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο OLSon-X αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αριστομένης (Μεσσηνία). Έχει γράψει 262 μηνύματα.
Διαφωνω,ειναι πιο ανετο και ξεκουραστω μαθημα...το κανω και χαλαρωνω....!
μαζι σου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

drosos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 1,151 μηνύματα.
Για μενα που θελω να περασω και πληροφορικη ειναι το δευτερο (μετα τα μαθηματικα) που το διαβαζω και γουσταρω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
Γουστάρουμε Ανάπτυξη Εφαρμογών σε Προγραμματιστικό Περιβάλλον. ΓΑΕΠΠ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Tελευταιες μερες διακοπων...
Ξεκουραστηκαμε καθολου???
Καναμε επαναληψεις???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Ξεκουραστήκαμε.
Από επαναλήψεις,ας μην πω τι κάναμε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Και εγω μια απο τα ιδια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
Ξεκουράστηκα, έκανα επανάληψη στα κύματα, στις παραγώγους και στη στατιστική, προχώρησα ΑΟΔΕ(λίγο) και ΑΕΠΠ(πολύ).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLaZy8

Δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 462 μηνύματα.
Tελευταιες μερες διακοπων...
Ξεκουραστηκαμε καθολου???
Καναμε επαναληψεις???
Ξεκούραση 1η βδομάδα...
αλλά την 2η βδομάδα ψόφησα... έγραφα διαγωνίσματα, και να πω ειμαι πιο κουρασμένη απο οτι ημουν οταν κλεισαν τα σχολεια xD
έκανα επανάληψη Βιολογία Κατευθυνση-Βιολογια Γενικής-Χημεία Κατ...

ΑΛΛΑ... μαθηματικά+φυσική δεν έχω αγγίξει... και έχω τα ΚΕΝΑ xD...
πριν τα X-mas τα είχα φτύσει... και δεν διάβαζα :P (στα τελευταία 2 μαθήματα)
έλεγα θα τα κάνω στις διακοπές... αλλά δεν πρόλαβα.. έκανα αυτά που έγραφα διαγωνίσματα

οποτε άστα να πάνε! τρέχω να μαζέψω τα ασυμάζευτα

παίδες να ρωτήσω και κάτι τώρα που μου'ρθε...
εγώ στα διαγωνίσματα του Φροντιστηρίου, δεν γράφω βαθμούς τις προκοπής
π.χ Βιολογία κατ συνήθως γράφω 15-16...
ενώ θέλω 18+... να άρχισω να ανησυχώ;... επειδή η αλήθεια είναι πως έχω αρχίσει να φοβάμαι αρκετά :redface:
εσείς γράφετε καλά στα διαγωνίσματα του φροντιστηρίου;

(μόνο στου σχολείου γράφω καλά... 18+ )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Καλα τα πηγαμε στις διακοπες!Ειδικα εμεις που δινουμε δευτερη σιγουρα θα τα πηγαμε χαλαρουιτα!Βιολογια την εχω βγαλει απο το καλοκαιρι xD αοδε το ιδιο..Κρουσεις ειμαι τωβρα στην φυσικη και dopler μετα μπαινω στο σεξακι του στερρεου αεππ δεν εχω αγγιξει γιατι το μισω!τι αλλο...εκθεση εκανα καμια 10αρια κριτηρια καλα παμε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Or3st1s SOAD

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ορεστης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Άγιος Ιωάννης Ρέντης (Αττική). Έχει γράψει 125 μηνύματα.
Εγω στο φροντιστηριο βιολογια κατ στο 2ο διαγωνισμα που ηταν 1ο,2ο,4ο εγραψα 17,4.Ειναι το μαθημα που μου παιρνει το περισσοτερο χρονο για διαβασμα αλλα και σε τεστ γενικα γραφω τους χειροτερους βαθμους.
Και εγω αγχωνομαι λιγο στη βιολογια λογω της θεωριας που πρεπει να μαθω κατα λεξη και δεν μπορω.
Κατα τα αλλα,μαθηματικα κατ και χημεια κατ ειναι τα αγαπημενα μου.Στη φυσικη δεν ξερω γιατι αλλα τα κυματα μου φανηκαν δυσκολοτερα απο τις ταλαντωσεις.
@ΒLaZy8 δεν νομιζω οτι πρεπει να αγχωνεσαι για τα διαγωνισματα στο φροντιστηριο.Πιστευω οτι πρεπει να κανουμε λαθη σε αυτα τα διαγωνισματα,για να ειμαστε ακομα πιο ετοιμοι για τα τελικα.Δυστυχως η ευτυχως απο ενα τριωρο διαγωνισμα σε καθε μαθημα θα κριθει ολη η χρονια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Ξεκούραση 1η βδομάδα...
αλλά την 2η βδομάδα ψόφησα... έγραφα διαγωνίσματα, και να πω ειμαι πιο κουρασμένη απο οτι ημουν οταν κλεισαν τα σχολεια xD
έκανα επανάληψη Βιολογία Κατευθυνση-Βιολογια Γενικής-Χημεία Κατ...

ΑΛΛΑ... μαθηματικά+φυσική δεν έχω αγγίξει... και έχω τα ΚΕΝΑ xD...
πριν τα X-mas τα είχα φτύσει... και δεν διάβαζα :P (στα τελευταία 2 μαθήματα)
έλεγα θα τα κάνω στις διακοπές... αλλά δεν πρόλαβα.. έκανα αυτά που έγραφα διαγωνίσματα

οποτε άστα να πάνε! τρέχω να μαζέψω τα ασυμάζευτα

παίδες να ρωτήσω και κάτι τώρα που μου'ρθε...
εγώ στα διαγωνίσματα του Φροντιστηρίου, δεν γράφω βαθμούς τις προκοπής
π.χ Βιολογία κατ συνήθως γράφω 15-16...
ενώ θέλω 18+... να άρχισω να ανησυχώ;... επειδή η αλήθεια είναι πως έχω αρχίσει να φοβάμαι αρκετά :redface:
εσείς γράφετε καλά στα διαγωνίσματα του φροντιστηρίου;

(μόνο στου σχολείου γράφω καλά... 18+ )
θα σου απαντησω για το κομματι που μπορω να απαντησω..αυτο για τα διαγωνισματα των φροντιστηριων. Δεν χρειαζεται να στεναχωριεσαι για τους βαθμους σε αυτα ουτε να αγχωνεσαι..ο σκοπος τους ειναι να σε προετοιμασουν και να δεις τις αδυναμιες σου. Πρεπει να καθεσαι και να διαβαζεις τα λαθη που εκανες για να μην τα ξανακανεις! Πολλες φορες μπορει και οι καθηγητες να βαζουν θεματα αρκετα δυσκολα και πολλα σε ογκο για να προετοιμασουν τον μαθητη και για τα δυσκολα(σκεψου καποιος που δεν ειχε συνηθισει να γραφει 15 σελιδες στη βιολογια κατευθυνσης..τι θα εκανε περυσι με τοσο μεγαλο ογκο γραψιματος) .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitris001

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 7,608 μηνύματα.
Εγώ παιδιά δεν ξεκουράστηκα σχεδόν καθόλου στις διακοπές. Έγραψα σχεδόν σε όλα τα μαθήματα διαγωνίσματα όσα κάναμε από τον Αύγουστο οπότε έπρεπε να διαβάσω πάλι μιγαδικούς,ταλαντώσεις,κύματα......Αλλά οκ.Νομίζω πως επειδή όσο είχαμε σχολείο είχαμε ένα σταθερό πρόγραμμα με την έννοια οτι μετά το σχολείο θα διαβάσουμε του φροντηστηρίου τα μαθήματα και το απόγευμα το φροντηστήριο της επόμενης ημέρας είμασταν πιο χαλαροί πηγαίναμε και σχολείο λέγαμε καμιά βλακεία να περάσει η ώρα, ενώ στις διακοπές που έπρεπε να τα κάνουμε όλα επανάληψη είμασταν πιο στρεσαρισμένα(εγώ τουλάχιστον).Επίσης δεν πρόλαβα να κοιμηθώ όσο θα ήθελα στις διακοπές. Ήθελα να κοιμάμαι 10-11ώρες για να γεμίσω μπαταρίες αλλά επειδή έγραφα το πρωί διαγωνίσματα δεν τα κατάφερα.Τέσπα να ευχηθώ σε όλους μας καλή αρχή!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Καλη επιτυχια να περασετε στη 2η επιλογη σας :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.

Alejandro Papas

Περιβόητο μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 4,300 μηνύματα.
Καλη επιτυχια να περασετε στη 2η επιλογη σας :P

εισαι τοσο κακος ωρες ωρες :look: :inlove:

βασικα να ευχομαστε σε ολους να πανε στην πρωτη τους επιλογη ειναι αδυνατο καθως καθε σχολη παιρνει συγκεκριμενα ατομα αρα αμα ολοι πανε εκει που θελουν θα γινει της π******ς σε καποιες συγκεκριμενες σχολες:hmm:

ασε που τελικα και η 2η δεν ειναι καθολου χαλια :look: :D:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

OLSon-X

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο OLSon-X αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αριστομένης (Μεσσηνία). Έχει γράψει 262 μηνύματα.

https://ischool.e-steki.gr/member.php?u=57194


ρε συ Nikos Sitys εχεις περασει σμυ και ξαναδινεις? :P γαμαει η σχολη σου..!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
ρε συ Nikos Sitys εχεις περασει σμυ και ξαναδινεις? :P γαμαει η σχολη σου..!
Θελω Ευελπιδων!Και επειδη μπορω να δωσω και ξερω οτι θα τα καταφερω γιατι να μην το κανω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top